Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Szerokie wstÄ…zki,a co do nich?

> 
Doruśka
pon, 23 lut 2004 - 09:23
No co? kupiłam takie śliczniutkie ,szerokie ,i chciałam coś dobrego do nich podać, ale co? ja jestem lajkonik w kluskach, ale chciałabym sie wykazać icon_wink.gif
Jestem otwarta na propozycje,tylko nie moze być soi ani orzechów(bo uczulona jestem icon_sad.gif )
a i jeszcze,żeby w sklepie mozna było kupić.
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post pon, 23 lut 2004 - 09:23
Post #1

No co? kupiłam takie śliczniutkie ,szerokie ,i chciałam coś dobrego do nich podać, ale co? ja jestem lajkonik w kluskach, ale chciałabym sie wykazać icon_wink.gif
Jestem otwarta na propozycje,tylko nie moze być soi ani orzechów(bo uczulona jestem icon_sad.gif )
a i jeszcze,żeby w sklepie mozna było kupić.
Marghe
pon, 23 lut 2004 - 09:42
A np. smietana (do zup i sosów najlepsza, ale moze byc i gęsta Danone) + ser plesniowy typy Grogonzola (rokpol ze sklepiku pod domem też sie nada icon_biggrin.gif ) + wędzonka (bekon, ogonówka, polędwica łososiowa, ew. szynka.. cokolwiek co sie da obsmażyc. Wędlinę pokroic w kostkę lub paseczki, obsmażyc (na krucho icon_biggrin.gif ).
Makaron gotowac "al dente"
Smietanę (1 lub 2 opakowania - zalezy od ilosci głodych osób icon_biggrin.gif ) wlac na patelnię (na łyzke oliwy), podgrzac, ser plesniowy (20 -25 g) pokruszyć , dodać do śmietany. Rozpuscić , ciągle mieszając. Doprawic pieprzem (nie solic!!). Jeśli sos wydae sie za gęsty mozna rozcieńczć mlekiem lub alkoholem typu whisky lub białym winem.. lub dodac wode z gotującego sie makaronu.
Makaron wrzucic na patelnię z sosem serowym i wymieszac. Posypać wedlinką
Jeść.
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post pon, 23 lut 2004 - 09:42
Post #2

A np. smietana (do zup i sosów najlepsza, ale moze byc i gęsta Danone) + ser plesniowy typy Grogonzola (rokpol ze sklepiku pod domem też sie nada icon_biggrin.gif ) + wędzonka (bekon, ogonówka, polędwica łososiowa, ew. szynka.. cokolwiek co sie da obsmażyc. Wędlinę pokroic w kostkę lub paseczki, obsmażyc (na krucho icon_biggrin.gif ).
Makaron gotowac "al dente"
Smietanę (1 lub 2 opakowania - zalezy od ilosci głodych osób icon_biggrin.gif ) wlac na patelnię (na łyzke oliwy), podgrzac, ser plesniowy (20 -25 g) pokruszyć , dodać do śmietany. Rozpuscić , ciągle mieszając. Doprawic pieprzem (nie solic!!). Jeśli sos wydae sie za gęsty mozna rozcieńczć mlekiem lub alkoholem typu whisky lub białym winem.. lub dodac wode z gotującego sie makaronu.
Makaron wrzucic na patelnię z sosem serowym i wymieszac. Posypać wedlinką
Jeść.
Małgoś.dz
pon, 23 lut 2004 - 11:22
MAKARON WSTĄŻKI (SZEROKIE) Z CUKINIĄ (pyszne!!!!!)

1 mała cukinia (najlepiej ślicznie zielona, raczej cieńka, bo w takiej nie ma zbyt dużo pestek)
1 pomidor
odrobina oliwy z oliwek
3-4 zÄ…bki czosnku
pieprz świeżo zmielony
troszkÄ™ startego parmezanu (ale niekoniecznie)

Gotujemy makaron w osolonej wodzie (al'dente). W tym czasie, myjemy cukinię i razem ze skórką kroimy w kosteczkę (raczej drobną, ok. 1/2 na 1/2cm).
Pomidora parzymy i obieramy ze skórki. Kroimi w kostkę (ale wyrzucamy z niego tę galeretkowatą część z pestami).

Gdy makaron powoli zaczyna dochodzić - rozgrzewamy na patelni oliwę, wyciskamy do niej przez praskę czosnek i chwilę przysmażamy, uważając by się nie przypalił. Wrzucamy na patelnię pokrojoną cukinię i dosłownie 2-3 minuty dusimy, często mieszając. Właściwie cukinia powinna być tylko zeszklona.
W tym czasie powinnyśmy już odcedzać makaron.

Wyłączamy gaz pod patelnią. Na patelnię wrzucamy odcedzony dobrze makaron. Wszystko mieszamy. Pieprzymy. Posypujemy parmezanem (albo i nie jeśli z niego zrezygnowałyśmy) i znów mieszamy z makaronem.

Wykładamy porcje na talerze. Po wierzchu dekorujemy kawałkami pokrojonego pomidora i jakąć zieleninką (świeża bazylia, naka pietruszki, itp).

Jemy i siÄ™ oblizujemy - takie smaczne. icon_biggrin.gif wink.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post pon, 23 lut 2004 - 11:22
Post #3

MAKARON WSTĄŻKI (SZEROKIE) Z CUKINIĄ (pyszne!!!!!)

1 mała cukinia (najlepiej ślicznie zielona, raczej cieńka, bo w takiej nie ma zbyt dużo pestek)
1 pomidor
odrobina oliwy z oliwek
3-4 zÄ…bki czosnku
pieprz świeżo zmielony
troszkÄ™ startego parmezanu (ale niekoniecznie)

Gotujemy makaron w osolonej wodzie (al'dente). W tym czasie, myjemy cukinię i razem ze skórką kroimy w kosteczkę (raczej drobną, ok. 1/2 na 1/2cm).
Pomidora parzymy i obieramy ze skórki. Kroimi w kostkę (ale wyrzucamy z niego tę galeretkowatą część z pestami).

Gdy makaron powoli zaczyna dochodzić - rozgrzewamy na patelni oliwę, wyciskamy do niej przez praskę czosnek i chwilę przysmażamy, uważając by się nie przypalił. Wrzucamy na patelnię pokrojoną cukinię i dosłownie 2-3 minuty dusimy, często mieszając. Właściwie cukinia powinna być tylko zeszklona.
W tym czasie powinnyśmy już odcedzać makaron.

Wyłączamy gaz pod patelnią. Na patelnię wrzucamy odcedzony dobrze makaron. Wszystko mieszamy. Pieprzymy. Posypujemy parmezanem (albo i nie jeśli z niego zrezygnowałyśmy) i znów mieszamy z makaronem.

Wykładamy porcje na talerze. Po wierzchu dekorujemy kawałkami pokrojonego pomidora i jakąć zieleninką (świeża bazylia, naka pietruszki, itp).

Jemy i siÄ™ oblizujemy - takie smaczne. icon_biggrin.gif wink.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
mamajul
pon, 23 lut 2004 - 14:45
a ja do takich szerokich kluseczek robie coÅ› takiego:
podsmazam pieczarki, podsmazam cebulke. do tego dodaje śmietanę i doprawiam solą. dodaję zieloną natkę pietruszki. icon_smile.gif polewam tym pysznym sosem te kluski i posypuje tartym serem icon_smile.gif. Pycha. To ma nawet nazwę ale nie pamiętam....
mamajul


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,341
Dołączył: czw, 15 maj 03 - 18:39
SkÄ…d: z Ochoty
Nr użytkownika: 722

GG:


post pon, 23 lut 2004 - 14:45
Post #4

a ja do takich szerokich kluseczek robie coÅ› takiego:
podsmazam pieczarki, podsmazam cebulke. do tego dodaje śmietanę i doprawiam solą. dodaję zieloną natkę pietruszki. icon_smile.gif polewam tym pysznym sosem te kluski i posypuje tartym serem icon_smile.gif. Pycha. To ma nawet nazwę ale nie pamiętam....

--------------------
Monika mama Julki (2002) i Ignacego (2005)
Marghe
pon, 23 lut 2004 - 14:56
A moze Fettuccine Alfredo?

dla 3- 4 osób

Makaron - fettuccine - wstazki
200 g masła
200 ml smietany
200 g startego parmezanu (parmigiano lub Grana Padano)
gałka muszkatulowa (szczypta icon_wink.gif )
natka pietruszki drobno posiekana
sól
pieprz

Makaron gotowac
Na patelni rozgrzac masło i smietanę, podgrzewac, ale nie gotowac!! Mieszac, doprawić galką.
Makaron wrzucić na patelnię ze smietaną, wymieszac, dodac ser i natkę. Popieprzyc. Jeśc natychmiast.
M.
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post pon, 23 lut 2004 - 14:56
Post #5

A moze Fettuccine Alfredo?

dla 3- 4 osób

Makaron - fettuccine - wstazki
200 g masła
200 ml smietany
200 g startego parmezanu (parmigiano lub Grana Padano)
gałka muszkatulowa (szczypta icon_wink.gif )
natka pietruszki drobno posiekana
sól
pieprz

Makaron gotowac
Na patelni rozgrzac masło i smietanę, podgrzewac, ale nie gotowac!! Mieszac, doprawić galką.
Makaron wrzucić na patelnię ze smietaną, wymieszac, dodac ser i natkę. Popieprzyc. Jeśc natychmiast.
M.
Gosia1
śro, 25 lut 2004 - 11:04
CYTAT(Marghe)
A np. smietana (do zup i sosów najlepsza, ale moze byc i gÄ™sta Danone) + ser plesniowy typy Grogonzola (rokpol  ze sklepiku pod domem też sie nada icon_biggrin.gif ) + wÄ™dzonka (bekon, ogonówka, polÄ™dwica Å‚ososiowa, ew. szynka.. cokolwiek co sie da obsmażyc. WÄ™dlinÄ™ pokroic w kostkÄ™ lub paseczki, obsmażyc (na krucho icon_biggrin.gif ).
Makaron gotowac "al dente"
Smietanę (1 lub 2 opakowania - zalezy od ilosci głodych osób icon_biggrin.gif ) wlac na patelnię (na łyzke oliwy), podgrzac, ser plesniowy (20 -25 g) pokruszyć , dodać do śmietany. Rozpuscić , ciągle mieszając. Doprawic pieprzem (nie solic!!). Jeśli sos wydae sie za gęsty mozna rozcieńczć mlekiem lub alkoholem typu whisky lub białym winem.. lub dodac wode z gotującego sie makaronu.
Makaron wrzucic na patelnię z sosem serowym i wymieszac. Posypać wedlinką
Jeść.





Marghe, zrobiłam wczoraj i... umarłam z rozkoszy!!! icon_biggrin.gif Niebo w gębie! Moja rodzinka i sąsiadka też zachwyceni! No po prostu przepycha. Nie miałam gorgonzoli ani rokpola, więc dałam inny francuski pleśniowy serek, z niebieską pleśnią. Było przepyszne! icon_smile.gif Dzięki, dzięki! icon_smile.gif


Pozdr.
Gosia1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,554
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 16:38
SkÄ…d: Katowice
Nr użytkownika: 123

GG:


post śro, 25 lut 2004 - 11:04
Post #6

CYTAT(Marghe)
A np. smietana (do zup i sosów najlepsza, ale moze byc i gÄ™sta Danone) + ser plesniowy typy Grogonzola (rokpol  ze sklepiku pod domem też sie nada icon_biggrin.gif ) + wÄ™dzonka (bekon, ogonówka, polÄ™dwica Å‚ososiowa, ew. szynka.. cokolwiek co sie da obsmażyc. WÄ™dlinÄ™ pokroic w kostkÄ™ lub paseczki, obsmażyc (na krucho icon_biggrin.gif ).
Makaron gotowac "al dente"
Smietanę (1 lub 2 opakowania - zalezy od ilosci głodych osób icon_biggrin.gif ) wlac na patelnię (na łyzke oliwy), podgrzac, ser plesniowy (20 -25 g) pokruszyć , dodać do śmietany. Rozpuscić , ciągle mieszając. Doprawic pieprzem (nie solic!!). Jeśli sos wydae sie za gęsty mozna rozcieńczć mlekiem lub alkoholem typu whisky lub białym winem.. lub dodac wode z gotującego sie makaronu.
Makaron wrzucic na patelnię z sosem serowym i wymieszac. Posypać wedlinką
Jeść.





Marghe, zrobiłam wczoraj i... umarłam z rozkoszy!!! icon_biggrin.gif Niebo w gębie! Moja rodzinka i sąsiadka też zachwyceni! No po prostu przepycha. Nie miałam gorgonzoli ani rokpola, więc dałam inny francuski pleśniowy serek, z niebieską pleśnią. Było przepyszne! icon_smile.gif Dzięki, dzięki! icon_smile.gif


Pozdr.

--------------------


Marghe
śro, 25 lut 2004 - 14:33
Gosia, ciesze sie,ze smakowało.. co do sera, to tak naprawdę to nie ma znaczenia jaki to ser, grunt, zeby byl spleśniały wink.gif (chociaz gorgonzola i tak moim zdaniem najlepsza bo najdelikatniejsza, ale sama czesto z braku korzystam z innych serów Blue).
Chcecie jeszcze coś ze śmiedzielami icon_biggrin.gif ?
M.
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post śro, 25 lut 2004 - 14:33
Post #7

Gosia, ciesze sie,ze smakowało.. co do sera, to tak naprawdę to nie ma znaczenia jaki to ser, grunt, zeby byl spleśniały wink.gif (chociaz gorgonzola i tak moim zdaniem najlepsza bo najdelikatniejsza, ale sama czesto z braku korzystam z innych serów Blue).
Chcecie jeszcze coś ze śmiedzielami icon_biggrin.gif ?
M.
kww
śro, 25 lut 2004 - 16:57
Marghe dawaj icon_biggrin.gif
kww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,077
Dołączył: wto, 09 wrz 03 - 09:57
SkÄ…d: Capri ;)
Nr użytkownika: 1,037

GG:


post śro, 25 lut 2004 - 16:57
Post #8

Marghe dawaj icon_biggrin.gif

--------------------
mama Mani (28.06.99), Janka (11.11.03) i [*] 02.10.09
Ika
śro, 25 lut 2004 - 17:13
CYTAT(Gosia1)
CYTAT(Marghe)
A np. smietana (do zup i sosów najlepsza, ale moze byc i gÄ™sta Danone) + ser plesniowy typy Grogonzola (rokpol  ze sklepiku pod domem też sie nada icon_biggrin.gif ) + wÄ™dzonka (bekon, ogonówka, polÄ™dwica Å‚ososiowa, ew. szynka.. cokolwiek co sie da obsmażyc. WÄ™dlinÄ™ pokroic w kostkÄ™ lub paseczki, obsmażyc (na krucho icon_biggrin.gif ).
Makaron gotowac "al dente"
Smietanę (1 lub 2 opakowania - zalezy od ilosci głodych osób icon_biggrin.gif ) wlac na patelnię (na łyzke oliwy), podgrzac, ser plesniowy (20 -25 g) pokruszyć , dodać do śmietany. Rozpuscić , ciągle mieszając. Doprawic pieprzem (nie solic!!). Jeśli sos wydae sie za gęsty mozna rozcieńczć mlekiem lub alkoholem typu whisky lub białym winem.. lub dodac wode z gotującego sie makaronu.
Makaron wrzucic na patelnię z sosem serowym i wymieszac. Posypać wedlinką
Jeść.





Marghe, zrobiłam wczoraj i... umarłam z rozkoszy!!! icon_biggrin.gif Niebo w gębie! Moja rodzinka i sąsiadka też zachwyceni! No po prostu przepycha. Nie miałam gorgonzoli ani rokpola, więc dałam inny francuski pleśniowy serek, z niebieską pleśnią. Było przepyszne! icon_smile.gif Dzięki, dzięki! icon_smile.gif


Pozdr.



Ha! To teraz mozecie zaślinić klawiatury, bo wam powiem, ze właśnie w tej chwili toto jem i jest pyyyyycha..... icon_razz.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post śro, 25 lut 2004 - 17:13
Post #9

CYTAT(Gosia1)
CYTAT(Marghe)
A np. smietana (do zup i sosów najlepsza, ale moze byc i gÄ™sta Danone) + ser plesniowy typy Grogonzola (rokpol  ze sklepiku pod domem też sie nada icon_biggrin.gif ) + wÄ™dzonka (bekon, ogonówka, polÄ™dwica Å‚ososiowa, ew. szynka.. cokolwiek co sie da obsmażyc. WÄ™dlinÄ™ pokroic w kostkÄ™ lub paseczki, obsmażyc (na krucho icon_biggrin.gif ).
Makaron gotowac "al dente"
Smietanę (1 lub 2 opakowania - zalezy od ilosci głodych osób icon_biggrin.gif ) wlac na patelnię (na łyzke oliwy), podgrzac, ser plesniowy (20 -25 g) pokruszyć , dodać do śmietany. Rozpuscić , ciągle mieszając. Doprawic pieprzem (nie solic!!). Jeśli sos wydae sie za gęsty mozna rozcieńczć mlekiem lub alkoholem typu whisky lub białym winem.. lub dodac wode z gotującego sie makaronu.
Makaron wrzucic na patelnię z sosem serowym i wymieszac. Posypać wedlinką
Jeść.





Marghe, zrobiłam wczoraj i... umarłam z rozkoszy!!! icon_biggrin.gif Niebo w gębie! Moja rodzinka i sąsiadka też zachwyceni! No po prostu przepycha. Nie miałam gorgonzoli ani rokpola, więc dałam inny francuski pleśniowy serek, z niebieską pleśnią. Było przepyszne! icon_smile.gif Dzięki, dzięki! icon_smile.gif


Pozdr.



Ha! To teraz mozecie zaślinić klawiatury, bo wam powiem, ze właśnie w tej chwili toto jem i jest pyyyyycha..... icon_razz.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Małgoś.dz
śro, 25 lut 2004 - 18:09
Ika! Litości!!!! Sumienia nie masz kobieto! icon_mrgreen.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post śro, 25 lut 2004 - 18:09
Post #10

Ika! Litości!!!! Sumienia nie masz kobieto! icon_mrgreen.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Marghe
śro, 25 lut 2004 - 18:19
To juz chyba było, ale co tam:

Ser plesniowy (lepszy oryginalny francuski badż włoski, ale i nasz krajowy Rokpol tez jest ok)
Ryż (dobry )
Pomidory
Tabasco
Cytryna
Papryczki Jalapeno ze słoika (niekoniecznie - czyli w myśl zasadzie -"co kto lubi") , ew. cebulka
Przyprawy wedle gustu, sól w ograniczonych ilościach

Ryz ugotowac
Ser rozkruszyć
Pomidory sparzyć, obrac, pokroic w kosteczkę, papryczki/cebulę pokroic drobniutko, dodac do pomidorów. Posolic, doprawic tabasco, sokiem z cytryny.
Gorący ryż połaczyc z serem , dokładnie wymieszać!
Uformowac pieścien z ryżu, w środek nałożyc pomidory.


Albo risotto z plesniakiem i gruszkami?
Chcecie?
M.

ps. Nawet nie wiecie jak to miło wiedziec,z e ktoś zrobil coś wg mojego przepisu i smakuje!
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post śro, 25 lut 2004 - 18:19
Post #11

To juz chyba było, ale co tam:

Ser plesniowy (lepszy oryginalny francuski badż włoski, ale i nasz krajowy Rokpol tez jest ok)
Ryż (dobry )
Pomidory
Tabasco
Cytryna
Papryczki Jalapeno ze słoika (niekoniecznie - czyli w myśl zasadzie -"co kto lubi") , ew. cebulka
Przyprawy wedle gustu, sól w ograniczonych ilościach

Ryz ugotowac
Ser rozkruszyć
Pomidory sparzyć, obrac, pokroic w kosteczkę, papryczki/cebulę pokroic drobniutko, dodac do pomidorów. Posolic, doprawic tabasco, sokiem z cytryny.
Gorący ryż połaczyc z serem , dokładnie wymieszać!
Uformowac pieścien z ryżu, w środek nałożyc pomidory.


Albo risotto z plesniakiem i gruszkami?
Chcecie?
M.

ps. Nawet nie wiecie jak to miło wiedziec,z e ktoś zrobil coś wg mojego przepisu i smakuje!
Gosia1
śro, 25 lut 2004 - 18:54
Ika, nie masz litości...


I ja miałam się odchudzać! icon_confused.gif
Gosia1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,554
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 16:38
SkÄ…d: Katowice
Nr użytkownika: 123

GG:


post śro, 25 lut 2004 - 18:54
Post #12

Ika, nie masz litości...


I ja miałam się odchudzać! icon_confused.gif

--------------------


Doruśka
czw, 26 lut 2004 - 22:52
Dziś były wstażki ze śmierdzielm-suuuper!!!
a jutro z cukiniÄ….
kupiłam (tak nawiasem mówiąc)cukinię po 10zł za kg,a wieczorem byłam w innym sklepie i była po 6,99 icon_evil.gif
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post czw, 26 lut 2004 - 22:52
Post #13

Dziś były wstażki ze śmierdzielm-suuuper!!!
a jutro z cukiniÄ….
kupiłam (tak nawiasem mówiąc)cukinię po 10zł za kg,a wieczorem byłam w innym sklepie i była po 6,99 icon_evil.gif
kayak
piÄ…, 27 lut 2004 - 14:23
Kocham te kluchy z plesniakami, co gorsza moj maz kocha i Gaba tez kocha icon_wink.gif A mi dupsko rosnie icon_sad.gif A ja Marghe poprosze ten przepis z gruszkami.

Pozdr

Marta
kayak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 258
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 16:37
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 880




post piÄ…, 27 lut 2004 - 14:23
Post #14

Kocham te kluchy z plesniakami, co gorsza moj maz kocha i Gaba tez kocha icon_wink.gif A mi dupsko rosnie icon_sad.gif A ja Marghe poprosze ten przepis z gruszkami.

Pozdr

Marta

--------------------
Marta mama Gaby ur.27.09.2002
https://gaba.bmxer.info
Małgoś.dz
pon, 01 mar 2004 - 19:08
Ja tylko, żeby nie było, że korzystam z przepisów i nie chwalę wink.gif - chciałam powiedzieć, że te kluchy ze śmierdzielem są boskie. icon_biggrin.gif

Wczoraj miałam gości. Mieli przyjść po obiedzie, ale nie wiedzieć czemu przyszli w porze obiadowej. Chcąc -niechcąc (raczej niechcąc wink.gif bo sos tak pachniał, że sama chciałam się pożywić icon_lol.gif ) musiałam nasz obiad oddać przybyszom. Yhmm, im też smakowało. A dla nas dorabiałam osobne porcje. Mniam, palce lizać. wink.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post pon, 01 mar 2004 - 19:08
Post #15

Ja tylko, żeby nie było, że korzystam z przepisów i nie chwalę wink.gif - chciałam powiedzieć, że te kluchy ze śmierdzielem są boskie. icon_biggrin.gif

Wczoraj miałam gości. Mieli przyjść po obiedzie, ale nie wiedzieć czemu przyszli w porze obiadowej. Chcąc -niechcąc (raczej niechcąc wink.gif bo sos tak pachniał, że sama chciałam się pożywić icon_lol.gif ) musiałam nasz obiad oddać przybyszom. Yhmm, im też smakowało. A dla nas dorabiałam osobne porcje. Mniam, palce lizać. wink.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Doruśka
wto, 02 mar 2004 - 09:38
A kluchy z cukiniÄ…...pyszota!
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post wto, 02 mar 2004 - 09:38
Post #16

A kluchy z cukiniÄ…...pyszota!
mamami
wto, 02 mar 2004 - 13:36
Jesteście bezduszne icon_cry.gif ja nie moge sera peśniowego icon_cry.gif Już się pogodziłam z tym że nie jem go w postaci prosto z papierka to wy mi tu z takimi przepisami wyskakujecie. To niesprawiedliwe, wykręci mi flaki na drugą stronę z chcicy icon_biggrin.gif .
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post wto, 02 mar 2004 - 13:36
Post #17

Jesteście bezduszne icon_cry.gif ja nie moge sera peśniowego icon_cry.gif Już się pogodziłam z tym że nie jem go w postaci prosto z papierka to wy mi tu z takimi przepisami wyskakujecie. To niesprawiedliwe, wykręci mi flaki na drugą stronę z chcicy icon_biggrin.gif .
Ika
wto, 02 mar 2004 - 20:40
Mamami, urodzisz, odkarmisz i wtedy sobie odbijesz icon_wink.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 02 mar 2004 - 20:40
Post #18

Mamami, urodzisz, odkarmisz i wtedy sobie odbijesz icon_wink.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Marghe
wto, 02 mar 2004 - 20:49
O tym, ze w ciązy ne nalezy jesc serów plęśniowych dowiedzałam sie grubo po urodzeniu Gaby icon_biggrin.gif
Mamami, czym moge Ci wynagrodzic te męki?
M.
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post wto, 02 mar 2004 - 20:49
Post #19

O tym, ze w ciązy ne nalezy jesc serów plęśniowych dowiedzałam sie grubo po urodzeniu Gaby icon_biggrin.gif
Mamami, czym moge Ci wynagrodzic te męki?
M.
jl101
wto, 02 mar 2004 - 22:59
o matko, a dlaczego serow plesniowych w ciazy nie wolno? ja w ciazy jadlam wszystko poza surowym miesem bo wiedzialam, ze jak bede karmila to na poczatku nie bede mogla. tak szczerze mowiac, to olek ktory ma 1,5 roku tez kluchy z serem wcina i nic. czy ja dziecko morduje?
pozdrawiam
justyna
jl101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 148




post wto, 02 mar 2004 - 22:59
Post #20

o matko, a dlaczego serow plesniowych w ciazy nie wolno? ja w ciazy jadlam wszystko poza surowym miesem bo wiedzialam, ze jak bede karmila to na poczatku nie bede mogla. tak szczerze mowiac, to olek ktory ma 1,5 roku tez kluchy z serem wcina i nic. czy ja dziecko morduje?
pozdrawiam
justyna

--------------------
justyna mama olka i
user posted image
eli
user posted image
> Szerokie wstÄ…zki,a co do nich?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 06:53
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama