To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

SPOTKANIE andrzejkowe real-dom wejscie smoka II

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
ez
a o której to godzinie??? bo mi 21 bardzo odpowiada
Doruśka
dziewczyny pozwólcie na prywate:
potrzebuję ksiązkę "pan samochodzik i templariusze" bo moje dzieko do konkursu musi przeczytać:)
macie?
skanna
Templariuszy nie mam, za to mam dwa pytania:
1. To w końcu o której? Tak czy inaczej, ja przed 20 nie dotrę.
2. Czy jest już lista - kto co przynosi?
I poproszę dużo wszystkiego, bo skończyłam z dietą 08.gif
Doruśka
wychodzi,ze 20-21 .a tak naprawde to każda dozwolona:)
z ciepłym żarełkiem poczekamy na wszystkich.

a co kto to Kjerofniczka icon_cool.gif odpowiada,ja niemam żadnych wieści.
Z moich wyliczweń bedzie nas około 10 icon_smile.gif
kachaaa
Spotkanie od 20 mojego rekordu chyba nikt nie pobje bo przyszła przed 23 icon_redface.gif
ja proszę o pospieszenie sie z deklaracją co kto przynosi
napewno bedzie potrzebny ktoś kto przyniesie soki i alkohol
Doruśka
z alkoholi mogę zasugerować,jeli chcemy drinki,to wino białe wytrane,albo półwytrawne(zrobimy sobie zabajone)
ja kupie likier amaretto do tego ciepłego
ew zwykła wóda,do "kolan pszczoły"
inne ,potrzebne do drinków posiadam.

Ale to tylko sugestia.ja i tak niewiele mogę,Skanna i znowu Cie nie lubie icon_twisted.gif icon_lol.gif wink.gif
Doruśka
I jeszcze kobitki, która adres potrzebuje? piszcie.
użytkownik usunięty
Kjejofniczko, to ja soki. Sorry, ale nie mam czasu nic przyszykować. Bardzo przepraszam icon_redface.gif
Ila
A ja tym razem mam czas icon_biggrin.gif wiec zrobie pyszne sledziki pod pierzynka.
Potwora
CYTAT(Ila)
A ja tym razem mam czas icon_biggrin.gif  wiec zrobie pyszne sledziki pod pierzynka.


Śledzik! - lubię śledzika icon_razz.gif
dumiczowa
a ja, a ja, zaraz zamknę ten wątek icon_cool.gif bo tak Wam zazdroszcze icon_razz.gifP icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif 06.gif
pozdr.
skanna
Hehe, Dumi icon_biggrin.gif Ila nam otworzy z powrotem icon_biggrin.gif Nie myśl sobie, że możesz tak bezkarnie nadużywać władzy icon_razz.gif
Potwora
Ślinotoku właśnie dostaję bo ja w tym tygodniu nie jadłam porządnego obiadu, kanapkami i drożdżókami się żywię...
A tu śledziki, sałatki, naleśniki, ciasto... uhmmmm i drinki pyszne... icon_rolleyes.gif
Ila
Ola ja tez porzadnie nie jem, dieta Kochana, dieta 03.gif
Ale w sobote odpuszczam 02.gif
A sledziki naprawde pyszniutkie sa...
kachaaa
OOOOO JA PITOLE ALE WYŻERA BĘDZIE
MNIAAAAAM
JA SIE JUZ NIE SPOŹNIE NIE MA MOWY ... TAAAAKIE PYSZNOŚCI
I NIC NIE JEM W SOBOTE MIEJSCE SZYKUJE NA TE DOBROCI
TERAZ JA MAM PROBLEM BO NIE WIEM CO MAM PRZYNIEŚĆ ...HHMMMM.. YYCHHH... LOS KJEJOFNJCZKI icon_lol.gif wink.gif
kachaaa
PAULINKA JEŚLI MOŻESZ TO ZASTĄ TE SOCZKI BUTELKĄ PYSZNEJ NIEZDROWEJ KOLUSI BO SOKI TYMBARKOWE PRZYNOSI DORKA
JEŁSI MOŻESZ BĘDZIE GIT icon_biggrin.gif

TO ZOSTAJE JESZCZE KWESTIA ALKOHOLU
JAKIE POTRZEBUJESZ DOROTA SKŁADNIKI DO TYCH CIEPŁYCH BOSKICH DRINÓW?

I JESZCZE JEDNO KTO NAPRAWDĘ MOZE NIECH SAMOCHÓD ZOSTAWI I DOTRZE TAXI
DRINY DORUSIOWEGO NIE MĘŻA SĄ NAPRAWDĘ TEGO WARTE
Doruśka
Jak napisałam,do tego czekoladowego mam wszystko(likier zakupiony juz)

do zabjone: wino,do kolan pszczoły(to na zimno wóda,0,25 wystarczy)

pozostałe składniki typu koniaki oraz miód czy czekoladę to ja mam:))

z akoholi mam jeszcze pyszna wódke melonwą,którą polecam z całego serca.pachnie latem...

śledzik mniam....
to ja chlebek kupie jeszcze:) i sałatke zrobie pyszną:)
Ila
Dorusia, to ja sprawdze w domu, czy mam wodke, ale calej na pewno nie mam,
najwyzej do tych kolan wezme napoczeta 06.gif
To ja moze jednak zabiore sie z Monika 02.gif
Doruśka
Ila,na 1 porcje trzeba 120ml wódy.ale trzeba liczyć 2 porcje na nasza ilosć icon_smile.gif)
moze byś wóda używana zatem i to bardzo icon_smile.gif
kachaaa
wiecie co to ja juz nie wiem co ja mam przynieść kupić
zrobić na pewno nie zrobie bo w sobote w pracy siedze ja kupie chyba coś do pochrupania i paczke świeczek przyniose

co z kluczem ma któraś bo ja takiego z dużą dziurą icon_wink.gif nie mam
użytkownik usunięty
CYTAT(Ila)
Dorusia, to ja sprawdze w domu, czy mam wodke, ale calej na pewno nie mam,  
najwyzej do tych kolan wezme napoczeta  :szczerbaty usmiech  
To ja moze jednak zabiore sie z Monika 02.gif

Ila, możesz jechać też ze mną icon_smile.gif Mnie jako matce karmiącej drinki Dorusiowego Niemęża przejdą koło nosa.
Kachaaa, cola zapewniona icon_smile.gif
Doruśka
Paka,ja tez karmie,ale te drinki są bardzo lekkie ,nie wiem czy maja 105 alkoholu:)
użytkownik usunięty
No, ale i tak będę kierowcą biskupińskim wink.gif
Ila już jedzie. Czy zgłoszą się następne chętne? Kachaaa, Ewcia?
kachaaa
ja jestem uzależniona od Wojtuli wiec zalezy o której będziecie jechac dajcie znac jak bedę mogła dotre w wyznaczone miejsce jak
wojtuś będzie bardzo marudny dotre autobusem
Ewcia!
CYTAT(kachaaa)
ja jestem uzależniona od Wojtuli wiec zalezy o której będziecie jechac dajcie znac jak bedę mogła dotre w wyznaczone miejsce jak  
wojtuś będzie bardzo marudny dotre autobusem


ja podobnie, tylko nie od Wojtusia icon_smile.gif
Helcia ma wiatrówke, jutro bedzie trzeci dzień, nie wiem, jak sie rozwinie i czy mąż sobie poradzi wieczorem

Mam ochotę na te słynne alkoholowe drinki, więc spróbuję zabrać się z Paką lub Moniką - jeśli będą miejsca. Zadzwonię.

Aha, chetnie zrobię sałatkę. Wolicie żydowską czy pieczarkową?
Monika ww
ja mam wolne miejsca w autku, jakby któraś miała ochotę zabrać się ze mną to dajcie znać na gg 1087128, numer telefonu mogę przesłać mailem.

Monika
skanna
[b][color=red][/color]
Ewcia!
przyjęte!!
Monika ww
ja głosuję za żydowską, bo moje naleśniki będą z nadzieniem pieczarkowym icon_smile.gif

Monika
Doruśka
o ja tez za żydowską:))

Dziewczyny,przyjdzie jedna moja koleżanka,co jej nie zancie,alle ona koniecznie z Ania od Mojżeszka musi sie spotkać.A coś inaczej sie nie udaje.
Edyta jest mamą dwóch chłopaaków.Bardzo fajna,jak wszystkie moje koleżanki:))))
Potwora
Kto chce pieluchy do pływania? For free oczywiście icon_wink.gif Mam ten większy rozmiar.
kachaaa
JEŚLI TO MOŻLWE POPROSZĘ O ROZKŁAD PRZYSTANKÓW I GODZIN ODJAZDÓW TRANSPORTERÓW Z BISKUPINA/SĘPOLNA W STRONE WYGWIZDÓWKA MAŁEGO
kachaaa
AHA JA ZA ŻYDOWSKĄ
skanna
No i mnie przegłosowały icon_wink.gif
Jedyna nadzieja, że Ewcia zamówienie przyjęła i zajrzy tu dopiero po jego zrealizowaniu icon_razz.gif
Doruśka
ja Ci dam wygwizdówek !!! icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_lol.gif
skanna
Aha, w planam mam upieczenie pleśniaka. Jeśli ktoś ma coś "na przeciwko" niech złoży protest w ciągu kwadransa. Potem idę do kuchni icon_biggrin.gif
Doruśka
lubie pleśniaka
icon_smile.gif
Ila
A mnie wczoraj polamalo 32.gif Cos przy kregoslupie nad lopatka strzelilo.
Ruszyc sie nie moglam, glowy przekrecic tez nie.
Pogotowie o 1.00 przyjechalo, dostalam jakis zastrzyk i przezylam do rana icon_wink.gif
Jeszcze mnie troche boli, ale mysle ze do wieczora znacznie mi sie poprawi 06.gif

A na sniadanie zjadlam tylko salatke owocowa, coby miejsca sobie w brzuszku nie zajmowac icon_wink.gif

Do zobaczenia
kachaaa
ILA TY MNIE TU NIE STRASZ JAKIMŚ POŁAMANIEM
TY SIĘ KURUJ TY MUSISZ BYĆ
Potwora
Pleśniak! Pleśniak! Pleśniak! icon_wink.gif icon_lol.gif

Ila -wygrzewaj to miejsce, ćwicz delikatnie - może uda Ci się przyjechać, co?
Ila
Dziewczyny mam zamiar byc icon_exclaim.gif
Jesli stan sie nie pogorzszy (np. do takiego, jaki byl wczoraj) to na pewno z pomoca Kasi i Pauli sie doczlapie icon_wink.gif
No... i te sledzie jeszcze musze zrobic.
ez
ja kupiłam winko i soki, obiecuję, że jak dieci podrosną to coś dobrego zrobię
użytkownik usunięty
Kachaaa, ja już się umowiłam z Ilą, że podjadę pod jej bramę o godz. 20.30. Dzwoniłam do Ciebie, ale Cię "nie ma doma", więc piszę tutaj, może przeczytasz icon_smile.gif . Jakby co, to przyjdź na miejsce spotkania, postaram się nie spóźnić, żebyście nie marzły na mrozie.

Babeczki, ale się cieszę. Dawno nigdzie nie bywałam...
Doruśka
Dziewczyny.Brak mi słów podziekowania.
Terapia grupowa to cos wspaniałego.Zwłaszcza połaczona z konsumpcją:))
Monika Niemaz domaga sie przepisu na naleśniki.
a ja na sledzie,Ilu.
i szyszki!
I chciałam powiedzieć,z eodchudzanoe zacznę w adwencie ,bo tyle jedzenia mam:)
Niezawodna Skanna i jej ciasto icon_twisted.gif
Ania,zgadnij co ja mam dzis na obiad? icon_twisted.gif

a i przepraszam,za moją nadmierna agresywnosć icon_sad.gif ale wiecie jaki mam problem,licze na wyrozumiałość)

ps
Niemaż stwierdził,ze coraz więcej pijemy icon_twisted.gif icon_rolleyes.gif
Ila
CYTAT(Dorusia)
ps
Niemaż stwierdził,ze coraz więcej pijemy icon_twisted.gif  :roll:


A czyja to wina, no czyja icon_question.gif icon_question.gif SAM robi takie drinki, to niech sie nie dziwi 06.gif
Ten cieply, czekoladowy to niebo w gebie brawo_bis.gif
Choc kolanka, tez niczego sobie 06.gif
Ale bylo super impreza.gif icon_wink.gif Dzieki za wspanialy wieczor icon_biggrin.gif
skanna
CYTAT(Dorusia)
Monika Niemaz domaga sie przepisu na naleśniki.


Ja też, ja też, Monika, dawaj icon_smile.gif Doruśka, a Ty dawaj tę sałatkę, bo tyż rewelacja. Wczoraj wszystko było pyszne, ale Wy we dwie macie u mnie pierwsze miejsce zarówno w kategorii "na zimno" jak i "na ciepło"

CYTAT(Dorusia)
Ania,zgadnij co ja mam dzis na obiad? icon_twisted.gif


A niech ja zgadnę, tylko podpowiedz - codzienne czy odświętne? Na niedzielę to by odświętne pasowało, ale chyba zeżarłyśmy?

CYTAT(Dorusia)
a i przepraszam,za moją nadmierna agresywnosć icon_sad.gif ale wiecie jaki mam problem,licze na wyrozumiałość)


Coś przeoczyłam? Ja tam agresywności nie widziałam, a przypominam, że przyszłam jako jedna z pierwszych i wyszłam ze wszystkimi icon_biggrin.gif

CYTAT(Dorusia)
Niemaż stwierdził,ze coraz więcej pijemy icon_twisted.gif  :roll:


Sam jest temu winien - takich pyszności nie da się nie pić.

A w ogóle to super było. Mój chłop stwierdził z przekąsem, że jak z nim idę na imprezę do znajomych, to przed północą wychodzimy, bo mi się chce spać. A tu wróciłam o drugiej i wcale niespecjalnie senna icon_biggrin.gif

Ja chcę częściej icon_biggrin.gif

Kto ma zdjęcia, wklejać, wklejać, szybciutko icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
A mi tylko żal, że byłam za krótko. Późno przyszłam, "wcześnie" wyszłam. No ale sześciomiesięczniaczka w domu też ma swoje prawo do wyżery, nie tylko mamusia.

Wszystko było pyszne! Trzeba założyć nowy wątek na mniam mniamie z przepisami z naszych imprezek icon_smile.gif

A w ogóle, to jesteście niezastąpione, tak jak napisała Dorusia, jako terapia grupowa. Naprawdę znów zachcało mi się chcieć - brakowało mi odpoczynku.

Ściskam
obżarta Paka
użytkownik usunięty
Dziewczyny,
założyłam na mniem mniemie nasz nowy wątek. Proszę się dopisywać icon_lol.gif
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?p=237287#237287
skanna
Słuchajcie, spojrzałam na tytuł i mi się przypomniało - to zdaje się lanie wosku miało być? I co? icon_twisted.gif
Może za tydzień 03.gif 04.gif 08.gif
Ila
CYTAT(skanna)
Słuchajcie, spojrzałam na tytuł i mi się przypomniało - to zdaje się lanie wosku miało być? I co?  :twisted:  
Może za tydzień  :wyszczerzony  :bua cha cha  :tere fere


icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Wlasnie, ja tez teraz na tytul spojrzalam i mi sie przypomnialo icon_biggrin.gif
Kiedy ten wosk sie lal icon_question.gif Moze zanim Biskupinianki dotarly icon_wink.gif
Ale Skanna pisze, ze byla od poczatku i tez nie lala icon_lol.gif
Ech dziewczyny, za duzo alkoholu chyba pijak.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.