To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MAJOWE spotkanie e-mam z Wrocławia !!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
2 szkraby
[b]Cześć dziewczyny.

Chciałbym zaproponować nowy termin spotkania.

[b]
[size=18]8-9 MAJA godzina 17.

Piszcie czy Wam pasuje i jak zawsze proponujcie jakieÅ› fajne miejsce spotkania.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia
cola
Mnie pasuje jak najbardziej.

Na miejsce proponuję restaurację przy ul. Drobnera "ANKARA". Byłam tam tylko raz. Wnętrze nie jest zbyt eleganckie, ale jedzenie bardzo dobre i tanie. Może ktoś tam był i doda swoją opinię.
anonimowy
o nie, mnie znowu nie pasuje icon_cry.gif (24-25.04 tez mi nie pasowal icon_sad.gif ) moja kuzynka ma I Komunie i jedziemy cala rodzinka do Poznania.(dziewczynka by sie zalamala gdyby Mojzesz nie przyjechal wink.gif )
Ania_MamaMojzeszka
ratunku, nie chce mnie zalogowac! zawsze logowalo mnie automatycznie, teraz nawet jak w koncu wybralam opcje "zapomnialam hasla" pojawila sie informacja ze adres email jest bledny icon_eek.gif icon_question.gif help help TO BYLAM JA ANIA_MAMAMOJZESZKA
Potwora
Ja nie wiem, za odległa ta data bym mogła się na 100% zadeklarować.

Na razie Maksio zatruty, chorutki, wymiotuje, ma biegunkę, odmawia jedzenia i picia - i tylko to mi na razie w głowie icon_cry.gif
Anita.W
Oj icon_sad.gif Szybkiego powrotu do zdrowia Maksiowi zycze.
Ja podobnie jak Ola, jeszcze za wczesnie abym mogla sie na 100% zdeklarowac.
kachaaa
jakEwcia i Paka będą szły to ja tyż.
AsiaJ
Ale mi przykro icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif

8 maja mam urodziny i u rodziców męża robimy grilla...

Ale jestem smutna icon_sad.gif

Może następnym razem...

Pozdrawiam serdecznie

Miłej zabawy

ASIK
mama Ewuni(02.08.2003) icon_razz.gif
maja03
Hej ! Było by fajnie się w końcu zobaczyć.
A czy to spotkanie z maluszkami czy bez??

Gdyby była fajna pogoda - to może Ogród Botaniczny ??

Pozdrawiam
użytkownik usunięty
CYTAT(kachaaa)
jak Ewcia i Paka będą szły to ja tyż.

Kachaaa, Szantażystko przebiegła icon_lol.gif
Ewcia, no to chyba nie mamy wyjścia, co? Trza przyjść icon_smile.gif
Ja na spotkanie z dziećmi się nie piszę, bo mam już za duży brzuchol, żeby latać za Zosią w obcym terenie. Ale miły wieczór w miłym towarzystwie jest dla mnie propozycją interesującą.

Åšciskam.
Gruba Paka
Potwora
Paka, to już chyba ostatni dzwonek na spotkanie z Tobą nierozdwojoną? icon_wink.gif
Myślę, że w takim razie trzeba się spotkać.
Ja na razie na spotkanie z dziećmi się nie piszę, mam dość dzieci, ostatni tydzień spędziłam w towarzystwie chorego dziecko, rozumiecie... icon_wink.gif
Muszę odpocząć.

Postaram się przyjść. Tylko dokąd???
użytkownik usunięty
Cola proponowała restaurację przy ul. Drobnera "ANKARA", ale ja jej nie znam (nawet nie wiem dokładnie, gdzie jest Drobnera, bo mi się ulice w tamtej okolicy zlewają w jedno icon_redface.gif ). A Wy ją znacie?
No chyba, że tym razem poszłybyśmy gdzieś na pizzę albo insze makarony?

Ola, bardzo dobrze CiÄ™ rozumiem.

Maja, może z dzieciaczkami to innym razem się spotkamy icon_smile.gif Ogród Botaniczny nie wydaje mi się dobrym miejscem, bo cały czas bym drżała, że Zosia zechce przesadzić jakieś kwiatki icon_biggrin.gif. A poza tym płaci się za bilety, a ja już od dawna nie mam żadnych zniżek icon_confused.gif . To już lepszy chyba będzie jakiś kolorowy i bezpieczny plac zabaw w parku. Jak myślisz?

Pozdrawiam.
Paka

PS Sama nie wiem, czy mi bardziej pasuje sobota, czy niedziele, więc się nie wypowiadam...
maja03
Ja siÄ™ dostosujÄ™.
Piszcie tylko gdzie.
Mi chyba jednak bardziej pasuje niedziela icon_rolleyes.gif , bo mam z kim dziecie zostawc .
nellie
hej Kobity!!

Hmm, no więc ja jeszcze nie wiem co i jak, więc nie będę się wypowiadała. Ale raczej są marne szanse, żebym była na spotkaniu. po pierwsze 10go maja mam zaległe kolokwium z bardzo dużej ilości materiału, a jeszcze nic nie umiem, po drugie, nie mam kasy, wręcz przeciwnie, dług do spłacenia, a po trzecie muszę się odchudzać... (same rozumiecie, lato idzie, itd...icon_smile.gif).

Życze pomyślnego spotkanka i udanej reszty długiego weekendu... Chlip, chlip, a ja jutro muszę iść do pracy...icon_sad.gif

papa
Doruśka
Ja nie mogie,ale proponuje drugą wersje dla tych co nie mogą teraz,za tydzień,:icon_smile.gif)))
użytkownik usunięty
To może po prostu umówmy się na lody, żeby się nie narażać na zbędne wydatki icon_wink.gif , a na jedzonko kiedy indziej.

Gdzie są dobre lody, bez tłumów?

Paka
dumiczowa
ja również pisze się na za tydzień, w tą niedzielę mam urodziny męża
pozdr.
Doruśka
Dobre lody bez tłumów są na Kasprowicza (Dom lodów Barton)
desery jak w galerii dominikańskiej,ale duużo tańsze)
mogę zarezerwować altankę icon_smile.gif
Ewcia!
to w końcu kiedy icon_wink.gif ??

się nie odzywałam, bo ten weekend mi trochę nie pasował, teraz juz wiem, że sobota owszem nie, ale niedziela raczej tak

Kachaaa, trzymam za słowo
użytkownik usunięty
Dorusia, to Ty możesz, czy nie możesz w tą niedzielę. Bo piszesz, że możesz zarezerwować altankę icon_smile.gif

(Kasprowicza to blisko od Kamieńskiego, co? W razie czego będziecie mnie wiozły icon_lol.gif )

Pozdrawiam.
Paka
Doruśka
zarezerwować moge,bo to blisko mnie i na spacerek tam chodzę
a przyjsć to juz nie bardzo,ale choć na chwilke bym chciała icon_cry.gif
Kate
Jestem tu nowa icon_biggrin.gif i chętnie bym Was wszystkie poznała, ale moja 5-tygodniowa Zuzia chyba za długo beze mnie nie wytrzyma....
Mam nadzieję, że uda mi się następnym razem...
Pozdrowienia
Potwora
Zupełnie zapomniałam, że mój mąż ma w niedzielę urodziny ( post Dumiczowej mi uświadomił icon_wink.gif ).

Zostaję zatem w domku i świętuję icon_wink.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(Kate)
Jestem tu nowa  :D i chÄ™tnie bym Was wszystkie poznaÅ‚a, ale moja 5-tygodniowa Zuzia chyba za dÅ‚ugo beze mnie nie wytrzyma....
Mam nadzieję, że uda mi się następnym razem...
Pozdrowienia

Kate, witaj! Faktycznie z takim maluszkiem byłoby Ci ciężko, ale jak podrośnie, to pewnie chętnie się wyrwiesz z domku dla relaksu icon_smile.gif
Trzymaj siÄ™.

Dziewczyny, coś nam to umawianie tym razem nie wychodzi. Chyba w maju każdy ma za dużo komunii, długich weekendów, wyjazdów, majówek, gości i porodów wink.gif

Paka
maja03
Czyli spotkanie może przeniesiemy na za tydzień ??
Bo zdaje się, że większość z nas nie może się stawić ??
Ewcia!
a może takie pre-spotkanko w niedzielę 9?
za tydzien chyba nie moge, a mam ochotÄ™ icon_wink.gif
może byc w altance

są chętni?
ez, a Ty?
cola
Ja jestem chętna w niedzielę 9 maja na lody.
maja03
Ok. to piszcie o której?? I czy można przyczłapać z wózkiem?? I dokładnie to w domu lodów na Kasprowicza??
Kingus
ja to chyba dotrę, jak moi chłopcy o studia się otrą...icon_sad.gif, poprzednio to nawet się nie odzywałam, kiedy się umawiałyście. Ale życzę miłego spotkanka, może kiedyś mi się uda dotelepać spod tej mojej zapyziałej Trzebnicy

pozdrawiam
Kinga od Konrada i Olika
2 szkraby
Cześć dziewczyny.

Ja niestety na ten weekend też nie mogę. icon_sad.gif

Więc i ja proponuje na następny tydzień na weekend przenieść spotkanie, i wybrać się na jakieś jedzonko.

Pozdrawiam i życze smacznych lodów
użytkownik usunięty
Ojej, skoro nawet Aleks, czyli inicjatorka spotkania, nie może, to chyba faktycznie trza przełożyć. Ila się nie odzywa, Kachaaa i Dorka też...
Cola, Ewcia chyba musimy odżałować te lody.
Do następnego razu...

Paka
maja03
Szkoda, ale o.k

W takim razie podajcie proszę dokładnie datę, miejsce i godzinę - no i czy można się przykolebać z ogonkiem czy bez...
Nie moge sie już doczekać! Za każdym razem jak się umawiałyście to byłam w ciąży i nie bardzo mogłam się przyturlać - teraz czekam ze zniecierpliwieniem.. icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
Maju, przepraszam, ze Cię pominęłam icon_redface.gif

Pewnie że mozesz przyjść z Ogonkiem, jak tylko uda się ustalić termin... icon_lol.gif

Åšciskam.
Paka
Dorka
nie odzywałam się, bo w niedzielę mam urodziny mojego chrześniaka, ale za tydzień mam wielką ochotę na lody w doborowym towarzystwie... icon_wink.gif Choć na 100% to nie mogę obiecać, że cos nie wyskoczy icon_question.gif
Ewcia!
no to spróbuję dotrzeć do Was w nastepny weekend icon_smile.gif

dzisiaj jestem fizycznie wykończona po imprezie "święto szkoły", chociaż było calkiem sympatycznie
Potwora
To umówmy się w przyszły weekend w "Domu lodów" w altance - bardzo tam sympatycznie icon_smile.gif
i lody pyszne,
i ciasta
i kawka.
Doruśka
To ja sie zapytam o rezerwacjÄ™ icon_smile.gif
piszcie kobitki,koło czwartku ,która będzie:)
Dorka-gość
Tylko napiszcie, gdzie ten "Dom lodów", bo to dla mnie drugi koniec miasta, ten mniej znany icon_confused.gif
Doruśka
Dom lodów miesci sie na ulicy Kasprowicza.Za kościołem św Antoniego(po tej samej str ulicy) jak jedziemy od str.Korony,
dojazd autobusem : 116,118,130,142, ew.144, K,
tramwaj 1,7,21,jeśli nie bedzie padac to podejdę i zaytam jak z rezerwacją jest,mozna siedzieć w środku,albo na zewnątrz,w takiej altance z okrągłym stołem,albo przy stolikach,ja osobiście proponuję altankę:))
lody są piekne naprawdę,mają np znakomite lody waniliowe zalane szampanem(dorato) z tym,ze przynoszą mała buteleczkę szampana osobno icon_smile.gif)
mniam ale sobie smaka narobiłam icon_smile.gif))
Chyba,ze cos innego,jakieś,jedzonko? moze sfinx w rynku,bo ma opcje w środku,w razie deszczu i ma ogródek.
Potwora
Lody tam są pyszne, mniam mniam - średnia cena deseru to ok. 15 zł (są oczywiście droższe i tańsze icon_wink.gif ). Ostatni jadłam tam deser "Adwokat" - obłędnie pyszny, polany obficie prawdziwym alkoholowym adwokatem. Są tam lody dla diabetyków.
Doruśka
Są też specjalne deserki dla dzieci,śliczne icon_smile.gif)
użytkownik usunięty
Ojej, ale mam smaka na te lody... Oby pogoda była icon_smile.gif
Doruśka
Paka,pogoda nieistotna,bo daszek jest i sala jest..
użytkownik usunięty
Ale na lody to ja lubie chodzic jak jest ciepło icon_wink.gif
Doruśka
Paka to zjesz ciasteczko i bita śmietanę, popijesz gorącą herbatka z cytryną icon_smile.gif)albo Ci pizzę z pobbliskiej pizzeri dostarczę.
To co? idziemy na te lody?
użytkownik usunięty
Dorusia, pamiętasz o pomadce dla mnie? icon_lol.gif

No i w końcu ustaliłyśmy czy sobota, czy niedziela? Mi jest obojętne, pod warunkiem, że jakaś kochana duszyczka z Biskupina się zlituje i mnie zabierze tam i z powrotem autem (z czerwoną torbą spakowaną od kilku dni) icon_lol.gif

Ściskam i czekam na te lody z niecierpliwością.
Paka
maja03
Właśnie właśnie dziewczynki - kiedy i o której konkretnie?? Bo miejsce zostaje?? Dom Lodów?
Doruśka
dzis idę w tamtym kierunku,ale chyba była niedziela ,moze na 16?
dumiczowa
niedziela, niedziela, prosze icon_wink.gif a moze byc na 15?

pozdr.
użytkownik usunięty
Mi pasuje niedziela icon_smile.gif i godzina też dowolna, ale ja zależna jestem od zmotoryzowanych Biskupinianek icon_smile.gif

Przy okazji chciałam przedstawić nową Forumowiczkę, przyszłą mamusię (w zasadzie JUŻ mamusię) - Margaretkę. To moja przyjaciółka, wrocławianka. Przyjmijmy ją ciepło icon_lol.gif

Dumi, jak dobrze będzie Cię zobaczyć po takiej długiej przerwie icon_smile.gif Pewnie będziesz z Małym, co? Maja nie będzie się czuć taka "jedyna" ze swoim Ssaczkiem icon_biggrin.gif

Paka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.