To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Park Szczytnicki 31.05 z dzieciaczkami

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Anita.W
Dziewczyny to kiedy nastepne spotkanie? Bo ja juz nie moge sie doczekac. Moze 14 czerwca? A wlasciwie to kiedy wybieracie sie na wakacje. Moze kiedys razem zorganizujemy jakis wyjazd weekendowy?
Milego dnia icon_biggrin.gif
ps. Dorota dziekuje za zdjecia sa super icon_biggrin.gif
ez
Ja to bardzo chętnie, może już modem w domu będzie.
użytkownik usunięty
Dziewczyny,
chciałam publicznie podziękować DORCE!
Efektem jej pracy (także pracy nad swoim mężęm, któremu niniejszym też oczywiście bardzo dziękuję icon_smile.gif ) jest to oto fantastyczne LOGO, które się pojawiło przy moim nicku. No i dziękuję Panu Bogu, że moja Zosia jest taka śliczna... icon_wink.gif A zdjęcie było zrobine na naszym spotkaniu.

Pozdrawiam.
Paka

PS Zosia się troszkę pochorowała, ale teraz bierzemy bactrim, więc pewnie po takim "kopie" jej przejdzie.
Anita.W
A co sie Zosi stalo? Kubusiowe oczy po naszym spotkaniu wygladaly fatalnie. Ma zapalenie spojowek ale lekarz mowi ze to objawy alergii icon_sad.gif. Ja mam nadzieje ze to tylko zapalenie.
Dorka jak chcesz to te zdjecia ktore mi przyslalas na maila to moge dolaczyc do albumu i jak chcesz to przyslij wiecej to tez zamieszcze tam. Oczywiscie za twoja zgoda icon_biggrin.gif
Milego dnia icon_biggrin.gif
Doruśka
a ja też chcę taką fotkę,jak ją zrobić?/
Dorka! dzięki za zdjęcia już rozesłałam znajomym.i teraz pytają naszego tatusia co to za spotkanie,że jego córcia po internecie krąży!
Karolce idą cztery zębiska z góry,i dziś w nocy postanowiła nie spać od 1do2,30
i byłam dziś na badaniu krwi z malutką moją dzielną Karolką(wypłakała balonika od pani pielęgniarki)mam nadzieję że koniec z żelazem!
czy można dac dziecku arbuza?


Paka,a nie podziękowałaś że masz takie grzeczne dziecko, icon_lol.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(Dorusia)
Paka,a nie podziękowałaś że masz takie grzeczne dziecko, icon_lol.gif


No, faktycznie! Ja za to dziękuję codziennie. Tylko teraz jak jest chora i marudna, to zapominam icon_wink.gif

Anita, pytałaś, co jej jest. Nic szczgólnie poważnego - tzn. kaszle i z nosa jej leci, ale na szczęście to "tylko" gardło, infekcja górnych dróg oddechowych, a nie jakieś oskrzela, brrr... Chociaż nie chce jeść i gorączkuje. Czasem tak kaszle, że aż jej się podnosi. No i siedzimy w domu, buuuu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.