To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pokoje dla dzieci - kolor,meble, dodatki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5
AdusiaR
CYTAT(kasiarybka)
Adusia na forum nie bywasz a dorobek masz niezly icon_wink.gif

Ponad tysiączek postów nastukałaś icon_smile.gif


Kasieńko ja sie źle wyraziłam, ja nie bywam na podforum "dom i mieszkanie" ogólnie to na Maluchach bywam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
pozdrawiam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
kamami
To ja jeszcze podrzucę jeden adres dla szukających inspiracji https://www.huelsta.de/frameset. Można zamówić katalog.
kamami
mamjuz
to jeszcze francuskie meble icon_smile.gif













łazienka dla dzieci
agabr
CYTAT(mamjuz)
to jeszcze francuskie meble  :)  




]

taki kolor (ten mlinowy) ma jedrek tez dwie sciany, ot taki chlopiecy kolorek icon_wink.gif.B
marghe.
Mamjuz, a czy te francuskie meble są moze dostępne u nas??
bo cos mi voxa przypominają,, ato piętrowe łozko mi sie spodobało..

CYTAT(mamjuz)
to jeszcze francuskie meble  :)  

mamjuz
CYTAT(marghe.)
Mamjuz, a czy te francuskie meble są moze dostępne u nas??
bo cos mi bvoxa przypominają,, ato piętrowe łozko mi sie spodobało..


ta, z polskiej strony, icon_smile.gif ale nie mam pojącia co to za firma je sprowadza i jak z jakością icon_confused.gif
na wszelki wypadek wyślę ci linka na PW, żeby moderacja palpitacji nie dostała icon_wink.gif
Litka
to ja też poproszę o ten link na PW
Gwendoline
wlasnie szukalam jak bedzie wygladac rozowy i zielony razem , super .

Moze macie jakies pomysly potrzebuje dwa kolory farb aby podwyzszyc optycznie pokuj dla coreczki ??
Gwendoline
































Mika
oooo super pomysły!!!!! chyba wywalę Jaśkowi biurko spod łóżka i zrobię taki domek pod spodem-będzie zachwycony !!!

kurcze czy takie coś gotowe można kupić czy trzeba szyć samemu?
Gwendoline
Ja znalazlam to na srtonie sklepu z meblami https://www.debreuyn.de/index.jsp?meid=3269...lse&block=false
Na dziale Möbelprogramme sa roznego typu pomysly po wybraniu trzeba wejsc na übersicht ,
Mika
co jak co,aleceny na tej stronie to mają zaporowe icon_eek.gif gdybym miała dać za Jaśkowe łóżko 2tys. euro to pewnie na podłodze by spał do 18-tki icon_lol.gif
ale rzeczywiście-pomysły super
Gwendoline
Ja mysle ze wiekszosc pomyslow idzie samemu zrobic .
Sprobowac nie zaszkodzi.
I tez bym w zyciu nie dala 2 tysiaki za lozeczko no chyba ze bym w lotto wygrala.
moko.
Oskara kąt icon_smile.gif

Mika
Moko-zdjęcia pokoi naszych dzieci to w drugim wątku icon_wink.gif
tytulypodobne więc pewnie Ci się pomyliło
ale łóżko super-miałam ochotę Oli takie kupić ale u nas skosy i waliłaby się w głowę icon_wink.gif
moko.
Mika heeee dobrze dodałam icon_smile.gif
Oskar ma tylko łożko własnościowe icon_smile.gif pokój dzieli z nami icon_biggrin.gif
Więc tu zamieściłam to zdjęcie icon_smile.gif jako meble-łozka itp icon_smile.gif
Mika
pochwal się jeszcze w odpowiednim wątku icon_wink.gif
u nas takiego porządku to nie uwidzę-no chyba,że dzieci podrosną icon_wink.gif icon_lol.gif
moko.
ok zamieszczam w watku o pokojach dziecięcych icon_biggrin.gif
mamjuz
moko, a ja mam pytanie - od kiedy ( jakiego wieku icon_smile.gif ) Oskar tam śpi ?

i po wiele takie łóżko ?

i czy mu tam nie za gorąco ?

myślę o takim rozwiązaniu przyszłościowym, bo pokój Alka maleńki i dodatkowa przestrzeń na szpeje icon_smile.gif by się przydała
chłopina , oczywiście, marzy o rozwiążaniu ze zjeżdżalnią , widzieliśmy takie w sklepie na Burakowskiej icon_wink.gif ale cena oscylująca w tych euro icon_wink.gif no i dużo miejsca zjazd zajmuje
Mika
CYTAT(mamjuz)
oczywiście, marzy o rozwiążaniu ze zjeżdżalnią , widzieliśmy takie w sklepie na Burakowskiej  :wink:  ale cena  oscylująca w tych euro  :wink: no i dużo miejsca zjazd zajmuje


a może... takie ?? wink.gif
mamjuz
dzięki Mika icon_biggrin.gif
ale raczej nie - zjeżdzalnia jak nic wypadnie w połowie pokoju na trasie do balkonu icon_confused.gif
ciągoty wspinaczkowo - zjeżdżalniowe raczej będziemy realizować poprzez domek na drzewie (na działce) icon_lol.gif
moko.
Mamjuz Oskar śpi od wczoraj na tym łózku. Czyli miał ponad 6 lat icon_smile.gif
Samo łożko kosztowało : ok 850 zł (bez materaca)
Póki co nie jest mu gorąco ( a potem rozkładamy klimatyzator)
Zreszta Oskar śpi porozbierany, nie przykrywa się az tak, kołdre ma leciutką, mało grzejącą.
Latem klima będzie nas chłodzić ewentualnie dokupimy mały wentylatorek i gdzies mu tam zamontujemy.
mamjuz
e, nooo to pogratuluj mojemu współurodzinkowi wink.gif nowego leża icon_smile.gif

a o gorącośc pytam bo sama miałam takie łożko na antersoli i czy latem czy zimą to starsznie tam było gorąco i cyrkulacja powietrza niezdrowa - klimatyzator chyba powinien rozwiązac sprawę
liczę na "wrażenia" icon_smile.gif
moko.
noo relacja póki co taka ze młody chce wszystko na łożku robic, ogląda telewizję, je posiłki icon_smile.gif
mówi: kocham moje łożko icon_smile.gif
noc przespał tak, jakby na tym materacu od lat sypiał icon_smile.gif
marghe.
Mamjuz, daj znać jak znajdziesz jakieś ciekawe łózko piętrowe..
mamjuz
dam zanać, dam icon_smile.gif nie sądzę by to było wczesniej jak na przyszłą wiosnę icon_smile.gif
anonimowy
CYTAT(Gwendoline)

Gwendoline - Czy moge prosic o namiary na firme lub dystrybutora?
Moze najlepiej na priw.
lula
O przepraszam, to ja, zapomnialam sie zalogowac.
Z gory dziekuje.
Mamamona
CYTAT(Gwendoline)
Ja znalazlam to na srtonie sklepu z  meblami   https://www.debreuyn.de/index.jsp?meid=3269...lse&block=false
Na dziale Möbelprogramme sa roznego typu pomysly po wybraniu trzeba wejsc na übersicht ,


lula, było już icon_biggrin.gif
mamajul
A my wczoraj zakupiliśmy Juli łóżko dorosłe. I dziecko pokochało je od pierwszej chwili.
Łóżko nazywa sie Maciuś. Kupione w Emilce. Z "odbijaczami" i dwoma szufladami oraz dnem łóżka w cenie . Taniej i solidniej niż Ikeowe łózeczko "rosnące" i szersze - mama się zmieści. A materac też za 150 za to na sprężynach z gabką (nie trawa-bo siknięcie może zaplaśniec) gruby ... Ech fajne jest i świerkowe... Wkurzona byłam na Ikeę bo pojechalimy tam po łóżko ale jak zobaczyłam ile za komplet chcą to wyszliśmy.
A to nasze kupiliśmy z ekspozycji (po trzy sztuki max zamawiają) i nawet nie chciało im się składać i przywieźli nam złożone icon_lol.gif .
anonimowy
Mamamona - dziekuje, czytalam w nocy i przeoczylam, jeszcze raz dziekuje. icon_biggrin.gif
lula
dziekuje, to ja bylam, zapomnialam znowu sie zalogowac
semi
DZiewczyny, czy któraś z was podawała link do strony polskiego producenta łóżek piętrowych? Takich ze zjeżdżalnią i żurawiem, w róznych kombinacjach, także na poddasze? Super te łózka były i choć ceny nie do przeskoczenia to choć pomysł bym podpatrzyła. Ale niestety - adres jak kamień w wodę. Nie mogę znaleźć icon_sad.gif . Gdyby któras wiedziała, o co mi chodzi i mogła podać - bardzo proszę.
Litka
zobacz tutaj
semi
Lidka , dziękuję!!!! icon_biggrin.gif
kasia_wp
Wątek troszkę stary ale znalazłam taki adres : www.pietrus.pl. Mebelki wyglądają fajnie i sporo jest piętrowych, zresztą nazwa Piętrus sama za siebie mówi. Pozdrawiam,Kasia icon_biggrin.gif
oliweczkas
Ja wybrałam dla Zuzi do pokoju farbę coś pomiędzy różowym a wrzosowym. Mebelki jej kupimy jak będzie chodziła do przedszkola. Narazie wystarczy szafka na ubranka i skrzynia na zabawki.
Politea
To też się podepnę;-)
https://www.bogfran.pl/index.php?s=6&Katego...eId=106&lang=Pl
użytkownik usunięty
[post usunięty]
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Coffee
zrobilismy nasz maly pokoik dla synka
teraz jeszcze jestesmy przed kupnem tapczanu/sofki...
najpierw musimy odsprzedac lozeczko wink.gif










a w okno myslalam jakas krotka firanke, a raczej bardzo krotki woal..granatowy
zilka
A ja wyciągnę temat, może ktoś jeszcze jakieś ładne fotki podrzuci? icon_biggrin.gif
katna
zobaczcie co znalazłam icon_rolleyes.gif
to dopiero spanie dla księżniczki icon_smile.gif



i jeszcze takie pomysły:











semi
Coffee, śliczny pokoik:)
Monique
Ech, jak sie tak patrzy na te cuda, to az sie cieplo na sercu robi i tez by sie chcialo dla swojego szkraba zrobic takie pieknosci.
Sluchajcie, jestem wlasnie przed przerobka pokoju-kiszki(dlugi i pieronsko nieustawny) z obecnego "biura", na pokoj dla synka. Pokoj ma jedna sciane cala w boazerii drzewnianej icon_confused.gif . DLa mnie szczerze mowiac to koszmarek, w ogole juz mam tego drewienka dosyc, podobno mowi sie ze drewno nadaje pokojom, mieszkaniu taki efekt ciepla, przytulnosci, itp, ale mnie sie on juz w ogole nie widzi. Dla mnie to ono optycznie zmniejsza powierzchnie. No ale podobno tez tlumi halasy(potwierdzacie?), a ta nasza to akurat sciana z sasiadami.
No i mam problem bo ja chcialabym ta sciane rozebrac, pomalowac ewentualnie wytapetowac pokoik, no a moj szanowny drugi połówek mowi ze sciana ma zostac. No i co ja mam zrobic? Nawet jesli ja zostawic, to czy spotkalyscie sie z jakas przerobka takich scian z boazerii, nie wiem , pomalowac to cholerstwo czy co? Jaki to da efekt?
Namieszalam troche, ale mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi biega icon_biggrin.gif
sdw
Pomalować można, wygląda jak pomalowane drewno icon_lol.gif Nienajgorzej. Hałaś tłumi, to fakt. Ja bym, póki co, nie ruszała. Ale jestem zapewne skrzywiona, bo mój Syn szanowny jest najgorszą odmianą dewastatora domowego. Swieżo po,malowaną ścianę ozdobił picassem w dwie godziny po nałozeniu drugiej warstwy farby icon_mad.gif IMHO, jak najmniej pieniedzy wkładac nim wyrośnie z wieku niszczycielskiego. Czyli tak do dwudziestki mniej wiecej icon_lol.gif
zilka
CYTAT(Monique)
No i mam problem bo ja chcialabym ta sciane rozebrac, pomalowac ewentualnie wytapetowac pokoik, no a moj szanowny drugi połówek mowi ze sciana ma zostac. No i co ja mam zrobic? Nawet jesli ja zostawic, to czy spotkalyscie sie z jakas przerobka takich scian z boazerii, nie wiem , pomalowac to cholerstwo czy co? Jaki to da efekt?  


Monique ze mnie żaden "zrób to sam" ale może dałoby się zedrzeć lakier czy co tam jest na wierzchu, zeszlifować do żywego drewna i zabejcować na jakis miły kolor?

I znaleźć jakiś złoty środek, nie wszystkie dzieci są niszczycielami a nawet jeśli to nie oznacza, że mają mieszkać w ponurych norach icon_wink.gif nie tkniętych remontem dlatego, że mogą coś zniszczyć. Remontować można dla dzieci i dla siebie, polecam to pierwsze icon_wink.gif icon_lol.gif (to nie specjalnie do Ciebie Wiola, Ciebie akurat o to nie podejrzewam)
Mika
zabic boazerie plytami gipsowymi i nie bedzie widac-bedzie i boazeria (dla meza) i gladka sciana(dla ciebie) wink.gif
sdw
Zilka, ja własnie gryzę orzech twardy jak diabli. Orzech nazwya sie remont pokoju dziecięcego. Rok temu zrobiłam im pokój idąc po najmniejszej linii oporu i tnąc koszty do bólu. Doszorowałam tapetę niemal na glanc icon_wink.gif , nad meblami pamiętającymi epokę realnego socjalizmu spędziałam miesiąc(!!!) - obdrapując z politury, malując, dekupażując, skręcając, i tak dalej. Pólki, półeczki, kosze na zabawki, wszystko prawie co niezbędne zrobiłam sama. Efekt był prawie imponujący icon_wink.gif Przez miesiąc icon_evil.gif Po czym mój syn przy czynnym udziale sióstr, odmalował pokój po swojemu. Czyściłam, zamalowywałam abarot. Znów na miesiac icon_evil.gif Dałam sobie spokój. Ostatnio chyba wenę stracił, bo maże mniej a prawie wcale. Powoli przymierzam się więc do remontu normalnego. Ale aż sie boję pomyśleć, ze ja kupię meble a on je ozdobi.

Wczoraj w przypływie natchnienia sprawdzał czy zejdzie zakreślacz ze ściany. Na szczęście jeszcze tej nie tkniętej strukturą. Chyba bym zatłukła icon_wink.gif
Monia25
moje propozycje:




a dla chlopcow:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.