To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dodatkowe zarobki w różnych miastach - poszukuję chętnych

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
Ika
CYTAT(kachaaa)
buuuuuuu  :cry:

Kasiula, ja o Tobie pamiętam... jak tylko będę coś miała na Wrocław, masz jak w banku... Może na jesieni coś będzie - ale na razie nie obiecuję...
kama_
Ika jakby można było w Łodzi to ja również sie pisze icon_biggrin.gif
kachaaa
dzięki moj ty respiratorku będę czekać na wiadomość icon_smile.gif
Ika
Okay, zatem na chwilę obecną do wzięcia są miasta:

Płock
Toruń
Słupsk
Zduńska Wola
Krosno


Sytuacja zmienia się z chwili na chwilę, ludzie rozdrapują miasta, więc to pilne, bo za chwilę może nie być!
chojnol
Ika odpowiedziałam na Twojego maila, z miłą chęcią wezmę Elbląg.
Pozdrawiam.
Ika
Okay, Elbląg zatem dla chojnol icon_wink.gif
Będę uaktualniać miasta w poście powyżej na bieżąco, znaczy usuwać zajęte icon_wink.gif
Adusiowa Mama
jeżeli Białystok jest jeszce wolny to ja chętnie icon_biggrin.gif
okko
Ika jeżeli Rybnik aktualny to ja mogę-napisz na PW albo maila.
anax
Ika zapisz mnie na przyszłośc do krakowa oki.Wielkie dzięki.
Wiem że masz już cztery odsoby ale może i piąta się przyda icon_wink.gif
Ika
CYTAT(anax)
Ika zapisz mnie na przyszłośc do krakowa oki.Wielkie dzięki.
Wiem że masz już cztery odsoby ale może i piąta się przyda  :wink:


Okay, zapiszę, ale uprzedzam, że Kraków obstawiony mocno... Nie liczyłabym za bardzo... icon_sad.gif
Tak to jest, w niektórych miastach full a inne pustką zieją - jak widać powyżej, ciągle kilka wolnych....
Ika
Okay, Bluśka, zapisuję icon_wink.gif
Jalla
Ika! Ja w przyszłości jestem chętną z Wrocławia (pisałam zresztą o tym do Ciebie na priva). Ewentualnie także Brzeg Dolny.
czamon
Witaj, jeżeli Toruń jeszcze aktualny to jestem chętna.
pozd.
Monika :)
Ika
CYTAT(czamon)
Witaj, jeżeli Toruń jeszcze aktualny to jestem chętna.
pozd.
Monika icon_smile.gif

Będę wiedzieć w poniedziałek, czy Toruń jeszcze wolny. Na Toruń mam już chętna, ale stan na piątek mówił o dwóch osobach do Torunia, więc może....
Tylko będzie trzeba się decydować w parę minut, więc musisz być w jakiś sposób obecna w sieci - albo tu, albo podaj mi maila na priva.
czamon
mój mail:
czamon@neostrada.pl
pozd.
Joga75
Ika, gdyby kiedys pojawiły sie jakieś miasta Ślaska to jestem chetna.
Zabrze, Bytom, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska.?
Dzięki
madziarex
A Łódź??? Tu nie potrzeba czasem kogoś ??? Jestem chętna , bez względu na to , co to za zajęcie ( no może z wyjątkiem jednej... icon_cool.gif icon_twisted.gif )
Pozdrawiam
kas
Ika, ponownie sie przypomina Gdynia icon_wink.gif
Kas
iwonka
Czesc ja jestem z tarnowa i tez sie na to pisze tylko moze wiecej informacji moj adres kropek@is.net.pl
Ika
Jest robota na czerwiec, potrzeba ludzi w różnych miast w Polsce. Jest nawet Przeźmierowo (Tobatka, chcesz????) icon_wink.gif
Później wrzucę listę miast i ilość potrzebnych osób, ale możecie się zgłaszać, najlepiej na pw lub maila.

Ogólne wytyczne:
Osoba chętna do udziału w badaniach powinna spełniać następujące wymagania:
1. raczej mężczyzna
2. wiek od 30 do 50 lat,
3. prowadzący działalność gospodarczą, (niewielki sklep, informatyk, integrator sieci komputerowych, handlowiec, przedstawiciel handlowy firm farmaceutycznych,, producenci małych firm usługowo-produkcyjnych, restauratorzy, catering, mali i średni przedsiębiorcy produkcyjno-usługowi);
4. poszukujący/ udający poszukującego samochodu wielofunkcyjnego (osobowo-towarowy z"kratką", homologacja ciężarowa).
burek
Hyhy mój mąż sie wiekowo nie łapie (28), ale wszystko inne spełnia i nawet udawać nie musi. icon_lol.gif
Tobatka
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Jest nawet Przeźmierowo (Tobatka, chcesz????) icon_wink.gif

CYTAT(Ika (mama Oskarka))
1. raczej mężczyzna

Czy to się trochę nie wyklucza? hmmm.. Masz wątpliwości co do mojej płci? icon_wink.gif

Jestem chętna.. Jak nie ja, to mężul.. Nie chce mi się przekopywać przez cały wątek, ale chodzi o badania obsługi klientów salonów samochodowych? Tak? Mam udawać kleinta a potem ocenić? icon_wink.gif
chojnol
Mój przyjaciel jest chętny, ale ma tylko 28 lat icon_sad.gif
Prowadzi rodzinną hurtownię elektryczną, jeździ Partnerem z kratką, albo Transporterem.
izary
Czy facet wiekowo akuratny, ale prowadzący usługi transportowe może być icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

Aaaaaaaaaaa, ważne jest miasto icon_exclaim.gif icon_evil.gif

Może Siedlce icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Ika
Słuchajcie, odezwijcie się do mnie na maila to wam prześlę formularz rekrutacyjny.
Okazuje się, że nie "raczej mężczyźni" ale niemal wyłącznie mężczyźni. Firma naciska jednak na facetów. Możecie wykorzystać mężów icon_wink.gif
Poproszę na maila kilka słów odnośnie kryteriów i przeslę wam formularz.
Poniżej wklejam miasta które są aktualne (czas jest wazny bo szybko znikają):

Białystok
Bielsko-Biała
Bolesławice k/Słupska
Bydgoszcz
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Kalisz
Katowice
Kielce
Konin / Stare Miasto
Kraków
Leszno
Lubin
Łódź
Łódź
Nadarzyn
Nowy Sącz
Olsztyn
Piaseczno
Piotrków Tryb.
Płock
Poznań
Poznań - Wysogotowo
Rybnik
Rzeszów
Sławice k/Opola
Sopot
Sosnowiec
Stalowa Wola
Suchy Las
Suwałki
Szczecin
Środa Wlkp
Świdnica
Świdnik
Świebodzin
Tarnów-Zgłobice
Toruń
Warszawa
Włocławek
Wrocław
Zabrze
Zduńska Wola
Zielona Góra


Przeźmierowo już odpadło, zaklepane dla chłopa Tobatki icon_wink.gif Tobi daj maila bo mi wcięło.
Tobatka
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Przeźmierowo już odpadło, zaklepane dla chłopa Tobatki  ;)  Tobi daj maila bo mi wcięło.

Padam na kolana blagam.gif
justin
Qrcze, musi być ta działalność gosp. Nie da się tego jakosik obejść ?
Kocurek
O no Ika, Tarnów i Rzeszów ja zakosiłam (odgórnie) icon_biggrin.gif

Chyba że potrzebują więcej "badaczy" icon_surprised.gif
Lila_
To ja się wpisuje na listę rzeszowską w przyszłości icon_biggrin.gif - Kocurku robię Ci kokurencję w terenie icon_wink.gif

Na temat aktualnego zlecenia nie wypowiadam się bo ma być chłop a mój chłop śpi - jak sie zbudzi i się zgodzi to sie zgłoszę do Ciebie Ika mailem icon_smile.gif
Ika
Poczekajcie chwilę, postaram się zaraz uaktualnić listę, bo sajgon jest straszny, niektóre miasta szybko znikają, czekam na info co jeszcze jest do wzięcia. Ale zgłaszajcie się z miastami (tylko plis, na maila, bo mi łatwiej) i jak mi dadzą aktualności to wam od razu pozaklepuję.
Ika
Bolesławice k/Słupska
Kalisz
Kielce
Konin / Stare Miasto
Kraków
Leszno
Łódź
Nowy Sącz
Olsztyn
Płock
Poznań
Sławice k/Opola
Suchy Las
Suwałki
Szczecin
Środa Wlkp.
Świdnik
Świebodzin
Włocławek
Zduńska Wola
Zielona Góra



To miasta, które jeszcze zostały...
Kocurek
CYTAT(Lila_)
To ja się wpisuje na listę rzeszowską w przyszłości  :D - Kocurku robię Ci kokurencję w terenie  :wink:  

Na temat aktualnego zlecenia nie wypowiadam się bo ma być chłop a mój chłop śpi - jak sie zbudzi i się zgodzi to sie zgłoszę do Ciebie Ika mailem  :)


Nie budź chłopa, niech się wyśpi icon_lol.gif Rzeszów zresztą zajęty icon_twisted.gif
Możemy ewentualnie ponegocjować, czy Ci coś odstąpię icon_wink.gif ale jak, skoro się alienujesz???? icon_surprised.gif
Ika
Słuchajcie, niestety Rzeszów i inne Katowice i Rybniki zdążyli nam sprzątnąć sprzed nosa icon_sad.gif
Obecnie jest to, co powyżej, trzeba brać szybko bo znów ktoś sprzątnie icon_sad.gif
mamuśka.chłidzw
CYTAT(justin)
Qrcze, musi być ta działalność gosp. Nie da się tego jakosik obejść ?

podpisuje się pod tym. Mąż wymagania spełnia, oprócz działanosci własnej. Kilece jeszcze wolne, więc... Zreszta teren mu podległy to pół Polski. Czesto jeździ w delegacje niestety icon_sad.gif
Ika
No niestety raczej musi być działalność... Może ewentualnie, jeśli nie znajdziemy w jakims mieście kogoś z działalnością, to się bedzie negocjować żeby bez, ale na razie kryteria obowiązują.
Ika
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Bolesławice k/Słupska  
Kalisz
Konin / Stare Miasto  
Leszno  
Nowy Sącz  
Olsztyn  
Płock  
Sławice k/Opola  
Suchy Las
Suwałki  
Szczecin
Środa Wlkp.  
Świdnik  
Świebodzin  
Włocławek  
Zduńska Wola  
Zielona Góra  


Uaktualniam listę...
Lila_
[quote=Kocurek]
Nie budź chłopa, niech się wyśpi icon_lol.gif Rzeszów zresztą zajęty icon_twisted.gif
Możemy ewentualnie ponegocjować, czy Ci coś odstąpię icon_wink.gif ale jak, skoro się alienujesz???? icon_surprised.gif



Kocurku oczywiście ponegoc[użytkownik x] icon_wink.gif pora najwyższa icon_biggrin.gif
I nie alienuję się - cały czas jestem z różnym nasileniem ale jestem icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
fifafo
ja tez poproszę o nfo na ten temat
justin
my bylibyśmy chętni na Sławice k. Opola, tylko mąz nie ma działalności - niestety.
Jakby się coś dało zrobić to pamiętaj o nas Ika icon_confused.gif

- może jakas umowa zlecenie - icon_question.gif icon_confused.gif
Ika
CYTAT(justin)
my bylibyśmy chętni na Sławice k. Opola, tylko mąz nie ma działalności - niestety.
Jakby się coś dało zrobić to pamiętaj o nas Ika  :?

- może jakas umowa zlecenie -  :?:  :?


Niestety nie chodzi o umowę-zlecenie, musi być działalność gospodarcza...
justin
szkoda icon_sad.gif
Basiek_T
Ika jesteśmy zainteresowani - Warszawa i małe miasta w jej pobliżu (niekoniecznie Legionowo). Szczególy podam Ci na maila. I pamiętaj o nas icon_smile.gif
Ika
Basiek, ja mam kilka tysięcy maili w skrzynce, nie jestem w stanie tego przechowywać. Jeśli mam coś do zaoferowania, zawsze piszę w tym wątku - więc najlepiej będzie, jeśli sobie "włączysz śledzia" i będziesz zaglądać, kiedy coś się tu pojawi. Zresztą dotyczy to wszystkich icon_smile.gif Ta robota pojawia się nieregularnie i trudno coś przewidzieć. Fakt, że niektóre miasta mam "obstawione" i po prostu pamiętam o pewnych osobach, które są mi bliższe, ale wszystkich nie jestem w stanie pamiętać. Dlatego odezwij się, jak pojawi się post, ze mam coś na Warszawę icon_smile.gif
Niestety wątpię, czy w wakacje coś będzie, to taki trochę martwy sezon icon_sad.gif
Basiek_T
Na wakacjach się świat nie kończy icon_smile.gif Jesienią też kasa potrzebna, kto wie, czy nie bardziej. Oczywiście zaśledziowane icon_wink.gif
fifafo
a czy to jeszcze aktualne
ja z Kielc i okolice
Ika
Dziewczyny.
Ja juz tu kiedyś pisałam, że te akcje są na szybko. Dostaję rozpiskę miast i trzeba się zgłaszać błyskawicznie, bo po kilku dniach już robota jest rozdzielona. Szczególnie, że nie tylko ja organizuję chętnych, w całej Polsce są ludzie icon_smile.gif Kto pierwszy ten lepszy. Jeśli więc moje posty są z połowy maja, to niestety to już nieaktualne icon_sad.gif

Sugeruję włączyć śledzia, będziecie wiedziały od razu, jeśli zgłoszę, że jest następna "akcja" icon_wink.gif
Ika
Potrzebuję kogoś na Kraków. Sensownego. Wymagania:

1. wiek od 35 do 60 lat
2. wykształcenie: średnie +
3. zarobki: pow. 2500 zł
4. samochód (nie starszy niż 6-letni) z segmentu limuzyn (Passat, Avensis, Audi A4, Megane, 406, Xsara, Mondeo, S40, S60, itp.)

Oczywiście chodzi o salony.
kasiask
Ika!
Męża polecam. icon_smile.gif
wiek pasuje, wykształcenie też, zarobków niet, bo szuka pracy, a samochód niestety 8-letni, ale na czas badań zawsze można coś pokombinować z jakąś pozyczka icon_smile.gif

Jęśli może być , to pisz. icon_smile.gif
Ika
Chętny już jest, temat Krakowa nieaktualny.
sdw
Potrzebne osoby z Olsztyna, Świdnika, Łodzi i Białegostoku. Kryteria takie, jakie podawała Ika. Mozliwe małe odstępstwa.

Sprawa pilna.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.