Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
12 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

mamuski ZA i ROZ...ciążone :) Cd.

> 
Bziba
pon, 12 sty 2004 - 12:15
Ela, doczytałam się, spoko.

Dzięki za wszystkie życzenia dla Oleczka -teraz leży i guga i smieje się. Torchę sobie przed chwilą pospaliśmy i prawdę mówiąc czekam, aż znowu zaśnie, a ja znim. Taki mam dziś dzień. Dziękuje też za poxcieszenie, jak ma mniej zapchany nosek jest lepiej i tak nie ulewa.

Co do pigułek, jakoś muszę się zabezpieczyć. Zobaczymy

Aha, co brałyście, jak byłyście przeziębione, w trakcie karmienia piersią?

pozdrawiam
Bziba
Bziba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 495
Dołączył: pią, 22 sie 03 - 21:36
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 1,006

GG:


post pon, 12 sty 2004 - 12:15
Post #1

Ela, doczytałam się, spoko.

Dzięki za wszystkie życzenia dla Oleczka -teraz leży i guga i smieje się. Torchę sobie przed chwilą pospaliśmy i prawdę mówiąc czekam, aż znowu zaśnie, a ja znim. Taki mam dziś dzień. Dziękuje też za poxcieszenie, jak ma mniej zapchany nosek jest lepiej i tak nie ulewa.

Co do pigułek, jakoś muszę się zabezpieczyć. Zobaczymy

Aha, co brałyście, jak byłyście przeziębione, w trakcie karmienia piersią?

pozdrawiam
Bziba
Joga75
pon, 12 sty 2004 - 13:28
Bziba , ja biore Rutinoscorbin, do tego duze ilości mleka z miodem lub herbaty z cytryną. Michałek na szczęście nie ma skazy białkowej i moge sobie pozwolić na mleczko.
Można też nacierac stopy na noc i pić sok z malin.

Pisałyscie o wypadaniu włosów, mnie ten problem też dotyczy.
Juz chyba miesiąc temu pisałam Marzence o tym.
Od tego czasu jest niby ciut lepiej, ale obiciełam włosy o pare centymetrów i chyba pomogło.
Wiem, ze nie każda z Was chciałaby to zrobic, ale u mnie było strasznie, włosy krążyły po całym mieszkaniu.
Teraz jest lepiej.Do tego zaczęłam brac falvit no i zastanawiam sie nad tym skrzypem. Acha, piłam jeszcze herbate z pokrzywy, ale chyba tylko 3 szklanki, bo nie smakuje mi, bleeeeeee, mam odruchy wymiotne, więc nie moge pic jej nawet z zatkanym nosem.

Pozdrawiam, pa
Joga75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,079
Dołączył: pon, 16 cze 03 - 19:48
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 833

GG:


post pon, 12 sty 2004 - 13:28
Post #2

Bziba , ja biore Rutinoscorbin, do tego duze ilości mleka z miodem lub herbaty z cytryną. Michałek na szczęście nie ma skazy białkowej i moge sobie pozwolić na mleczko.
Można też nacierac stopy na noc i pić sok z malin.

Pisałyscie o wypadaniu włosów, mnie ten problem też dotyczy.
Juz chyba miesiąc temu pisałam Marzence o tym.
Od tego czasu jest niby ciut lepiej, ale obiciełam włosy o pare centymetrów i chyba pomogło.
Wiem, ze nie każda z Was chciałaby to zrobic, ale u mnie było strasznie, włosy krążyły po całym mieszkaniu.
Teraz jest lepiej.Do tego zaczęłam brac falvit no i zastanawiam sie nad tym skrzypem. Acha, piłam jeszcze herbate z pokrzywy, ale chyba tylko 3 szklanki, bo nie smakuje mi, bleeeeeee, mam odruchy wymiotne, więc nie moge pic jej nawet z zatkanym nosem.

Pozdrawiam, pa

--------------------
user posted image
Joga75
pon, 12 sty 2004 - 13:31
Marcena, a może zaszalejesz i zamówisz coś z dostawą do domu?
Powodzenia i wszystkiego najlepszego dla męża.
Joga75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,079
Dołączył: pon, 16 cze 03 - 19:48
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 833

GG:


post pon, 12 sty 2004 - 13:31
Post #3

Marcena, a może zaszalejesz i zamówisz coś z dostawą do domu?
Powodzenia i wszystkiego najlepszego dla męża.

--------------------
user posted image
Bziba
pon, 12 sty 2004 - 16:58
Dzięki Jolu, Olek też nie ma skazy, na szczęście, bo bardzo lubię mleko

Bziba
Bziba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 495
Dołączył: pią, 22 sie 03 - 21:36
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 1,006

GG:


post pon, 12 sty 2004 - 16:58
Post #4

Dzięki Jolu, Olek też nie ma skazy, na szczęście, bo bardzo lubię mleko

Bziba
marcena
pon, 12 sty 2004 - 17:16
Bziba ja również zażywałam Rutinoscorbin a na gardło Homeogenne. I piłam dużo herbaty z sokiem malinowym. Życzę dużo zdrówka
marcena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 561
Dołączył: śro, 28 maj 03 - 14:16
SkÄ…d: Piaseczno k. W-wy
Nr użytkownika: 781




post pon, 12 sty 2004 - 17:16
Post #5

Bziba ja również zażywałam Rutinoscorbin a na gardło Homeogenne. I piłam dużo herbaty z sokiem malinowym. Życzę dużo zdrówka

--------------------
Marzena mama Oleńki (02.06.2003)
www.ola.find.pl
user posted imageuser posted imageuser posted image
Tobatka
pon, 12 sty 2004 - 17:20
Byłam dzisiaj z małym u lekarza... Znowu icon_sad.gif
Piotruś na 95% jednak jakąś alergię ma... Wiem, wiem - większość dzieci teraz ma jakąś alergię, ale łudziłam się, że Małego to ominie. Znowu wylądowałam na ścisłej diecie... Wczoraj robił kupkę z krwią, więc zadzwoniłam do mojej położnej środowiskowej (kochana kobieta!) i ona powiedziała, że jak się powtórzy, to do szpitala, a jak nie, to rano do lekarza. A że ma skórę suchutką i szorstką na udach i ramionach (pani doktor zwaliła to na alergię), to kazała diety rygorystycznie pilnować... Ech... Ani ja, ani mężulek, ani w naszych rodzinach nie ma alergii... A Piotrek miał podejrzenie skazy białkowej, ale wycofałam mleko i pochodne i cofnęły się objawy...
Skórę smaruję Balneum Baby Crem - specjalne do suchej skóry... Do kąpieli mam w aptece zamówiony płyn do kąpieli z serii Balneum...

To tyle u mnie... Miłego wieczorku icon_smile.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post pon, 12 sty 2004 - 17:20
Post #6

Byłam dzisiaj z małym u lekarza... Znowu icon_sad.gif
Piotruś na 95% jednak jakąś alergię ma... Wiem, wiem - większość dzieci teraz ma jakąś alergię, ale łudziłam się, że Małego to ominie. Znowu wylądowałam na ścisłej diecie... Wczoraj robił kupkę z krwią, więc zadzwoniłam do mojej położnej środowiskowej (kochana kobieta!) i ona powiedziała, że jak się powtórzy, to do szpitala, a jak nie, to rano do lekarza. A że ma skórę suchutką i szorstką na udach i ramionach (pani doktor zwaliła to na alergię), to kazała diety rygorystycznie pilnować... Ech... Ani ja, ani mężulek, ani w naszych rodzinach nie ma alergii... A Piotrek miał podejrzenie skazy białkowej, ale wycofałam mleko i pochodne i cofnęły się objawy...
Skórę smaruję Balneum Baby Crem - specjalne do suchej skóry... Do kąpieli mam w aptece zamówiony płyn do kąpieli z serii Balneum...

