Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Barwnik spożywczy

> 
mgiełka
sob, 24 cze 2006 - 15:32
Pilnie poszukuję barwnika spożywczego czerwonego.
W Bomi, Piotrze i Pawle, Wola Park nie ma. Gdzie może być?
mgiełka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 631
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 09:20
Nr użytkownika: 277




post sob, 24 cze 2006 - 15:32
Post #1

Pilnie poszukuję barwnika spożywczego czerwonego.
W Bomi, Piotrze i Pawle, Wola Park nie ma. Gdzie może być?
marghe.
pon, 26 cze 2006 - 12:29
w ktorym Bomi sprawdzałas?
jeszcze nie tak dawno barwniki były w Klifie
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post pon, 26 cze 2006 - 12:29
Post #2

w ktorym Bomi sprawdzałas?
jeszcze nie tak dawno barwniki były w Klifie
użytkownik usunięty

Go??







post pon, 26 cze 2006 - 12:39
Post #3

[post usunięty]
ulcik
pon, 26 cze 2006 - 12:43
CYTAT(Zona_Zenona)
czerwonego w Polsce nie widziałam nigdy. Są żółte, zielone i niebieskie. Czerwony sciągam sobie z zagranicy, ale jeśli Marghe ma informację, w którym stołecznym markecie sie pojawiają, to b. chętnie skorzystam icon_biggrin.gif .
r*


ee tam.. czerwony był / jest w krakowskiej Almie .. tylko to troche daleko od was icon_smile.gificon_smile.gif

u.
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
SkÄ…d: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post pon, 26 cze 2006 - 12:43
Post #4

CYTAT(Zona_Zenona)
czerwonego w Polsce nie widziałam nigdy. Są żółte, zielone i niebieskie. Czerwony sciągam sobie z zagranicy, ale jeśli Marghe ma informację, w którym stołecznym markecie sie pojawiają, to b. chętnie skorzystam icon_biggrin.gif .
r*


ee tam.. czerwony był / jest w krakowskiej Almie .. tylko to troche daleko od was icon_smile.gificon_smile.gif

u.

--------------------
mgiełka
wto, 27 cze 2006 - 14:20
W bomi w Klifie i w jupiterze, był tylko zielony.
Stwierdziłam za radą Katiek, że trzeba zbierać barwnii do jajek przed wielkanocą icon_smile.gif
Ulcik, do Krakowa to już nie miałabym siły jechać, bo w weekend piekłam dwa torty, na życzenie dziecka w kształcie wozu strażackiego, jak znajdę chwilę to wkleję zdjęcie na mniam'ie, ale niestety mam tylko jeden, bo drugi z braku czasu zapomniałam sfotografować , a dziecko uważa, że był ładniejszy drugi - bita śmietana, na którą nakładałam kilkumilimetrowej grubości płaty zastygłej czerwonej galaretki, teraz wiem ile można zrobić z galaretki icon_smile.gif

Aha, a do pierwszego tortu zamiast barwnika dodałam suchą galaretkę do bitej śmietany, chodziło o efekt wizualny (mam zdjęcie).
mgiełka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 631
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 09:20
Nr użytkownika: 277




post wto, 27 cze 2006 - 14:20
Post #5

W bomi w Klifie i w jupiterze, był tylko zielony.
Stwierdziłam za radą Katiek, że trzeba zbierać barwnii do jajek przed wielkanocą icon_smile.gif
Ulcik, do Krakowa to już nie miałabym siły jechać, bo w weekend piekłam dwa torty, na życzenie dziecka w kształcie wozu strażackiego, jak znajdę chwilę to wkleję zdjęcie na mniam'ie, ale niestety mam tylko jeden, bo drugi z braku czasu zapomniałam sfotografować , a dziecko uważa, że był ładniejszy drugi - bita śmietana, na którą nakładałam kilkumilimetrowej grubości płaty zastygłej czerwonej galaretki, teraz wiem ile można zrobić z galaretki icon_smile.gif

Aha, a do pierwszego tortu zamiast barwnika dodałam suchą galaretkę do bitej śmietany, chodziło o efekt wizualny (mam zdjęcie).
marghe.
wto, 27 cze 2006 - 16:36
to wklejaj to zdjęcie icon_smile.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post wto, 27 cze 2006 - 16:36
Post #6

to wklejaj to zdjęcie icon_smile.gif
ulcik
wto, 27 cze 2006 - 18:17
CYTAT(mgiełka)
W bomi w Klifie i w jupiterze, był tylko zielony.
Stwierdziłam za radą Katiek, że trzeba zbierać barwnii do jajek przed wielkanocą icon_smile.gif
Ulcik, do Krakowa to już nie miałabym siły jechać, bo w weekend piekłam dwa torty, na życzenie dziecka w kształcie wozu strażackiego, jak znajdę chwilę to wkleję zdjęcie na mniam'ie, ale niestety mam tylko jeden, bo drugi z braku czasu zapomniałam sfotografować , a dziecko uważa, że był ładniejszy drugi - bita śmietana, na którą nakładałam kilkumilimetrowej grubości płaty zastygłej czerwonej galaretki, teraz wiem ile można zrobić z galaretki icon_smile.gif

Aha, a do pierwszego tortu zamiast barwnika dodałam suchą galaretkę do bitej śmietany, chodziło o efekt wizualny (mam zdjęcie).

Ale sprawdzałam i Almę macie tez w warszawie icon_smile.gif

dawaj zdjęcie icon_smile.gif
u.
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
SkÄ…d: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post wto, 27 cze 2006 - 18:17
Post #7

CYTAT(mgiełka)
W bomi w Klifie i w jupiterze, był tylko zielony.
Stwierdziłam za radą Katiek, że trzeba zbierać barwnii do jajek przed wielkanocą icon_smile.gif
Ulcik, do Krakowa to już nie miałabym siły jechać, bo w weekend piekłam dwa torty, na życzenie dziecka w kształcie wozu strażackiego, jak znajdę chwilę to wkleję zdjęcie na mniam'ie, ale niestety mam tylko jeden, bo drugi z braku czasu zapomniałam sfotografować , a dziecko uważa, że był ładniejszy drugi - bita śmietana, na którą nakładałam kilkumilimetrowej grubości płaty zastygłej czerwonej galaretki, teraz wiem ile można zrobić z galaretki icon_smile.gif

Aha, a do pierwszego tortu zamiast barwnika dodałam suchą galaretkę do bitej śmietany, chodziło o efekt wizualny (mam zdjęcie).

Ale sprawdzałam i Almę macie tez w warszawie icon_smile.gif

dawaj zdjęcie icon_smile.gif
u.

--------------------
> Barwnik spożywczy
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 02 maj 2024 - 23:40
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama