To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy sÄ… mamy z Gorzowa Wlkp. ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
lea
Czy wśród e-mam są jakieś mamy z Gorzowa Wlkp. ?

lea
biedrzycka@tlen.pl
Jestem, jestem icon_biggrin.gif - Ania - mama Martysi icon_biggrin.gif Moje dziecko w sobotę kończy roczek, wiec w obecnej chwili żyjemy w stresie organizacji pierwszych urodzinek. Będzie 20 ludzi icon_eek.gif icon_confused.gif Trzymajcie kciuki wink.gif
anonimowy
Witaj Aniu icon_biggrin.gif

Z okazji pierwszych urodzin coreczki, zycze wsyzstkiego naj naj naj icon_razz.gif
szkoda, ze nie pojawilas sie szybciej, potrzebowalam jakis czas temu pomocy przewodnika po Gorzowie icon_lol.gif

pozdrawiam bardzo serdecznie - lea
oro
Ja jestem z Barlinka - 30 km od was.
w sumie to nawet nie jest już województwo lubuskie, ale byłe gorzowskie - liczy się???
Mogę się dopisać?
lea
Oreiro icon_razz.gif

jak się cieszę, że Cię widzę !!!

pozdrówka icon_smile.gif - lea
oro
Lea icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
anonimowy
ja jestem ze Skwierzyny!Jakby co piszcie na mój numer GG (2835912)
BeataCh
Co prawda nie mieszkam juz w Gorzowie. Ale nadal bardzo czesto jestem w tym miescie (mieszkaja tam moi rodzice). A Gorzowienka jestem z rodowodu icon_wink.gif.

Pozdrawiam serdecznie
BeataCh mama Maximiliana (11.10.2001)
gg 1536157
Justka
[color=blue][/color]
Hej
my również mieszkamy w Gorzowie. Właśnie dziś znalazłam to forum i muszę się troszkę z nim zapoznać, co i jak i wogóle.
Pozdrawiamy wszystkich
Justyna mama Natalii i Pabla icon_biggrin.gif
myszka
I ja się też dopisuję. icon_smile.gif
anonimowy
My też jesteśmy z Gorzowa

Mama gosia + bliźniaki
anonimowy
Aha mój adres i gg:

2242751

gosia_szymborska@poczta.fm
funia
Ja też z Gorzowa, ale widzę, ze od roku nikt tu nie zaglądał icon_sad.gif
myszka
Funia, bo to faktycznie "mało ruchawy" wątek. icon_wink.gif Po prostu nas jest mało.
Zuzka
Hej! Ja jeszcze nie mama, ale w planach i zamierzeniach icon_lol.gif
Jednak z Gorzowa i chetna do przylaczenia sie, mozna?
myszka
Pewnie. icon_biggrin.gif
funia
Oczywiście:)

ps. śliczny ten Miłoszek icon_biggrin.gif
myszka
Dzięki, Funia.
Hania też śliczna, a do tego imię ma piękne.

Kurka, a swoją drogą - już kilka nas sie odezwało, a dalej tu niemrawo.
funia
Myszko
a może wiesz gdzie z maleństwem można iść na USG bioderek?
myszka
Funia, my byliśmy na USG bioderek na Warszawskiej.
funia
CYTAT(myszka)
Funia, my byliśmy na USG bioderek na Warszawskiej.


w szpitalu?
bo jeśli tak, to już chyba tego badania tam nie zrobię - ortopedie przenieśli na Dekerta, a tam trzeba czekać do przyszłego roku icon_cry.gif
myszka
Hm, no faktycznie. Warszawska zlikwidowana. Poradnia preluksacyjna była jednak nie w samym szpitalu, tylko tu od strony klubu Pogodna Jesień. Tak naprawdę to do końca nie orientuję się, czy to podlegało pod szpital czy to był jakiś wydział czy może przychodnia.

Warto byłoby jednak poszukać. Koleżanki z pracy siostra nadal pracuje na Warszawskiej, zatem nie wszystko tam zlikwidowano.
Nie mogę jednak odszukać teraz telefonu do tej poradni. Jeśli masz, to po prostu zadzwoń i się dowiedz.

My byliśmy raz na Dekerta (na samym badaniu bioderek) i dwa razy na Warszawskiej (badanie i usg). Warszawska jakoś bardziej mi podpasowała, ale może to przypadek.
funia
No ja też jakoś zawsze wolałam Warszawską icon_confused.gif

Dzięki za namiary icon_biggrin.gif

ps. dopiero teraz zauważyłam, że Miłosz to wigilijne dziecie - ale super icon_biggrin.gif
myszka
CYTAT(funia)
No ja też jakoÅ› zawsze wolaÅ‚am WarszawskÄ… icon_confused.gif  


Tak szczerze powiedziawszy to Warszawska odpowiadała mi tylko pod względem poradni preluksacyjnej. Rodziłam na Dekerta i byłam zadowolona. Z tym, że po tych wszystkich roszadach słyszałam, że wiele zmieniło się na niekorzyść.

Daj znać jak z bioderkami.
funia
Myszko
jestesmy już po badaniu. Wszystko w najlepszym porządku.

Badanko zrobiłyśmy w Medisonie na Piłsudskiego (obok myjni) u dr Janika.
Szybko, delikatnie (nawet Haneczki nie obudził icon_eek.gif ), miło i w miarę tanio (60 zł). Zaprasza na kontrolę za 4 miesiące.

Pozdrówka.

Czy puszczasz Miłoszka do żłobka czy radzicie sobie inaczej?
myszka
Miłosz jest z moimi rodzicami. Jak wracałam po macierzyńskim do pracy, to zastanawialiśmy sie nad nianią, ale że dziadkowie (już na emeryturze) zaofiarowali się z pomocą, to po rozważeniu wszystkich za i przeciw, Miniu został pod opieką moich rodziców.
Ogólnie jestem zadowolona, chociaż rozpieszczają okrutnie - i to jest największy minus.

Dobrze, że z bioderkami Hani wszystko ok. icon_biggrin.gif
anonimowy
CYTAT(lea)
Czy wśród e-mam są jakieś mamy z Gorzowa Wlkp. ?

lea
anecia
CYTAT(lea)
Czy wśród e-mam są jakieś mamy z Gorzowa Wlkp. ?
sÄ…
lea
funia
Czy ktoś zabierał niemowlaka na Słowiankę?
myszka
My zabieraliśmy. Pierwszy raz, jak miał 7 miesięcy. Bawił się wtedy w brodziku i w jaccuzzi siedzieliśmy. Od tego roku zapisaliśmy go do szkółki pływania Hipcio. Bawił się z dziećmi, pływał w rękawkach i takie tam. No i oczywiście zjeżdżał ze zjeżdżalni (ulubione zajęcie). Teraz chodzimy już znowu poza szkółką, bo zajęcia się skończyły. Na nowy kurs na razie go nie zapisujemy.
funia
Myszko
a jak z uczuleniami? Nic tam nie podłapał, wysypki czy czegoś innego?
myszka
Nic. Wszystko w porządku. Ale on nie jest uczuleniowcem - może to też ma znaczenie.

Poczekaj może do wiosny i spróbuj. Jak nie spróbujesz, to nie przekonasz się. To tak jak z pierwszą marchewką... icon_wink.gif
malinka1313
Hej. Jestem mamą 5 letniej Magdaleny i mamą zaciążoną w 31 tyg.ciąży. icon_biggrin.gif Pozdrawiam wszystkie gorzowianki.

Pozdrawiam Funie - chyba siÄ™ znamy icon_biggrin.gif
funia
CYTAT(malinka1313)
Hej. Jestem mamÄ… 5 letniej Magdaleny i mamÄ… zaciążonÄ… w 31 tyg.ciąży.  :D  Pozdrawiam wszystkie gorzowianki.  

Pozdrawiam Funie - chyba siÄ™ znamy icon_biggrin.gif


Tak Malinko

Buziaki icon_smile.gif
nemesia
Czesc dziewczyny, jeju ciężko ten wątek idzie:)

Jestem z Gorzowa i aktualnie w 31 tyg ciąży, w brzusiu siedzi sobie Miłoszek icon_biggrin.gif
myszka
Hej Nemesia. Na kiedy masz termin porodu?

PS. Mój syn to też Miłosz. icon_biggrin.gif
nemesia
Witam:)
Na 22 grudnia icon_biggrin.gif
nemesia
Miłosz to piękne imię i zdrobnienie Miłek tez mi się podoba, ale ponoć dzieci o tym imieniu nie lubia jak się na nich Miłek woła hiihi a jak to jest u ciebie?

I jakie jeszcze są możliwe zdrobnienia tego imienia?
myszka
CYTAT(nemesia)
Witam:)
Na 22 grudnia icon_biggrin.gif


Wow, mój Miłosz jest z 24 grudnia. icon_biggrin.gif Termin miałam na 1 stycznia, ale urodziłam tydzień wcześniej.

Nasz Miłosz to Mimi, Miniu, Minioczek, Miniek. Chociaż ostatnio przechodzimy etap negacji imienia i przechrzcił się na Filemona icon_rolleyes.gif (fascynacja Kotem Filemonem daje o sobie znać).
nemesia
He he Filemon z Miłoszka, no ładnie:)

Jeju już się nie mogę doczekać, aż mój będzie czymś się fascynował icon_lol.gif

Termin bardzo świąteczny, widze, że ty trafiłas w sam środek hihi 04.gif

Ja bym wolała troszkę wcześniej, żeby na święta już z malutkim w domku być, ale co ma byc to będzie 08.gif
Kaszanka
CYTAT(myszka)
Chociaż ostatnio przechodzimy etap negacji imienia i przechrzciÅ‚ siÄ™ na Filemona  :roll: (fascynacja Kotem Filemonem daje o sobie znać).

I tak lepiej. Gaba aktualnie jest Kudłatym icon_lol.gif
nemesia
Dzieci to mają pomysły, ja mam bardzo młodziutkiego braciszka czyt. 8lat icon_lol.gif i on ciągle jest kimś innym wybiera albo postacie z bajek albo z gierek komputerowych, ale żeby było smiesznie to całą rodzinę zmienia, a niech ktoś spróbuje powiedzieć "tato" jak to przecież spiderman 06.gif 03.gif
myszka
Kaszanna, jak lepiej, skoro przy okazji ja jestem Bonifacym, a mąż Szczeniakiem?

Nemesia, co ma być, to będzie. Ja strasznie chciałam urodzić po świętach - w nadziei, że zdążę się porządnie objeść icon_wink.gif . Cały czas tylko powtarzałam - oby nie Wigilia, oby nie Wigilia. No i bach - wykrakałam. Ale przyznam, że wzruszająca i niezapomniana chwila, kiedy dziecko dostaje się na pierwsze karmienie, a na korytarzu cichutko brzmi "Lulajże".

A i czas fascynacji przyjdzie szybciej, niż się spodziewasz. Jeszcze zatęsknisz za tym momentem, kiedy dziecię siedziało w brzuchu i nie miało NIC do powiedzenia. Prawda, Kaszanna? icon_wink.gif
Kaszanka
Myszko, wolałabym być Bonifacym niż potworem/kosmitą/duchem. Spacerujemy a nagle Gaba woła: "Na pomoc, potwór mnie goni!" i w nogi. Lecę za nią a ludzie tylko oglądają się podejrzliwie a Gaba nadal woła "Potwór, potwór". Świetnie po prostu.

Przepraszam za OT.

Fajnie być w ciąży, potwierdzam.
myszka
No wiesz, Kaszanna - ale to tak analogicznie: nie jest fajnie usłyszeć od własnego syna np. "Podaj mi łopatkę, Szczeniaku". Tym bardziej, że ksywka dość dwuznaczna. Ale już dałam pass - mam nadzieję, że to minie.

Tylko nie straszcie mnie, że ośmiolatki jeszcze tak mają! Aaaa...
myszka
CYTAT(Kaszanna)
Fajnie być w ciąży, potwierdzam.


Khm, khm - czy chcesz coś może dodać? A może wątek gratulacyjny już zakładać?
Kaszanka
icon_cool.gif Nie ma mowy. Fajnie jest być w ciąży i tyle, tak sobie wpominam.

Zresztą, Addera jest w kolejce, bo znowu mi się śniła w brzuchem.
myszka
A to trzeba donieść Adderze! Myślę, że będzie wniebowzięta. icon_lol.gif
nemesia
No własnie mamuśki nic nie planujecie?

Ja to bym chciała mieć szybciutko drugiego dzieciaczka (zobaczymy jak mi się później zdanie zmieni)icon_smile.gif

A mój braciszek jest dziecinny, bo urodził się w 25 tygodniu, ledwo co przeżył i teraz troszke nadgania innych, ale ogólnie jest normalnym dzieckiem:)
myszka
Ja nie planuję. Ale marzę. Bo - kurka - takie fajne wózki teraz... icon_lol.gif A tak poważnie - może w przyszłym roku. Cykor jestem w decyzjach, mąż namawia - ja jakoś tak ciągle coś mam na przeszkodzie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.