To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chcę kupić łóżko - nie wiem gdzie!!!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamakacpra
chcę kupić młodemu łóżko, najlepiej dwuosobowe ale takie które rozkłada się na podłoge. To jest taka kanapa po złożeniu można siedziedzieć normalnie, a jak się rozłoży to jest gruby materac bezpośrednio na ziemi. Ja mialam kiedyś takie łózko, kupiłam je w IKEI, ale juz ich tam nie ma. Najlepiej byłoby gdyby miało pojemnik na pościel za oparciem (moje właśnie tak miało) . Może któraś z was widziała cos takiego, jesli nie dwuosobowego to chodziać pojedyńczego. Ja juz nie wiem gdzie tego szukać icon_cry.gif
MartaTwins
Lozka, lozka...meble...jest duzo domow meblowych w okolicach CH Korona zaraz jak sie dojezdza do Korony od strony miasta, po obu stronach, Meble Polonia po jednej stronie, po drugiej kolejny duzy sklep. Jest sklep w Carrefourze na I pietrze. DOmar jest spory. A zobacz na stronie producenta VOX, maja duzo mebli dzieciechy.
Dorka
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=5665 - to był taki ogólny wątek o meblach we Wrocławiu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.