To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zabawy kostiumowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
kasiarybka
Vili a synkowi Twojej koleżanki było wygodnie w takiej zbroi ?
Mógł się poruszać ?
No i wiesz, piszesz "zrobiła" , ja aż taka kumata w te klocki nie jestem icon_wink.gif żebym chociaż jakieś zdjęcie zobaczyła, które za przykład mogłoby mi służyć.
Villi
Kasia, zbroja była hitem baliku, mógł spokojnie się poruszać bo te blachy były tak tylko do biodra zdrobione i na ramiona, coś jakby kolczuga, tylko ze z blach. Poza tym zbroja jest trwała, bo synek ów ma już 20 lat, a ona po wielokrotnym użyciu nadal ponoć gdzieś na strychu u nich leży icon_biggrin.gif

ja to widze tak. Załatwaisz tekturę, tą taką baardzo grubą. Wycinasz z niej pasy pionowe, powiedzmy szerokości 20 sm, na długosc taką by Dominikowi do bioder sięgała. Wycinasz półokrągłe miejsce na dekolt i na ręcę, zszywasz te paski ze soba i na ramionach też. Musi mu luźno przez głowę przechodzić, żeby w razie czego można ją było bez problemu zdjąć. malujesz wszystko na srebrno. Możesz mu też zrobić ochraniacze na kolana, na wzór tych hokejowych, te mogą być przywiązane tasiemkami z tyłu. Na hełm nie mam pomysłu, ale można go zrobić z walca, coś a'la nasze przedszkolne czapki barbórki icon_lol.gif i pióropusz będzie...
albo hełm takiego wojownika rzymskiego, coś ala czapka zachodząca na szyję i sięgająca na kark - coś jak miał Lord vader w gwiezdnych wojnach i do tego pióropusz...
kasiarybka
Dzięki Vili icon_smile.gif może cos tam uda mi się sklecić icon_wink.gif
Litka
17 stycznia may balik.

Jak ktoś chce indianina to mogę uzyczyć razem z pióropuszem, rozm. 104/110 czyli raczej dla maluszka.

agabr
o kurcze Lidek 25 lat temu tez bylam takim indianinem icon_smile.gifB.
M.Madziarek
A my mamy balik jutro. Wymyslilam,ze synek bedzie tygryskiem, a on sie bardzo ucieszył i zrobił : Wrrrrał... jak Tygrysiątko icon_smile.gif

Mam pytanko - czym namalowac wÄ…sy Tygryskowi ? Czy mozna to zrobic kredkÄ… do oczu (ale ja chyba takowej nie posiadam... icon_rolleyes.gif ). Czym jeszcze mozna ?

Pozdrawiam
Missy
marghe.
w Ikei ( i nie tylko) sÄ… specjalne farby
Litka
No z tymi farbami to u nas krucho. W Smyku nie było, w innych papiernikach też, zostaje jechać do Ikei. Musze poćwiczyć malowanie twarzy clowna.

Uff strój clowna juz mamy. Zrobię fotkę i się pochwale icon_razz.gif
Litka
Jeszcze nie całkiem kompletny clown



...acha brat porwał nos


[/img]
i.
Dziewczyny, czy któras ma do pozyczenia badz sprzedania strój dla chlopaka (104-110 cm)?
Bal mamy 31 stycznia.
Litka
Ilka a to co powyzej może być? Strój jest co prawda na 110/116 ale ma gumki na końcu rękawów i nogawek i spokojnie może być dla mniejszego dziecka.
M.Madziarek
My juz po balu icon_smile.gif
Natanielek slicznie wyglądał w stroju panterki (tygryska nie było a wiec był panterą). Wąsy namalowałam mu kredką do oczu icon_wink.gif
A bal... był super, ale moje dziecię połowe przespało u mnie na kolanach hihihi icon_lol.gif
I nie przeszkadzała mu muzyka ani prowadzący ,ani smiechy dzieci,ani zabawa icon_smile.gif
Obudziłam go na wejscie Mikołaja. Po prezent poszedł sam, myslałam,ze sie bedzie bał,ale odważnie poszedł.
Muszę pozmniejszac zdjęcia to wkleję byście zobaczyły jak prezentował sie mój Natuś - panterka icon_smile.gif
Pozdrawiam
Missy
i.
Lidka, indianin czy clown?
burek
W Ikei farbek nie ma i raczej nie będzie. icon_sad.gif A gdzie są? Ktoś wie?
bur
skanna
CYTAT(Magda od Ewelinki i Zosi)
PrzypomniaÅ‚o mi siÄ™, jak któregoÅ› roku w Cannes (bodajże) piosenkarka Bjork byÅ‚a przebrana za Å‚abÄ™dzia  :lol: . KtoÅ› to jeszcze pamiÄ™ta?  MiaÅ‚a spódniczkÄ™ ala baletnica, dość puchatÄ… - to byÅ‚ tułów.  Z tego wychodziÅ‚o do góry takie jakby boa z piór zakoÅ„czone Å‚abÄ™dzim pyskiem, miaÅ‚a to przewieszone przez ramiÄ™.


Hehe, dopiero dziś tu zajrzałam icon_biggrin.gif Tę Bjork jako łabędzia mój mąż ma niezmiennie od paru lat jako tapetę w komputerze ustawioną icon_smile.gif

A w ogóle, jak czytam ten wątek, to błogosławię moją szwagierkę, posiadającą zdolności plastyczne oraz dwa lata starszą od Gabryśki córkę. Mieliśmy już biedronkę (dwa lata z rzędu, bo raz w żłobku, raz w przedszkolu), teraz mamy królową śniegu, a w odwodzie Pocahontas, syrenka i krasnoludek icon_biggrin.gif
Litka
CYTAT(ilka)
Lidka, indianin czy clown?


co sobie życzysz?
i.
Jurek zażyczł sobie Indianina icon_cool.gif
NapiszÄ™ pw.
M.Madziarek
Chciałabym Wam pokazać zdjęcia Natanielka jako pastuszka (jasełka) :


i panterkę na balu karnawałowym:




Pozdrawiam
Missy
marghe.
przepiękniasta pantera..
asiaT
a u nas dla odmiany mają być... wilki. Na szczęście w Smyku dostałam maski wilka, szare golfiki i rajstopki. Doszyję im ogony i futerka trochę (jeśli dostanę...) i może jakoś to będzie... na razie nawet nie możemy przymierzać, bo Jedrek wykąpany w gencjanie i pudrodermie icon_sad.gif
Kari07
Bastek będzie rycerzem.Stój rycerza czyli kolczugę ma z materiału srebrnego z nasztymi cekinami, do tego na głowę z tego damwego materiału .Plus tarcza i miecz .Wygląda ekstra! a zabawa dopiero 4 lutego.
Litka
A tu można zobaczyć kompletnego clowna.

clown
Arwena.
A to mój własnoręczny Tygrys. Bal mamy jutro icon_biggrin.gif







Ciocia Magda
wow, ciociu Arweno, zaraz usunę swoje zdjęcia icon_redface.gif
Litka
Arwena, piekny icon_eek.gif Zdolniacha z ciebie.
addera
Arwena, napisałm do ciebie posta na wielkopolskim.
Tygrysek boski icon_smile.gif
marghe.
pora isc na kurs kroju i szycia icon_redface.gif .
Piękny tygrys.
M.Madziarek
Arwen, jaki piękny tygrysek!!! icon_smile.gif
i.
Jurka niestety zabawa ominie icon_sad.gif
Właśnie dowiedziałam się, że ma zapalenie płuc.
burek
Arwenko pliiiiiiz pożycz mi tego tygrysa albo sprzedaj. Mamy bal 3 lutego więc jeszcze jest trochę czasu.

bur
Arwena.
Burku mogę pożyczyć, bo na przyszły rok zapowiedziała się w kolejce Addera icon_smile.gif

A będzie dobry rozmiarowo?


Cieszę się, że Wam się podoba icon_redface.gif chociaż wykonanie w warunkach domowych nie jest takie jak bym chciała. Z bliska widać gdzie krzywo szyłam wink.gif
burek
Suuuper dzięki. Myślę, że będzie dobry, chociaż tego to nigdy nie wiadomo. icon_rolleyes.gif Jaki rozmiar nosi Twój synek?

bur
Pecia
CYTAT(ilka)
Jurka niestety zabawa ominie  :(  
WÅ‚aÅ›nie dowiedziaÅ‚am siÄ™, że ma  zapalenie pÅ‚uc.


Ilka icon_sad.gif
i jak sie czuje chorowitek??? icon_sad.gif
i.
On się czuje znakomicie. Nie gorączkuje, nie chce oczywiście leżeć tylko szaleje. Jedynym objawem jest kaszel.
Do głowy mi by nie przyszło, że to zapalenie płuc, zwłaszcza, że był od ponad tygodnia na Klacidzie icon_confused.gif
Pecia
chociaz tyle dobrego ze sie dobrze czuje
a co dostal na to ?
i.
Biofuroksym w zastrzykach icon_sad.gif
i wziewy Salbutamol i Budesonit.
Arwena.
Burku generalnie spodnie i bluzę szyłam na rozmiar 116/122 .
Długość nogawki i rekawa dopasowywałam przy przymiarce.


Ilka co sie odwlecze to nie uciecze - w przyszłym roku tez będzie bal.



A mój Tygrys własnie baluje. icon_smile.gif
asiaT
u nas bal za tydzień icon_wink.gif poprosze o ekspresowy kurs malowania buzi farbkami czy choćby kredką do oczu.

CO NAMALOWAĆ WILKOM??

asiaT, niedouczona...
addera
CYTAT(ilka)
Biofuroksym w zastrzykach  :(  
.


Ilka no to samo Michał miał icon_confused.gif
I tez wczesniej był prawie 5 dni na Klacidzie icon_confused.gif
Po biofuroksymie jeszcze Zinat mielismy icon_rolleyes.gif

Zdrówka Jurkowi życzymy przytul.gif
addera
CYTAT(asiaT)
u nas bal za tydzieÅ„ icon_wink.gif poprosze o ekspresowy kurs malowania buzi farbkami czy choćby kredkÄ… do oczu.  

CO NAMALOWAĆ WILKOM??  

asiaT, niedouczona...


Asia czarne noski im zrób i wąsy, jak u piesków icon_wink.gif
i.
CYTAT(addera)
 Ilka no to samo MichaÅ‚ miaÅ‚  :?  
I tez wczesniej byÅ‚ prawie 5 dni na Klacidzie  :?  
Po biofuroksymie jeszcze Zinat mielismy  :roll:  

Zdrówka  Jurkowi życzymy  :przytulam


Pamiętam. Dzięki za miłe słowa.
Mam nadzieję, że to tylko 5 dni domięśniowo, a potem już doustnie.
No, a bal mamy w poniedziałek. I strój mamy piękny od Lidki...ech
Arwena.
Ilka to może choć na godzinę na bal i potem do domu. My tak zrobilismy w zeszłym roku...
i.
Gdyby to było przeziębienie to pewnie byśmy się zdecydowali na takie rozwiązanie.
Dorcia25
Moja Sarunia ma jutro bal na ktorym nie moga byc rodzice icon_evil.gif czy to sprawiedliwe icon_question.gif Zapytam sie jutro czy w tym przedszkolu w ogole robia jakies zabawy z uczestnictwem rodzicow bo jeszcze na takiej nie bylam icon_sad.gif I tak sie zastanawiam czy oni kazde dziecko z osobna bede przebierac bo moja Sara np. sama sie nie przebierze a przypuszczam ze inne dzieci tez .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.