Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Fryzjer

> 
Beata Białystok
pon, 19 sty 2004 - 13:14
Coś tu się zaczęło dziać, więc może mi podpowiecie gdzie w Białymstoku jest dobry fryzjer i na dodatek za przystępną cenę? Gdzie chodzicie do fryzjera? Kogo polecacie, a przed kim przestrzegacie?
Beata Białystok


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,136
Dołączył: śro, 20 sie 03 - 12:04
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 999

GG:


post pon, 19 sty 2004 - 13:14
Post #1

Coś tu się zaczęło dziać, więc może mi podpowiecie gdzie w Białymstoku jest dobry fryzjer i na dodatek za przystępną cenę? Gdzie chodzicie do fryzjera? Kogo polecacie, a przed kim przestrzegacie?

--------------------
Pozdrawiam
Beata mama Agatki (3.11.1999) user posted image
ania
pon, 19 sty 2004 - 17:58
Bardzo polecam panią Anię. Ma zakład na Leśnej Dolinie. To pierwsza fryzjerka od której wyszłam zadowolona. Mam bardzo słabe i cienkie włosy i do tej pory byłam przekonana, że nie za wiele da się z nich zrobić (przetestowałam prawie wszystkie zakłady fryzjerskie w pobliżu Bema i Pogodnej). Teraz ściełam je zupełnie na krótko, a fryzjerka uczesała mnie tak, że żałowałam, że nie mam jakiejś imprezy. O farbowaniu się nie wypowiem, bo nigdy nie farbowałam włosów, ale koleżanka w pracy robi balejaż i jest bardzo zadowolona.
ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 115
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 21:27
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 231

GG:


post pon, 19 sty 2004 - 17:58
Post #2

Bardzo polecam panią Anię. Ma zakład na Leśnej Dolinie. To pierwsza fryzjerka od której wyszłam zadowolona. Mam bardzo słabe i cienkie włosy i do tej pory byłam przekonana, że nie za wiele da się z nich zrobić (przetestowałam prawie wszystkie zakłady fryzjerskie w pobliżu Bema i Pogodnej). Teraz ściełam je zupełnie na krótko, a fryzjerka uczesała mnie tak, że żałowałam, że nie mam jakiejś imprezy. O farbowaniu się nie wypowiem, bo nigdy nie farbowałam włosów, ale koleżanka w pracy robi balejaż i jest bardzo zadowolona.

--------------------
Pozdrawiamy:)
Ania i Magda (30.04.99)
Beata Białystok
wto, 20 sty 2004 - 07:52
Aniu proszę o bliższe namiary tutaj, albo na priv. Jakoś ostatnio nie mogę spotkać Ciebie na GG icon_sad.gif
Beata Białystok


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,136
Dołączył: śro, 20 sie 03 - 12:04
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 999

GG:


post wto, 20 sty 2004 - 07:52
Post #3

Aniu proszę o bliższe namiary tutaj, albo na priv. Jakoś ostatnio nie mogę spotkać Ciebie na GG icon_sad.gif

--------------------
Pozdrawiam
Beata mama Agatki (3.11.1999) user posted image
mama pauli
śro, 28 sty 2004 - 08:35
Beatko, może ta informacja nie będzie Tobie już potrzebna, ale może na przyszłość lub kto inny skorzysta. Więc bardzo fajna dziewczyna pracuje na Żelaznej w tym dużym nowym budynku. Salon TREND dziewczyna ma na imię Iza. Poszłam do niej bez pomysłu na fryzurę, a wyszłam bardzo zadowolona, zresztą nie tylko ja. Dla mnie też ją polecono. Dobierze fryzurę, kolor, coś zaproponuje. Więc jeżeli będziesz chciała, to proszę bardzo. Pozdrawiam.
mama pauli


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18
Dołączył: pon, 26 sty 04 - 08:47
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 1,372

GG:


post śro, 28 sty 2004 - 08:35
Post #4

Beatko, może ta informacja nie będzie Tobie już potrzebna, ale może na przyszłość lub kto inny skorzysta. Więc bardzo fajna dziewczyna pracuje na Żelaznej w tym dużym nowym budynku. Salon TREND dziewczyna ma na imię Iza. Poszłam do niej bez pomysłu na fryzurę, a wyszłam bardzo zadowolona, zresztą nie tylko ja. Dla mnie też ją polecono. Dobierze fryzurę, kolor, coś zaproponuje. Więc jeżeli będziesz chciała, to proszę bardzo. Pozdrawiam.

--------------------
Elżbieta mama Paulinki
Basza
piÄ…, 06 lut 2004 - 18:11
Ja też poproszę o namiary (salon na Żelaznej). W ramach wizyty w przychodni DSK można i fryzurkę zmienić icon_lol.gif Pozdrawiam
Basza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 169
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 23:29
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 369




post piÄ…, 06 lut 2004 - 18:11
Post #5

Ja też poproszę o namiary (salon na Żelaznej). W ramach wizyty w przychodni DSK można i fryzurkę zmienić icon_lol.gif Pozdrawiam

--------------------
Basza mama Szymonka i Basi
anonimowy

Go??







post piÄ…, 13 lut 2004 - 09:32
Post #6

podaję namiary na żelazną, przepraszam, że tak późno
tel. 74 22 690
> Fryzjer
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 02 maj 2024 - 17:52
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama