Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

co za różnica?

> 
kasiunia
czw, 03 kwi 2003 - 14:50
tak się zastanawiam czym właściwie będą się różnić "pogaduchy" od "na kazdy temat"? było to jakoś ustalone, czy "na czuja"?
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post czw, 03 kwi 2003 - 14:50
Post #1

tak się zastanawiam czym właściwie będą się różnić "pogaduchy" od "na kazdy temat"? było to jakoś ustalone, czy "na czuja"?

--------------------
pozdrawiam
kasia

Małgoś.dz
piÄ…, 04 kwi 2003 - 15:38
He,he,he...

Też się nad tym zastanawiam icon_question.gif icon_rolleyes.gif icon_eek.gif icon_sad.gif
I dochodzę do wniosku, że chyba... na "czuja"... icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post piÄ…, 04 kwi 2003 - 15:38
Post #2

He,he,he...

Też się nad tym zastanawiam icon_question.gif icon_rolleyes.gif icon_eek.gif icon_sad.gif
I dochodzę do wniosku, że chyba... na "czuja"... icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Tuni
piÄ…, 04 kwi 2003 - 23:35
icon_rolleyes.gif Zdaje mi się, że "na każdy temat" dotyczy raczej maluszków a "babskie pogaduchy" to już tak bardziej ogólnie i raczej nie na temat dzieciaczków. Tak sugerują ogólne tematy umieszczone nad tematami podforów. Ale to tylko moje wolne wnioski. Nawiasem mówiąc stwierdziłam to dopiero gdy już stworzyłam nowy wątek - oczywiście nie tam gdzie powinien się on znaleźć zgodnie z moja teorią icon_lol.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post piÄ…, 04 kwi 2003 - 23:35
Post #3

icon_rolleyes.gif Zdaje mi się, że "na każdy temat" dotyczy raczej maluszków a "babskie pogaduchy" to już tak bardziej ogólnie i raczej nie na temat dzieciaczków. Tak sugerują ogólne tematy umieszczone nad tematami podforów. Ale to tylko moje wolne wnioski. Nawiasem mówiąc stwierdziłam to dopiero gdy już stworzyłam nowy wątek - oczywiście nie tam gdzie powinien się on znaleźć zgodnie z moja teorią icon_lol.gif
lea

Go??







post nie, 06 kwi 2003 - 08:07
Post #4

Myślę sobie, że będzie to miejsce gdzie mamy będą się móc wyżalić i podzielić się swoją radością. Opowiedziecieć nam o tym co ich boli, i cieszy. Będziemy tu dla siebie icon_smile.gif

ciepło pozdrawiam - lea
lidka21
nie, 06 kwi 2003 - 14:34
A moze bedzie miejscem gdzie rozmawia sie o bardziej prywatnych sprawach niz na na kazdy temat:)
lidka21


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 208
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:00
Nr użytkownika: 422




post nie, 06 kwi 2003 - 14:34
Post #5

A moze bedzie miejscem gdzie rozmawia sie o bardziej prywatnych sprawach niz na na kazdy temat:)
lea

Go??







post nie, 06 kwi 2003 - 14:38
Post #6

Lidka icon_smile.gif

właśnie o to mi chodziło...

lea
wiesiołek
pon, 07 kwi 2003 - 09:50
To moja wina icon_sad.gif ja wymyśliłma te "pogaduchy" , w zamierzeniu jako odpowiednik emamy, czyli "miejsce" rozpraw z mężem i teściową podczas gdy "na każdy temat" zrozumiałam jako odpowiednik salonu , gdzie i o polityce i o religii można.

Chyba nie bardzo mi się udało ,skoro tyle zamieszania. Może macie inne, lepsze propozycje na nazwanie tego forum?
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 151




post pon, 07 kwi 2003 - 09:50
Post #7

To moja wina icon_sad.gif ja wymyśliłma te "pogaduchy" , w zamierzeniu jako odpowiednik emamy, czyli "miejsce" rozpraw z mężem i teściową podczas gdy "na każdy temat" zrozumiałam jako odpowiednik salonu , gdzie i o polityce i o religii można.

Chyba nie bardzo mi się udało ,skoro tyle zamieszania. Może macie inne, lepsze propozycje na nazwanie tego forum?
kasiunia
pon, 07 kwi 2003 - 10:08
skoro teraz juz wszystko jasne to może nie zmieniać? icon_smile.gif
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post pon, 07 kwi 2003 - 10:08
Post #8

skoro teraz juz wszystko jasne to może nie zmieniać? icon_smile.gif

--------------------
pozdrawiam
kasia

anonimowy

Go??







post pon, 07 kwi 2003 - 15:25
Post #9

Wczoraj też się nad tym długo zastanawiałam, ale dzisiaj, proszę, oświeciłyście mnie. To może skoro się sytuacja wyjaśniła, rzeczywiście nie zmieniajcie, może wystarzcy rozwinąć tytuły tych podforów na stronie głównej, dodając po przecinku jakieś wyjaśnienie... cy cuś.
Pozdrawiam. Ania (Na gazecie skania.h.j, na dawnym edziecku 1+3,ania)
> co za różnica?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 30 maj 2024 - 10:53
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama