To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkanie realowo-domowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
kachaaa
No własnie inni mogą to my tyż a co
więc hasło
[size=18]SPOTKANIE W DOMU

WIĘC TAK :
-w październiku
-meldować sie, która podejmie sie tak nieludzkiego wysiłku i otworzy wrota swego domu
-myśleć kobitki i ściągać zlotowe przepisy i meldować która co zrobi

i tak myśle że jakimś wieczorkiem kole 20-21 z winkiem i specjałami mogłybyśmy wieczór spędzić
strasznie bym chciała
pomyślcie i meldujcie sie jak co
czekam na odzew
MartaTwins
Kachaa to kiedy sie u Cibei meldowac?icon_wink.gif MOge zorbic piszingera:)))))))
Doruśka
Dobra ,ja moge udostępnić dom,tzn mieszkanie,a raczej pokój icon_lol.gif
ale nie bedę specjalnie porządków generalnych robić.

pokój ma 20m2 myślę że sie nada.

u mnie sie nie pali papierosów,prosze wziać to pod uwagę.

jesli odpowiada to zapraszam:)

ps.i ze wzgledów oczywistych przeziebionym mówimy nie:)
ale sądzę,ze jest to tak oczywiste,ze aż głupio mi o tym pisac.
ja jestem bardzo asertywna,wiec żeby problemów nie było potem icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Ja chętnie coś przyrządzę. Może sałatkę warstwową? Co myślicie?
Doruśka
Ja lubie wszystko oprócz zupy ogórkowej i placków ziemniaczanych icon_smile.gif)
organizacjÄ… niech sie Kacha zajmie.

i ja proponuję natychmiast sie spotkać .na początku października.
ponieważ ja zaczęłam sie kształcić ,wiec nie wszystkie wekendy mogę icon_sad.gif
Potwora
Dorusia, ja przyjdÄ™.

Ja mogę coś przynieść ze sklepu icon_wink.gif bo ostatnio nic mi się nie udaje icon_rolleyes.gif
ez
ja teź coś kupię bo nie mam czasu
Doruśka
Dziewczyny,myśle ,ze jakos sie podzielimy i te co kupią i te co zrobia(przecież soki czy inne napoje icon_wink.gif też,moze jakaś zrzutka czy cóś?)
ale to niech sie Kachaa martwi icon_wink.gif organizatorka jedna icon_smile.gif
kachaaa
siuper no to spotkanie u Dorci więc termin jako gospodyni niech wybierze ona i tak prosze przemyśleć dobrze czy napewno przyjdziecie zorganizować opieke nad rodzinką bo to spotkanie późnowieczorowe tak od jakiejś 20 chodzi o to żeby nie było jak dotej pory wszyscy taaak huura a potem pojawijają się 3 osóbki chodzi o to że nie wiadomo na ile osób piec szykować kupować przynościć ufff i tak dalej
tak więc kobitki pliss przemyślane zgłoszonka
mam nadzieje że będzie nas duużo ( biedna Dorcia icon_lol.gif ) dlatego juz teraz trąbie coby nie na ostatnią chwilke

jełi ktoś się zgłasza to plis napiszcie co pieczecie przynosicie lub kupujecie tak dokładnie żeby nie było 10 butele wody i np zero soczku lub odwrotnie tylko tak nie szalejemy ogólny wydatek nie więcej niż 10 zł to ma być spotkanko pogaduszkowe a nie bankrutowe
dobra jak coś będę dopisywać
dzieki Dorotko za lokum zaczynam kuracje antynikotynowÄ… icon_wink.gif
anonimowy
CYTAT(Dorusia)
Ja lubie wszystko oprócz zupy ogórkowej i placków ziemniaczanych icon_smile.gif)


to ja proponuje coÅ› z papryki dla Dorusi icon_wink.gif ;P
pozdr.
Doruśka
co to za małpa napisała? icon_wink.gif icon_lol.gif

a piatek czy sobota?
jesli zdązymy ze wszystkim to moze byc juz ten wekend,albo następny.
to ja przyjde icon_smile.gif na 100%
dumiczowa
ja Ci dam małpe ;PP icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
pozdr.
skanna
A ja poczekam aż skończę z dietą, bo spotkanie przy zastawionym stole mogłoby być dla mnie zbyt frustrujące icon_twisted.gif
Co mam siedzieć nabzdyczona? Ale po Nowym Roku sobie odbiję icon_biggrin.gif
Ewelina
Mam wielką ochote uczestniczyc w tym spotkanku.Ale dwa weekendy wolne , to pewnie nastepne trzy w pracy. Choć może?..
Diet wypróbowałam od urodzenia córki mnóstwo. Ale cos bez efektu, Chyba juz nie wróce do mniejszego rozmiaru, ale za Ciebie Skanno trzymam kciuki.
skanna
Ewelina, ta moja dieta, to nie chęć schudnięcia, tylko konieczność w przypadku karmienia takiego alergika jak Majka.
A że przy okazji wróciłam do figury z czasów studiów, to już zupełnie inna sprawa icon_smile.gif
Ewelina
A to insza inszość skoro tak. Trochę mnie zmyliło to że dieta ma trwać do końca roku. Skoro figura studencka, to rozumiem ,ze mozna zazdrościć..
Potwora
Kachaa, proponuję, gdy wszytkie się już zgłoszą, podzielić nas na te, które coś kupią i te, które przyrządzą własnoręcznie icon_wink.gif Wtedy będziemy mogły rozdysponować odpowiednio zakupy ( jedna soczek, inna winko itp.). Przyniosę aparat coby pamiatkowe zdjęcie zrobić icon_biggrin.gif

Acha, ja nie mogę tylko 2 paźdiernika bo na ślub idę.
Doruśka
Ola,a przedślubem mozesz? wieczór panieński zrobimy wink.gif
piątek byłby dobry.potem mozna dwa dni odpoczywac icon_smile.gif

Bo cos widzę,ze w ten wekend sie nei zbierzemy:( chociaż nie znam Kachyy od strony organizacyjnej)

natomiast 10 to ja ide do szkoły.
kachaaa
kurcze ja piatek średnio na jeża ale niech będzie tak więc spotkanko

01.10.2004 kole godziny 20-21

adres -to już do Dorusi na priva icon_biggrin.gif

jeśli chodzi o jedzonko nie będę narzucać co która chce wybiera - czy pichci czy kupuje prosze się zdecydować do [size=18]29,09
potem będziemy ustalać lub weryfikować jak nagle okaże sie coś zdublowane
a teraz myśleć planować ustalać opiekunki , babcie, mężów, niemężów i meldować się
kachaaa
skanna dieta to żadna przeszkoda zrób dla siebie jakieś dietetyczne jedzonko i przyłaź ćwiczyć silną wolę

dumiczowa ty miotłe do konserwacji i widze Cię
Doruśka
To ja moze coś na ciepło zrobie,cobyśta z garami po mieście nie latały.+kawa ,herbata bez ograniczeń i kuponów wink.gif

Skanna,ty mi napisz czego nie jesz,ja jestem doswiadczona w diecie,niestety.
Ewelina,a Ty to całodobowo tam pracujesz? wink.gif
ja mieszkam na Karłowicach,dojazd z każdej strony rewelacyjny:)

Kachaa,piatek nie jest zły,dwa dni bedziesz mieć na odpoczynek.

ps.dysponuje ew noclegiem(oraz garazem na miotły)
dumiczowa
dziękuję, ale mnie nie będzie, niestety musze z czegoś zrezygnowac bom cyckowa, teraz pozostawiam pisklę na jedną noc same z babcią bo idę na wesele, a nstepny weekend wybieram się w podróż z kochanką icon_wink.gif więc dziecie też bedzie samopas, nie mogłabym trzech łikendów pod rząd zostawiać Pawełka.
BedÄ™ z Wami duchem hu huuu

pozdr.
agabr
hue hue.B
skanna
CYTAT(Dorusia)
Skanna,ty mi napisz czego nie jesz,ja jestem doswiadczona w diecie,niestety.


Hłe, hłe, krócej będzie, co jem - z ludzkich, jadalnych dla wszystkich rzeczy, to chyba tylko popcorn icon_smile.gif
Ale mną się przejmować nie należy, coś sobie przytargam, a Wam jakieś ciasto upiekę, chyba, że zmienię koncepcję i gołąbki dla wszystkich uda mi się zrobić icon_smile.gif
Ale na razie nie obiecuję, bo termin wybrałyście kulawy jak jasna cholera - jeśli w ogóle dotrę, to nie wcześniej niż o 21.30 - będziecie jeszcze imprezować, czy już się rozejdziecie?
Doruśka
Ja mysle,ze termin to jeszcze letko płynny jest,musi sie większość wypowiedzieć,co Kachooo? jest jeszcze opcja,ze spotkamy sie 9 października,bo zajecia mam do 17,czyli dam rade:)

Ola a Ty na całe wesele pomykasz,czy tylko na ślub?
kachaaa
tyż tak może być ale jak sie ustali termin to juz wiadomo ale jak sie okaże że większości pasuje inny to zmienimy nie ma problema
Potwora
Mnie pasuje piÄ…tek, nie mogÄ™ tylko 2, ale 1.10 jest ok!

Skanna przychodź, mam dla Ciebie zdjęcie w "pięknej ramce" icon_wink.gif !
kachaaa
o 21,30 to my się będziemy dopiero rozkręcać albo juz latać jak nas Dorcia z balkonu powywala icon_wink.gif
Potwora
CYTAT(Dorusia)
Ja mysle,ze termin to jeszcze letko pÅ‚ynny jest,musi sie wiÄ™kszość wypowiedzieć,co Kachooo?  jest jeszcze opcja,ze spotkamy sie 9 października,bo zajecia mam do 17,czyli dam rade:)

Ola a Ty na całe wesele pomykasz,czy tylko na ślub?


Ślub jest w tą sobotę a impreza weselna w knajpie dla znajomych za tydzień, muszę być bo to koleżanka z liceum i niezła zabawa icon_wink.gif sie szykuje icon_cool.gif

Inne terminy mi pasują, oprócz 21.10 bo chyba w tym czasie będę zajadac się pysznościami na bankiecie icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif
Doruśka
o wy moje orły sokoły,mieszkam na 9 piętrze,zatem bedziepole do popisu latania:))

no to zostaje juz ten piatek,nie ma co dywagować:)
Potwora
I jak sie rozpędzicie to możecie do bloku moich rodziców dolecieć icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Monic3
1/10 to ja nie będę mogła. Znowu kurka. Ale jak spotkacie się tydzień później to przywioze Wam troszkę słoneczka, bo wybieram się (służbowo niestety) do słonecznej Italii.
Zapakować słonko do walizki?
kachaaa
słonko pakuj a co do terminu to jeszcze płynne może się coś zmieni
Doruśka
a tydzień później to ja na uczelni jestem:((
wiecie co,trza sie sprężyć, i cos wymyslić,bo jak tak dalej pójdzie to każdy coś tam mieć bedzie poza,ponieważ tu tak niezobowiązująco wink.gif

Kacha przeprowadź referendum:)
Ila
Dziewczynki, moge dolaczyc icon_question.gif
01.10 ta ja chyba prosto z pracy zawitam... bo to koniec miesiaca poprzedniego icon_wink.gif
Ale oczywiscie sie dostosuje icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
Ja też chętnie, tylko ze względu na Hanię i wieczorne karmienie, mogę być dopiero koło 21.00, ale potem to mogę siedzieć aż do 24.00 (hihi, Dorusia).
No i mam nadzieję, ze się wygrzebię z choróbska, ale to jeszcze duuuużo czasu (wiem - katarom wstęp wzbroniony).
Doruśka
Mi sie katar skończył.Adzie równiez prawei też:)

Kobitki,ja zwylke i tak chodze spać po 24,zatem nie ma problema:)
a Robert w sobotÄ™ sie zajmie rano KaluskÄ…:)

Ila,najesz sie tutaj.Ewcia,a Ty? zabieraj sie z PakÄ…:)
Paka sałatke zrobi lalala:)
Ila
CYTAT(Dorusia)
Ila,najesz sie tutaj.Ewcia,a Ty? zabieraj sie z PakÄ…:)
Paka sałatke zrobi lalala:)


Dorusia ja tez cos zrobie, albo przynajmniej kupie, jak po calym dniu prosto z roboty przyjade icon_biggrin.gif
Tobatka
Nie czytałam całego wątku, ale wyszło mi, że robicie spotkanie 1 paźdz. Dobrze kombinuję?

Bo ja się wybierałam w tym terminie do Wrocławia icon_wink.gif I się zastanawiam, czy mogę się wprosić? icon_wink.gif

E... Buba - nie wproszę się, bo późno robicie.. A ja nie mam gdzie przenocować z młodym. No to może innym razem icon_wink.gif

Pozdrawiam cieplutko icon_wink.gif
Doruśka
Tobatka:) ja napisałam,ze mam nocleg dla osoby(naroznik wielki)
dawaj:)
użytkownik usunięty
Tobatka, byłoby super! Skoro Dorusia Cię może przenocować icon_smile.gif , to na co czekasz? icon_lol.gif
Ewcia!
ludzie, wygląda na to, że będę mogła przyjśc! nie mamy żadnych konretnych planów na weekend 1-2.10, a i mąż nigdzie nie wyjeżdża i zostanie z dziećmi!
cos oczywiscie przyniosę - dostosuje sie do potrzeb i wysłucham kierowniczki icon_smile.gif

PS. Tobatko, byłoby miło cię poznać!
Tobatka
Tak myslicie? Wpraszam siÄ™ w sumie...

hmmm.. Pogadam z mężulem.. I dam znać.. Ale jest mi milutko, ze chciałybyście poznać mą skromną ( icon_twisted.gif ) osobę icon_wink.gif
kachaaa
no to ja jako "kjejofnjczka" wymagam się stawienia niejakiej Tobatki ze swym dzieciem które moja prawa ręka niejaka Dorcia na moje "żądanie" przenocuje szkraba i niejaką oskarżoną

wyrok nie podlega negocjacji
kjejofnjk Kachaaa
Tobatka
Jejku.. Zaczynam się bać.. Może sekta jakaś? icon_wink.gif
Ewcia!
CYTAT(Tobatka)
Tak myslicie? Wpraszam siÄ™ w sumie...  

hmmm.. Pogadam z mężulem.. I dam znać.. Ale jest mi milutko, ze chciałybyście poznać mą skromną ( icon_twisted.gif ) osobę icon_wink.gif


no juz tak się nie certuj icon_cool.gif , przecież ty tez masz ochotę pomaluszyć z Wrocławiankami, inaczej chyba byś tu nie napisała icon_mrgreen.gif ino zgłaszaj sie na ten narożnik, póki ktoś inny nie zajmie
kachaaa
a jak icon_exclaim.gif
góru to Ila i Duszek
ja sie zajmuje werbowaniem
a u Dorci mamy tzw komune czyli siedzibe icon_lol.gif
Ewcia!
CYTAT(kachaaa)
a jak icon_exclaim.gif  
góru to Ila i Duszek  
ja sie zajmuje werbowaniem  
a u Dorci mamy tzw komune czyli siedzibe icon_lol.gif


kaśka nie strasz mnie
z kim ja siÄ™ zadajÄ™ icon_rolleyes.gif matka dzieciom icon_eek.gif
Potwora
CYTAT(Ewcia)
CYTAT(kachaaa)
a jak icon_exclaim.gif  
góru to Ila i Duszek  
ja sie zajmuje werbowaniem  
a u Dorci mamy tzw komune czyli siedzibe icon_lol.gif


kaśka nie strasz mnie
z kim ja siÄ™ zadajÄ™ icon_rolleyes.gif matka dzieciom icon_eek.gif


EWciu, po tylu latach i tylu spotkaniach nie zorientowałaś się, naprawdę?
Ja już dawno odkryłam tę przerażającą prawdę icon_cool.gif
Ewcia!
CYTAT(olaart)
EWciu, po tylu latach i tylu spotkaniach nie zorientowałaś się, naprawdę?
Ja już dawno odkryÅ‚am tÄ™ przerażajÄ…cÄ… prawdÄ™  8)


no widzisz, jak skutecznie mnie omotali icon_sad.gif ?
tylko dlaczego kachaaa się ujawniła icon_idea.gif icon_question.gif ?
i dlaczego ty nic wczesniej nie mówiłaś icon_confused.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.