To tyle u mnie... Miłego wieczorku icon_smile.gif
miriam
pon, 12 sty 2004 - 22:15
...

Ten post edytował miriam czw, 05 sie 2010 - 13:02
miriam


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 19:16
SkÄ…d: pochodza krasnale?
Nr użytkownika: 229

GG:


post pon, 12 sty 2004 - 22:15
Post #7

...
Eta
pon, 12 sty 2004 - 22:31
Miriam Olimpi pomógł Bepanthen
bo miała straszna skorupe na buxce
jak zaczełam uzywac tej maści za namowa Dorotki zaraz wszystko zeszło
a tez myslałam ze to alergia
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post pon, 12 sty 2004 - 22:31
Post #8

Miriam Olimpi pomógł Bepanthen
bo miała straszna skorupe na buxce
jak zaczełam uzywac tej maści za namowa Dorotki zaraz wszystko zeszło
a tez myslałam ze to alergia

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
Tobatka
wto, 13 sty 2004 - 10:10
Miriam, Elżbietka - widze nowa zdjatka icon_smile.gif Fajne! icon_smile.gif Miło widzieć i Was i Wasze dzieciaczki icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Ja wytrzymam tą dietę - jak pisała Miriam - dla tego szkraba wiele jestem w stanie zrobić, naprawdę wiele (choć serka, takiego Almette, mniaaaam, to już się nie moge doczekać... icon_smile.gif ) Ale będę twarda, wytrzymam bez herbatki z cytrynką, bez nabiału pod każdą postacią... A dzięki temu Piotrkowi nic nie będzie - zz alergii wyrośnie (zwlaszcza, że nie wiadomo, na co to jest reakcja) i będzie dobrze! icon_smile.gif

Miłego dzionka
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post wto, 13 sty 2004 - 10:10
Post #9

Miriam, Elżbietka - widze nowa zdjatka icon_smile.gif Fajne! icon_smile.gif Miło widzieć i Was i Wasze dzieciaczki icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Ja wytrzymam tą dietę - jak pisała Miriam - dla tego szkraba wiele jestem w stanie zrobić, naprawdę wiele (choć serka, takiego Almette, mniaaaam, to już się nie moge doczekać... icon_smile.gif ) Ale będę twarda, wytrzymam bez herbatki z cytrynką, bez nabiału pod każdą postacią... A dzięki temu Piotrkowi nic nie będzie - zz alergii wyrośnie (zwlaszcza, że nie wiadomo, na co to jest reakcja) i będzie dobrze! icon_smile.gif

Miłego dzionka
NatkaRe

Go??







post wto, 13 sty 2004 - 10:16
Post #10

WITAM.
Miriam te krostki o ktorych piszesz moga to byc krostki hormonalne.Dominika miala takie przez pare tygodni. W mleczku jeszcze po porodzie utrzymuje sie duze stezenie hormonow.
Teraz ma sliczna i gladka buzke.Zniknely samoistnie podobnie jak luszczaca sie skorka:) Smielismy sie z mezem ze Minika zmienila skorke na nowsza:)
POZDRAWIAM SERDUSZKOWO
Renata i Macius 15.04.1999 oraz Dominika 9.09.2003
Wiecie co okropniscie sie denerwuje mojej siostrze Ani zaczely sie wczoraj saczyc wody i zostawili ja w szpitalu. Ktg niby tam zapisuje jakies skurcze ktorych ona nie czuje.Anka beczy bo nie chce byc w szpitalu a my czekamy na nia i malego Fabianka.
Hi hi ale napisalam bez skladu sorki mam Dominike i nie daje mi pisac ani myslec:))))))))) icon_biggrin.gif
PROSZE TRZYMAJCIE KCIUKI ZA MOJA MALA SIOSTRZYCZKE
NatkaRe
miriam
wto, 13 sty 2004 - 13:16
Natka trzymam kciuki


Ten post edytował miriam czw, 05 sie 2010 - 13:03
miriam


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 19:16
SkÄ…d: pochodza krasnale?
Nr użytkownika: 229

GG:


post wto, 13 sty 2004 - 13:16
Post #11

Natka trzymam kciuki
marcena
wto, 13 sty 2004 - 16:20
Dziewczyny jak mio was widzieć icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Miriam myślałam,że jesteś blondynką icon_confused.gif bo Carmen na poprzednim zdjęciu miala jaśniutkie włosy. Aha ja jadłam winogrona i jem do tej pory icon_confused.gif
Tobatko a u Ciebie myślałam,że jesteś starsza icon_confused.gif To przez ten
nick icon_wink.gif Dziekuje za zdjęcia są super icon_biggrin.gif Muszę się pochwalic ja mam podobne zdjecie z tą rączką.Qrcze mogłam dać na konkurs icon_wink.gif
NatkoRe trzymam kciuki za siostre icon_smile.gif
pozdr.
marcena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 561
Dołączył: śro, 28 maj 03 - 14:16
SkÄ…d: Piaseczno k. W-wy
Nr użytkownika: 781




post wto, 13 sty 2004 - 16:20
Post #12

Dziewczyny jak mio was widzieć icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Miriam myślałam,że jesteś blondynką icon_confused.gif bo Carmen na poprzednim zdjęciu miala jaśniutkie włosy. Aha ja jadłam winogrona i jem do tej pory icon_confused.gif
Tobatko a u Ciebie myślałam,że jesteś starsza icon_confused.gif To przez ten
nick icon_wink.gif Dziekuje za zdjęcia są super icon_biggrin.gif Muszę się pochwalic ja mam podobne zdjecie z tą rączką.Qrcze mogłam dać na konkurs icon_wink.gif
NatkoRe trzymam kciuki za siostre icon_smile.gif
pozdr.

--------------------
Marzena mama Oleńki (02.06.2003)
www.ola.find.pl
user posted imageuser posted imageuser posted image
matusia
wto, 13 sty 2004 - 17:06
Moja Klaudia też parę tygodni po urodzeniu dostała szorstkich krostek.
Pomogła surowa dieta,wystrzeganie oczywiście nabiału,nawet margarynę do tej pory jem bez serwatki-Finea zielona.Teraz kiedy zniknęło wszystko z buźki pomału zaczynam jeśc np.1 jogurt na tydzień.Cieszę się,bo nie widzę pogorszenia icon_biggrin.gif
Natkare ja również trzymam kciuki za Twoją siostrzyczkę,aby szybko urodziła swojego synka icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
matusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 505
Dołączył: sob, 21 cze 03 - 22:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 845

GG:


post wto, 13 sty 2004 - 17:06
Post #13

Moja Klaudia też parę tygodni po urodzeniu dostała szorstkich krostek.
Pomogła surowa dieta,wystrzeganie oczywiście nabiału,nawet margarynę do tej pory jem bez serwatki-Finea zielona.Teraz kiedy zniknęło wszystko z buźki pomału zaczynam jeśc np.1 jogurt na tydzień.Cieszę się,bo nie widzę pogorszenia icon_biggrin.gif
Natkare ja również trzymam kciuki za Twoją siostrzyczkę,aby szybko urodziła swojego synka icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
Tobatka i PiotruÅ›

Go??







post wto, 13 sty 2004 - 19:38
Post #14

Marcena - może ja tylko młodo wyglądam? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Ja właśnie zaczynałam podjadać serka - właśnie tak co kilka dni.. Ale teraz znowu muszę obejść się ze smakiem i wrócić do kanapek z wędlinką lub dżemem wiśniowym czy brzoskwiniowym icon_sad.gif Ale spoko - jeszcze troszkę i znowu zacznę dorzucac to i owo icon_smile.gif Jak pani doktor pozwoli... icon_smile.gif

Kolorowych snów icon_smile.gif
marcena
wto, 13 sty 2004 - 19:56
Qrcze Tobatko sorrki pomyliłam się, chodziło mi o Ele icon_lol.gif Bo Ciebie widziałam wcześniej na waszej stronie. icon_smile.gif
pozdr. i dobrej nocy
marcena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 561
Dołączył: śro, 28 maj 03 - 14:16
SkÄ…d: Piaseczno k. W-wy
Nr użytkownika: 781




post wto, 13 sty 2004 - 19:56
Post #15

Qrcze Tobatko sorrki pomyliłam się, chodziło mi o Ele icon_lol.gif Bo Ciebie widziałam wcześniej na waszej stronie. icon_smile.gif
pozdr. i dobrej nocy

--------------------
Marzena mama Oleńki (02.06.2003)
www.ola.find.pl
user posted imageuser posted imageuser posted image
Eta
wto, 13 sty 2004 - 20:04
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
tak myslałam Marcenko ze chodziło o mnie bo z moim imieniem zawsze były takie jaja
podobno to imie poprzedniego pokolenia
zawsze słyszałam ;o moja mama (ciocia teściow idp) ma tak na imie
a mi sie juz podoba
pod warunkiem ze mowi sie do mnie Elzbieta nie Ela
Marcenko a tzn ze myslałaś ze ile mam latek? (moze rzeczywiście tyle mam icon_rolleyes.gif icon_lol.gif )
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post wto, 13 sty 2004 - 20:04
Post #16

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
tak myslałam Marcenko ze chodziło o mnie bo z moim imieniem zawsze były takie jaja
podobno to imie poprzedniego pokolenia
zawsze słyszałam ;o moja mama (ciocia teściow idp) ma tak na imie
a mi sie juz podoba
pod warunkiem ze mowi sie do mnie Elzbieta nie Ela
Marcenko a tzn ze myslałaś ze ile mam latek? (moze rzeczywiście tyle mam icon_rolleyes.gif icon_lol.gif )

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
marcena
wto, 13 sty 2004 - 21:00
Elżbietko (bo tak lubisz) po 40-ce, a tyle napewno nie masz icon_lol.gif
marcena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 561
Dołączył: śro, 28 maj 03 - 14:16
SkÄ…d: Piaseczno k. W-wy
Nr użytkownika: 781




post wto, 13 sty 2004 - 21:00
Post #17

Elżbietko (bo tak lubisz) po 40-ce, a tyle napewno nie masz icon_lol.gif

--------------------
Marzena mama Oleńki (02.06.2003)
www.ola.find.pl
user posted imageuser posted imageuser posted image
Eta
wto, 13 sty 2004 - 22:04
hohoho
No nie mam tyle
we wrezśniu skończyłam 24
w sumie młoda ze mnie jeszcze d... nie? wink.gif
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post wto, 13 sty 2004 - 22:04
Post #18

hohoho
No nie mam tyle
we wrezśniu skończyłam 24
w sumie młoda ze mnie jeszcze d... nie? wink.gif

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
Tobatka
wto, 13 sty 2004 - 23:10
ee.. Elżbietka - to Ty smarkula jesteś icon_smile.gif hihihi....

Kolorowych snów icon_smile.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post wto, 13 sty 2004 - 23:10
Post #19

ee.. Elżbietka - to Ty smarkula jesteś icon_smile.gif hihihi....

Kolorowych snów icon_smile.gif
Eta
wto, 13 sty 2004 - 23:25
Ach Tobatko mÓw mi tak jeszcze icon_lol.gif
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post wto, 13 sty 2004 - 23:25
Post #20

Ach Tobatko mÓw mi tak jeszcze icon_lol.gif

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
> mamuski ZA i ROZ...ciążone :) Cd.
Start new topic
Reply to this topic
12 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 03 maj 2024 - 09:37
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama