To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

SPOTKANIE andrzejkowe real-dom wejscie smoka II

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
kachaaa
Było tak superowo na poprzednim spotkaniu że ja chce jeszcze i mam nadzieje że nie tylko ja
więc stansadrowo, która przygarnie pod dach i czy wogóle sie ktosik pisze dla niewtajemniczonych tutaj opis o co chodzi i co się działo https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=14062
ankieta dotyczy terminu spotkania
Potwora
Sorry ale za wcześnie na podanie daty, nie mam pojęcia co w listopadzie będzie. Może niech studnentki się najpier określą.

A ja bym chciała spotkanie z dziećmi!!! Żeby im zdjęcia robić!!!
kachaaa
MOŻNA ZORGANIZOWAĆ TAK SAMO JAK POPRZEDNIO TYLKO WCZEŚNIEJ I Z DZIECIACZKAMI NIE MA PROBLEMA TYLKO TEŻ TAK W DO,CIU Z ŻAREŁKIEM JAKIMŚ MAŁYM WINKIEM ...
Potwora
Z dziećmi w domu to bedzie sajgon icon_wink.gif
Nie wiem czy ktokolwiek z nas ma warunki by przyjąć taką gromadę icon_lol.gif

Ja się nie zgłaszam, bo nie mogę przyjąć jednorazowo więcej niż 3 sztuki gości bo tyle mam krzeseł ( chyba, że każdy ze sobą przyniesie wink.gif ).
Doruśka
w domu z dziećmi to ja sie wypisuje,ani u mnie ani u nikogo,bo moja Klaina nie jest asertywna, i ja musze za nia chodzić krok w krok..i uczyć tej asertywności icon_sad.gif

ale spotkać sie chcę:)
ez
z dziećmi w domu to nie za bardzo chyba, że w ciepłą sobotę na jakimś placu zabaw to chętnie
kachaaa
NO TAK RZUCIŁAM OK TO BEZ DZIECI ALE PLISS SPOTKAJMY SIE BYŁO TAK FAJNIE!!!!!!!!!
Doruśka
To co ,moze do mnie? szkołe mam: 13,14 listopada i 27,28 listopada
kachaaa
no to 20 może
u Dorusi było super a jakie super driny rozgrzewające mmmmmmmmmm
skanna
Mnie też pasuje ten 20, o ile nie wyjedziemy, ale to raczej mało prawdopodobne.
Potwora
20? Nie mam żadnych planów! icon_biggrin.gif
skanna
CYTAT(olaart)
20? Nie mam żadnych planów! icon_biggrin.gif


Już masz icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Mama Mojzesza
tak tak tak! icon_biggrin.gif ! zycie jest jednak piekne, ostatnio nie moglam pojechac do Dorusi z powodow rodzinnych i zalewalam sie lzami icon_cry.gif (a jeszcze musialam trzymac fason przed rodzina, no i z tego zalu nawet nic nie napisalam wtedy) a tu los mi daje druga szanse icon_razz.gif
co mam przyniesc do jedzenia?????????? (nie umiem piec ciast ani gotowac polskiego jedzenia icon_redface.gif )
skanna
CYTAT(Ania_Mama Mojzeszka)
co mam przyniesc do jedzenia?????????? (nie umiem piec ciast ani gotowac polskiego jedzenia icon_redface.gif )

Ania, a afrykańskie umiesz? Bo polskie to my znamy i umiemy icon_wink.gif
Doruśka
Ania,mozesz u mnie ugotować:) jacie,ja bym tej fasoli zjadła....
a czy szanowna Dumiczka sie ruszy?
Mama Mojzesza
ale fajnie, jaki szybki odzew icon_biggrin.gif
Skanna ja tylko afrykanskie umiem icon_redface.gif tylko boje sie czy Wam bedzie smakowac, ale nawet jak nie, to niech to bedzie takie egzotyczne doswiadczenie icon_lol.gif w ogole to afrykanskie jedzenie jest PYSZNE tylko tutaj nie ma wiekszosci skladnikow, ale robie co moge, bo musimy cos jesc icon_rolleyes.gif zrobie w takim razie fasole i cos jeszcze wymysle icon_biggrin.gif
Potwora
Aniu - afrykańskie jedzenie brzmi...intrygująco icon_wink.gif Ja tam z chęcią próbuję nowych smaków icon_razz.gif

Moge zrobić ciasteczka owsiane - nawet mi wychodzą icon_rolleyes.gif
Mama Mojzesza
Ale wiecie dziewczyny, w Afryce jest bieda, nie spodziewajcie sie nie wiadomo czego icon_wink.gif
Doruśka
o w Polsce za to dobrobyt icon_lol.gif
anonimowy
Nooo Anka ty mi teraz tylko spróbuj nie przyjść i nie przyniesc tego żarełka ....nogi z tyłak powyrywam i sama zrobie egzotyczne ...ale z Ani
kachaaa
To pisałam Ja Wasza niezalogowana kjejofnjczka
Ila
Boszszsz dziewczyny, mialam nadzieje, ze moze u mnie sie spotkamy...
Ale mlyn mam strasznyyyyy, w robocie od rana do poznego popoludnia,
poza tym mam depresje jesienno-zimowa - wychodze do pracy ciemno, wracam ciemno icon_cry.gif
Nie mam czasu na sprzatanie, nie mam czasu na gotowanie, usypiam wieczorem Kamyka i przy nim zasypiam
(Tomek mnie potem budzi, zebym sie przebrala w pidzame icon_redface.gif )
buuuuuuuuuuu ja chce wiosny icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
1 listopada tez caly dzien w pracy siedzialam...

Ale chce sie spotkac icon_exclaim.gif
Ale szkoda mi Dorusi, ze znow musi nas u siebie goscic, biedna Dorusia...

Postaram sie cos przygotowac.
Doruśka
O moje drogie,ja chcę spotkania u mnie przez mój wrodzony egoizm:)
i w dodatku Kalina nadal sie nei odstawiła,przez co bedzie opóźniona w rozwoju ,a juz na 100% zachwiana emocjonalnie icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

ale do rzeczy.
ja nie musze wychodzić do pracy w zwiazku z tym zaniedbuje sie okrutnie,ja nei mówię o makijażu,ale o czesaniu.
o sprzątaniu to nawet nie wspominam.prace nei napisane do szkoły.eeeeeeeee ja chce lato zeby było.
dziewczyny,przychodźcie bo ja gnusnieję:))
ez
ty znowu podłogę będziesz pastować???
Doruśka
Jak nie zapastuje to Wam sie buty poprzyklejają icon_razz.gifP
Mama Mojzesza
Kasia, zmobilizowana Twoja wypowiedzia zakupilam juz skladniki icon_cool.gif
Dam sie nawet osobiscie doprowadzic na miejsce coby nie bylo mozliwosci ucieczki w ostatniej chwili wink.gif
Ja chce zeby juz byl 20! (powtarzam sie icon_redface.gif )
Monika ww
Dziewczyny, ja oczywiście też chętnie się z Wami spotkam, dopóki jeszcze jestem w jednym kawałku icon_biggrin.gif
U nas cały czas remont, chcemy wszystko mieć już zrobione do końca listopada, bo w grudniu to ja już w każdej chwili mogę się rozdwoić icon_biggrin.gif
Już nie mogę się doczekać, trochę się zrelaksuję icon_biggrin.gif

Monika
Dorka
Mi też jak na razie termin pasuje i tym razem są duże szanse,że uda mi się z Wami spotkać icon_biggrin.gif .
Doruśka
Dobrze:) obysmy sie nie wykruszały po drodze:)
dumiczowa
CYTAT(Dorusia)
a czy szanowna Dumiczka sie ruszy?


nie ruszy się 41.gif , bo ma imieniny ojca w sobote i dodatkowo urodziny szwagra,
ale odbijemy sobie, odbijemy 06.gif
pozdr.
kachaaa
SZUKOWAĆ GARDŁA I ZOSTAWIAĆ WSZELKIE POJAZDY W DOMCIU ZROBIMY SOBIE ANDRZEJKI
TRZEBA KUPIĆ WOSK I SKOMBINOWAĆ KLUCZ Z DUUUŻĄ DZURĄ

TERAZ GDZIE KUPIĆ TAKI WOSK? JAK NIE WOSK TO KAŻDA JAKĄŚ ŚWIECZKE NIECH PRZYNIESIE

KTÓRA MA KLUCZ Z TAKIM WIELKIM OKIEEEM

DORCIA CZY TY MASZ JAKIŚ STARY GARNEK COBY MOŻNA GO BYŁO DOBIC DO RESZTY??
Doruśka
Kochana ja mam same stare garnki ,co to je piaskiem szorowałam icon_smile.gif)
a takie malutkie z /Ikei sie nadadzą?
garnek sie skombinuje,klucza ni mom.

Dziewczyny to kiedy to spotkanie i o której? konkretnie prosze (mniej wiecej) oraz liczbę osób,mniej wiecej icon_lol.gif .
oraz co do żarcia i picia robimy.
skanna
No w sobotę chyba, no nie?
Ja sobie zaklepuję ciasto, jeszcze nie wiem jakie, ale będę się rehabilitować za poprzednie icon_wink.gif

A w ogóle to drżyjcie półmiski - postanowione definitywnie, że do soboty moje dziecię zostanie całkiem odstawione od piersi ( teraz już tylko raz w nocy jada) - kto mnie wyniesie od Dorusi, bo sama mojego brzucha nie udźwignę icon_question.gif icon_twisted.gif
Potwora
Może wosk do depilacji, hyhy 04.gif

Gdzieś miałam klucz z dziurą, poszukam. Dziewczyny, może któraś z Was ma jakąś książkę z wróżbami???

Jeżeli uda mi się przyjść, ale będę robić wszystko by się udało moge upiec ciasteczka owsiane.
Doruśka
Z mojej córki mozemy zrobić Kaowca:)))
Skanna,nikt Cie nei bedzie wynosił,zostaniesz aż półmiski bedą całkiem puste:))
skanna
CYTAT(Dorusia)
Skanna,nikt Cie nei bedzie wynosił,zostaniesz aż półmiski bedą całkiem puste:))


Ależ Dorusiu droga, to właśnie zamierzam. Tylko potem będę siedzieć u Ciebie, jak Kubuś Puchatek w norce icon_biggrin.gif
Doruśka
Dobrze ,zgadzam sie,akurat mamy malowanie w planie buhahha 04.gif
kachaaa
POSIKAŁAM SIE ZE ŚMIECHUU BUHAHAHAHAHAHAHA icon_lol.gif

WIĘC TAK[size=24] 20.11.2004 KOLE 19-20
anonimowy
A ja zaczelam diete rycze.gif
Ale co tam, na jeden dzien odpuszcze.
Jeszcze pomysle co zrobie do jedzonka, bede miala wiecej czasu bo to sobota 03.gif
Ale sie ciesze icon_exclaim.gif
Ila
CYTAT(Anonymous)
A ja zaczelam diete rycze.gif  
Ale co tam, na jeden dzien odpuszcze.
Jeszcze pomysle co zrobie do jedzonka, bede miala wiecej czasu bo to sobota 03.gif  
Ale sie ciesze icon_exclaim.gif


Hmm.... to bylam ja, sie nie zalogowalam icon_redface.gif
Doruśka
Ila,ale ja tez jestem na diecie,całe życie:))
Kierowniczka,zbieraj co kto,a ja na końcu sie napisze,zobaczywszy czego brakuje:)
Ila
Doruska, pamietasz, ze mamy sie porownac w sobote 06.gif
Po tych pomiarach, to ja juz w ogole nic nie przelkne rycze.gif
Doruśka
To ja mam odwrotnie,jak mam zmartwienia to jem więcej icon_smile.gif)
Monika ww
W pomiarach to pewnie ze mną nikt nie wygra icon_lol.gif

Ja zrobię naleśniki z nadzieniem, coś w tym stylu jak ostatnio robiła Dorusia, tylko trochę inaczej wink.gif
Dorusia przywiozę na blaszce, będzie można to wrzucić u Ciebie do piekarnika icon_question.gif

Dziewczyny ja jadę samochodem z Sępolna, pić i tak nie mogę, więc jak któraś jest chętna to może jechać ze mną, mam 4 wolne miejsca.

pozdrawiam, Monika
użytkownik usunięty
Ja będę! Już tym razem choćby się waliło i paliło!
(tak mi było żaaaaaaaal poprzednim razem)
kachaaa
PROSZĘ O LISTE NA PRIVA , KTÓRA JAKĄ TRUCIZNE PRZYRZĄDZA I KTÓRA JAKĄ NALEWKE ODDTRUWAJĄCĄ PRZYNIESIE icon_lol.gif
Anita.W
A ja i tym razem nie przyjde icon_sad.gif , bo nie mam jak. Maz wraca ok. 22-23 no i moge sobie tylko pomarzyc o fajnych i relaksacyjnych spotkankach buuu.... Czasami to sie czuje jak samotna matka icon_sad.gif .
Ewcia!
Ja raczej tez przyjdę, bo bardzo tego chcę icon_smile.gif
Tylko silny atak wiatrówki może mi przeszkodzić icon_evil.gif

Ale proszę bez pomiarów icon_confused.gif mnie widac okiem gołym

Za to sprobuję w piwnicy znaleźć klucz i jakies swieczki.

do zobaczenia
użytkownik usunięty
Dziewczynki, jak ja się cieeeeeeeszę, że Was zobaczę. Jestem ostatnio taka zapracowana i zaganiana, że marzę o tym, żeby sobie przez kilka godzin zapomnieć o obowiazkach. A Hania już może "wsuwać słoiczki", więc będę miała labę icon_lol.gif
ez
u mnie jakoś pod górkę ostatnio więc zamawiam drinki u męża Dorusi jak coś trzeba do nich kupić dawaj znać
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.