Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
120 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

kwietniowe maluszki :)

> 
iff
pon, 10 kwi 2006 - 09:08
hej dziewczynki, zakladam nowy watek, bo niedlugo bedzie nam potrzebny icon_smile.gif

na razie przedstawiam w nim moja coreczke Ewunie, ur 06.04.2006 i jej pierwsze wymiary to 3700 g i 57 cm

na razie sie cyckujemy i walczymy jak zmniejszyc podaz do popytu, bo na razie mamy nadprodukcje, mam nadzieje, ze juz niedlugo, za 2-3 dni wszystko sie unormuje

dzis czekam na polozna, przyjdzie pobrac Ewuni krew z pietki na fenyloketonurie i ogolnie obejrzec mala

nic to lece karmic malego ssaka, czekam na Was z niecierpliwoscia icon_smile.gif
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post pon, 10 kwi 2006 - 09:08
Post #1

hej dziewczynki, zakladam nowy watek, bo niedlugo bedzie nam potrzebny icon_smile.gif

na razie przedstawiam w nim moja coreczke Ewunie, ur 06.04.2006 i jej pierwsze wymiary to 3700 g i 57 cm

na razie sie cyckujemy i walczymy jak zmniejszyc podaz do popytu, bo na razie mamy nadprodukcje, mam nadzieje, ze juz niedlugo, za 2-3 dni wszystko sie unormuje

dzis czekam na polozna, przyjdzie pobrac Ewuni krew z pietki na fenyloketonurie i ogolnie obejrzec mala

nic to lece karmic malego ssaka, czekam na Was z niecierpliwoscia icon_smile.gif
ive
wto, 11 kwi 2006 - 16:01
Iff
kurcze, to juz się sypią kwietniówki... a dopiero był styczeń... icon_confused.gif
ive


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 141
Dołączył: śro, 06 lip 05 - 21:26
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,358




post wto, 11 kwi 2006 - 16:01
Post #2

Iff
kurcze, to juz się sypią kwietniówki... a dopiero był styczeń... icon_confused.gif

--------------------
ive
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
iff
wto, 11 kwi 2006 - 16:05
ive dzieki icon_smile.gif
sypia sie sypia, al jeszcze nie powychodzily ze szpitala icon_smile.gif zeby ze mna tutaj konwersowac icon_smile.gif

tutaj tez wkleje moja kruszynke, usilowal zlapac moment grymasu usmiechu, ale sie spoznilam;
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post wto, 11 kwi 2006 - 16:05
Post #3

ive dzieki icon_smile.gif
sypia sie sypia, al jeszcze nie powychodzily ze szpitala icon_smile.gif zeby ze mna tutaj konwersowac icon_smile.gif

tutaj tez wkleje moja kruszynke, usilowal zlapac moment grymasu usmiechu, ale sie spoznilam;
.uzytkownik.usun...
wto, 11 kwi 2006 - 19:59
Jaka śliczna. I lecę szukać gdzie jeszcze jest bo jak zwykle jakaś nie na czasie jestem.

Z
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post wto, 11 kwi 2006 - 19:59
Post #4

Jaka śliczna. I lecę szukać gdzie jeszcze jest bo jak zwykle jakaś nie na czasie jestem.

Z
Kasia Sz.
wto, 11 kwi 2006 - 21:43
jaka słodka icon_smile.gif
aż mam ochotę ją dotknąć
tęsknię za noworodkiem...
Kasia Sz.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,676
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 09:41
Nr użytkownika: 6




post wto, 11 kwi 2006 - 21:43
Post #5

jaka słodka icon_smile.gif
aż mam ochotę ją dotknąć
tęsknię za noworodkiem...

--------------------
Pecia
wto, 11 kwi 2006 - 21:46
ale ma ładną okrągłą główkę icon_biggrin.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post wto, 11 kwi 2006 - 21:46
Post #6

ale ma ładną okrągłą główkę icon_biggrin.gif

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
miriam b
wto, 11 kwi 2006 - 22:45
iff ona jest boska.....dasz przynajmniej kiedys dotknąć??icon_smile.gificon_smile.gif:)bo u mnie to niestety sie nie zapowiada w ciągu najbliższych pięciu lat:)icon_smile.gifa potem to juz za stara będę;)icon_smile.gif
miriam b


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 650
Dołączył: czw, 31 mar 05 - 15:26
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 2,939

GG:


post wto, 11 kwi 2006 - 22:45
Post #7

iff ona jest boska.....dasz przynajmniej kiedys dotknąć??icon_smile.gificon_smile.gif:)bo u mnie to niestety sie nie zapowiada w ciągu najbliższych pięciu lat:)icon_smile.gifa potem to juz za stara będę;)icon_smile.gif

--------------------
Miriam-mama rozbrykanego urwiska w damskim wydaniu(ULI):)
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
SylwiaK
wto, 11 kwi 2006 - 22:50
Iff - Ewunia jest przesłodka! Gratuluję Ci takiej pięknej Kruszynki. Wspaniałe są dziewczynki, prawda?!
SylwiaK


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: sob, 10 wrz 05 - 12:16
Skąd: Szczytno
Nr użytkownika: 3,617

GG:


post wto, 11 kwi 2006 - 22:50
Post #8

Iff - Ewunia jest przesłodka! Gratuluję Ci takiej pięknej Kruszynki. Wspaniałe są dziewczynki, prawda?!

