To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dodatkowe zarobki w różnych miastach - poszukuję chętnych

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
Ika
Dziewczyny,
później wrzucę więcej szczegółów, ale na razie ogólnie - poszukuję osób chętnych do zarobienia dodatkowych pieniędzy w niżej wymienionych miastach:

Kielce (Wiolontela, masz pierwszeństwo icon_wink.gif tak jak obiecałam)
Stalowa Wola
Nowy Sącz
Świdnik
Krosno
Tarnów-Zgłobice
Konin / Stare Miasto
Rzeszów
Częstochowa
Środa Wielkopolska
Białystok
Duszniki Wlkp.
Radom
Leszno

To nie jest żadna stała praca, raczej jednorazowa akcja z możliwością powtórki w przyszłości (jeśli będą w danych miastach zlecenia).
Kto chętny? Tu albo na priv.
agak
Ika
ja jestem zainteresowana, w portfelu przeciąg a w lodówce światło.....
sdw
Ja, rzecz jasna łape wszystko co moze jakis dochód przyniesc.

Bierzmnie, bierz, ja zawsze chetna icon_lol.gif icon_lol.gif wink.gif

Aga, ja mam pierwszenstwo wink.gif , hi, hi..
Ika
CYTAT(wiolontela chili Jagna)
Ja, rzecz jasna łape wszystko co moze jakis dochód przyniesc.

Bierzmnie, bierz, ja zawsze chetna icon_lol.gif  :lol:  :wink:  

Aga, ja mam pierwszenstwo icon_wink.gif , hi, hi..

Tak jak obiecałam, zresztą obiecywalam już dawno że jak cokolwiek się pojawi, to Ci dam icon_wink.gif
Wysyłam Ci mailem opis, o co biega, z materiałami w załączniku. Daj znać, czy w to wchodzisz (terminowo i w ogóle), jak nie, to damy Agak. Ale myślę, że warto icon_wink.gif To zajmuje półtorej godzinki, a kwotę masz w mailu.

Agak, jakby co to mogę Cię mieć na uwadze, moze jeszcze coś będzie, czasami trzeba więcej osób, niż jedna icon_cool.gif
mamboo
Mieszkam w Lublinie, lecz jeżeli to zajęcie nie wymaga stałego pobytu w Świdniku, to chętnie podreperowałabym nasz dziurawy budżet icon_razz.gif
Basia.
Ika
CYTAT(mamboo)
Mieszkam w Lublinie, lecz jeżeli to zajęcie nie wymaga stałego pobytu w Świdniku, to chętnie podreperowałabym nasz dziurawy budżet  :P  
Basia.


Basiu, nie wymaga, wystarczy że tam jednorazowo pojedziesz i spędzisz półtorej godzinki - tyle to mniej więcej zajmuje. Podaj mi maila, to wyślę Ci materiały, zapoznasz się i zdecydujesz icon_wink.gif
Kocurek
A na czym to polega?
Czy babka "na wylocie" da radę?
Jeśli tak, poproszę icon_smile.gif mogę albo Rzeszów albo Tarnów
Ika
[quote=Kocurek]A na czym to polega?
Czy babka "na wylocie" da radę?
Jeśli tak, poproszę icon_smile.gif mogę albo Rzeszów albo Tarnów

Co to znaczy "na wylocie"? icon_lol.gif Że w ciąży? Jak dasz radę pójść na zakupy (niczego nie musisz dźwigać icon_biggrin.gif ) to spoko icon_wink.gif Daj maila, wyślę materiały, to zdecydujesz. Tu za dużo pisania, no i nie chcę się o reklamę otrzeć, a mail mam gotowy icon_wink.gif
Na Tarnów ktoś się właśnie zastanawia, ale Rzeszów jeszcze wolny icon_wink.gif
użytkownik usunięty
Ika, jak bedziesz kiedys miala cos na Wroclaw, to ja pewnie bylabym chetna icon_wink.gif
mamboo
To się cieszę icon_razz.gif , bo z przystanku koło mnie startują żółtki do Świdnika.
Ika, poproszę o materiały na adres : grenujki@poczta.onet.pl
Przejrzę je po powrocie do domu i odpowiem Ci, jak najszybciej.
Dzięki, Basia.
CrazyMary
I na Gdynię icon_smile.gif
Ika
Wrocław, Gdynia - zakonotowalam icon_wink.gif
Muszę sobie listę zrobić icon_lol.gif
Jak tylko coś będzie, nie zapomnę o was icon_wink.gif
CrazyMary
Dzięki icon_smile.gif
Ika
Zostało jeszcze:

Nowy Sącz
Krosno
Konin / Stare Miasto
Częstochowa
Środa Wielkopolska
Białystok
Duszniki Wlkp.
Leszno
agak
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
CYTAT(wiolontela chili Jagna)
Ja, rzecz jasna łape wszystko co moze jakis dochód przyniesc.

Bierzmnie, bierz, ja zawsze chetna icon_lol.gif  :lol:  :wink:  

Aga, ja mam pierwszenstwo icon_wink.gif , hi, hi..

Tak jak obiecałam, zresztą obiecywalam już dawno że jak cokolwiek się pojawi, to Ci dam icon_wink.gif
Wysyłam Ci mailem opis, o co biega, z materiałami w załączniku. Daj znać, czy w to wchodzisz (terminowo i w ogóle), jak nie, to damy Agak. Ale myślę, że warto icon_wink.gif To zajmuje półtorej godzinki, a kwotę masz w mailu.

Agak, jakby co to mogę Cię mieć na uwadze, moze jeszcze coś będzie, czasami trzeba więcej osób, niż jedna icon_cool.gif


Ok. icon_lol.gif
Adusiowa Mama
Ika
jeżeli Białystok jeszcze wolny to ja bardzo chętnie icon_biggrin.gif
kasiask
Wiesz co Ikuś?????
Pachnie mi to tym, czym nas dręczą ostatnio, czyli TAJEMNICZYM KLIENTEM!! icon_biggrin.gif
Jestem blisko????
W każdym razie, jak będzie potrzebować kogoś w Krakowie, to ja też chętnie dorobię! icon_lol.gif
Ika
Kasia, nie wiem czy dobrze interpretuję tajemniczego klienta icon_wink.gif ale chyba coś w ten deseń. Ale musisz przyznać, że zarobek lekki, łatwy i przyjemny, nie? icon_wink.gif Ja to bardzo lubię icon_cool.gif
Ika
CYTAT(mama Aduni)
Ika
jeżeli Białystok jeszcze wolny to ja bardzo chętnie  :D


Hej,
czekam na potwierdzenie Białego, jak nie będzie, to Whitestock jest Twój icon_wink.gif Ale poczekać na decyzję muszę, bo ktoś był pierwszy...
Kocurek
No to ja poproszę ten Rzeszów - i tak jestem tam co drugi dzień wink.gif
Mój mail: kocisko@o2.pl
Pecia
Ika, dzieki za info wink.gif
przeslij mi prosze Czestochowe icon_lol.gif
zobacze czym to sie je i czy sie pisze icon_lol.gif
Ika
CYTAT(Ciocia Pecia)
Ika, dzieki za info ;wink:
przeslij mi prosze Czestochowe icon_lol.gif
zobacze czym to sie je i czy sie pisze icon_lol.gif

Pecia icon_wink.gif maila daj, bo przez pocztę maluchową i maile maluchowe nie da się załącznika wstawić icon_wink.gif
Pecia
Ika, wlasnie sie wrocilam coby meila dopisac icon_lol.gif
szybka z ciebie kobita icon_lol.gif
aspiryna
Cześć!
Ja bym mogła wziąźć Środe Wielkopolską lub Duszniki Wielkopolskie (chyba że trzeba mieszkać w tej miejscowości akurat icon_confused.gif )
Wogole jestem z Poznania.
marylka6@tlen.pl
Ika
CYTAT(aspiryna)
Cześć!
Ja bym mogła wziąźć Środe Wielkopolską lub Duszniki Wielkopolskie (chyba że trzeba mieszkać w tej miejscowości akurat icon_confused.gif )
Wogole jestem z Poznania.
marylka6@tlen.pl

Nie trzeba mieszkać, trzeba się tam pofatygować i spędzić jakąś godzinkę. To co bierzesz, Środę czy Duszniki? Czy jedno i drugie? icon_biggrin.gif
000
hej gdybyś kiedyś miała coś na Zieloną Górę to ja chetnia icon_smile.gif
pozdrawiam
aspiryna
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
CYTAT(aspiryna)
Cześć!
Ja bym mogła wziąźć Środe Wielkopolską lub Duszniki Wielkopolskie (chyba że trzeba mieszkać w tej miejscowości akurat icon_confused.gif )
Wogole jestem z Poznania.
marylka6@tlen.pl

Nie trzeba mieszkać, trzeba się tam pofatygować i spędzić jakąś godzinkę. To co bierzesz, Środę czy Duszniki? Czy jedno i drugie? icon_biggrin.gif

ale jaja. icon_smile.gif Zupełnie tylko nie rozumiem po co to tej firmie icon_biggrin.gif
Ja akurat w tym jestem cienka. Nawet jak kupuje skarpetki to dwie minuty i wychodze ze sklepu bo nienawidze takich konwersacji icon_wink.gif
Ika
Okay, zatem Środa Wielkopolska i Duszniki nadal do wzięcia.

Ksanty, jasne, zapisuję sobie listę i jakby coś było, na pewno dam znać icon_wink.gif
Adelajda
Hej jeśli kiedyś będzie Kraków i okolice to... icon_smile.gif
Ika
CYTAT(adelajda)
Hej jeśli kiedyś będzie Kraków i okolice to... icon_smile.gif


Ok, właśnie tworzę sobie listę potencjalnych zainteresowanych na przyszłość, dopisuję Cię icon_wink.gif Choć w Krakowie już mam 4 osoby... Ale kto wie icon_cool.gif
fire
...
pyza81
Ja w sprawie listy "potencjalnych". Jakby było coś koło Katowic i Bytomia to ja chętnie. icon_biggrin.gif

Basia
Ika
Poniższe miasta są jeszcze do wzięcia (uaktualniam na bieżąco):

Częstochowa
Krosno
Suwałki
Sunlit
Ja jeszcze chcialabym sie dolaczyc do potencjalnych miast:) Ika, gdybys w niedalekiej przyszlosci chciala zahaczyc o Trojmiasto, a szczegolnie o Gdansk, to bylabym chetna!
Ika
Uwaga, nagle wpadły dodatkowe dwa miasta: ELBLĄG I SŁUPSK!!!


Pilne!!! icon_biggrin.gif
Ika
Elbląd i Słupsk może zrobić jedna osoba, firma może zwrócić za dojazd do tych miast 25 zł/100 km lub bilety PKP.
kachaaa
ja też sie dopisuje jak coś
kas
Gdynia tez poszukuje dodatkowej fuchy icon_wink.gif
Kas
paulap
No to ja kolejna z Kielc w kolejce cierpliwe czekam icon_smile.gif
Ika
Na razie nie ma kto zrobić Słupska i Elbląga icon_sad.gif
czamon
Witaj
Ja jestem z Bydgoszczy,więc jak będziesz kiedyś miała coś na Bydgoszcz to ja jestem chetna
pozd.
Monika
chojnol
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Na razie nie ma kto zrobić Słupska i Elbląga  :(


Ika, jeśli to jeszcze aktualne to mogę wziąć Elbląg i Słupsk.
chojnolek@o2.pl
itg
Witam, jestem z częstochowy i jestem zainteresowana propozycją. pozdrawiam, iza icon_biggrin.gif
Ela
A może tak Sosnowiec (Katowice) lub okolice?
Agnieszka*
Dopiero dziś przeczytałam że jest jakaś oferta dla mieszkanki Białegostoku .......... pewnie się spóźniłam?? icon_cry.gif
Ika
Dziewczyny, w tym "rzucie" już wszystko nieaktualne, ani Częstochowa, ani Białystok, ani nawet Elbląg i Słupsk... No niestety, zazwyczaj jak szukamy, to jest to - jak zaznaczałam - pilne.
Ale będę dawać znać na bieżąco, jeśli się znów pojawi taka fucha icon_cool.gif Zatem jeśli ktoś zainteresowany dorobieniem, to zaglądajcie częściej na "Pracę".
Ika
Słuchajcie, będą nowe "robótki" za chwilę, na razie lecę po liście obiecanych, później dopiszę wolne miasta. Zaglądajcie icon_wink.gif bo to pilne i dziś musi być lista.
kachaaa
ja się pisze ja się pisze!!!!!!!!! wrocław
Ika
Kasia, o Tobie pomyślałam od pierwszej chwili, ale Wrocławia nie ma icon_sad.gif
kachaaa
buuuuuuu icon_cry.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.