Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Meble

> 
dumiczowa
wto, 18 lis 2003 - 08:45
Witam,

mam zamiar kupić meble do pokoju Kacperka. W moim ukochanym Wałbrzychu są oczywiście sklepy meblowe, ale w jednym tylko znalazłam meble dziecięce/młodzieżowe, które kompletnie nie odpowiadaja mi.
W związku z tym mam ogromna prośbę bo wybieram się do Wrocławia w najbliższą sobote, poradźcie kochane gdzie mam sie udać ew jak tam dojechać samochodem. Które sklepy są godne polecenia? Gdzie widziałyście coś ciekawego?
W ikei byłam w środe nic tam nie ma, oprócz łóżek pietrowych i wszystko takie jakieś mini, a ja mam wysokie i duze pokoje.

pozdr. Wasza Dumi icon_wink.gif
dumiczowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,129
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 21:23
Skąd: z Wałbrzycha
Nr użytkownika: 269




post wto, 18 lis 2003 - 08:45
Post #1

Witam,

mam zamiar kupić meble do pokoju Kacperka. W moim ukochanym Wałbrzychu są oczywiście sklepy meblowe, ale w jednym tylko znalazłam meble dziecięce/młodzieżowe, które kompletnie nie odpowiadaja mi.
W związku z tym mam ogromna prośbę bo wybieram się do Wrocławia w najbliższą sobote, poradźcie kochane gdzie mam sie udać ew jak tam dojechać samochodem. Które sklepy są godne polecenia? Gdzie widziałyście coś ciekawego?
W ikei byłam w środe nic tam nie ma, oprócz łóżek pietrowych i wszystko takie jakieś mini, a ja mam wysokie i duze pokoje.

pozdr. Wasza Dumi icon_wink.gif

--------------------
Czy ja tu byłam z pieskiem czy bez pieska?

Moje nieznośne miłości- Paweł 2004 i Kacper 2002
Monisia
wto, 18 lis 2003 - 10:48
Na pierwszym miejscu Manhatan a na drugim Domar.

Pozdrawiam
Monisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,142
Dołączył: nie, 22 cze 03 - 12:40
Nr użytkownika: 847




post wto, 18 lis 2003 - 10:48
Post #2

Na pierwszym miejscu Manhatan a na drugim Domar.

Pozdrawiam
dumiczowa
wto, 18 lis 2003 - 11:24
taaa icon_redface.gif icon_wink.gif
dzieki icon_smile.gif

a możesz jeszcze szepnac gdzie to jest? na jakiej ulicy? Bedę wdzięczna icon_razz.gif
dumiczowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,129
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 21:23
Skąd: z Wałbrzycha
Nr użytkownika: 269




post wto, 18 lis 2003 - 11:24
Post #3

taaa icon_redface.gif icon_wink.gif
dzieki icon_smile.gif

a możesz jeszcze szepnac gdzie to jest? na jakiej ulicy? Bedę wdzięczna icon_razz.gif

--------------------
Czy ja tu byłam z pieskiem czy bez pieska?

Moje nieznośne miłości- Paweł 2004 i Kacper 2002
skanna
wto, 18 lis 2003 - 13:20
Manhattan masz na pl. Czerwonym (to obok pl. 1 Maja), a Domar na Braniborskiej, w pobliżu rzeczonych placów i każdy Ci zapewne drogę stamtąd wskaże.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post wto, 18 lis 2003 - 13:20
Post #4

Manhattan masz na pl. Czerwonym (to obok pl. 1 Maja), a Domar na Braniborskiej, w pobliżu rzeczonych placów i każdy Ci zapewne drogę stamtąd wskaże.
dumiczowa
wto, 18 lis 2003 - 13:34
Dziękuję icon_smile.gif
dumiczowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,129
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 21:23
Skąd: z Wałbrzycha
Nr użytkownika: 269




post wto, 18 lis 2003 - 13:34
Post #5

Dziękuję icon_smile.gif

--------------------
Czy ja tu byłam z pieskiem czy bez pieska?

Moje nieznośne miłości- Paweł 2004 i Kacper 2002
Doruśka
wto, 18 lis 2003 - 13:34
Dumiczowa!
na Brucknera jest ogromny nowy sklep z meblami chyba 3 piętra,nie byłam tam,ale mam meble z firmy ,która tam jest -trzy kolory- i jestem bardzo zadowolona,
Brucknera to pomiędzy Kromera,Grunwaldzkim a Koroną,w dużym przybliżeniu icon_redface.gif icon_wink.gif
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post wto, 18 lis 2003 - 13:34
Post #6

Dumiczowa!
na Brucknera jest ogromny nowy sklep z meblami chyba 3 piętra,nie byłam tam,ale mam meble z firmy ,która tam jest -trzy kolory- i jestem bardzo zadowolona,
Brucknera to pomiędzy Kromera,Grunwaldzkim a Koroną,w dużym przybliżeniu icon_redface.gif icon_wink.gif
Evanka
wto, 18 lis 2003 - 14:10
Na Brucknera są dwa sklepy z meblami - jeden (ten nowy) opisany wyżej przez Dorusię i niemal naprzeciw niego drugi - "Meble Polonia".
Evanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 47
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 11:12
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 412




post wto, 18 lis 2003 - 14:10
Post #7

Na Brucknera są dwa sklepy z meblami - jeden (ten nowy) opisany wyżej przez Dorusię i niemal naprzeciw niego drugi - "Meble Polonia".

--------------------
Ewa mama Agusiaka
dumiczowa
wto, 18 lis 2003 - 14:16
super.... dziękuje dziewczyny

mam nadzieje ze mi ta jedna sobota wystarczy na odwiedziny tych wszystkich przybytków....
dumiczowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,129
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 21:23
Skąd: z Wałbrzycha
Nr użytkownika: 269




post wto, 18 lis 2003 - 14:16
Post #8

super.... dziękuje dziewczyny

mam nadzieje ze mi ta jedna sobota wystarczy na odwiedziny tych wszystkich przybytków....

--------------------
Czy ja tu byłam z pieskiem czy bez pieska?

Moje nieznośne miłości- Paweł 2004 i Kacper 2002
Ewcia!
śro, 19 lis 2003 - 00:15
a jest jeszcze sklep, ktory zastąpil Sconto na Krakowskiej. Czy ktoś z was tam był? ( po zmianie)?
a Brucknera to jest po prostu trasa wylotowa na Warszawe - tablice ciÄ™ prowadzÄ…
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post śro, 19 lis 2003 - 00:15
Post #9

a jest jeszcze sklep, ktory zastąpil Sconto na Krakowskiej. Czy ktoś z was tam był? ( po zmianie)?
a Brucknera to jest po prostu trasa wylotowa na Warszawe - tablice ciÄ™ prowadzÄ…
skanna
śro, 19 lis 2003 - 08:07
CYTAT(Ewcia)
a jest jeszcze sklep, ktory zastÄ…pil Sconto na Krakowskiej


To są zdaje się następne "Meble Polonia", więc pewnie wszystko jedno, które się odwiedzi icon_smile.gif
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post śro, 19 lis 2003 - 08:07
Post #10

CYTAT(Ewcia)
a jest jeszcze sklep, ktory zastÄ…pil Sconto na Krakowskiej


To są zdaje się następne "Meble Polonia", więc pewnie wszystko jedno, które się odwiedzi icon_smile.gif
KaMis
śro, 19 lis 2003 - 12:57
A jak masz czas, to zostań we Wrocławiu do niedzieli i wybierz sie na plac handlowy na Dworcu Świebockim.

Przyjeżdżają tam producenci, m.in. z Twardogóry i masz ceny producenta!!!! są tam meble i "meble" ale mozna znaleźć porządne wykonanie.

A to co mogę ci poradzić!!!Jak spodobają ci sie meble w sklpie to umiejętnie spisz sobie producenta z etykiety. Potem do niego zadzwoń.
Moja mama w ten sposób zaoszczędziła 1400zł na komplecie wypoczynkowym- róznica DOMAR (Braniborska) a producent (Twardogóra).
Poza tym jak masz dostęp do WWW to poszukaj coś i kontaktuj sie z producentami. Oni najczęściej dowożą bez kosztów, albo za pieniądze takie ze i tak na całosci pare stówek zaoszczedzisz

KaMis
KaMis


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 33
Dołączył: czw, 18 wrz 03 - 22:35
Nr użytkownika: 1,062

GG:


post śro, 19 lis 2003 - 12:57
Post #11

A jak masz czas, to zostań we Wrocławiu do niedzieli i wybierz sie na plac handlowy na Dworcu Świebockim.

Przyjeżdżają tam producenci, m.in. z Twardogóry i masz ceny producenta!!!! są tam meble i "meble" ale mozna znaleźć porządne wykonanie.

A to co mogę ci poradzić!!!Jak spodobają ci sie meble w sklpie to umiejętnie spisz sobie producenta z etykiety. Potem do niego zadzwoń.
Moja mama w ten sposób zaoszczędziła 1400zł na komplecie wypoczynkowym- róznica DOMAR (Braniborska) a producent (Twardogóra).
Poza tym jak masz dostęp do WWW to poszukaj coś i kontaktuj sie z producentami. Oni najczęściej dowożą bez kosztów, albo za pieniądze takie ze i tak na całosci pare stówek zaoszczedzisz

KaMis
dumiczowa
pon, 24 lis 2003 - 09:01
Dziękuję Dziękuje, dziękuje..... icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
dumiczowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,129
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 21:23
Skąd: z Wałbrzycha
Nr użytkownika: 269




post pon, 24 lis 2003 - 09:01
Post #12

Dziękuję Dziękuje, dziękuje..... icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

--------------------
Czy ja tu byłam z pieskiem czy bez pieska?

Moje nieznośne miłości- Paweł 2004 i Kacper 2002
> Meble
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 25 maj 2024 - 19:43
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama