To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zapalenie płuc:( ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lidka21
Dziewczyny mój synek ma zapalenie płuc.Jestem przerażona mały ma zastrzyki Plixym, podobno bardzo dobre bezinwazyjne.Goraczkuje od poniedziałku, kaszle szkaradnie.Nie wiem co jeszcze mozna zrobic, żeby mu pomoc.Moze niestety dziecko któres z Was tez przechodziło zapalenie płuc?Prosze o rady.Jak to Wasze dzieciątka przechodziły.
addera
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=17831

własnie przeszliśmy zapalenie płuc icon_confused.gif
moko.
mieliśmy zapalenie płuc we wrześniu,po zapaleniu oskrzeli przyplatało się nam to.......byliśmy leczeni antybiotykami doustnymi, kaszel był okropny,
pomagało nam oklepywanie młodego codzinnie kilka razy......minęło i od tej pory męczą nas tylko zapalenia oskrzeli icon_sad.gif
fru
mój młodszy syn miał zapalenie płuc gdy miał miesiąc życia. pojechałam z nim do szpitala i zostalismy tam n a10 dni. cały czas dostawał dożylnie antybiotyk, karmiłam go jak zwykle na żadanie, było oczywiście częste oklepywanie i inhalowanie solą fizjologiczną. dziecko szybko wyzdrowaiało, maly dużo jadł. po wyjściu już nie chorował, gdy juz podrósł bardzo mało dawałam mu nabiału, mleka ze sklepu raczej minimalne ilości, chociaż kupuję mleko acidofilne, kefity i kwaśne jogurty, białko dostarczam mu też inaczej. zamiast słodyczy najczęściej kupujemy owoce suszone itd ; od kilku lat w ogóle nie choruje , a jeśli już ma katar albo kaszel to obchodzi się bez antybiotyków, myślę ze odpowiednia dieta też jest ważna, /no i nie zawsze da się obejść wirusy./
oreiro.
Też jesteśmy po zapaleniu płuc i też 10 dni w szpitalu byłyśmy z Mają.
Trzymaj siÄ™!!!
No i zdrówka!!!
irenakikis
Można kupić dobry sprzÄ™t od Sanity – inhalator dla dzieci stworzony wÅ‚aÅ›nie z myÅ›lÄ… o najmÅ‚odszych wiÄ™c myÅ›lÄ™, że siÄ™ dobrze sprawdzi i bÄ™dziecie zadowoleni. SprzÄ™t na dobrym poziomie i miÅ‚y wyglÄ…d sprawia, że dziecko nie bÄ™dzie siÄ™ go obawiaÅ‚o.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.