Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

nudności po luteinie?

> 
Magdalena Sieroc...
nie, 08 paź 2006 - 12:37
Hej!,
biorę luteinę od 14dnia cyklu czyli od 5 dni i od 2 dni mam poranne mdłości, czy to normalne? (dodam że NIDGY nie bywa mi niedobrze, nawet na kacu:)icon_smile.gificon_smile.gif)
Magdalena Sieroc...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 723
Dołączył: pon, 10 lip 06 - 09:54
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,562

GG:


post nie, 08 paź 2006 - 12:37
Post #1

Hej!,
biorę luteinę od 14dnia cyklu czyli od 5 dni i od 2 dni mam poranne mdłości, czy to normalne? (dodam że NIDGY nie bywa mi niedobrze, nawet na kacu:)icon_smile.gificon_smile.gif)

--------------------
Oskar:)


Potwora
pon, 09 paź 2006 - 14:45
Też tak miałam.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post pon, 09 paź 2006 - 14:45
Post #2

Też tak miałam.
Małgoś.dz
pon, 09 paź 2006 - 16:30
Normalne.
Po luteinie i bromergonie może mdlić.
Mnie mdliło. Ciągle myślałam, że jestem w ciąży. icon_lol.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post pon, 09 paź 2006 - 16:30
Post #3

Normalne.
Po luteinie i bromergonie może mdlić.
Mnie mdliło. Ciągle myślałam, że jestem w ciąży. icon_lol.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Magdalena Sieroc...
pon, 09 paź 2006 - 17:40
dzięki ola i małgoś. A nie wiecie przypadkiem czy to branie ma mi pomóc zajść w ciążę? (biorę od 14dnia cyklu). Tak zrozumiałam od giny,ale naczytałam się na necie różnych rzeczy i już teraz nie wiem czy w ogóle podczas kuracji luteinowej mozna zajść...
Magdalena Sieroc...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 723
Dołączył: pon, 10 lip 06 - 09:54
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,562

GG:


post pon, 09 paź 2006 - 17:40
Post #4

dzięki ola i małgoś. A nie wiecie przypadkiem czy to branie ma mi pomóc zajść w ciążę? (biorę od 14dnia cyklu). Tak zrozumiałam od giny,ale naczytałam się na necie różnych rzeczy i już teraz nie wiem czy w ogóle podczas kuracji luteinowej mozna zajść...

--------------------
Oskar:)


Małgoś.dz
pon, 09 paź 2006 - 19:23
Nooo, lekarz chyba wie co robi...
Skoro zapisał luteinę, to pewnie bylo wskazane?
Ja brałam bromergon (całe cykle) i zdecydowanie miał mi pomóc w zajściu w ciążę. No i pomógł. icon_wink.gif
Oczywiście, to czy lek zażywamy od połowy cyklu, czy przez cały cykl, czy jeszcze jakoś inaczej - zależy z pewności od samej przyczyny niemożności zajścia w ciążę (brak owulacji, rozregulowane cykle, podwyższony poziom prolaktyny, czy inne).
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post pon, 09 paź 2006 - 19:23
Post #5

Nooo, lekarz chyba wie co robi...
Skoro zapisał luteinę, to pewnie bylo wskazane?
Ja brałam bromergon (całe cykle) i zdecydowanie miał mi pomóc w zajściu w ciążę. No i pomógł. icon_wink.gif
Oczywiście, to czy lek zażywamy od połowy cyklu, czy przez cały cykl, czy jeszcze jakoś inaczej - zależy z pewności od samej przyczyny niemożności zajścia w ciążę (brak owulacji, rozregulowane cykle, podwyższony poziom prolaktyny, czy inne).

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Magdalena Sieroc...
pon, 09 paź 2006 - 20:05
no tak,tyle że ja nie miałam żadnych badań... ale cóż,trzeba ufać swojemu ginowi:) Kiedyś mnie wyleczyła z grzyba to i może w ciążę dzięki niej zajdę.:)dzięki!!!!!!!!!!!! Ale jak nie zajdę w trakcie tej kuracji luteiną (3 miesiące) to zażądam badań!! icon_twisted.gif
Magdalena Sieroc...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 723
Dołączył: pon, 10 lip 06 - 09:54
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,562

GG:


post pon, 09 paź 2006 - 20:05
Post #6

no tak,tyle że ja nie miałam żadnych badań... ale cóż,trzeba ufać swojemu ginowi:) Kiedyś mnie wyleczyła z grzyba to i może w ciążę dzięki niej zajdę.:)dzięki!!!!!!!!!!!! Ale jak nie zajdę w trakcie tej kuracji luteiną (3 miesiące) to zażądam badań!! icon_twisted.gif

--------------------
Oskar:)


Potwora
pon, 09 paź 2006 - 20:27
Luteina czy duphaston to przecież progesteron - hormon drugiej połowy cyklu, pomaga utrzymac ciążę albo jego odpowiednie stężenie wywołuje miesiączkę.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post pon, 09 paź 2006 - 20:27
Post #7

Luteina czy duphaston to przecież progesteron - hormon drugiej połowy cyklu, pomaga utrzymac ciążę albo jego odpowiednie stężenie wywołuje miesiączkę.
Magdalena Sieroc...
pon, 09 paź 2006 - 20:30
tak, ola,ale czytałam,że luteina brana PRZED owulacją blokuje ją i wywołuje sztuczną @. A ja nie jestem pewna czy mam w ogóle owulację,bo nie miałam badań i nie mam nawet śluzu płodnego (podobno ma być jak białko kurze,a ja mam taki mydlany biały płyn).
Magdalena Sieroc...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 723
Dołączył: pon, 10 lip 06 - 09:54
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,562

GG:


post pon, 09 paź 2006 - 20:30
Post #8

tak, ola,ale czytałam,że luteina brana PRZED owulacją blokuje ją i wywołuje sztuczną @. A ja nie jestem pewna czy mam w ogóle owulację,bo nie miałam badań i nie mam nawet śluzu płodnego (podobno ma być jak białko kurze,a ja mam taki mydlany biały płyn).

--------------------
Oskar:)


daguusia
pią, 13 paź 2006 - 11:12
CYTAT(Magdalena Sierocka)
tak, ola,ale czytałam,że luteina brana PRZED owulacją blokuje ją i wywołuje sztuczną @. A ja nie jestem pewna czy mam w ogóle owulację,bo nie miałam badań i nie mam nawet śluzu płodnego (podobno ma być jak białko kurze,a ja mam taki mydlany biały płyn).


Jak bym siebie słuchała, ja w przeciwieństwie do ciebie miałam monitoring i okazało się że też nie mam owu, tez nie mam śluzu płodnego. I ja juz wcinam luteinę od 5 miesięcy jak w tym cyklu nie będzie owu to mam dostać jakieś tablety. I tez mnie strasznie muli po niej, teraz poproszę o zapisanie luteiny dowcipnej icon_redface.gif bo zawsze po tej pod język strasznie się męczę.
daguusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,149
Dołączył: pią, 27 sty 06 - 20:17
SkÄ…d: aaa
Nr użytkownika: 4,740




post pią, 13 paź 2006 - 11:12
Post #9

CYTAT(Magdalena Sierocka)
tak, ola,ale czytałam,że luteina brana PRZED owulacją blokuje ją i wywołuje sztuczną @. A ja nie jestem pewna czy mam w ogóle owulację,bo nie miałam badań i nie mam nawet śluzu płodnego (podobno ma być jak białko kurze,a ja mam taki mydlany biały płyn).


Jak bym siebie słuchała, ja w przeciwieństwie do ciebie miałam monitoring i okazało się że też nie mam owu, tez nie mam śluzu płodnego. I ja juz wcinam luteinę od 5 miesięcy jak w tym cyklu nie będzie owu to mam dostać jakieś tablety. I tez mnie strasznie muli po niej, teraz poproszę o zapisanie luteiny dowcipnej icon_redface.gif bo zawsze po tej pod język strasznie się męczę.

--------------------
Umysł jest jak spadochron - działa lepiej, gdy jest otwarty.
Magdalena Sieroc...
pią, 13 paź 2006 - 17:51
no i pięknie,dostałam @ w 23dniu,dzien przed zakończeniem brania luteiny. Maszrację dagusia,po @ idędo giny i niech mi coś zrobi bo zwariuję z tej niepewności.
Magdalena Sieroc...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 723
Dołączył: pon, 10 lip 06 - 09:54
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,562

GG:


post pią, 13 paź 2006 - 17:51
Post #10

no i pięknie,dostałam @ w 23dniu,dzien przed zakończeniem brania luteiny. Maszrację dagusia,po @ idędo giny i niech mi coś zrobi bo zwariuję z tej niepewności.

--------------------
Oskar:)


> nudnoÅ›ci po luteinie?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 12:21
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama