To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkanie -styczen

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Mama Mojzesza
To kiedy bedzie to spotkanie z dziecmi na placu zabaw icon_biggrin.gif ? czemu jeszcze nikt nic nie proponuje icon_smile.gif? ja organizowac nie umiem wiec siedzialam sobie cicho i czekalam, ale mam juz tak silna potrzebe spotkania sie z Wami, ze w koncu postanowilam wziac sprawe w swoje rece: prosze tlumnie sie wpisywac i spotkajmy sie jak najszybciej icon_biggrin.gif
co Wy na to? mnie pasuje kazdy termin, byle w styczniu, bo w lutym to ma byc nowe spotkanie icon_wink.gif
chcialam zrobic ankiete ale jeszcze sie wstrzymam, moze niech ktos zrobi zamiast mnie icon_redface.gif a jak nie to ja zrobie, tylko maja byc same weekendy tak? i z piatkiem czy bez piatku? i na razie zaden chwytliwy tytul mi nie przychodzi do glowy icon_rolleyes.gif
czekam na propozycje icon_biggrin.gif jak trzeba cos zalatwic/zarezerwowac to ja moge sie podjac tylko to moj pierwszy raz bylby, wiec kogos do pomocy potrzebuje icon_lol.gif
dumiczowa
Aniu miałam własnie wystosować identyczną petycję z wnioskiem o spotkanie styczniowe na Twoją czesc icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Tak więc dopisuję się do listy, mnie najbardziej pasuje niedziela 23 stycznia...ale jesli nie bedzie większości to tez się dostosuję do innej daty:)
pozdr.
Potwora
Mi pasują wszystkie terminy oprócz 16, niedzieli ale jeżeli będzie on odpowiadal większości to i tak spróbuję się zjawić. Wogóle to powinny być dwa spotkania w tym miesiącu bo nie odbyło się spotkanie grudniowe icon_wink.gif
skanna
Mnie póki co pasuje ten 23, przyszły tydzień odpada - mam imprezę urodzinową własną icon_biggrin.gif
Oczywiście o ile dzieciaki będą zdrowe.

Przy okazji prywata - Ania, środa stoi pod znakiem zapytania - u nas w domu opryszczkowe zapalenie gardła szaleje.
Doruśka
mi pasuje icon_smile.gif
Tobatka
To i ja spróbuję (kolejny raz) do Was dotrzeć icon_wink.gif Mogę? 22-ego do 10-tej jestem w pracy, więc najwczesniej mogę łapać pociag ok. 11-tej... A to by dawalo dojazd do Wrocławia koło 13-tej...
Załapię się?

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Tobatka
O.. Przestraszyłam Was? Zaczęłyście się teraz przez PW umawiać? hmmm.... Wiecie - powiedzcie, to nie przyjadę icon_wink.gif
dumiczowa
hahaha Tobatka, ale wymysliłaś!!!! hiihihi Ja bardzo sie ciesze ze przyjdziesz! a nie odzywam się bo daje jeszcze szanse icon_wink.gif innym wrocławiankom na dopisanie sie do listy icon_wink.gif

icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
pozdr.
Potwora
To co? umawiamy sie wstępnie na 23? trzebaby salę zarezerwować coby jakiś urodzin obok nie było. Proponuję Renomę.
dumiczowa
ja sie umawiam
icon_biggrin.gif
pozdr.
Tobatka
Tylko jak pisałam - po 13-tej proszę blagam.gif
Potwora
To mamy na razie:
Ania
DUmi
Skanna
Tobatka
olaart
Dorusia

6 dzieci? A co z resztą??? Proszę się zgłaszać!
Prawdopodobnie w tym tygodniu będę w GC, zapytam czy w niedzielę są planowane jakieś urodziny, zapytam ile kosztuje wejście grupowe. Co powiecie na godz. 15/16???
Potwora
Boję się, że spotkanie nie wypali bo maczam swoje paluchy w jego organizacji icon_confused.gif
Anita.W
Ja, choc ostanio nie wiele pisze na forum, to sie niesmialo zglaszam.
Doruśka
Hej,pamietacie EdytÄ™ z ostatniej imprezy?
czy moge ja zaprosić? z dziećmi dwoma?
nellie
No to Å‚adnie:)
A ja chciałam się z Wami spotkać i co mam począc jak ja dzieciów nie mam?icon_wink.gif
Chyba, że Paka odstąpi mi jedno ze swoich dwóch cudów świata icon_wink.gif ...

Pozdrawiam cieplutko:)

PS Aniu, fajne zdjęcie masz nowe:) - tylko, czemu mi na gg nie odpisujesz, hmmm?icon_wink.gif
Potwora
Ania
DUmi - 2 szt?
Skanna - 2 szt?
Tobatka
olaart
Dorusia
Edyta - 2 szt
Anita

Dumi bierzesz obydwu chłopaków? To będzie ok 10 dzieci, Nellie za dorosłych się tam nie płaci i nikt nie zauważy czy jesteś mamą czy nie icon_wink.gif

Proszę pozostałych i nieodzywających się o dopisanie się do listy!
skanna
CYTAT(olaart)
Skanna - 2 szt?


1 szt. - Majka za mała, więc tylko Gabi.
dumiczowa
CYTAT(skanna)
CYTAT(olaart)
Skanna - 2 szt?


1 szt. - Majka za mała, więc tylko Gabi.

no to teraz jestem w kropce, Skanna nie berzesz Majki? Za mała ? mój Pawełek jest młodszy a ja chciałam go zabrać....
nie wiem co robic, hmm
ja siÄ™ jeszcze zastanowie, dobrze, OLU ?
pozdr.
skanna
CYTAT(dumiczowa)
CYTAT(skanna)
CYTAT(olaart)
Skanna - 2 szt?


1 szt. - Majka za mała, więc tylko Gabi.

no to teraz jestem w kropce, Skanna nie berzesz Majki?


Moim zdaniem raczkujące dziecko nie ma jeszcze czego tam szukać, starsze je zadepczą. Ewentualnie nie zadepczą, ale matka będzie skazana na bieganie za maluchem krok w krok. Ponieważ jestem wygodna i to spotkanie ma być przyjemnością zarówno dla dzieci jak i dla mnie, więc wybieram opcję najwygodniejszą - Gabi się bawi, ja się bawię, Majka się bawi w domu icon_biggrin.gif
Doruśka
Dumiczka,Ty mnie nei denerwuj.
mozesz zabrać małe dziecko. A Edyty małt synek ma 14 miesięcy.duzy 3,5 roku
Doruśka
Dla mnie najwygodniesza,to zostawić Kaline w domu,bo ja tez zadepczą bo mała jest icon_smile.gif))
Potwora
Hmmm, raczkującego mogą zdeptać, szczególnie jeżeli będą tam i starsze, obce dzieci icon_rolleyes.gif Z drugiej strony, jeżeli małe jest spokojne i umiarkowanie ciekawe świata icon_wink.gif to można z nim stanąć w którymś z miniplaców zabaw, domków...
Dorusia - Kaluchę zamknie się w zamku, będzie księżniczką uwięzioną w wieży, po godzinie się wypuści icon_wink.gif

To powiem pani, że chcemy wejście grupowe na ok 10 dzieci.
Doruśka
Ola,no to dla mnie rezerwuj zamek:)))

Bo moje dziecko naprawde wśród tłumu robi sie spokojne...
dumiczowa
No dobra będe tylko z jednym dzieckiem, wyższym, niższe zostawie z babcią...
pozdr.
Monika ww
Ja jadę dzisiaj do Renomy z Alkiem na urodziny kolegi, zobaczę jak tam jest, czy Maja się nadaję i czy jest jakieś zaciszne miejsce na postawienie fotelika z Ninką, jeśli tak to też się dopiszę do listy, więc dojdzie wtedy jeszcze dwójka dzieciaczków, bo Nina chyba nie będzie się liczyła icon_lol.gif

pozdrawiam serdecznie i zapraszam do obejrzenia zdjęć małej Nineczki, link w moim podpisie icon_biggrin.gif

Monika
Potwora
Monika - teraz widzę, że na świecie jest Ninka - jejku gratulacje ogromniaste!!!!
A mogłabyś zapytać przy okazji pani czy w niedzielę 23 możemy sobie zrobić wejście grupowe wtedy gdy nie będzie żadnych urodzin?
Monika ww
OK, zapytam icon_smile.gif
Potwora
Ja tam dzwonię cały ranek ale nikt nie odbiera, jest jeszcze nr komórki ale na miom karneciku się odbił tylko początek. Monika - daj znać wieczorem co z salą.
Tam jest dość ciepło - nie polecam zakładania grubego swetra na gołe ciało, ja tak zrobiłam i prawie się ugotowałam icon_lol.gif wink.gif
Tobatka
Ja tam z Piotrkiem przyjadę i już - najwyżej będę za nim biegać, zamiast z Wami gadać.. Choć jak dobrze pójdzie, to może mąż pojedzie ze mną i on z małym, a ja z Wami? To byłoby sprytne posunięcie icon_wink.gif

Ja chodziłam z małym Piotrkiem w takie miejsca. Przyturlałam sobie jakiegoś bujaczka, kilka piłek, samochodzik i miałam małego koło siebie, a on się cieszył icon_wink.gif

Jak dla mnie 15 byłaby suuuper! Nawet do domu nei wróciłabym za późno icon_wink.gif

Tylko proszę o adres, namiary, sposób dotarcia od dworca PKP icon_wink.gif
Dorka
https://www.misiolandia.republika.pl/ tutaj jest numer telefonu.
Ja jeszcze nie wiem, czy bede mogła przyjść, bo to zależy na którą godzinę się umówicie.
Monika ww
Właśnie wróciłam z misiolandii, na niedzielę 23. wogóle nie ma miejsc, na sobotę 22. można jeszcze zarezerwować na 15:00, ale trzeba się szybko zdecydować, a jeżeli chodzi o spotkanie w którąś niedzielę to dopiero 6. lutego są wolne miejsca.

Monika
Potwora
To co? Decydujemy siÄ™ na sobotÄ™ o 15???
Tobatka
Jeśli nie przyjadą do mnie znajomi, to przyjadę ja do Was. O sobocie 22-ego mówię icon_wink.gif Ale o tym mogę się dowiedzieć i Wam powiedzieć nawet dopiero w piatek wieczorem, niestety icon_rolleyes.gif Ale chyba zawsze się znajdzie troszkę miejsca dla jeszcze jednej mamusi z dzieckiem, co? icon_wink.gif
dumiczowa
Tobatka no nie rób jaj, najpierw się umawiasz, obiecujesz a teraz jacyś znajomi.....znajomi przyjdą za tydzien a do Wrocława co tydzien sie nie wybierasz.
pozdr.
Będę o 15.00 a nawet wczesniej
pozdr.
dumiczowa
Tobi nie wiem gdzie jest dworzec pks, ale do renomy bardzo łatwo trafić, każdego kogo zapytasz bedzie wiedział
pozdr.
skanna
CYTAT(dumiczowa)
Tobi nie wiem gdzie jest dworzec pks, ale do renomy bardzo łatwo trafić, każdego kogo zapytasz bedzie wiedział
pozdr.


Dworzec PKS jest zaraz za Dworcem Głównym PKP icon_biggrin.gif, a stamtąd to już Piłsudskiego w lewo do skrzyżowania ze Świdnicką, czyli do Arkad, tam skręcić w prawo i zaraz widać DT Renoma czyli dawny Pedet.
Tobi, Ty się nie wygłupiaj ze znajomymi, niech oni se w niedzielę przyjadą icon_razz.gif
Potwora
To rezerwuje salÄ™ na 22 na godz 15.
skanna
Nie wiem, jak Wy, ale niewykluczone, że my będziemy akurat u babci i dziadka, ze względu na ich święto, tak więc nie gwarantuję, że będę w tym terminie.
Potwora
To co ja mam robić??? Reszta też świętuje? Czy można na Was liczyć? Dumi, Tobatka - przyjedziecie?
Anita.W
Dziewczyny, świetować mozna w niedziele wink.gif , a w sobote spotkać z mamuśkami icon_biggrin.gif .
skanna
CYTAT(Anita.W)
Dziewczyny, Å›wietować mozna w niedziele  :wink: , a w sobote spotkać z mamuÅ›kami  :D .


Dlatego napisałam, że nie wiem jak u Was icon_smile.gif
U nas tradycyjnie, na Dzień Babci i Dziadka faworki w najbliższą temu świętu sobotę. Przecież nie powiem Babci, że nie przyjdą jej ukochane wnusie.
Dziś jeszcze ją wybadam, być może przeniesie na niedzielę, wtedy hulaj dusza.
Potwora
Termin zaklepany!!!

[size=24]22 stycznie ( sobota) 15 - 17 mamy rezerwacjÄ™ sali.

Obok będą urodziny ale maluchów ( pani mówi, że 2/3 latka, max 10 osóB) więc uznałam, że ok, damy radę bo miejsca tam jest sporo, będzie przygotowany dla mam stół, można tam kupić sobie kawę itp.

Wchodzimy na hasło: maluchy

godz. kosztuje 6zł od dziecka

osobniki niechodzące nie płacą.
dumiczowa
Ja będę na pewno
pozdr.
anonimowy
my bedziemy napewno icon_cool.gif
Ola jestes wspaniala dziewczyna ze zarezerwowalas
Mama Mojzesza
o kurcze nie zalogowalam sie
to bylam ja, Ania icon_cool.gif
Tobatka
Ja mówiłam o dworcu PK - zresztą wiem i gdzie PKS jest icon_wink.gif

Więc teraz prosze o ładną instrukcję dojazdu z PKP i.. i przybywam!!! icon_smile.gif A znajomi może w niedzielę przyjadą icon_wink.gif
Doruśka
Super ze w sobote:))
będe ja i Edyta icon_smile.gif))
Chłopaki chcą swego pobratymca Mojzeszka poznać:)))

tobatka,z dworca to na piechotkę dotrzesz szybko .jak wyjdziesz z dworca,pójdziesz w swoja lewą strone, i będziesz tak szła,miniesz po lewej stronie(swojej) teatr muzyczny i skręcisz w prawo(swoje) i zbaczysz renome:))
to juz prosciutko i naprawde szkoda czasu zeby stać na przystankach:)
Potwora
Tobatko - wysiądziesz na Dworcu Głównym, kierujesz się w stronę ulicy Świdnickiej ( w lewo stojąc do głónego wejścia dworca plecami) - idziesz ok 10 min, dochodzisz do dużego skrzyżowania, idziesz w kierunku arkad na Świdnickiej czyli skręcasz w prawo, mijasz sklep Sunset Suits, mijasz Benettona, Chatę Polską, okrągły sklep z tytoniem na skrzyżowaniu Świdnickiej z Kościuszki i oczom Twoim ukazuje się Renoma ( Galeria Centrum), wchodzisz, jedziesz windą na II p.
anonimowy
Tobatko, ja nie wiem co z czasem zrobic, wiec moze po Ciebie przyjdziemy z Mojzeszem? z dworca jest rzut kamieniem do Renomy, a moj nr gg to 7599637 icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.