To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy sÄ… mamy z Gorzowa Wlkp. ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
nemesia
No to czekamy, aż się zdecydujesz i fasolka w twoim brzuszku sie pojawi...
KADM
Witam wszystkie mamki gorzowianki,
chciałabym zainteresować was tematem rozwoju naszych dzieci ( jestem mamą 3 letnich bliźniaczek) poprzez uczestnictwo w zajęciach umuzykalniających. Jestem ciekawa waszych opinii ponieważ od niedawna prowadzę takie zajęcia w Szkole Muzycznej YAMAHA w Gorzowie. Zapraszam do dyskusji na ten temat.
Nadin17
no ja tez jestem! icon_smile.gif ale jeszcze nie jestem mama!
myszka
Hej, hej, Nadin.

A reszta Gorzowianek? Cisza tu jak makiem zasiał.
malinka1313
jestem jestem i pozdrawiam icon_biggrin.gif
myszka
Ten wątek strasznie niemrawy. Trzeba go coś rozruszać. Choćby plotami. Kto zaczyna?
malinka1313
hmm ploty icon_biggrin.gif w gorzowie to niebezpieczne bo wszyscy siÄ™ znajÄ… icon_wink.gif
yolazaba
witajcie Gorzowianki, ja to juz tylko rodowod mam z tego miasta, no i oczywiscie wspomnienia.
Ale i tak podpisuje sie jako Gorzowianka( a czemu nie).
Oczywiscie ,jak wiele kobiet tutaj jestem oczekujaca, na Lukasza albo Zuzie( choc maz proponowal tez Anie- nie mozemy sie zdecydowac na dziewczece imie) , jednak co na prawde bedziemy mieli, bedziemy wiedzieli w ponedzialek.
Ale powiem wam ,ze milo jest przeczytac , kiedy piszecie nazwy ulic, i ja jeszcze je pamietam.
funia
CYTAT(malinka1313)
hmm ploty icon_biggrin.gif  w gorzowie to niebezpieczne bo wszyscy siÄ™ znajÄ… icon_wink.gif


ej, cicho my nie z Gorzowa icon_wink.gif

ps. kiedy kawka icon_biggrin.gif
MONIA B
pierwszy raz tu zagladam pisze na sierpniowkach jestem z samego Gorzowa
nemesia
No chyba nie rozkręcimy tego wątku, troszkę szkoda:(
nemesia
Może któraś z mam wie gdzie dostać fajne czapeczki dla niemowlaka?
myszka
Nemesia, w Poznaniu. icon_lol.gif

A tak poważnie - hm... Może Watral? Może Serwus? Pojęcia nie mam, bo mój juz dawno nie niemowlak.
nemesia
No właśnie jakieś brzydkie te czapeczki w Watralu mają i kolory mi nie pasują...
A co to serwus?
Aylin
No to jeszcze ja się dopiszę icon_smile.gif Mamą zostanę w listopadzie, ale myślę, że nie wyrzucicie mnie stąd? Gorzów pełną gębą icon_smile.gif
nemesia
No co ty wyrzucić??? icon_eek.gif

Bardzo się cieszymy, że do nas dołączyłaś:)

Super być w ciąży, prawda? Odpoczywaj póki możesz, bo jak ci się trafi taki mały terrorysta jak mi to... wink.gif
Aylin
Nio super super icon_smile.gif dwa lata na to czekaliśmy icon_smile.gif
nemesia
Ale fajowo, nam się udało praktycznie od razu icon_biggrin.gif
myszka
CYTAT(nemesia)
A co to serwus?


Serwusy są dwa. Jeden przy Placu Katedralnym, za Śnieżką. Drugi - na rogu, to jest chyba Strzelecka, vis a vis kina Słońce.

Ewentualnie jeszcze sklep w Panoramie, Nilago (choć tutaj to raczej nie będzie nic ciekawego, ale sprawdź - ja już dawno nie w temacie).
nemesia
Myszka wielkie dzięki za pomoc icon_biggrin.gif

Dziewczyny, które mają starsze dzieci pamiętacie od którego miesiąca do spacerówki brzdące zaczęłyście wkładać?
myszka
CYTAT(nemesia)
Dziewczyny, które mają starsze dzieci pamiętacie od którego miesiąca do spacerówki brzdące zaczęłyście wkładać?


Jak Młodemu się znudziło leżenie plackiem, a ciekawość świata sięgnęła zenitu. Dokładnie nie pamiętam, ile miał wtedy.

Jeśli Twój jeszcze nie siedzi, to jakimś rozwiązaniem jest też nosidełko / chusta.
nemesia
Moj Miłoszek jeździ w nosidełku, ale tylko na zakupy itp., ale chyba zacznę też na spacery tak z nim chodzić, tyle że mała ochrona przed słońcem
Aylin
Ale fajnie macie, że już macie maleństwa przy sobie icon_smile.gif Ja już się nie mogę doczekać icon_smile.gif

No i ładna nam dzisiaj pogoda panuje icon_smile.gif Tylko wyjść w plener a ja muszę leżakować icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
nemesia
Anek no to kiepsko, my cały dzionek na dworze spędziliśmy, cudna pogoda, współczuję leżakowania icon_surprised.gif
nemesia
A i czas tak szybko leci, że już niedługo maleństwo na rączkach będziesz miała icon_biggrin.gif
Aylin
nemesia mam nadzieję, ze jeszcze tydzień leżakowania a potem zostanę z niego zwolniona icon_smile.gif

[size=18]Wszystkim Gorzowiankom życzę udanego dłuuuuuuugiego weekendu icon_smile.gif Odpoczywajcie sobie i oby aura dopisała icon_smile.gif
angels2000
czesc dziewczyny czy wiecie moze gdzie w gorzowie jest poradnia laktacyjna?
Paris mon amour
Oooo Nemesia 06.gif Miło cię widzieć 06.gif Wpadnij do nas na Grudniowe Cuda pochwalić się małym 03.gif
Czarna_aga
Hej icon_smile.gif Czy mogę się dołączyć ?
Jestem z Gorzowa, a od 1,5 roku ze Strzelec , ale to też blisko przeciez icon_smile.gif
Mam 11 miesięcznego synka Dawidka icon_smile.gif Pozdrawiam
Aylin
Coś ciężko z rozruszaniem gorzowianek icon_smile.gif Ostatni wpis z października icon_smile.gif A mój jeszcze z czasów ciąży... Haloooooooooooo icon_smile.gif
Jula123
Naprawde jakos tu nikogo nie ma.
Jakie sklepy polecacie z roznymi artykulami dla dzieci?
Aylin
Ja najczęsciej robię zakupy w nilago bądź świat dziecka w Panoramie
A jeśli chodzi o zakup body to H&M w Askanie icon_smile.gif
myszka
Anek, w Askanie H&M? Chyba C&A?


W Askanie lubię oprócz C&A zajść też do Coccodrillo, 5-10-15 (chociaż oni jakościowo to tak różnie) i Reserved (tu z kolei tylko dla ciut starszych, czyli raczej przedszkolaki).

Aylin
myszka no jasne, że w C&A 06.gif 06.gif
trzkasienka
hm- ja jeszcze nie mama icon_wink.gif a dodatkowo Gorzowianka na migracji, ale czesto zagladam do rodzinnego miasta, wiec postanowilam sie dopisac icon_smile.gif witajcie!
LILIann
Hej dziewczyny, jestem nowa na tym forum. Od roku mieszkam w Gorzowie i troche mi tu pusto, bo nie mam zbyt wielu okazji do zapoznawania sie z nowymi ludzmi, wiec licze na Was icon_biggrin.gif , choc widze ze tu baaaardzoo slaby ruch panuje 13.gif Jestem mama dwoch coreczek - Ala 3,5 latek i Olenka 8,5 m-ca icon_smile.gif Odzywajcie sie kobitki!!!!! Pozdrawiam
barbie33
I znalazłam... witam was serdecznie .... mało nas z tego Gorzowa ... ale mimo wszystko witam was bardzo serdecznie. Jestem mamą Nikoli i Hubercika....
konstancja9
my tez jestesmy z gorzowa -mama
NataliaP
My także z moja 1,5 roczna Hanią jesteśmy z Gorzowa. Fajnie by było się zaprzyjaźnic icon_smile.gif
Aylin
No mało nas ale może by trzeba było się rozgadać, co 29.gif
nemesia
Dziewuszki widze ze nas coraz wiecej, ja jestem za tym by rozwinąć wątek, robi się ciepło, więc możemy kiedyś się spotkaćicon_smile.gif zawsze raźniej kochane, odzywajcie się to zobaczymy ile nas jest teraz icon_smile.gif
mutki80
Witam wszystkie mamy z Gorzowa i okolic icon_smile.gif Przede mna 1-wsza wizyta z synkiem u dentysty... ulamal mu sie zabek i zrobila sie w nim dziurka... Chcialabym znalezc jakiegos sprawdzonego przez was dentyste, ktory podejdzie do mojego 6-latka z serduszkiem i nie zrazi go do dalszych wizyt. Prosze o pomoc. Dziekuje przytul.gif
agus_1982
Witam wszystkie mamy:)

Ja również z Gorzowa, mój synek ma już 15 miesięcy.
Jak szybko zleciało...
MoniaBra
hej gorzowianki,jestem mama 10-latka Bartka,8-lat Kuby i córeczki Ewelinki 2 latka-prawie

Monika
nemesia
łoooo matko!!! nie było mnie tyle czasu a tu nasz wątek nie ruszył się praktycznie wogóle nienie.gif ojjj my mamuśki gorzowianki nieładnie hihi trzeba to nadrobić 04.gif
KasiaL87
Witam, jestem z Bogdańca koło gorzowa... ale widze że wątek umarł icon_sad.gif
aga-artur
Witam wszystkie mamy, również jestem z Gorzowa. Mam dwie córki 8 lat i 15 lat. Agnieszka
mariplossa
Witam icon_smile.gif coś tu widze słaby ruch.. ja jestem z Gorzowa no prawie.. mam 8miesięczną córcie. Może jakieś mamy się jeszcze odezwą
Pozdrawiam cieplutko icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.