To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkanie realowo-domowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
Potwora
JA BIORE CYFRÓWE!!! MAMY DO DYSPOZYCJI 200 ZDJĘĆ!!!!!!!!!! icon_wink.gif
Doruśka
Uwaga uwaga!
ja też mam cyfrówkę,siostra pożyczyła mi icon_smile.gif
ale wolę jej nie dotykać.

Skanna,popcorn bedzie,aczkolwiek dobrze,ze mi przypomniaaś hi hi

ja oferuje z alkoholi:
drink na ciepło,pyyyszny,z amaretto ,kawą,czekolada i ma milion kalorii

oraz mam wódke melonową.
Doruśka
Czy wszytskie dostałyście adres?
a i zapomniałam,ja nie mam tyle kieliszków,szklaneczki rózne moga być?
icon_redface.gif icon_lol.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(Dorusia)
Czy wszytskie dostałyście adres?
a i zapomniałam,ja nie mam tyle kieliszków,szklaneczki rózne moga być?
icon_redface.gif  :lol:

Oczywiscie ze nie icon_wink.gif Masz kupic porcelanowa zastawe na 12 osob i komplet krysztalowych kieliszkow icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(Ewcia)
kurcze , znowu dylemat  :evil:  

przyjeżdza do nas jutro po południu kolezanka, juz nie wiem, czy rzadziej widuję ją, czy Was..
moze mi sie uda jakis kompromisik - ona z nocowaniem, więc bardzo sie postaram wpasc do Dorusi chociaz na 2 godzinki, a ona w tym czasie pogada sobie z moimi dziecmi i mężem  :?  

No nie , zrobie wszystko, zeby przyjsc !

do zo. E.

Ewcia, Ty sie nawet nie wyglupiaj!
Monika ww
Hej

Ja przyjadę sama, bez dzieci.

Ewcia jeśli się zdecydujesz to mogę Cię zabrać, a potem odwieźć do domu icon_biggrin.gif

Cieszę się, że się zobaczymy icon_biggrin.gif

pozdrawiam, Monika
użytkownik usunięty
Dziewczyny, o ktorej sie imprezka zaczyna, bo ja dopiero na 21.00 moge dotrzec.
Monika ww
Paka

Ciebie też oczywiście mogę zabrać icon_biggrin.gif jeśli chcesz. Napisz na priv to się jakoś umówimy.

spotkanko zaczyna się o 20-stej.

pozdrawiam, Monika
użytkownik usunięty
Dzieki Moniko, ale ja musze miec mozliwosc opuszczenia spotkania w dowolnej chwili (karmie Hanke). Ale od 21.00 do 1.00 zwykle spi icon_smile.gif

Moge kogos zabrac moim autem na 21.00 icon_smile.gif

Kachaaa, a Ty jak jedziesz, bo jesli jedziesz na 20.00, to moze bym Ci podrzucila salatke?
Doruśka
Dziwczyny ,o której bedziecie,bedzie dobrze,abyscie były,bo sie sama upiję i zjem wszystko co mam:))
Potwora
Ja mogę być na 20 icon_biggrin.gif
Monika ww
Ja też postaram się być o 20-stej, ale to zalezy od tego o której mój mąż wróci z pracy.

Monika
Ewcia!
Postaram sie byc miedzy 20 a 21.
Moniko, dzięki za propozycję, ale przy moim chasie organizacyjnym... nie chciałabym, zebys musiała na mnie czekac... taaaak... rozwiązałoby to problem alkoholu.. . ale cóż, bede twarda

Aha, wymyłśliłam, że zaproponuję mojej kolezance, aby przyszła ze mna na spotkanie, czy ktoś zgłasza sprzeciw? Ona tez jest jest matką icon_smile.gif , prawie w moim wieku.
Ila
Dziewczynki, ja tak dopiero na 21.00 albo troche po.
Przyjade autkiem, albo zabiore sie z Paka wink.gif

Do zobaczenia icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(Ewcia)
Aha, wymyłśliłam, że zaproponuję mojej kolezance, aby przyszła ze mna na spotkanie, czy ktoś zgłasza sprzeciw?  Ona tez jest jest matką  :)  ,  prawie w moim wieku.

Ja nie widze przeszkod, ale niech Dorusia sie wypowie icon_smile.gif
Ewcia!
CYTAT(Paka)
CYTAT(Ewcia)
Aha, wymyłśliłam, że zaproponuję mojej kolezance, aby przyszła ze mna na spotkanie, czy ktoś zgłasza sprzeciw?  Ona tez jest jest matką  :)  ,  prawie w moim wieku.

Ja nie widze przeszkod, ale niech Dorusia sie wypowie icon_smile.gif


Dorusia się juz zgodziła (napisałam na priv) icon_smile.gif
kachaaa
TAAA MNIE JUZ JAKO KJEJOFNJCZKE NIK NIE PYTA O ZGODE !!!!

icon_twisted.gif

CO TO MA BYĆ WIDZE ŻE MUSZE WAS TROCHE KRÓCEJ TRZYMAĆ BO MI SIĘ ROZBESTWIŁYŚCIE icon_twisted.gif

WIEC TAK DLA WSZYSTKICH

IMPRA ROZKRĘCA SIĘ OD 20 DO.... KTO O KTÓREJ PRZYJDZIE TEN BĘDZIE

JA DOTRE PÓŻNO WE WŁASNYM ZAKRESIE icon_wink.gif
skanna
Dziewczyny, ale plama icon_redface.gif
Chciałam zrobić (specjalnie dla Oli, hihi) kruche ciasto ze śliwkami. Ale dzień dziś taki, że nic mi nie wychodzi i w pośpiechu wrzuciłam do ciasta całe jajka zamiast żółtek icon_sad.gif
Oczywiście zużyłam w tym celu ostatnią posiadaną w domu kostkę margaryny, a Majka spała, więc nawet nie miałam jak skoczyć po następną.
Więc ogłaszam - kto dziś się spodziewa wykwintnego ciasta, ten rozczaruje się ogromnie. Będzie placek ze śliwkami, taki najszybszy, najprostszy i jeszcze w dodatku bez cukru waniliowego (bo ten takoż zużyłam do tego czegoś, co poszło do kubła).
A ja zasłynę jako nieudolny wypiekacz lichych placków icon_evil.gif
kachaaa
icon_lol.gif skanna icon_lol.gif nie tak swormuowałaś zdania

powinno być :

UPIEKŁAM NIEZWYKŁE NADZWYCZAJNE CIACHO
JESTEM MISTRZEM KULINARNYM BO BEZ "POŁOWY" PRODUKTÓW WYSZŁO MI CUDO

skanna a czym ty sie martwisz oj kobito kobito ty na ploty sie szykuj i pijaństwo wink.gif a nie o cieście myślisz
Potwora
Skanna - bardzo mi miło, że o mnie pomyślałaś icon_redface.gif jakkolwiek nie jestem wyrafinowanym smakoszem ( nie odróżniam ciasta wykwintnego od zwykłego) wink.gif czyli zjadam co dają i nie wybrzydzam icon_lol.gif
ez
ja jestem wszystjkożerna i za bardzo nie rozróżniam wykwintnego ciasta od zwykłego, a plecek ze śliwkami to najwyższy stopień rozkoszy w gębie
skanna
No, zobaczymy czy nie zmienisz zdania.
Ja na szczęście nie mogę jeść tego, co upiekłam icon_biggrin.gif
Doruśka
ja zrobiłąm sałatki(sztuk dwie,) oraz naleśniki ,nie wiem ile bo ja słabo licze i mi sie myliły.

teraz pije kawę coby nie zasłabnać.

Pako droga,ni ezdążyłam kupić tych kryształów,bedzie zatem elegancka porcelana konkursowa,oraz nie mniej atrakcyjne szklanki coca coli.
kachaaa
oszzzz kurcze a ja taka głodna w robocie siedze
Dorotka plisss zakamufluj gdzieś ze dwa pliiss coby te "sępy" :wink:wszystkiego nie wyjadłyoszz
Doruśka
z naleśniorami poczekamy aż wszyscy bedom.

a i chciałam,zeby było ładnie,wypastowałam podłogę,ale Kaluska sok porozlewała,no to juz tylko umyłam,pastowac mi sie nie chce drugiraz icon_lol.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(Dorusia)
a i chciałam,zeby było ładnie,wypastowałam podłogę,ale Kaluska sok porozlewała,no to juz tylko umyłam,pastowac mi sie nie chce drugiraz icon_lol.gif

To dobrze, że spotkanie nie jest u mnie. Ja jeszcze nigdy nie pastowalam podlogi icon_redface.gif
skanna
CYTAT(Paka)
CYTAT(Dorusia)
a i chciałam,zeby było ładnie,wypastowałam podłogę,ale Kaluska sok porozlewała,no to juz tylko umyłam,pastowac mi sie nie chce drugiraz icon_lol.gif

To dobrze, że spotkanie nie jest u mnie. Ja jeszcze nigdy nie pastowalam podlogi icon_redface.gif


Ja też nie icon_smile.gif
Obyśmy tylko wzorem poznańskiej depresji poamaniowej nie wpadły w depresję podorusiową icon_biggrin.gif
No, to idę do pracy, a potem prosto do Was
kachaaa
NO TO SIĘ ZACZEŁO..... icon_lol.gif
użytkownik usunięty
Dziewczyny, jak było?
anonimowy
KOBITKI BAAARDZO WAM DZIĘKUJE ZA TO SPOTKANIE BYŁO SIUUUUPER
ŻAREŁKA OGROOOOM I PRZEPYSZNE

JA CHCE JESZCZE JA CHCE JESZCZE
KTÓRA ZA MIESIĄC PODEJMIE SIE ZNOWU ?? icon_lol.gif

NAPRAWDĘ SPOTKANIE SUPER NAGADAŁAM SIE STRAAASZNIE
OBGADAŁAM WSZYSTKICH STRAAASZNIE wink.gif

BĘDĄ ZDJĘCIA O ILE OLA PO "PIJAKU" wink.gif WOGULE JE ZROBIŁA

JESZCZE RAZ BARDZO WAM DZIĘKUJE

PAKA STRASZNIE ŻAŁUJE ŻE NIE MOGŁAŚ DOTRZEĆ icon_cry.gif TWOJA SAŁATKA BYŁA PRZEPYSZNA AŻ W SŁOIK WZIEŁAM DO DOMCIU icon_redface.gif
ZRESZTĄ WSZYSTKO BYŁO PYSZNE

DORUSIA STRASZNIE DZIĘKUJE ZA PRZYJĘCIE NAS POD SWÓJ DASZEK PRZEPYSZNIE PRZEWSPANIALE NAS PRZYJEŁAŚ
kachaaa
no widac że jeszcze zakręcona po imprezie ten gość to ja icon_redface.gif sorki
Tobatka
Telekomunikacja przeszanowna o mnie zapomniała - nie powiem, że mi przykro z tego powodu wink.gif

Ale za to strasznie mi przykro, że mnie z Wami nie było.. Ech.... Napiszcie cos więcej icon_wink.gif Trochę się sadystycznie poznęcam nad chorą sobą (bo niestety ten katar nie chce się ode mnie odkleić icon_cry.gif ) poznęcam czytając jak Wam fajnie było... icon_wink.gif

Pozdrawiam...
Ila
Dziewczynki, dzieki za spotkanie icon_biggrin.gif
Jak zwykle bylo suuuper icon_exclaim.gif
ez
ja jestem bardzo zadowolona icon_smile.gif Maciej też. Bardzo było mi potrzebne takie spotkanko icon_smile.gif
Olaart gdzie ty chodzisz do frzyjera, byłaś tak ładnie obcięta a ja muszę sie wybrać, Kachaa jak zawsze z przygodami jeszcze ochroniarz zbajerowała, Dorusi mieszkanie błyszczało nie da się ukryć, nawet w pokoju córki porządek, a żarcie mniam mniam i drineczki icon_razz.gif
Potwora
Ech te drineczki Dorusi... pychota...
skanna
Ola, drineczki drineczkami, ale gdzie zdjęcia?

A spotkanko super, trzebaby częściej, nie sądzicie?
Doruśka
Jasne,ze trzeba częściej.
chciałam powiedzieć,ze Skanna dorównuje mi wredotą icon_wink.gif zostało mi to ciasto,i ja tak próbujac,czy naprawde sie nie udało zeżarłam całe,to była zdrada powiadm wam zdrada!!!!!!!!!!
jak jeszcze przyjdziecie to znów wam zrobie takiego drinka i innego icon_smile.gif
ale prosze auto..busem icon_smile.gif)
skanna
Dorusia, a gdzie ja napisałam, że to ciasto się nie udało?
Nie udało się kruche, bo się pomyliłam.
A o tym pisałam tylko, że takie zwyczajne zamiast wykwintnego icon_smile.gif
Nie znajduj sobie wymówek icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Doruśka
otórz i tu następuje zdrada!
ja miałam zakonotowane,ze ciasto sie nie udało.ale które i jak to juz mało ważne .
Zahipnotyzowaliscie mnie koleżanko i tyle icon_smile.gif))
użytkownik usunięty
Co z tymi zdjęciami? icon_lol.gif
Doruśka
Dajmy Oli odpocząć,bo ona cieżki wekend miała icon_wink.gif icon_lol.gif
Potwora
Dokładnie tak Dorusia wink.gif
Najwięcej zdjęć ma Maciuś i Kalusia icon_wink.gif
Te nasze wspólne zaraz Wam po mailach porozsyłam ( ez, Kachaaa - nie mam Waszych adresów).
adrianna
dziewczyny jak mi smutno, ze mnie spotkanie ominelo icon_cry.gif
ale bedzie powtorka ???

buziaki
użytkownik usunięty
CYTAT(olaart)
Dokładnie tak Dorusia  :wink:  
Najwięcej zdjęć ma Maciuś i Kalusia icon_wink.gif
Te nasze wspólne zaraz Wam po mailach porozsyłam ( ez, Kachaaa - nie mam Waszych adresów).

Ola, to mnie oczywiście też icon_smile.gif
Adres masz icon_smile.gif

(a tak przy okazji, do którego się składa te PITy w US przy działalnosci gosp.?)

Paka
Doruśka
do 20,Vat-7 do 25 icon_smile.gif
ale dopiero jak sie osiagnie dochód.
użytkownik usunięty
Dorusiu, tzn. że jak mam stratę we wrześniu, to nic nie muszę składać do US?
Doruśka
Paka,jesli jesteś Vatowcem to tylko dekl.Vat,a pit 5 dopiero jak osiagniesz dochód.
Ewcia!
Lepiej późno, niż wcale icon_wink.gif śpieszę podziękować za spotkanie.
Dorusi i jej niemężowi za użyczenie, przytulenie, dopieszczanie (ech, ten ciepły drink ! ), zacną kuchnię.... od Waszej rodziny bije jakiś niesamowity spokój, ciepło, luz...
Wszystkim uczestniczkom za babskie pogaduchy, uśmiechy, smaczne jedzonko; w ogóle za obecność ( nawet Kasce, która większosc czasu prowadziła jakieś kuchenne podstolikowe rozmowy icon_wink.gif )
Nieobecnym za pyszną sałatkę icon_cool.gif

PS. niezawodna Olu, dziękuję za zdjęcia

pozdrawiam, Ewa
użytkownik usunięty
Olu, ja też chcę zdjęcia! icon_biggrin.gif
Potwora
Wydawało mi się, że Ci wysłałam icon_rolleyes.gif

Zaraz wyślę jeszcze raz. icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.