To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pytanie i prosba o wskazówki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gajdzia niezalogowana :)
Drogie Wrocławianki,

Postanowione i zaklepane - za dwa tygodnie jedziemy z mężem i dwulatka do Wrocławia na kilkudniową wycieczkę.
I tu mam pytanie: gdzie warto zajrzeć ( nie mówię o "żelaznych punktach programu" jak Starówka itp ) z dzieckiem. Planujemy jakieś dwie wycieczki w okolice (nie dalej niż powiedzmy 80 kilometrów. Myslałam o Polanicy i parku zdrojowym tam - ale nie znam dobrze tych okolic i nie wiem czy to dobry pomysła. Ktoś znajomy rzucił Kaplica Czaszek - nie pamiętam gdzie - ale tu nie jestem zuuuupełnie przekonana.
Moze jaka górka z kolejką linową - myślę ze toby była atrakcja dla małej? A może jakiś basen z atrakcjami?


Czekam na ewentualne propozycje i chętnie się odwdzięczę np tymi dotyczącymi Warszawy icon_smile.gif

pozdrawiam
Ila
Gajdzia, wlasnie dzis opisalam niektore atrakcje w Kotlinie Klodzkiej
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=15651

rowniez w tym watku znajdziesz co nieco na ten temat
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=13561

Kaplica Czaszek jest w okolicach Kudowy - w Czermnej, choc rzeczywiscie nie wiem,
czy to odpowiednia atrakcja na ten wiek (2 latka).

Pozdr.
Gajdzia niezalogowana
przepraszam ale coś mne nie loguje nie wiedzeć czemu....

DziekujÄ™ za szybki odzew icon_smile.gif))

Mam pytanie - warto do Książa? do Palmiarni?

aaa i te leśne jziorka https://globtroter.pl/weekend/wycieczki/jeziorka.phtml


czy to wyczerpujaca wycieczka?

buziaki
anulka-mamulka

Hej gajdziu!

Odnośnie jeziorek to nie wiem icon_sad.gif

Na pewno moge Ci polecić Aqua Park w Polkowicach, ok 40 km od Wrocławia. Piekny nowoczesny kompleks, cuda na kiju jesli chodzi o zjeżdżalnie i inne ustrojstwa dla maluchów - naprawdę, polecam icon_smile.gif

Poza tym Wyspa Słodowa, Rynek, Plac Solny.....Niedaleko Starówki - Ogród Japoński. Jest tam baardzo przyjemnie......

Kaplicy czaszek chyba bym nie polecała ze względu na dziecko icon_confused.gif

Jeśli chodzi o zamki, to prędzej piękny dworek w Kraskowie, a nie Książ. książ raczej nadaje się na szkolne wycieczki.

I to tyle, bo z dzieckiem chyba nie ma co przesadzać wink.gif

Pozdrawiam i zycze udanego pobytu!!!!
Gajdzia niezalogowana
coÅ› mnie nie loguje nie wiem czemu icon_smile.gif

Dziewczyny bardzo dziękuję za rady. Spedziliśmy we Wrocławiu tylko dwa dni ( brak urlopu icon_smile.gif) i bardzo nam sie Wasze miasto spodobało.
Widzielismy Starówkę, i wieczorem Ostrów Tumski. Na wiecej nie pzowoliła pogoda. W niedizelę odwiedziliśmy Książ (jadąc przez niejaką Sobótkę) coby górę zaliczyć choć jedną icon_smile.gif i też jesteśmy pod wrazeniem.

Mamy niedosyt i wrócimy w Wasze okolice napewno zimą. No i Warszawa jeszcze brzydsza sie wydaje w porównaniu do Wrocławia...

Ale zapraszamy serdecznie.
anulka-mamulka
icon_smile.gif)

Fajnie że Warszawka potrafi pochwalić prowincję... icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.