Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

"Magiczne" badania

> 
Agnisma
czw, 23 paź 2003 - 11:41
Moja Mama wyczytała ogłoszenie w gazecie o badaniach. Skontrolują wszystko(nerki, płuca, serce, wątrobę, trzustkę, narządy rodne.... full servis) polegają na "przepuszczaniu" fal magnetycznch przez organizm, które wracają i jeśli mają zmienioną częstotliwość, ów narząd zaczyna toczyć choróbsko icon_confused.gif
Podłączają pod ręce diody i zakładają słuchawki na uszy , samo badanie trwa 10min, interpretacja wyników 50min, po godzinie otrzymujemy kolorowy wydruk z opisem wszelkich nieprawidłowości organizmu.
Teraz jest promocja 150zł(jeśli kogoś zaprosisz, ta osoba ma rabat 30%).
Przeciwskazania to: metalowe implanty, ciąża i rozrusznik serca.
Z tego co wiem, dotychczas ta aparatura była wykorzystywana do badania kosmonautów i nurków icon_confused.gif

Mama nalega na zasponsorowanie owych badań mnie i mojej siostrze(sama też idzie).
Zastatnawiam się, czy któraś w was wybrała się na takie badania(pojęcia nie mam jak to jest w innych miastach) icon_question.gif
Głownie zastanawia mnie , czy takie badania są choć trochę miarodajne icon_confused.gif
Porównując komleksowe badania(np. USG wszystkich tych narządów, tomografie itd) koszt nie jest zbyt wygórowany.
Co o tym sądzicie icon_question.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post czw, 23 paź 2003 - 11:41
Post #1

Moja Mama wyczytała ogłoszenie w gazecie o badaniach. Skontrolują wszystko(nerki, płuca, serce, wątrobę, trzustkę, narządy rodne.... full servis) polegają na "przepuszczaniu" fal magnetycznch przez organizm, które wracają i jeśli mają zmienioną częstotliwość, ów narząd zaczyna toczyć choróbsko icon_confused.gif
Podłączają pod ręce diody i zakładają słuchawki na uszy , samo badanie trwa 10min, interpretacja wyników 50min, po godzinie otrzymujemy kolorowy wydruk z opisem wszelkich nieprawidłowości organizmu.
Teraz jest promocja 150zł(jeśli kogoś zaprosisz, ta osoba ma rabat 30%).
Przeciwskazania to: metalowe implanty, ciąża i rozrusznik serca.
Z tego co wiem, dotychczas ta aparatura była wykorzystywana do badania kosmonautów i nurków icon_confused.gif

Mama nalega na zasponsorowanie owych badań mnie i mojej siostrze(sama też idzie).
Zastatnawiam się, czy któraś w was wybrała się na takie badania(pojęcia nie mam jak to jest w innych miastach) icon_question.gif
Głownie zastanawia mnie , czy takie badania są choć trochę miarodajne icon_confused.gif
Porównując komleksowe badania(np. USG wszystkich tych narządów, tomografie itd) koszt nie jest zbyt wygórowany.
Co o tym sądzicie icon_question.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
kama_
czw, 23 paź 2003 - 11:50
Agnieszko,
a gdzie ów badania są wykonywane???? w Łodzi???Czy jakioeś zapisy są???
Pozdrówka.
kama_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 464
Dołączył: czw, 29 maj 03 - 09:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 784




post czw, 23 paź 2003 - 11:50
Post #2

Agnieszko,
a gdzie ów badania są wykonywane???? w Łodzi???Czy jakioeś zapisy są???
Pozdrówka.

--------------------
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Kama mama Kamilki ur. 22 marca 2001r. :)
Agnisma
czw, 23 paź 2003 - 11:57
CYTAT(kama_)
Agnieszko,
a gdzie ów badania są wykonywane???? w Łodzi???Czy jakioeś zapisy są???
Pozdrówka.

Tak w Łodzi na Piotrkowskiej chyba 121(głowy nie dam).Ogłoszenie jest w tej bezpłatnej tygodniówce "DD"
Pani twierdziła, że badania są wykonywane w godzinach 9-20 i należy się zapisać 2-3 dni wcześniej.
Jeśli też chcesz się wybrać zapytam o nr telefonu.
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post czw, 23 paź 2003 - 11:57
Post #3

CYTAT(kama_)
Agnieszko,
a gdzie ów badania są wykonywane???? w Łodzi???Czy jakioeś zapisy są???
Pozdrówka.

Tak w Łodzi na Piotrkowskiej chyba 121(głowy nie dam).Ogłoszenie jest w tej bezpłatnej tygodniówce "DD"
Pani twierdziła, że badania są wykonywane w godzinach 9-20 i należy się zapisać 2-3 dni wcześniej.
Jeśli też chcesz się wybrać zapytam o nr telefonu.

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Agnisma
wto, 28 paź 2003 - 18:37
Właśnie wróciłam z tego badania, nic to nie ma wspólnego z szarlatanerią icon_wink.gif choć mocno skompikowanie jest samo działanie tego aparatu icon_cool.gif
Badania wykonywane są jednak na razie tylko po godzinie 15, samo badania trwa około 15min, i w zalezności od zmian analiza wyników trwa od 30-45min.
I jakież było moje zdziwienie, kiedy z zasadzie zostałam poinformowana o chorobach, na które faktycznie moge cierpieć(biorąc pod uwagę wszystkie objawy jakie zauważyłam ze strony różnych organów).
Badanie jest kompleksowe, od stóp do głów, wszystkie układy i narządy, łącznie z ewentualną diagnozą, co oczywiście jest tylko sugestią i należy skontrolować u odpowiedniego specjalisty-niemniej już wiadomo do kogo należy iść icon_idea.gif
Ja MUSZĘ lecieć na gwałt do endokrynologa z pożal się Boże tarczycą i koniecznie zrobić USG piersi, z resztą się nieśpieszy icon_wink.gif
Badanie kosztuje 150zł, ale jest super icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post wto, 28 paź 2003 - 18:37
Post #4

Właśnie wróciłam z tego badania, nic to nie ma wspólnego z szarlatanerią icon_wink.gif choć mocno skompikowanie jest samo działanie tego aparatu icon_cool.gif
Badania wykonywane są jednak na razie tylko po godzinie 15, samo badania trwa około 15min, i w zalezności od zmian analiza wyników trwa od 30-45min.
I jakież było moje zdziwienie, kiedy z zasadzie zostałam poinformowana o chorobach, na które faktycznie moge cierpieć(biorąc pod uwagę wszystkie objawy jakie zauważyłam ze strony różnych organów).
Badanie jest kompleksowe, od stóp do głów, wszystkie układy i narządy, łącznie z ewentualną diagnozą, co oczywiście jest tylko sugestią i należy skontrolować u odpowiedniego specjalisty-niemniej już wiadomo do kogo należy iść icon_idea.gif
Ja MUSZĘ lecieć na gwałt do endokrynologa z pożal się Boże tarczycą i koniecznie zrobić USG piersi, z resztą się nieśpieszy icon_wink.gif
Badanie kosztuje 150zł, ale jest super icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
lea

Go??







post śro, 29 paź 2003 - 12:57
Post #5

o kurka ! sama bym skorzystała i pewnie pół rodzinki wysłała ale nie ma tej możliwości- żąłuję...

pozdrwawiam - lea
kama_
śro, 29 paź 2003 - 13:02
Agnieszka,poproszę wobec tego o nr telefonu icon_smile.gif
pozdrówka
kama_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 464
Dołączył: czw, 29 maj 03 - 09:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 784




post śro, 29 paź 2003 - 13:02
Post #6

Agnieszka,poproszę wobec tego o nr telefonu icon_smile.gif
pozdrówka

--------------------
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Kama mama Kamilki ur. 22 marca 2001r. :)
Agnisma
śro, 29 paź 2003 - 13:03
Badanie nazywa się:KOMPUTEROWYM BADANIEM OBERONEM, może jest też podobny aparat blisko Twojego miejsca zamieszkania icon_idea.gif
Moim zdaniem warto icon_smile.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post śro, 29 paź 2003 - 13:03
Post #7

Badanie nazywa się:KOMPUTEROWYM BADANIEM OBERONEM, może jest też podobny aparat blisko Twojego miejsca zamieszkania icon_idea.gif
Moim zdaniem warto icon_smile.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Małgosia111

Go??







post śro, 03 gru 2003 - 11:19
Post #8

Dla osób zachwyconych Oberonem zacytuję wypowiedź specjalisty:
"Zdaniem twórców aparatów do " komputerowej oceny stanu zdrowia", ich działanie opierać się ma na analizie spektralnej wirowych pól magnetycznych organizmów żywywch. Otóż aktywność magnetyczna żywych organizmów jest tak słaba, że można ją rejestrować wyłącznie w specjalnych warunkach, w ekranowanych pomieszczeniach. Tak właśnie postępują naukowcy. Rozważania teoretyczne twórców urządzeń do "komputerowej diagnostyki" dowodzą jasno, że nie rozumieją oni zjawisk którymi chcą się zajmować. Tym samym nie wiedzą co mierzą jeśli w ogóle cokolwiek udaje im sie zmierzyć."
Bez komentarza
Agnisma
śro, 03 gru 2003 - 11:23
CYTAT(kama_)
Agnieszka,poproszę wobec tego o nr telefonu icon_smile.gif  
pozdrówka

Przepraszam Kama, jakoś mi umknęło Twoje pytanie:
6329998
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post śro, 03 gru 2003 - 11:23
Post #9

CYTAT(kama_)
Agnieszka,poproszę wobec tego o nr telefonu icon_smile.gif  
pozdrówka

Przepraszam Kama, jakoś mi umknęło Twoje pytanie:
6329998

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Agnisma
śro, 03 gru 2003 - 11:30
CYTAT(Małgosia111)
Dla osób zachwyconych Oberonem zacytuję wypowiedź specjalisty:
"Zdaniem twórców aparatów do " komputerowej oceny stanu zdrowia", ich działanie opierać się ma na analizie spektralnej wirowych pól magnetycznych organizmów żywywch. Otóż aktywność magnetyczna żywych organizmów jest tak słaba, że można ją rejestrować wyłącznie w specjalnych warunkach, w ekranowanych pomieszczeniach. Tak właśnie postępują naukowcy. Rozważania teoretyczne twórców urządzeń do "komputerowej diagnostyki" dowodzą jasno, że nie rozumieją oni zjawisk którymi chcą się zajmować. Tym samym nie wiedzą co mierzą jeśli w ogóle cokolwiek udaje im sie zmierzyć."  
Bez komentarza

No cóż, nie wiem co powiedzieć, biorąc pod uwagę, że dzięki badaniu oberonem, zaczęłam leczyć niedoczynność tarczycy i kilka innych schorzeń, na które to badanie mnie nakierowało icon_smile.gif
Nie polegało ono na przeprowadzeniu wywiadu i na jego podstawie wydrukowaniu wyników.
Dodam, że badanie zrobiła i moja Mama, i siostra, i ja-każdej wyszło co innego do skontrolowania (terminy badań były różne ,nazwiska też)
Osobiście jestem bardzo zadowolona z badania( za to całkiem niezadowolona jestem z ceny icon_confused.gif )
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post śro, 03 gru 2003 - 11:30
Post #10

CYTAT(Małgosia111)
Dla osób zachwyconych Oberonem zacytuję wypowiedź specjalisty:
"Zdaniem twórców aparatów do " komputerowej oceny stanu zdrowia", ich działanie opierać się ma na analizie spektralnej wirowych pól magnetycznych organizmów żywywch. Otóż aktywność magnetyczna żywych organizmów jest tak słaba, że można ją rejestrować wyłącznie w specjalnych warunkach, w ekranowanych pomieszczeniach. Tak właśnie postępują naukowcy. Rozważania teoretyczne twórców urządzeń do "komputerowej diagnostyki" dowodzą jasno, że nie rozumieją oni zjawisk którymi chcą się zajmować. Tym samym nie wiedzą co mierzą jeśli w ogóle cokolwiek udaje im sie zmierzyć."  
Bez komentarza

No cóż, nie wiem co powiedzieć, biorąc pod uwagę, że dzięki badaniu oberonem, zaczęłam leczyć niedoczynność tarczycy i kilka innych schorzeń, na które to badanie mnie nakierowało icon_smile.gif
Nie polegało ono na przeprowadzeniu wywiadu i na jego podstawie wydrukowaniu wyników.
Dodam, że badanie zrobiła i moja Mama, i siostra, i ja-każdej wyszło co innego do skontrolowania (terminy badań były różne ,nazwiska też)
Osobiście jestem bardzo zadowolona z badania( za to całkiem niezadowolona jestem z ceny icon_confused.gif )

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Kari7

Go??







post czw, 04 gru 2003 - 10:11
Post #11

Moim zdaniem to naciąganie i nic wiecej,Przed badaniem babka i tak przeprowadza wywiwad na podstawie którego i laik doskonale wyciagnał by wnioski co do ewentualnych chorób.Bliskiej mi osobie wyszło ze ma chory woreczek a ona juz go nie miał po pół roku! Do tego dochodzą zakupywane otem "cudowne "syropki do picia.Lipa i wyciąganie pieniędzy.
I jeszcze diagnozy typu: widzę ze upadła pani kiedyś na głowę" - no a kto nie upadł?.I prentensje pani kóra przeprowadzął to badanie ; dlaczego pani minie powiedział ze pani ma usuniety woreczek.No - jak to taki cud to powinno wyjść, co nie?
Agnisma
czw, 04 gru 2003 - 10:37
CYTAT(Kari7)
Moim zdaniem to naciąganie i nic wiecej,Przed badaniem babka i tak przeprowadza wywiwad na podstawie którego i laik doskonale wyciagnał by wnioski co do ewentualnych chorób.Bliskiej mi osobie wyszło ze ma chory woreczek a ona juz go nie miał po pół roku! Do tego dochodzą zakupywane otem "cudowne "syropki do picia.Lipa i wyciąganie pieniędzy.
I jeszcze diagnozy typu:  widzę ze upadła pani kiedyś na głowę" - no a kto nie upadł?.I prentensje pani kóra przeprowadzął to badanie ; dlaczego pani minie powiedział ze pani ma usuniety woreczek.No - jak to taki cud to powinno wyjść, co nie?

Pojęcia nie mam o czym mówisz icon_eek.gif
Mam wrażenie , że mowa o całkiem różnych badaniach icon_confused.gif
Jak już wcześniej wspomniałam NIE JEST PRZEPROWADZANY WYWIAD, są zadawane 3 pytania:
1.Czy były zabiegi operacyjne?
2.Czy są implany metalowe lub rozrusznik?
3.Czy jest ciąża?
Dwa ostatnie pytania są zadawane, ponieważ implanty, rozrusznik i ciąża są przeciwskazaniami do badnia.
Dostałam wydruki z sugestią sprawdzenia(zrobienia szczególowych badań) tych narządów, których "badanie oberonem" zasugerowało toczący się w nich proces chorobowy-i sprawdziło się niestety.
Badanie OBERONEM to nie postawienie diagnozy, a jedynie sugesta zajęcia się konkretnym układem, z którym może być coś nie tak.
Sprzedaż syropków, czy diagnozy typu "upadła pani na głowe" to właśnie szarlataneria i nie ma nic wspólnego z tym badaniem.
Mówię to z całą odpowiedzialnością, ponieważ doktor chorób wewnętrznych, który przeprowadzał to badanie w swym gabinecie nie miał żadnych syropków, specyfików i czego tam jeszcze... nie wystawiał diagnoz wyżej wymienionych.
Miałam zasugerowanych kilka chorób i jak dotchczas, wszystkie badania specjalistyczne potwierdzają sugestię badań oberonem.
Nawet sam lekarz powiedział, ze to badanie to ogólne ukierunkowanie, co może być nie tak, co warto skontrolować, zanim będzieza późno.
Resaumując, nie czuję się naciągnięta, dzięki temu badaniu w porę(mam nadzieję) podjęłam leczenie u specjalisty.
Nikogo nie namawiam, jak jestem zadowolona.
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post czw, 04 gru 2003 - 10:37
Post #12

CYTAT(Kari7)
Moim zdaniem to naciąganie i nic wiecej,Przed badaniem babka i tak przeprowadza wywiwad na podstawie którego i laik doskonale wyciagnał by wnioski co do ewentualnych chorób.Bliskiej mi osobie wyszło ze ma chory woreczek a ona juz go nie miał po pół roku! Do tego dochodzą zakupywane otem "cudowne "syropki do picia.Lipa i wyciąganie pieniędzy.
I jeszcze diagnozy typu:  widzę ze upadła pani kiedyś na głowę" - no a kto nie upadł?.I prentensje pani kóra przeprowadzął to badanie ; dlaczego pani minie powiedział ze pani ma usuniety woreczek.No - jak to taki cud to powinno wyjść, co nie?

Pojęcia nie mam o czym mówisz icon_eek.gif
Mam wrażenie , że mowa o całkiem różnych badaniach icon_confused.gif
Jak już wcześniej wspomniałam NIE JEST PRZEPROWADZANY WYWIAD, są zadawane 3 pytania:
1.Czy były zabiegi operacyjne?
2.Czy są implany metalowe lub rozrusznik?
3.Czy jest ciąża?
Dwa ostatnie pytania są zadawane, ponieważ implanty, rozrusznik i ciąża są przeciwskazaniami do badnia.
Dostałam wydruki z sugestią sprawdzenia(zrobienia szczególowych badań) tych narządów, których "badanie oberonem" zasugerowało toczący się w nich proces chorobowy-i sprawdziło się niestety.
Badanie OBERONEM to nie postawienie diagnozy, a jedynie sugesta zajęcia się konkretnym układem, z którym może być coś nie tak.
Sprzedaż syropków, czy diagnozy typu "upadła pani na głowe" to właśnie szarlataneria i nie ma nic wspólnego z tym badaniem.
Mówię to z całą odpowiedzialnością, ponieważ doktor chorób wewnętrznych, który przeprowadzał to badanie w swym gabinecie nie miał żadnych syropków, specyfików i czego tam jeszcze... nie wystawiał diagnoz wyżej wymienionych.
Miałam zasugerowanych kilka chorób i jak dotchczas, wszystkie badania specjalistyczne potwierdzają sugestię badań oberonem.
Nawet sam lekarz powiedział, ze to badanie to ogólne ukierunkowanie, co może być nie tak, co warto skontrolować, zanim będzieza późno.
Resaumując, nie czuję się naciągnięta, dzięki temu badaniu w porę(mam nadzieję) podjęłam leczenie u specjalisty.
Nikogo nie namawiam, jak jestem zadowolona.

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Kari7

Go??







post czw, 04 gru 2003 - 13:12
Post #13

Wiesz - może u nas tak to badanie wygląda i ta osoba co to prowadzi nie jest wiarygodna.Dla mnie to było naprawdę dziwne, zławszcz żę lista chorób byłą długa łącznie z guzem na mózgu, brakiem wpana kiedy po badanich stiwrdzona jest nadwapność no i ten nieszczęsny woreczek.I te syropki wspomagające....A badanie jest drogie to fakt.Nie przeczę,ze byc mzoejest to w stanie pomócw zdiagonozowaniu i ukierunkowaniu leczenia ale przymniej u nas mieście nie jest to profesjonalnie prowadzone.I nie podpsuje sie pod tym lekarz.Nie twierdze,ze to jest zupenie nieskuteczne.
A co do tych syropów - siebie w rodzinie preszłam przez różne leczenia Vilca Cora, Kocipazurem czy czymś takim i wiem ze szkodzić to to nieszkodzi ( o ile nie przerywa się leczenia podstawowego), dzięki temu ale głównie dzieki włsenje chęci życia moja mam zyła o kilka lat dłuzęj, chociaz dawli jej tylko kilka miesięcy życia.Ale to inny temat.Sorry.
Ale w każdym razie u nas badanie Oberonem jest narawdę kiepsko robione, apni kóra to robi to przed badaniem robi taki wywiad,ze moze wyciagnac wszystko a potem pieknie dostosować do tego wyniki..Zwłąszcza,ze wynik badania jest po rosyjsku- nie wiem jak u cienie.Moze to unas to jakaś lipa?Ale npisane,że OBERON
Pozdrawiam
Agnisma
czw, 04 gru 2003 - 23:13
Ja wiem TYLKO jak to robią na Piotrkowskiej w Łodzi, co wiedziałam napisałam icon_lol.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post czw, 04 gru 2003 - 23:13
Post #14

Ja wiem TYLKO jak to robią na Piotrkowskiej w Łodzi, co wiedziałam napisałam icon_lol.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
mamami
pią, 05 gru 2003 - 18:07
Moja mama była na takim badaniu i zdecydowanie stwierdzam że jest to totalna bucołapka. Po prostu NIC jej nie dało to badanie, babka się strasznie plątała w interpretowaniu wyników a lekarz któremu mama pokazała potem zdjęcia wyśmiał ją i powiedział że może je sobie co najwyżej w ramke powiesić.
Nie znam sie na medycynie więc nie moge w 100% ocenić tego badania. Wiem tylko tyle że podczas badania nie została wykryta nawet bardzo zaawansowana cukrzyca, miażdżyca i pare innych schorzeń, które doprowadziły moja mame do śmierci.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post pią, 05 gru 2003 - 18:07
Post #15

Moja mama była na takim badaniu i zdecydowanie stwierdzam że jest to totalna bucołapka. Po prostu NIC jej nie dało to badanie, babka się strasznie plątała w interpretowaniu wyników a lekarz któremu mama pokazała potem zdjęcia wyśmiał ją i powiedział że może je sobie co najwyżej w ramke powiesić.
Nie znam sie na medycynie więc nie moge w 100% ocenić tego badania. Wiem tylko tyle że podczas badania nie została wykryta nawet bardzo zaawansowana cukrzyca, miażdżyca i pare innych schorzeń, które doprowadziły moja mame do śmierci.
> "Magiczne" badania
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 02 maj 2024 - 14:12
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama