To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MAJOWE spotkanie e-mam z Wrocławia !!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
anonimowy
Ale z altanki chyba nici? Mam nadzieję, że miejsce w środku się dla nas znajdzie.
skanna
To byłam ja, tylko mnie nie zalogowało automatycznie.
maja03
Dziewczynki ja będę ok 16 bo babci chce dziś zobaczyć dzidzię, mam nadzieję, że ktos jeszcze będzie ??
anonimowy
Cześć dziewczyny to ja Aleks.

Bardzo jestem smutna icon_sad.gif , że nie mogłam się z Wami zobaczyć, ale niestety złapała mnie angina i ledwo mówię, zresztą moje samopoczucie też wcale nie jest najlepsze.

Życzę miłe zabawy i do usłyszenia.

Pozdrawiam
Klaudia i Aleks (21.09.2003)
maja03
Hejka !!

Dziewczynki WIELKIE DZIĘKI za milutkie spotkanko. Było mi bardzo fajnie was w końcu zobaczyć i pogadać icon_smile.gif
Do zobaczenia następnym razem icon_smile.gif
Doruśka
Ale było fajnie!!!
Potwora
Jak zrobi się ładna pogoda proponuję spotkanie z dziećmi w parku, fajnie by było gdyby mogły się lepiej poznać i pobawić.

A potem spotkanie samych mam, dla odreagowania spotkania z dziećmi icon_wink.gif

Dziewczyny, ale jestem objedzona... icon_twisted.gif
dumiczowa
Ja równiez dziękuję i zycze sobie nastęnego razu....to tiramisu było pyszne, jeszcze mi sie w głowie kręci od %, ..nie wiem jak dojechałam, ale jestem. icon_mrgreen.gif icon_rolleyes.gif icon_eek.gif
Dorusia jeszce raz dziękuję za przewodnika icon_smile.gif
pozdr.
skanna
Fajnie było, i te lody... Nie pamiętałam już, kiedy ostatnio jadłam coś smacznego icon_smile.gif
A wiecie, że mój wredny mąż w końcu nie pojechał do pracy i niepotrzebnie wcześniej wyszłam icon_sad.gif ?

A Dumi wygląda dokładnie tak, jak ją sobie wyobrażałam icon_smile.gif
Dorka
Dzięki za miłe spotkanko... objadłam się tymi lodami (mniam)
Jak pogoda się zrobi letnia, to jestem za spotkaniem z dziećmi w parku ...
Ewcia!
Dziewczyny, tak żaluję , że musiałm wcześniej wyjść icon_sad.gif został mi strzaszny niedosyt

Serce chciało wrócić, ale ból tej okropnej kostki przyćmiewał mi już umysł.

Do wieczora jako "chora mama" siedziałam w fotelu z nogą w okładzie na pufie. Teraz jest już dużo lepiej, może nie muszę chodzić do lekarza?

Zdecydowanie optuję za następnym spotkaniem, może być w parku z dziećmi lub bez albo gdziekolwiek
anulka-mamulka
icon_biggrin.gif
anulka-mamulka
[color=blue][/color] Jestem mamą 3-meisięcznej fasolki która jeszcze siedzi w brzuchu, czy moge tez uczetsniczyć w tych spotkaniach? Uwielbiam dzieci, nie mogę się doczekac kiedy będe miala je na świecie i chętnie nadstawiam uszu wszelkim nowinkom od doświadczonych mam....icon_smile.gif)

ANia/Krzyki
cola
Jasne, że możesz Aniu. Gdzie dokładnie mieszkasz na Krzykach?
anulka-mamulka
Mieszkam, mohja droga, od 2 tygodni (sic!) na Skarbowcow, ale to jest wlasciwie przy Krzyckiej, takie nowe osiedle blisko skrzyżowania Krzyckiej z Przyjaźni i Karmelkową. A Ty?

Miłego dnia życzę icon_lol.gif

Ania
maja03
Dziewczynki ?? Czy ktoś widział zdjęcia z naszego spotkania ??
kachaaa
Superaśno było icon_exclaim.gif
Chce następnego razu tylko:
po 1 trzeba dumiczowej przeciąć pompke paliwową coby dłużej z nami pobyła
po 2 Ewci pupe trzeba przybić coby nie uciekłą tak wcześnie
a po 3 trzeba przytransportować Pake z maleństwem i "mleczarnie"
kasica
użytkownik usunięty
Paka już się transportuje sama icon_biggrin.gif
(tylko musimy kupić fotelik-kołyskę, bo przy Zosi mieliśmy pożyczoną, a teraz to już chyba zainwestujemy w używaną, ale własną - poluję na taką na Allegro).

Åšciskam
Paka w baaaaardzo dobrej formie icon_lol.gif
użytkownik usunięty
No i dawać te zdjęcia!!! Jak nie tutaj to mi chociaż na priv wyślijcie icon_smile.gif
Ewcia!
witaj Paka!

fajnie, że w świetnej formie icon_smile.gif
jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

a gdzie zdjęcie Hani?
użytkownik usunięty
Ewcia, najpierw trzeba film wywołać, potem zeskanować icon_smile.gif Mie mam cyfrówki, niestety.
Ale Ty to sobie możesz na żywo obejrzeć wink.gif
dumiczowa
CYTAT(Paka)
No i dawać te zdjęcia!!! Jak nie tutaj to mi chociaż na priv wyślijcie icon_smile.gif

bedom bedom.....icon_wink.gif trza klisze wykonczyc, bo to acyferkowy aparat icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_cool.gif
pozdr.
Potwora
Dziewczyny, ja następnym razem się poprawię i aparat wezmę, jak zawsze. COby zdjęcia natychmiast były icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.