--------------------
Kopisiowo
Sylwia, mama Kornelki (VII 2004) i Julka(II 2006)
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
iff
śro, 12 kwi 2006 - 07:43
dziewczynki dzieki icon_smile.gif)
rozplywam sie z dumy icon_biggrin.gif
a mala faktycznie ma glowke fajna, tzn tak szybko przebiegl porod, ze nie miala nawet stozkowatego ksztaltu
no i co mnie lekko martwi ona prawie nie ma ciemienia, ma moze 1 cm na pol cm, jestem w szoku, ze az tak malutkie icon_eek.gif
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post śro, 12 kwi 2006 - 07:43
Post #9

dziewczynki dzieki icon_smile.gif)
rozplywam sie z dumy icon_biggrin.gif
a mala faktycznie ma glowke fajna, tzn tak szybko przebiegl porod, ze nie miala nawet stozkowatego ksztaltu
no i co mnie lekko martwi ona prawie nie ma ciemienia, ma moze 1 cm na pol cm, jestem w szoku, ze az tak malutkie icon_eek.gif
Esther@
śro, 12 kwi 2006 - 07:59
Iff, sama słodycz icon_razz.gif No prześliczna ta królewna Twoja icon_razz.gif
Coś czuję, że książęta mogą się poczuć zagrożeni icon_wink.gif

Mam nadzieję, że niedługo uda mi się ją poznać icon_biggrin.gif
Esther@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,366
Dołączył: sob, 03 sty 04 - 21:20
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 1,303




post śro, 12 kwi 2006 - 07:59
Post #10

Iff, sama słodycz icon_razz.gif No prześliczna ta królewna Twoja icon_razz.gif
Coś czuję, że książęta mogą się poczuć zagrożeni icon_wink.gif

Mam nadzieję, że niedługo uda mi się ją poznać icon_biggrin.gif
Pecia
śro, 12 kwi 2006 - 09:34
Zuzka ciemie miala 1 cm na 1 cm, wiec tez male
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post śro, 12 kwi 2006 - 09:34
Post #11

Zuzka ciemie miala 1 cm na 1 cm, wiec tez male

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
myszowata
śro, 12 kwi 2006 - 09:40
Iff Ewunia jest śliczną dziewczynką icon_biggrin.gif
Jeśli cieszysz się z wersji bezorczykowej tak samo jak ja to rozumiem wink.gif , choć nie powiem następny mógłby być chłopak - tak dla odmiany wink.gif
myszowata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,986
Dołączył: wto, 13 wrz 05 - 19:51
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,637

GG:


post śro, 12 kwi 2006 - 09:40
Post #12

Iff Ewunia jest śliczną dziewczynką icon_biggrin.gif
Jeśli cieszysz się z wersji bezorczykowej tak samo jak ja to rozumiem wink.gif , choć nie powiem następny mógłby być chłopak - tak dla odmiany wink.gif

--------------------
Monika i Ida (10.03.2006),


Kajetan (15.11.2007)


oraz Inka (29.10.2015)


Borkowszczyzna
myszka
śro, 12 kwi 2006 - 09:46
Śliczna i słodka.
myszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,230
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 15:01
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 693

GG:


post śro, 12 kwi 2006 - 09:46
Post #13

Śliczna i słodka.

--------------------
mama Miłosza (24.12.2003.) i Maksia (15.06.2008.)
Mika
czw, 13 kwi 2006 - 12:28
CYTAT(iff)
dziewczynki dzieki icon_smile.gif)
rozplywam sie z dumy icon_biggrin.gif
a mala faktycznie ma glowke fajna, tzn tak szybko przebiegl porod, ze nie miala nawet stozkowatego ksztaltu
no i co mnie lekko martwi ona prawie nie ma ciemienia, ma moze 1 cm na pol cm, jestem w szoku, ze az tak malutkie  :shock:


moi chłopcy też nie mieli stożkowatej icon_wink.gif
mówisz,że Ewunia ma małe ciemiączko? I Jasiek i Antek urodzili się z cieiączkiem 0,5 na 05cm
To podobno genetyczne "po mężu" icon_wink.gif w ogóle nie podajemy sztucznej wit D3 bo sami sobie ją "wytwarzają" icon_wink.gif

Ewunia jest cudna
ach jak bym przytuliła takiego maluszka icon_biggrin.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post czw, 13 kwi 2006 - 12:28
Post #14

CYTAT(iff)
dziewczynki dzieki icon_smile.gif)
rozplywam sie z dumy icon_biggrin.gif
a mala faktycznie ma glowke fajna, tzn tak szybko przebiegl porod, ze nie miala nawet stozkowatego ksztaltu
no i co mnie lekko martwi ona prawie nie ma ciemienia, ma moze 1 cm na pol cm, jestem w szoku, ze az tak malutkie  :shock:


moi chłopcy też nie mieli stożkowatej icon_wink.gif
mówisz,że Ewunia ma małe ciemiączko? I Jasiek i Antek urodzili się z cieiączkiem 0,5 na 05cm
To podobno genetyczne "po mężu" icon_wink.gif w ogóle nie podajemy sztucznej wit D3 bo sami sobie ją "wytwarzają" icon_wink.gif

Ewunia jest cudna
ach jak bym przytuliła takiego maluszka icon_biggrin.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
emiliaO
czw, 13 kwi 2006 - 12:36
Witam icon_smile.gif

Przedsatwiam moją córcię Basię. Urodziła się 7 kwietnia o 12:15. Ważyła 3440, długa na 55cm. Jest bardzo kochana. Od początku świetnie radzi sobie ze ssaniem cyca. Niestety w trzeciej dobie pojawiła się żółtaczka i musiałam małą zostawić na całą dobę na naśietlania. Ale już jesteśmy razem w domku. Mimo moich depresyjnych momentów stwierdzam, że świetnie jest być mamą icon_biggrin.gif

Nie umiem wklejać zdjęć. Jak wróci mój mąż to mi pomoże.

Pozdrawiam wszystkich
emiliaO


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,135
Dołączył: wto, 23 sie 05 - 15:27
Skąd: Wieliczka
Nr użytkownika: 3,539

GG:


post czw, 13 kwi 2006 - 12:36
Post #15

Witam icon_smile.gif

Przedsatwiam moją córcię Basię. Urodziła się 7 kwietnia o 12:15. Ważyła 3440, długa na 55cm. Jest bardzo kochana. Od początku świetnie radzi sobie ze ssaniem cyca. Niestety w trzeciej dobie pojawiła się żółtaczka i musiałam małą zostawić na całą dobę na naśietlania. Ale już jesteśmy razem w domku. Mimo moich depresyjnych momentów stwierdzam, że świetnie jest być mamą icon_biggrin.gif

Nie umiem wklejać zdjęć. Jak wróci mój mąż to mi pomoże.

Pozdrawiam wszystkich

--------------------
Basia


Tosia
elza1977
pią, 14 kwi 2006 - 15:12
czersc dziewczyny moj Skarb juz troche podrósł ale z okazji świat chciałam wam i waszym pociechom zyczyc zdrowia pogody i wiele radosci
elza1977


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 224
Dołączył: pon, 05 gru 05 - 21:12
Nr użytkownika: 4,215




post pią, 14 kwi 2006 - 15:12
Post #16

czersc dziewczyny moj Skarb juz troche podrósł ale z okazji świat chciałam wam i waszym pociechom zyczyc zdrowia pogody i wiele radosci

--------------------
iff
pią, 14 kwi 2006 - 15:12
witaj Basienko icon_smile.gif) Emilko icon_smile.gif

jak Emilka radzisz sobie z karmieniem ?
dzisiaj udalo mi sie wyjsc na prosta z piersiami, bolem prZy zasysaniu, poranionymi brodawkami, juz to wszystko za mna, no i rezygnuje z kapturkow, juz dzis 3 razy karmilam bez, wiec moze uda sie juz dzis calkowicie je odstawic, ale jesli bol sie pojawi, znowu wracam do nich

moja mala nie liczac smolki dopiero zrobila jedna kupke, tzn nie widze, zeby sie meczyla itd, ale zadziwia mnie ten foakt, bo chlopcy robili prawie po kazdym posilku, choc wiem, ze to tz jest norma, ale jakas inna niz moje doswiadczenia wiec jak zwykle zaczynam sie lekko niepokoic

moja mala na razie nie lubi kapieli, ale mam nadzieje, ze juz niedlugo sie to zmieni, troche nam krzyczy w czasie rozbierania sie do kapieli, w czasie kapieli i wycierania, ale jak juz nakladam pampka, to robi sie spokojna, lubi nacieranie parafina
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post pią, 14 kwi 2006 - 15:12
Post #17

witaj Basienko icon_smile.gif) Emilko icon_smile.gif

jak Emilka radzisz sobie z karmieniem ?
dzisiaj udalo mi sie wyjsc na prosta z piersiami, bolem prZy zasysaniu, poranionymi brodawkami, juz to wszystko za mna, no i rezygnuje z kapturkow, juz dzis 3 razy karmilam bez, wiec moze uda sie juz dzis calkowicie je odstawic, ale jesli bol sie pojawi, znowu wracam do nich

moja mala nie liczac smolki dopiero zrobila jedna kupke, tzn nie widze, zeby sie meczyla itd, ale zadziwia mnie ten foakt, bo chlopcy robili prawie po kazdym posilku, choc wiem, ze to tz jest norma, ale jakas inna niz moje doswiadczenia wiec jak zwykle zaczynam sie lekko niepokoic

moja mala na razie nie lubi kapieli, ale mam nadzieje, ze juz niedlugo sie to zmieni, troche nam krzyczy w czasie rozbierania sie do kapieli, w czasie kapieli i wycierania, ale jak juz nakladam pampka, to robi sie spokojna, lubi nacieranie parafina
iff
pią, 14 kwi 2006 - 15:14
Emilka a bylas juz na spacerze ?
ja zamierzalam dzis, ale jest okropny wiatr, a ja mam wozek , tzn nie mam gondolki a spacerowke i boje sie ze zawieje mala, zwlaszcza, ze jest tylko 6 stopni dzis
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post pią, 14 kwi 2006 - 15:14
Post #18

Emilka a bylas juz na spacerze ?
ja zamierzalam dzis, ale jest okropny wiatr, a ja mam wozek , tzn nie mam gondolki a spacerowke i boje sie ze zawieje mala, zwlaszcza, ze jest tylko 6 stopni dzis
iff
pią, 14 kwi 2006 - 15:15
Elza dzieki icon_smile.gif
tez wszystkiego naj z okazji Swiat Wielkiej Nocy, zdrowych, pogodnych i smacznych Swiat icon_smile.gif
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post pią, 14 kwi 2006 - 15:15
Post #19

Elza dzieki icon_smile.gif
tez wszystkiego naj z okazji Swiat Wielkiej Nocy, zdrowych, pogodnych i smacznych Swiat icon_smile.gif
emiliaO
pią, 14 kwi 2006 - 20:42
Iff, z karmieniem radzimy sobie swietnie od poczatku. Mała nie miała problemów ze ssaniem i nie wiem co to poranione brodawki icon_wink.gif

Co do kupek, to tak jak Twoi synowie. Właściwie po każdym posiłku, czasem kilkakrotnie. Od porodu zużyłam już półtora paczki pampersów czyli coś ok 70 icon_wink.gif

Za kapielą Basia też nie przepada ale za bardzo nie marudzi.

Na spacerze jeszcze nie byłam w związku z bolącym kroczem. W poniedziałek i wtorek nachodziłam się troche w związku z pobytem małej w kilnice na naświetlaniach i nieźle mi sie to dało we znaki. Jak na razie urzadzałyśmy sobie "werandowanie". Ale jutro planuję się wybrać na spacerek icon_smile.gif

Pozdrawiam

biegnę do Basi bo połyka mojego męża właśnie icon_wink.gif
emiliaO


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,135
Dołączył: wto, 23 sie 05 - 15:27
Skąd: Wieliczka
Nr użytkownika: 3,539

GG:


post pią, 14 kwi 2006 - 20:42
Post #20

Iff, z karmieniem radzimy sobie swietnie od poczatku. Mała nie miała problemów ze ssaniem i nie wiem co to poranione brodawki icon_wink.gif

Co do kupek, to tak jak Twoi synowie. Właściwie po każdym posiłku, czasem kilkakrotnie. Od porodu zużyłam już półtora paczki pampersów czyli coś ok 70 icon_wink.gif

Za kapielą Basia też nie przepada ale za bardzo nie marudzi.

Na spacerze jeszcze nie byłam w związku z bolącym kroczem. W poniedziałek i wtorek nachodziłam się troche w związku z pobytem małej w kilnice na naświetlaniach i nieźle mi sie to dało we znaki. Jak na razie urzadzałyśmy sobie "werandowanie". Ale jutro planuję się wybrać na spacerek icon_smile.gif

Pozdrawiam

biegnę do Basi bo połyka mojego męża właśnie icon_wink.gif

--------------------
Basia


Tosia
> kwietniowe maluszki :)
Start new topic
Reply to this topic
120 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 05 maj 2024 - 12:41
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama