To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ÅšlÄ…skie spotkanie 16 kwietnia Gliwice lotnisko lub bajdocja

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
iff
wetne sie znow, sluchajcie Wy wszystkie jedziecie na zlot ?
Tuni
Iffona, ja nie jadÄ™.
moko.
ja chyba też nie jadę ? nie wiem ?
beattta
Będę na spotkaniu icon_biggrin.gif i na zlot też jadę icon_biggrin.gif
okko
Kobietki kochane w sobote na 99% bede w Gliwicach około południa bo będziemy powtarzały do egzaminu z kolezanka a więc może wpadnę na lotniso na moment żeby z wami kawke wypić i sie odstresować- co wy na to- można tak do was na momencik icon_question.gif
moko.
się pytasz małopko icon_smile.gif
Pewnie wpadnij na dwa momenciki wink.gif
burek
Zlot zlotem a tu nam wÄ…tek umiera. icon_wink.gif
Jeśli w sobotę będzie pogoda taka jak była dziś to byłabym za lotniskiem. Spróbuję zrobić listę obecnych. Jak się gdzies machnę to mnie poprawcie. Kolejność jest zupełnie przypadkowa.

moko.
rzenia
miriam b
Beattta
burek
okkko
Tunisiek (prawda Tuni, że będziesz??)
Kaszanna
iha
Ester@
Jola
iff
11 zostaje ? moze tak przesuniemy na 12 .. ? wtedy moze na styk sie wyrobie zanim wieksza czesc juz umknie do domu, ni i Jola z pracy zdazy prawda Jola ? icon_smile.gif
burek
CYTAT(iffona)
11 zostaje ? moze tak przesuniemy na 12 .. ? wtedy moze na styk sie wyrobie zanim wieksza czesc juz umknie do domu, ni i Jola z pracy zdazy prawda Jola ? icon_smile.gif


Jestem za.
moko.
no ok moze być 12-ta.
Pogadam z chłopem dzis czy mnie zawiezie do Gliwic jeśli nie, przyjadę autobusem jakos ?
beattta
CYTAT(moko.)
Pogadam z chłopem dzis czy mnie zawiezie do Gliwic jeśli nie, przyjadę autobusem jakos ?


To ja może ze swoim pogadam, i jeden nas zawiezie, a drugi przywiezie? Może być icon_wink.gif

Teresa, cieszę się że będziesz icon_biggrin.gif, tylko po co się pytasz nienie.gif
okko
Beattta moko- jeśli z chłopami się nie dogadacie to ja mogę was zabrac z Katowic do Gliwic- chyba wam do Katowic wygodniej niż do samych Gliwic
Kaszanka
Pogoda taka sobie... A ma padać icon_sad.gif Cieszyłam się na lotnisko ale chyba będzie jednak Bajdocja.
iff
tu mapka dojazdu kliknac na mapke i pare razy klikac super mapka, podoba mi sie icon_smile.gif
beattta
CYTAT(okkko)
Beattta moko- jeśli z chłopami się nie dogadacie to ja mogę was zabrac z Katowic do Gliwic- chyba wam do Katowic wygodniej niż do samych Gliwic


Bardzo chętnie skorzystam icon_biggrin.gif Jedziesz od rodziców?
moko.
no ja też skorzystałabym chętnie icon_smile.gif
Okkko z Katowic ale skąd dokładnie ?
jak co mój moze będzie mógł po nas przyjechać.
Beatta jedziesz z młodą ?
okko
Tak Beatko jade od rodziców więc moge cię zabrać z dowolnego ( no prawie icon_wink.gif) miejsca w Katowicach.
moko- ja będe jechała autostradą do Gliwic ale możemy się umówić to cię z jakiegos miejsca "zgarnę" np. tam gdzie podjedziesz autobusem
Zdzwonimy sie- ja jestem od dzisiaj po południu w Katowicach u rodziców
moko.
hmm Beata to może my sie razem spotkamy w tych Katowicach i Teresa nas razem zgarnie ?
beattta
Moko, jadę bez Julki (chora icon_sad.gif ). Możemy umówić się w jednym miejscu, tylko gdzie? Teresa, może masz jakiś pomysł? Tak, żebyś za bardzo nie nadrabiała.

Pogadam z Robertem i chyba nas przywiezie, ale na 100% będę wiedziała dopiero po południu.
okko
Dziewczyny-mnie jest obojetne gdzie- dogadajcie się gdzie wy przyjedziecie- w które miejsce do Katowic i ja tam podjade
Beata będziesz jechała autobusem z Sosnowca?? Jełsi tak to chyba autobusy podjeżdżają pod Supersam dawny autobusy z Mysłowic to nie wiem gdzie icon_redface.gif ale chyba na dworzec głowny- jeśli się nie mylę to może byśmy się umówiły, że ja podjadę gdzies w okolice Dworca od strony Placu Andrzeja- bo tam zawsze się miejsce do parkowania znajdzie- a wy byście przeszły przez Dworzec? może być?
moko.
moze być icon_smile.gif
Autobusy z Sosnowca podjezdzajÄ… pod Empik .......a ja dojade do dworca.
Mi wsio rybka gdzie spotkamy sie dokładnie. Sypnijcie o której fgodzinie w tych katowiach się spikniemy.
beattta
Moko, to pod zegarem? Teresa o której będziesz?
okko
Spotkanie ma byc o 12?? To ja będę po drugiej stronie dworca ok.11.30-żeby spokojnie dojechać do Gliwic.
Będę stała na uliczce z boku dworca wzdłuż torów-jakby przedłużenie budek z kwiatkami.
moko.
Beatko o 11,20 pod zegarem ok icon_smile.gif albo jeszcze lepiej przy ciastkarni abadaba ??
moko.
Aha jedziecie na zlot ?

kurcze.............ja nie mam jak sie dostac icon_sad.gif
beattta
Moko, a gdzie ta ciastkarnia icon_redface.gif ?

Na zlot jedziemy w piątek, ale mamy tylko jedno miejsce wolne, bo samochód zarejestrowany na 4 osoby icon_evil.gif
moko.
Bettta ciastkarnia jest przy schodach(wejście na dworzec PKP)a obok dworca autobusowego............
jak co mozemy spotkac sie przy zabie(fontannie) na przeciwko kfc.
buras :D
Moko, odezwij sie do mnie na gg: 2143732. Najlepiej po 20. Może będę umiała Ci pomóc w kwestii zlotu.

bur co mu się nie chciało logować
miriam b
dziewczyny a zlot to gdzie?????jak i kiedy??:)bo ja zielona jak zwykle jestem.....a co do soboty..oglądałam prognoze pogody i chyba bajdocja zostaje:(
burek
Według prognozy onetu dla Gliwic to jednak lotnisko. icon_smile.gif Wczoraj miało już padać i nie padało, dzisiaj miało już na bank i tfu tfu, ale słonko świeci... Zobaczymy jutro, ale wydaje mi się, że możemy się nastawiać na lotnisko. Tylko ubrać się trzeba bo tam może wiać.
A w końcu jak lotnisko nie wypali to będzie bajdocja i też dobrze. Przecież chodzi o to, żeby się spotkać.
Beattta wisisz mi blagam.gif icon_lol.gif icon_wink.gif
beattta
Moko, to może przy żabie. O 11.20.
Robert przyjedzie po nas do Gliwic, to zabierzemy Cię w nasze strony icon_wink.gif . Tylko o której? Muszę mu podać przybliżoną godzinę.

CYTAT(burek)
Beattta wisisz mi blagam.gif  :lol:  :wink:


Nie da się ukryć icon_biggrin.gif icon_wink.gif

Czy ta Bajdocja jest gdzieÅ› blisko lotniska?
burek
Bajdocja jest niestety niezbyt blisko lotniska, ale myślę, że konieczności przemieszczania z lotniska do bajdocji nie będzie. icon_twisted.gif
Może umówmy się na jutro rano, na jakąś godzinę tu na forum, żeby ustalić gdzie się spotykamy. Pojęcie "ładna pogoda" jest pojęciem dość względnym. icon_wink.gif
Kaszanka
W domu internetu niestety niet icon_sad.gif Napiszę smsa do Ciebie, burek ok? Kurcze, tylko mam nadzieję że nie zaśpimy. Ostatnio Gaba spała do 11!! Najwyżej się spóźnimy icon_lol.gif Sprawdzałam prognozy wszędzie. Wstępnie bez deszczu. Mam nadzieję.
burek
Sms ok. Z resztą mam nadzieję, że nie będzie trzeba bo dziś pięknie jest (TFU TFU, NA PSA UROK). Poza tym u mnie nie śmierdzą koksy, a to oznacza, że deszczu nie będzie. Opowiem wam na spotkaniu co z tymi koksami jest. Tu mi sie nie chce. icon_cool.gif
moko.
Burasku odezwÄ™ sie na gg dzisiaj icon_smile.gif
Beatko o 11,20 pod zabÄ….
Teresa my spotykamy sie o 11,30 icon_smile.gif
Jak co podam mój nr.tel. 693 066 595
beattta
Burek, to może daj znać koło 10 jak z pogodą icon_smile.gif
buras :D
Koło 10 jeśli będę już w Gliwcach to nie będę miała dostępu do kompa. Wcześniej mogę, ale nie mieszkam w samych Gliwicach. icon_rolleyes.gif
beattta
No to wcześniej icon_biggrin.gif
Esther@
No, to my z Ihą zrobiłyśmy sobie właśnie wstęp do jutrzejszego spotkania icon_wink.gif

Dziewczyny, a ktoś w ogóle przyjeżdża z dziećmi?? No, oprócz Tuniśka i Ihy, bo że one przyjeżdżają ze swoimi to nie mam wątpliwości icon_lol.gif Czy moja Zosia będzie się sama bawić?
Według tej pogody niestety coś tam ma przelotnie u nas padać icon_confused.gif No ale mam nadzieję, że się im nie sprawdzi icon_wink.gif

Do zobaczenia icon_biggrin.gif
miriam b
no ja napewno będę ze swoim szkrabem....nie da mi się wyrwać samej:)icon_smile.gificon_smile.gifa zresztą juz jej obiecałam że pojedzie z mamą:)icon_smile.gif
burek
Ja oczywiście będę z Emi. icon_smile.gif
moko.
ja bede sama icon_smile.gif
ale z chęcią poniańcze co nieco icon_razz.gif:P
beattta
Tym razem będę bez Julki icon_sad.gif chociaż może i ma to swoje dobre strony - będę się mogła nagadać icon_biggrin.gif
monikagcm
udanego spotkania icon_wink.gif icon_wink.gif icon_biggrin.gif
burek
Nie wiem daczego ja mam podejmowac taką decyzję. icon_rolleyes.gif Jest 7.15. Temperaura 9 stopni C, mgła, ale słońce świeci, więc zaraz jej nie będzie. Zapowiadane są wprawdzie niewielkie opady (onet), ale ja osobiście podjęłabym to ryzyko. Jakoś nie bardzo widzę w piekną pogoda kisić się w bajdocji. Jak się zmieni pogoda to oczywiście tak, ale póki co obstawiałabym lotnisko.
Wyjeżdżam z domu około 9, więc jakby się coś później zmieniło to mnie proszę poinformować smskiem. icon_smile.gif
iff
ja sie tez szykuje na lotnisko, spoznie sie bede najwczesniej na 12.30 o ile sie uda, u mnie slonko ladne bez mgly burek pozwolilam sobie spisac Twoj numer telefonu
moko.
bede icon_smile.gif
betta do 11,20 icon_biggrin.gif
Okko do 11,30 icon_smile.gif będziemy gdzieś przy tych straganach z kwiatami icon_biggrin.gif
miriam b
no u mnie słoneczko narazie i ciepluchno już bo wróciłam z zakupów:)a powiedzcie gdzie się w ogóle wszystkie o tej12.00 spotykamy????konkretny punkt???
beattta
U nas słoneczko, jakby co (ale chyba nam to nie grozi) to przedmuchamy do Gliwic wink.gif
Do zobaczenia icon_biggrin.gif
Agusek
ale ja wam zazdroszczÄ™ icon_sad.gif
okkko, iff, esther@ oj jak chciałam Was znowu zobaczyć icon_sad.gif
Nie wspominając o tych które chciałabym poznać icon_cry.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.