Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

co sądzicie o porodzie na klinikach ????????

> 
mlasche
czw, 26 lut 2004 - 13:08
Mam pytanie o kliniki czy wie ktoś i może poradzić jak tam jest poród opieka itp z góry dziękuję
mlasche


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: śro, 26 lis 03 - 20:04
Skąd: wrocław
Nr użytkownika: 1,218

GG:


post czw, 26 lut 2004 - 13:08
Post #1

Mam pytanie o kliniki czy wie ktoś i może poradzić jak tam jest poród opieka itp z góry dziękuję
Monic3
czw, 26 lut 2004 - 13:51
Rodziłam tam dwa lata temu. Od tego czasu pewnie trochę się zmieniło. Warunki sanitarne były fatalne.U mnie poród przebiegał OK, trafilam na bardzo miłe położone. Opieka po- niepodobała mi się, mam wiele zastrzeżeń. Niepotrzebnie sie wycierpiałam tylko dlatego, że żaden dyżurujący lekarz nie przeczytał w karcie tego co napisał ten, który był obecny przy porodzie. To był mój pierwszy poród i właściwie pierwszy pobyt w szpitalu, dzisiaj juz inaczej podeszłabym do wielu spraw, ale wtedy wydawało mi się, że inaczej. Ale chyba zeszłam z tematu.
Pielegniarki na nowordkach - mogłyby byc milsze.
Kiedy miałam zostać tam na 5 dobe po porodzie ze łzami w oczach wyprosiłam pania doktor o wyjście.
Ale to było 2 lata temu. Na pewno pojawią się "nowsze" głosy. Poszperaj na forum, podobny temat juz sie pojawił.

Pozdrawiam- Monika (mama Łukaszka 28.12.2001)
Monic3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 153
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 16:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,470

GG:


post czw, 26 lut 2004 - 13:51
Post #2

Rodziłam tam dwa lata temu. Od tego czasu pewnie trochę się zmieniło. Warunki sanitarne były fatalne.U mnie poród przebiegał OK, trafilam na bardzo miłe położone. Opieka po- niepodobała mi się, mam wiele zastrzeżeń. Niepotrzebnie sie wycierpiałam tylko dlatego, że żaden dyżurujący lekarz nie przeczytał w karcie tego co napisał ten, który był obecny przy porodzie. To był mój pierwszy poród i właściwie pierwszy pobyt w szpitalu, dzisiaj juz inaczej podeszłabym do wielu spraw, ale wtedy wydawało mi się, że inaczej. Ale chyba zeszłam z tematu.
Pielegniarki na nowordkach - mogłyby byc milsze.
Kiedy miałam zostać tam na 5 dobe po porodzie ze łzami w oczach wyprosiłam pania doktor o wyjście.
Ale to było 2 lata temu. Na pewno pojawią się "nowsze" głosy. Poszperaj na forum, podobny temat juz sie pojawił.

Pozdrawiam- Monika (mama Łukaszka 28.12.2001)
aaakkk

Go??







post wto, 02 mar 2004 - 13:36
Post #3

Rodziłam na Dyrekcyjnej 9 lat temu - więc może sie coś zmieniło (moja szwagierka 2,5 roku temu ale było tak samo). To był mój pierwszy poród i nie polecam. Na porodówce czułam sie jak piąt koło u wozu, dostałam ochrzan za to że krzyczałam ("bo mi bębenki popękają"), nie chciano mi dać znieczulenia ("do takich pierdół nie bedę wołać anestezjologa"), dwie godziny po porodzie przywieziono mi dziecko zostawiono przy wejściu na salę i kazano karmić - a ja nie mogłam się podnieść, żeby sobie przybliżyć wózeczek no i nie miałam pojęcia jak. Poza tym na czas odwiedzin zabrano maluchy a każdy mógł je sobie wziąć - tzn. poszła moja koleżanka i przyniosła mi na salę dziecko bo taki miała kaprys (czyli mógł by je wziąć każdy obcy). Warunki sanitarne były koszmarne - pod prysznicami otwarte okna - bo matki musiały sobie popalić - efekt bł taki że wróciłam do domu z zapaleniem piersi.
NIE POLECAM!!!
Drugi raz rodziłam na Kamieńskiego w wodzie - super.
aaakkk1
wto, 02 mar 2004 - 13:40
już się zalogowałam - po raz kolejny czy tu zawsze są takie problemy
aaakkk1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: wto, 02 mar 04 - 13:20
Skąd: dolnośląskie
Nr użytkownika: 1,513




post wto, 02 mar 2004 - 13:40
Post #4

już się zalogowałam - po raz kolejny czy tu zawsze są takie problemy

--------------------
mama Wiktora 23.12.1995 i Wiktorii 26.04.2003

user posted imageuser posted image
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 02 mar 2004 - 22:21
Post #5

Proszę Cię napisz coś o tym porodzie w wodzie, bo też planuję icon_smile.gif Jakie badania robiłaś wcześniej? Czy trzeba się jakoś specjalie zapisywać? Kiedy powiedziałaś o tym, że chcesz w wodzie - już na izbie przyjęć, czy dopiero na porodówce? Długo trwa przygotowanie wanny? itp.
Możesz na PW jak nie chcesz na forum.

Pozdrawiam.
Paka
> co sądzicie o porodzie na klinikach ????????
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 02 maj 2024 - 09:17
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama