Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

Thermomix

> 
okko
wto, 14 lut 2012 - 16:19
Ja mam Thermomix juz ponad 11 lat a wczesniej przez kilka lat był w domu rodzinnym- i był to pirwszy zakup na "moje" gospodarstwo.
I wiem ze gdyby mi nie daj panie padł to musze kupic nastepny.

Oczywiscie jak ktos potrzebuje wiecej "objetosci" to sie moze wydawac mały ale dal mnie zaleta jest to ze nie ma zbednych według mnie kilku czesci co kazdy inny robot posiada.

A chleb na zakwasie to wyrabia idealnie- jak i kazde ciasto drozdzowe.

U mnie prawie codziennie uzywany- a czasem kilka razy dziennie
okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post wto, 14 lut 2012 - 16:19
Post #41

Ja mam Thermomix juz ponad 11 lat a wczesniej przez kilka lat był w domu rodzinnym- i był to pirwszy zakup na "moje" gospodarstwo.
I wiem ze gdyby mi nie daj panie padł to musze kupic nastepny.

Oczywiscie jak ktos potrzebuje wiecej "objetosci" to sie moze wydawac mały ale dal mnie zaleta jest to ze nie ma zbednych według mnie kilku czesci co kazdy inny robot posiada.

A chleb na zakwasie to wyrabia idealnie- jak i kazde ciasto drozdzowe.

U mnie prawie codziennie uzywany- a czasem kilka razy dziennie

--------------------


Graz
śro, 15 lut 2012 - 01:37
To ja dodam trochę dziegciu do tego mniodu icon_lol.gif Ale żeby nie było - ogólnie polecam, często uzywam i lubię.
Co do gotowania - zdarza sie, że mi się przypali np. sos na ściance.
Poza tym bita smietana mi w TM nie wychodzi - robię zwykłą zyrafą. I czasem jest problem z ubiciem białek. Albo ja nie umiem albo on icon_smile.gif

Co bym dodała: regularnie i w mig robimy tartą bułkę. Wszelkie koktajle.

Ten post edytował Graz śro, 15 lut 2012 - 11:15
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post śro, 15 lut 2012 - 01:37
Post #42

To ja dodam trochę dziegciu do tego mniodu icon_lol.gif Ale żeby nie było - ogólnie polecam, często uzywam i lubię.
Co do gotowania - zdarza sie, że mi się przypali np. sos na ściance.
Poza tym bita smietana mi w TM nie wychodzi - robię zwykłą zyrafą. I czasem jest problem z ubiciem białek. Albo ja nie umiem albo on icon_smile.gif

Co bym dodała: regularnie i w mig robimy tartą bułkę. Wszelkie koktajle.

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

Kora ::::
śro, 15 lut 2012 - 04:53
CYTAT(Madziulek @ Thu, 09 Feb 2012 - 09:57) *
Ja mam, uzywalam sporadycznie i chce sprzedac. Mam do niego duzo ksiazek. Dla mnie fajny, ale trzeba miec na tyle duza kuchnie, zeby on stal na blacie - jesli nie - a tak jest u mnie, to mi sie go nie chce wyciagac i chowac za kazdym razem, wiec stoi sobie w szafce.


ile czasu używany i za ile chcesz sprzedać? bo ja się przymierzam właśnie...
Kora ::::


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 562
Dołączył: wto, 20 maj 03 - 19:23
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 748




post śro, 15 lut 2012 - 04:53
Post #43

CYTAT(Madziulek @ Thu, 09 Feb 2012 - 09:57) *
Ja mam, uzywalam sporadycznie i chce sprzedac. Mam do niego duzo ksiazek. Dla mnie fajny, ale trzeba miec na tyle duza kuchnie, zeby on stal na blacie - jesli nie - a tak jest u mnie, to mi sie go nie chce wyciagac i chowac za kazdym razem, wiec stoi sobie w szafce.


ile czasu używany i za ile chcesz sprzedać? bo ja się przymierzam właśnie...

--------------------
Kora
Tymon (ur. 8 stycznia 2004) i Zoja (ur. 12 marca 2012)

amo
śro, 15 lut 2012 - 08:57
CYTAT(okkko @ Tue, 14 Feb 2012 - 16:19) *
A chleb na zakwasie to wyrabia idealnie

A dasz przepis? Ja robię w maszynie do chleba i nie wiem czemu, ale wychodzi mi tylko gdy zakwas jest względnie świeży. Zraziłam się nieco i od jakiegoś czasu nie piekę chleba,ale chętnie spróbowałabym nowego dobrego przepisu.
amo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,886
Dołączył: śro, 12 lis 03 - 19:24
Nr użytkownika: 1,184




post śro, 15 lut 2012 - 08:57
Post #44

CYTAT(okkko @ Tue, 14 Feb 2012 - 16:19) *
A chleb na zakwasie to wyrabia idealnie

A dasz przepis? Ja robię w maszynie do chleba i nie wiem czemu, ale wychodzi mi tylko gdy zakwas jest względnie świeży. Zraziłam się nieco i od jakiegoś czasu nie piekę chleba,ale chętnie spróbowałabym nowego dobrego przepisu.

--------------------



Okruszek (+2010)
Ceda
pon, 09 wrz 2024 - 07:11
Mam, uwielbiam. Ułatwia życie. Jesli nie jesges pewna, poszukaj jakiegos doradcy, pooglądaj sobie w internecie nagrania, czy poobserwuj osoby, które się tym zajmują. Jest to jednak drogi wydatek, po to by się kurzyło. Ja polecam, ale to jednak kwestia indywidualna. Znam osobę, która zakupiła, była zafascynowana i nie używa, woli gotować "tradycyjnie". A z kolei inna osoba używa po 3 razy na dzień, praktycznie do wszystkiego.
Ceda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 245
Dołączył: wto, 26 lut 19 - 08:28
Nr użytkownika: 52,752




post pon, 09 wrz 2024 - 07:11
Post #45

Mam, uwielbiam. Ułatwia życie. Jesli nie jesges pewna, poszukaj jakiegos doradcy, pooglądaj sobie w internecie nagrania, czy poobserwuj osoby, które się tym zajmują. Jest to jednak drogi wydatek, po to by się kurzyło. Ja polecam, ale to jednak kwestia indywidualna. Znam osobę, która zakupiła, była zafascynowana i nie używa, woli gotować "tradycyjnie". A z kolei inna osoba używa po 3 razy na dzień, praktycznie do wszystkiego.
> Thermomix
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 21 wrz 2024 - 05:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama