Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

cellulitis

> 
Sylwinka

Go??







post piÄ…, 21 lis 2003 - 19:27
Post #1

Jaki kosmetyk byłby lepszy firmy Ziaja -
-Oliwka do masażu antycellulitis
-LipoCell Bloker, Żel wyszczuplający z kompleksem antycellulit
Czy ta firma jest godna polecenia czy lepiej coś droższego kupić doradźcie icon_confused.gif
000
piÄ…, 21 lis 2003 - 20:10
Ja stosujÄ™ Lipo Cell Blocker i jestem zadowolona
Polecalabym Ci rownież kosmetyki wyszczuplajace z Yves Rocher
000


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 124
Dołączył: wto, 18 lis 03 - 10:00
Nr użytkownika: 1,195




post piÄ…, 21 lis 2003 - 20:10
Post #2

Ja stosujÄ™ Lipo Cell Blocker i jestem zadowolona
Polecalabym Ci rownież kosmetyki wyszczuplajace z Yves Rocher
Beata Białystok
piÄ…, 21 lis 2003 - 21:17
Polecam balsam ultrawygładzający Tołpy.
Beata Białystok


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,136
Dołączył: śro, 20 sie 03 - 12:04
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 999

GG:


post piÄ…, 21 lis 2003 - 21:17
Post #3

Polecam balsam ultrawygładzający Tołpy.

--------------------
Pozdrawiam
Beata mama Agatki (3.11.1999) user posted image
i.
sob, 22 lis 2003 - 21:36
Sylwio - cellulitu nic nie zlikwiduje na pewno nie krem ani oliwka.

Kiedyś stosowałam całe mnóstwo preparatów tego rodzaju - nawet te z najwyższej półki - Kosmetyki Roku nagradzane w konkursach. Niestety nic nie pomogło icon_confused.gif
Oczywiście można coś stosować - ale raczej dla poprawy samopoczucia niż efektów kosmetycznych icon_wink.gif
A firmÄ™ Ziaja b. lubiÄ™ - kosmetyki przyjemne w stosowaniu i niedrogie icon_biggrin.gif
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post sob, 22 lis 2003 - 21:36
Post #4

Sylwio - cellulitu nic nie zlikwiduje na pewno nie krem ani oliwka.

Kiedyś stosowałam całe mnóstwo preparatów tego rodzaju - nawet te z najwyższej półki - Kosmetyki Roku nagradzane w konkursach. Niestety nic nie pomogło icon_confused.gif
Oczywiście można coś stosować - ale raczej dla poprawy samopoczucia niż efektów kosmetycznych icon_wink.gif
A firmÄ™ Ziaja b. lubiÄ™ - kosmetyki przyjemne w stosowaniu i niedrogie icon_biggrin.gif
maja03
nie, 11 sty 2004 - 20:43
Hej!
No to ja bym wznowiła temat.
W czasie ciąży pojawił mi się cellulitis głównie na udach i pupie. Co prawda staram się masować te miejsca specjalną gąbką ( choć na początku boli jak diabli !) ale zastanawiałam się czy moge już teraz zacząć stosować jakieś "specyfiki". W końcu to okolice ud i pupy a nie brzuch icon_question.gif Jeśli tak to czy polecacie te, o których pisałyście wcześniej ??
Pozdrawiam
maja03


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 822
Dołączył: śro, 26 lis 03 - 19:34
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,217

GG:


post nie, 11 sty 2004 - 20:43
Post #5

Hej!
No to ja bym wznowiła temat.
W czasie ciąży pojawił mi się cellulitis głównie na udach i pupie. Co prawda staram się masować te miejsca specjalną gąbką ( choć na początku boli jak diabli !) ale zastanawiałam się czy moge już teraz zacząć stosować jakieś "specyfiki". W końcu to okolice ud i pupy a nie brzuch icon_question.gif Jeśli tak to czy polecacie te, o których pisałyście wcześniej ??
Pozdrawiam

--------------------
Maja mama marcowej Jagódki ( 4.03.2004 )

user posted image
KM
pon, 12 sty 2004 - 23:43
W ciąży można stosować tylko kremy dla ciężarnych, bez względu na partie ciała (do twarzy też nie wszystkie są bezpieczne).Kremy te nie powinny zawierać kofeiny i jeszcze kilku składników. Kiedyś znalazłam taką stronę na której były wymienione wszystkie składniki na które należy zwrócić uwagę. Niestety nie pamietam jej adresu. Ja w I trymestrze ciąży używałam kremy przeciw rozstępom zawierajacego kofeinę. Nie wiedziałam, że to szkodzi. icon_redface.gif Na szczęście nie miało to negatywnego wpływu na zdrowie malucha (przynajmniej go nie widać). icon_biggrin.gif
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post pon, 12 sty 2004 - 23:43
Post #6

W ciąży można stosować tylko kremy dla ciężarnych, bez względu na partie ciała (do twarzy też nie wszystkie są bezpieczne).Kremy te nie powinny zawierać kofeiny i jeszcze kilku składników. Kiedyś znalazłam taką stronę na której były wymienione wszystkie składniki na które należy zwrócić uwagę. Niestety nie pamietam jej adresu. Ja w I trymestrze ciąży używałam kremy przeciw rozstępom zawierajacego kofeinę. Nie wiedziałam, że to szkodzi. icon_redface.gif Na szczęście nie miało to negatywnego wpływu na zdrowie malucha (przynajmniej go nie widać). icon_biggrin.gif
Aseti
wto, 13 sty 2004 - 13:20
Ja polecam serię antycelulitis Yves Rocher + masaże. Można teraz kupić za parę groszy takie fajne urządzonka (kawałek plastiku z gumowymi "wyrostkami")
Aseti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 402
Dołączył: pon, 03 lis 03 - 15:15
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,160




post wto, 13 sty 2004 - 13:20
Post #7

Ja polecam serię antycelulitis Yves Rocher + masaże. Można teraz kupić za parę groszy takie fajne urządzonka (kawałek plastiku z gumowymi "wyrostkami")
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




maja03
wto, 13 sty 2004 - 14:22
Dzięki Ilka !!
maja03


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 822
Dołączył: śro, 26 lis 03 - 19:34
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,217

GG:


post wto, 13 sty 2004 - 14:22
Post #9

Dzięki Ilka !!

--------------------
Maja mama marcowej Jagódki ( 4.03.2004 )

user posted image
basiula1
śro, 22 lip 2015 - 15:16
polecam też szczotkę do masażu od Treffina mają kolekcję akcesoriów do domowego SPA a wszystkie wykonane z naturalnych surowców. Bardzo wytrzymałe i skuteczne rzeczy!
basiula1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 22 lip 15 - 13:49
Nr użytkownika: 46,161




post śro, 22 lip 2015 - 15:16
Post #10

polecam też szczotkę do masażu od Treffina mają kolekcję akcesoriów do domowego SPA a wszystkie wykonane z naturalnych surowców. Bardzo wytrzymałe i skuteczne rzeczy!
> cellulitis
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 06 maj 2024 - 05:03
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama