To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Park Szczytnicki 31.05 z dzieciaczkami

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
kachaaa
no to teraz może z dzieciaczkami spotkanko-bo tak fajnie było w Dobrych Czasach to teraz może Park Szczytnicki bo duży i dojazd dobry
termin odległy coby sobie zaplanować i póżniej nie było wykretów że nie mogłam że nie miałam z kim zostawić-teraz już trzeba zabrać a nie zostawiać icon_lol.gif
a może wolicie w tygodniu no to piszcie
ez a spróbuj mnie ubiec.... wink.gif

to teraz czekam tylko na wielgachną liste obecności

ależ się będzie działo
kaśka
iwanka
Zglaszam sie jako pierwsza icon_biggrin.gif

iwanka i 26 miesieczny Wojtus
użytkownik usunięty
Bardzo bym chciała być i zrobię wszystko, żeby mi się udało icon_exclaim.gif Faktycznie, w Dobrych Czasach było tak fajnie, że chce się spotkanie powtórzyć icon_smile.gif
Na razie jednak nie mogę obiecać...

Pozdrawiam.
Paka
Ewcia!
No co siÄ™ dzieje?
Nikt juz tu nie zagląda? Meldujcie sie emamy, bo kasiii bedzie łyso ( czy jakiegoś faux pas nie popełniła).
Nam miejsce pasuje w 10000% , termin na razie tez, więc sie szykujemy. Przynajmniej zrobimy tłok icon_smile.gif
Kocyki w kratkę, koszyczki z prowiantem , piłeczki itepe
No chyba, ze wiekszośći pasuje jakis inny termin, to proponujcie!

Ufam, że do zobaczenia, Ewa
Ila
Witam icon_biggrin.gif

My tez sie meldujemy!! (tzn. ja, Duszek i Kamilek) icon_biggrin.gif
Termin tez nam odpowiada.
Miejmy nadzieje, ze pogoda dopisze.

Zatem do zobaczenia icon_exclaim.gif

Pozdrawiam cieplutko

Ila
mama Kamilka
ez
ja też się melduję, będziemy z Asią
Anita.W
To ja tez sie melduje tylko napiszcie mi jak dojechac z popowic do tego parku. Chyba ze bedzie maz w domu to przyjedziemy cala rodzinka icon_smile.gif. A wlasnie czy panowie tez beda?
dumiczowa
Będe namawiac męża, ale nie wiem........buuu, sama nie przyjadę bo mały sam z tyłu w samochodzie.......niewykonalne, postaram sie.....


mam nadzieje ze

do zobaczenia
Duszek
A o ktorej to spotkanie, moje Panie?

Duszek
dumiczowa
Nie będzie mnie, buuu..... icon_redface.gif musze jechac do Kołobrzegu i chodzic po plaży, niestety, a jak słonce bedzie to i poopalac sie bede musiała... wink.gif ..

no ale nie ma tego złego..... icon_lol.gif

Bawcie sie dobrze, ucałujcie maluchy..... na następnym spotkaniu postaram sie być obecna !!

wasza wink.gif ukochana moderator icon_razz.gif
ez
A w którym miejscu umawiamy się? A spotkanie myślę, że około 14 bo mają być upały
Anita.W
My przyjedziemy z cala rodzinka tzn. ja, maz i KubuÅ› icon_smile.gif. Wlasnie na ktora godzinke i gdzie? Nam by pasowalo gdzies ok. 11-12 bo Kuba bedzie po porannej zupie a o 13 cycek to moze zjesc na spacerku a o 16 dostaje kolejna zupe i moglabym ja zabrac ale gdzie ja jÄ… tam podgrzeje. Ale wiadomo przyjde na taka godzinke jaka pasuje wiekszosci icon_smile.gif .
Pozdrawiam
użytkownik usunięty
CYTAT(ez)
A spotkanie myślę, że około 14 bo mają być upały


Ez, w kontekście listu Anity, pytam, jak ważna jest dla Ciebie godzina 14.00. Czy myślisz, że jak umówimy się gdzieś w cieniu (koło 12.00), to będzie dobrze? Mi jest to zupełnie dowolne...
Fajnie by było umówić się niedaleko jakiegoś placu zabaw icon_smile.gif

Pozdrawiam.
Paka
ez
Może być 12 a gdzie ten plac zabaw
użytkownik usunięty
Nie wiem dokładnie icon_smile.gif, ale jakieś place zabaw chyba w Szczytnickim są? Możemy się umówić koło Pergoli i przejść potem w inne miejsce.

Już się nie mogę doczekać!
Pozdrawiam.
Paka
Ewcia!
Place w szczytnickim są chyba ze 2 albo 3. Jeden przy Dembowskiego taki sobie, maly, lekko połamany; i 1 lub 2 w drugiej częściparku , przy Różyckiego/ Chopina.

Ale możemy rzeczywiscie umowic sie kolo pergoli, tylko ze ona też spora icon_smile.gif wiec dla ustalenia uwagi np. od strony ul. Kopernika czyli patrzac od Hali Ludowej to pop prawej. I nie za blisko wody... please..

Dojezdza sie tramwajem jak do zoo, numery 1,2,10 (przynajmniej kiedys takie tam jezdzily), autobus E, 145, 146.

do zobaczenia, Ewa
ez
ja bardzo proszę jakiś telefon do którejkolwiek na priva
kachaaa
a ja myśle że najrozsądniej umówić się koło Iglicy i godzina 10-11 bo jechać w południe tramwajem albo czymkolwiek innym to koszmar najlepiej dla mnie to 10 jeszcze tłoku nie ma i jechać się da bo jeszcze nie parzy

no i co wy na to??

aa jak chcecie to moge np wziąść jakiś znak szczególny cobyśmy się rozpoznały( te które nie widziały się)

kaśka
monikaww
Witam!

też przyjdę z Alkiem i Mają, widzę że dziewczyny nie możecie się zdecydować, ja proponuję przy Iglicy o godzinie 10:00.
Dojazd tramwajami 1,2,4,10,12 i autobusami 145,146. Należy wysiąść na przystanku obok Hali Ludowej. A Iglicę widać z daleka, to każdy trafi.

Ewcia jesteśmy sąsiadkami, bo ja z Sępolna icon_cool.gif

Podaję telefon, jeżeli któraś z Was ma jakieś pytania to dzwońcie śmiało 348-34-68

Pozdrawiam, Monika!
Anita.W
Ja nie wiem jak wygladacie i to dobry pomysl ze znakiem szczegolnym icon_smile.gif. Tez mi sie widaje ze pod iglica bedzie najlepiej (wtedy znakiem szczegolnym beda wozki hi hi). To my bedziemy najpredzej o 11.
Kachaaa czy to ty kiedys pisalas zaproszenie na spacery po Astre jesli to ty to chyba wiem jak wygladasz icon_wink.gif.
Pozdrowienia
Anita.W
No dobra zobacze wieczorem ktora godzina wszystkim najlepiej pasuje a zupke to zawsze moge dac w samochdzie albo pod iglica. W termos wsadze i bedzie ok hi hi.
Duszek
My o 10-tej nie mozemy. Mysle, ze relanie mozemy zjawic sie kolo 12tej. Po 13-tej znow bedziemy musieli znikac. Dla nas optymalna jest 16-ta:) Ale jesli umawiamy sie na 10-11ta, to na pewno wpadniemy choc na chwile.

Ila, Tomek i Kamis
Ewcia!
No cóż, na 10 na pewno nie zdążymy, bo my z tych susłów...

Mam co prawda szanse , ze jak sie porozgladam, to rozpoznam niektore znajome juz mile osoby, ale zostawcie chociaż jakiś znak, kartke czy strzałkę w którą strone poszlyscie. Bede ok 11.

Monika, jak fajnie, coraz wiecej sÄ…siadek icon_smile.gif

pa pa Ewa
monikaww
No to skoro większości pasuje o 11:00, to może jednak umówmy się na 11:00 i będzie ok

Ewcia, a na jakiej ulicy mieszkasz? może się znamy, chociaż z widzenia icon_biggrin.gif

Monika!
ez
11 pod Iglicą, mój znak szczególny: wózek i wzrost (178) icon_biggrin.gif
kachaaa
ez rządzi ez górą

dobra ja będe toże o 11 pod iglicą granatowa parasolka na rozłożonej parasolce będe miała pomarańczową bandamke dla tych , którzy pomylą ez z iglicą i na odwrót

do jutra
kacha


dumiczowa czarownico klątwe na ciebie rzuciłam za te Kołobrzegowanie
użytkownik usunięty
Będę z Zosią o 11.00 pod iglicą.
Wezmę kolorową kredę, będziemy robić strzałki icon_smile.gif

Paka
Monika ww
Było super icon_biggrin.gif

Szkoda, że już się skończyło icon_sad.gif , ale dzieci i tak długo wytrzymały.

Niech żałują Ci, których nie było!

Pozdrawiam wszystkich, Monika!
użytkownik usunięty
Jestem dotleniona na maxa!

Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas. icon_smile.gif
A nasze dzieciaki sÄ… super!
Paka

PS Do Ili i Duszka: zawsze mi się wydawało, że chłopczyk z logo Maluchów.pl jest podobny do Waszego Kamisia... icon_wink.gif
Anita.W
Tez chcialam podziekowac za tak fantastyczny dzien icon_biggrin.gif . Dzieciaczki sa rewelacyjne icon_biggrin.gif . Juz ogladalam zdjecia jest ich ok. 60!
My jeszcze trafilismy na festyn bo na popowicach jest dzisiaj dzien popowic icon_biggrin.gif .
Pozdrawiam
Anita.W
Czesc zdjec juz zamiescilam oto adres:
https://www.album.com.pl/album.php?id=1819
Jak chcecie to moge je nagrac na plytke. Na tej stronie musialam zmienic rozmiar bo byly za duze wiec i jakosc gorsza icon_sad.gif.
Milego ogladania i wspominania icon_biggrin.gif
kachaaa
oj superaśno było superaśno
mam nadzieje że to nie pierwszy i nie ostatni raz

dzieci boskie-rodzice też niczego sobie wink.gif
eech no musze jakiś komentarz walnąć nie byłabym sobą
a więc:
dzieci:

Kamiś -facet ee nie dżentelmen dzieli się pięknie mówi pięknie i pięknie pokazuje na paluszkach ile ma latek a ma 3 mężczyzna jak się patrzy

Zosia-uosobienie spokoju i wspaniała malarka kredowych esuffloresów-zresztą mamine strzałki też niczego sobie były

Helenka i Basia-śliczne kobietki z pięknymi brązowymi oczami i zabójczym uśmiechem (mama umyi w końcu te ślepka i uważaj na chłopaków oj będą się zlatywać będą )

Krzyś- oczy no poprostu boskie-mamcia kupój notes będziesz liste z terminami układać dla jego wielbicielek

Alek i Maja-facet śmiga na rowerku jak struś pędziwiatr a Maja to piękna cycusiowa ssawka

no i zabijcie mnie nie moge sobie przypomnieć imienia przepięknej kobietki( karolcia??) która miała piękną niebiesko białą sukienusie i tak bosko śpiewała że ja też chcę już Julke

ale fajowo było
chyba nikogo nie pominełam
szkoda że was nie było ez i dumiczowa ale myślę że następnym razem powiększycie nasze grono "Postrach parkowych alejek i placów zabaw"

do zobaczenia
zachwycona kaśkaaa
użytkownik usunięty
CYTAT(kachaaa)
chyba nikogo nie pominełam


Prawie!
Kachaaa, zapomniałaś o kolejnym przystojniaku - Kubusiu (popatrzcie na zdjęcie dwa posty wyżej)! No i o swoim wszędobylskim Wojtusiu!
Chyba tak bardzo chcesz już tą Julkę, że dziewczynki zdominowały Twoje wspomnienia...

Mam nadzieję, że teraz to już naprawdę wszystkie dzieciaczki icon_wink.gif

Pozdrawiam.
Paka
użytkownik usunięty
CYTAT(Anita.W)
Milego ogladania i wspominania  :D


Anitko! Zdjęcia są superanckie. Bardzo dziękuję, że Ci się chciało tak szybko je zamieścić.
KurczÄ™, aparaty cyfrowe to jednak przydatna rzecz...

Paka
kachaaa
Kubuś wybacz ciotce starość nie radość

a i prośba do duszka prosiem mnie jakoś wyretuszować ja dzieci będe straszyć jak zamieścicie zdjęcia ze mną , mamy pouciekają icon_lol.gif icon_redface.gif
Dorka
Dziękuję wszystkim emamom za mile spędzony czas icon_biggrin.gif . Dzieciaczki wszystkie są przemiłymi maluchami. Zdjęcia Anity już obejrzałam icon_smile.gif tu macie pełną dokumentację icon_wink.gif , kto nie był niech żałuje! Moje też już wgrałam i niektóre "odchudziłam" uzdatniając do przesyłki emailowej. Na zrobienie albumu muszę poczekać na stałe łącze, bo przez modem to chyba szkoda czasu. Zainteresowane mamy proszę o adresy to podeślę coś z tego, co mi udało się pstryknąć.
Pozdrowionka dla uczestników ostatniej majówki'2003
Anita.W
KubuÅ› sam nie moze zapomniec o takich pieknych niemowlakownach az usnac nie chcial wczoraj wieczorem icon_biggrin.gif .
Dziewczyny zamiescilam reszte zdjec i juz sa wszystkie icon_biggrin.gif .
Ja jestem straszna maniaczka komputerowa wiec dla mnie to czysta przyjemnosc. Jak moge cos robic na kompie to rzucam wszystko i robie icon_biggrin.gif . No wiadomo dziecka potrzeby to nr. 1 wiec jak zasypia to wtedy ja do komputerka icon_razz.gif i przez to czasami nie mam czasu na nic innego hi hi. To chyba nalog icon_redface.gif .
Jak chcecie lepszej jakosci zdjecia to moge mailem wyslac albo przez gg tylko to bedzie troche trwalo bo pliki sa duze. My mamy stale lacze wiec sie tym nie martwie ale dla modemowcow to wiadomo.
Kachaaa Ty chodzisz na spacery pod Astra ja tez wiec mozemy sie tam kiedys umowic to ci na plycie przyniose, jak chcesz oczywiscie.
Milego dnia DZIECKA
Anita.W
Dorka ja jestem zainteresowana icon_biggrin.gif tylko jaki adres ci podac domowy?
kachaaa
anita bardzo chetnie płytke przyniose swoją a ty jakbyśbyła tak kochana mogłabyś wypalić ją
wiesz co ja nie moge sobie ciebie skojarzyć ale jak mnie zobaczysz krzycz bo ja ślepota moge niezauważyć
a Wojtek padł już w samochodzie a potem w domu spał do 7 tyle wrażeń... i dziś też od rana bo nie dość że dzień dziecka to jego 2-gie urodzinki i właśnie ledwo otworzył ślepka a już zjadł jajo niespodzianke-na śniadanie ależ ze mnie matka-no ale dziś jego wielkie podwójne święto

do zobaczenia kaśka
gość
STO LAT STO LAT dla jubilata Wojtusia!!


HEJ!
ja też dziękuję za superowe spotkanko i pytam-kiedy znów???bo Karolka taka grzeczna była z dziećmi..
Wracałam sobie na piechotkę wałem nad Odrą,ale widzę ze dobrze zrobiłam bo na zdjęciach to wyglądam jak wieloryb(szłam 2h)a Karolka spała słodko,po drodze były dwa festyny i mecz piłki nożnej dziewcząt.
Kasiu! nic się nie bój,sukienke schowam i będzie jak znalazł dla Julki,tylko się pospiesz,bo mi mole zeżrą,a szkoda będzie najbardziej Tobie icon_lol.gif
Anita,dziękuję za zdjęcia!tzn.na razie linka,ale ja chcę na płycie!zadzwonię to sie umówimy!
Qurcze przez te zdjęcia musze iść na dietę.a takie dobre ciasto upiekłam wczoraj,ale dietę to chyba od poniedziałku co?? icon_wink.gif
pozdrówka dla wszystkich od Doroty i Karolusi!
ps.A moja Ada zazdości i następnym razem też przyjdzie,choć żaden z niej "maluch"
wszystkie Mamy i Dzieciaczki pozdrawiam serdecznie!
i jeszcze pozdrawiam Tatusiów Dzielnych Dwóch!!

Dorota
anonimowy
A ja nie mogłam inaczej posta wysłać tylko jako gość bo jak wpisywałam swojego nicka to mi "pisało"że już zajęty,matołek ze mnie ale nie wiem co innego zrobić mam... icon_redface.gif
Ewcia!
oj było było... jak by to napisac zeby nie powtorzyc... znakomicie..bardzo udanie.. no po prostu SUPER! Kachaa, dzieki za inicjatywe!

Na czym to polega, ze spotyka sie grupa osob pierwszy ( no czy tam drugi)raz w zyciu, a tak dobrze sie rozmawia ?

Dzieci.. przeurocze. Kachaa, juz napisałas za mnie dla kazdego cos milego, powiem ci tylko , ze mialam ochote ciągle głaskac Wojtusia po jego czuprynce krociutkiej i skąd ty w ogole wzięłas takie spokojne dwuletnie dziecko? icon_wink.gif

Sasiadki moje, Paka i Monikaww, dziekuje za przemiły długi spacer do domu. Naprawde długi, ale warto było.

Anito, świetne zdjęcia. Napracowałas sie dla nas i my to doceniamy. icon_smile.gif
Dziekuje.

Myślami nadal przy Was, Ewcia.


PS. Dorusia, ciągle mam wrazenie, ze znałam Cie wczesniej (mam pamiec fotograficzna icon_smile.gif ). Czy twoja starsza corka chodzila na umuzykalnienie do Frazy? Na razie poszłam tym tropem.

PS2. to napisalam wczoraj przed polnoca, a po polnocy juz nie mogłam sie polaczyc (TPSA wrrr) przez 1/2 godz probowalam , az padlam
Doruśka
To znowu ja.Ewcia,ja cały czas myślałam skąd ja Cię znam,muślałam że może nauczycielka z Ciebie,ale faktycznie,Ada chodziła do frazy!!!!
przez 2,5roku,potem uczyła sie w domu(student przychodził)
a wtym roku to ani czasu nie ma (druga zmiana)ani kasy..
a Twoje dziecko chodzi(nie pamiętam imienia niestety....
ciekawi mnie ile czesne wynosi.
pozdrawiam Dorota
anonimowy
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, szkoda ze mnie nie było,




Kacha, sto lat dla Wojtasa...........papa
Ila
Witam wszystkich icon_smile.gif

Jestesmy szczesliwi, ze takie wspaniale mamusie (i tatusiowie icon_eek.gif ) wraz z cudownymi maluszkami trafily na "maluchowa" strone icon_biggrin.gif

Dziekujemy Wam za spotkanie... pewnie sie powtorze, ale bylo suuuuuuper icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Do zobaczenia wkrotce icon_biggrin.gif

Ila, Duszek i Kamilek
ez
A ja buuuuuuuuuuuuuuuuu byłam o 12.00 !!! Nie mam internetu w domu więc nie wiedziałam o zmianie. Trudno. Buuuu.
Szukałam Was, ale Park taki wielki.
ez
Boże jaka ja głupia jestem przez te wszystkie zmiany godziny mi się popi...
Na drugi raz ściągam od wszystkich komóry !!!!!!!!!!!!
A my takie samotne tam byłyśmy Buuuu
ez
A w ogóle to jest mi chlip, chlip bardzo źle, że Was nie widziałam. Jak tak snułam się po parku to tak myślałam, że coś pokręciłam. A w ogóle sobota to nie był najlepszy dzień.
Och ....
icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
Ewcia!
Droga Ez, nam tez ciebie brakowało icon_cry.gif
Iwanka tez nie przyszla.

Wyruszyłyśmy spod iglicy o 11.30, Paka rysowała cały czas strzałki, ale droga była daleka - aż na plac zabaw przy Chopina.

Nastepnym razem lepiej siÄ™ zorganizujemy.

Dorusia, moja Ania nadal uczy sie we Frazie, tylko umuzykalniamy sie na Reja bo blizej. (to juz 4. rok! nie moge uwierzyc..) Byl mały kryzys ok. 1,5 roku temu, ale się młoda sprężyła i wzięła do cwiczen. CZesne nadal 190.
pozdrówka, Ewcia
użytkownik usunięty
Kochan Ez! Ponieważ napisałaś:

CYTAT(ez)
11 pod Iglicą, mój znak szczególny: wózek i wzrost (178) icon_biggrin.gif


myślałyśmy, że coś Ci wypadło! Do głowy nam nie przyszło, że mogłaś się pomylić. Naprawdę bardzo Cię brakowało (no i Dumiczowej icon_wink.gif, ale wiedziałyśmy, że jej nie będzie).
Ez, nadrobimy to następnym razem. Twoja córcia na zdjęciu jest tak do Ciebie podobna, że już nie moge się doczekać, żeby ją zobaczyć na żywo.

Åšciskam.
Paka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.