To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ÅšlÄ…skie spotkanie 16 kwietnia Gliwice lotnisko lub bajdocja

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
burek
Tym razem musi sie udać. Jak się nie uda to nie wiem co zrobię icon_rolleyes.gif
Proponuję Gliwice bo jakby nie było większość z nas jest właśnie z Gliwic. Terminy są w ankiecie, ale wypowiedzcie się dokładniej co i jak.
Macie może jakieś propozycje dotyczące miejsca? Szczerze powiem, do głowy przychodzi mi tylko McDonalds bo tam z dzieciarami można bezproblemowo, ale jak macie jakieś propozycje to proszę bardzo. icon_biggrin.gif
iff
wolalabym coz zamknietego, jakis figlonad czy bajdocja nie wiem, ale zebym mogla spuscic dziecko z oka na dluzej niz 2 sekundy icon_wink.gif
ewentualnie jak bedzie super pogoda to jakis plac zabaw, najchetniej zmknaiety icon_wink.gif mam bardzo pomyslowe dziecko, wiec wiecie jak jeszcze mam miec mozliwosc pogadania z Wami, to wole w miare bezpieczny teren

mysle ze w Macu beda sie nudzic juz po 20 minutach
burek
Iffona masz rację i osobiście też wolałabym bajdocję, ale bajdocja w sobotę kosztuje straszną kasę. Nie chciałabym, żeby któraś z mam rezygnowała ze spotkania z powodu finansów. icon_sad.gif
Jak będzie super pogoda to może piknik z własnym prowiantem na lotnisku?
iff
hehe moze byc lotnikso, choc nie wiem gdzie to jest icon_smile.gif
termin w zasadzie kazdy, chyba ze tfu tfu chore ktores bedzie

ile ta bajdocja ? wole ewentualnie cene znac juz icon_wink.gif niz potem na zawal pasc icon_wink.gif
burek
Lotnisko jest w okolicach Trynku i jest do niego dość dobry dojazd komunikacją mięską. icon_wink.gif
Oczywiście straszna kasa, o której pisałam wcześniej nie dla wszystkich musi straszyć, ale może. Bajdocja wg cennika z www kosztuje 13 złotych za pierwszą godzinę, za drugą pięć. icon_confused.gif Dla mojego dziecięcia dwie godziny to absolutne minimum. icon_twisted.gif
iff
bur w Macu musialabym kupic dwa happy meale, moze wyszloby taniej, ale tez wole bajdocje, oczywiscie nie narzucamy sie i czekamy na propozycje i date spotkania od innych dziewczyn icon_smile.gif
okko
Dziewczyny my się na teraz planowane spotkanie na 100% nie załapiemy- dopiero na maj się szykujemy na was icon_lol.gif ale życzymy super zabawy
moko.
hmmmmm Gliwice ? no ok dojade jakoś 4 autobusami, ale termin to 2 kwietnia lekko po południu ? lub któraś niedziela ?
Esther@
Ja w Gliwicach baaaardzo chętnie icon_smile.gif Niestety na 2 kwietnia nie zdążymy, bo Jasiek zapalenie oskrzeli ma i nie zdążymy wyzdrowieć icon_sad.gif Ale 9 i później bardzo chętnie. W weekendy generalnie moge zawsze, w tygodniu po południu, czyli po 16.00.
Esther@
A jak chodzi o miejsce, to ja jestem za BajdocjÄ… albo jakimÅ› innym placem zabaw na wierzchu icon_wink.gif Lotnisko jak najbardziej icon_smile.gif
rzenia
Ja sie wpisuje, jesli bedzie slonecznie proponuje park Szopena i malpi gaj!

Rzenia- mama 4 let. Patryka
iff
malpi gaj obok placy Szopena a to obok palmiarni? dobrze kojarze ??
rzenia
Tak, obok palmiarni, jest zimno ale slonecznie w razie przemarzniecia mozna udac sie do MacDonalda, Bajdoicji bo wszedzie blisko z Parku Szopena
beattta
CYTAT(burek)
Tym razem musi sie udać. Jak się nie uda to nie wiem co zrobię icon_rolleyes.gif


Burku, jak uda Ci się zebrać nas w wiekszej ilości, w jednym miejscu i w tym samym czasie to ja blagam.gif icon_wink.gif

Najchętniej wybrałabym sobotę 9-go do południa, ale może być też niedziela. Miejsce obojętne, chociaż najmniej odpowiada mi McD, a najbardziej lotnisko (chociaż nigdy tam nie byłam, ale jakoś tak interesująco brzmi icon_wink.gif )
Iwa.mamaprzemka
9 niestety nie mogę bo mam wyjazd. 2 mogłabym się sprężyć.

Jeśli chodzi o miejsce to nie wiem czy nie lepsze byłyby np. Katowice. Sosnowiec tez jest "silnie " reprezentowany i byłoby dla wszyskich w podobnej odległości. To oczywiście tylko propozycja.
Joga75
My możemy i 2go i 9go, ale tylko po południu.Do 13 pracuje.
W Bajdocji byłam na ostatnim spotkaniu i nie pogadałam spokojnie nawet dwóch minut.
Michał miał wtedy roczek z haczykiem, szalał na autku, bo na inne zabawy był jeszcze za mały.Czy teraz by sobie tam poradził lepiej?Wątpie.
Dlatego wole lotnisko lub park.
A co Katowic to raczej też moge, tylko gdzie by to miało byc dokładnie??
Kaszanka
U mnie Katowice odpadają. Jazda pociągiem z Gabą to nie na moje nerwy.Ogólnie pasują mi soboty i niedziele. Pracuję więc wolna jestem dopiero koło 17.
Jestem za lotniskiem bo dojazd mam niezły. W niedzielę tym bardziej bo jestem u rodziców na Trynku.
iff
rozumiem ze sie jutro nie spotykamy
to co moze jednak umowimy sie na tego 9 ??
Izunia
Ja niestety odpadam bo:
Gliwice to jak dla mnie za daleko icon_sad.gif a poza tym ja nawet nie znam Gliwic - jakoś nie miałam okazji tam być
a na dodatek tak się złożyło, że wszystkie wekeendy kwietnia spędzam na zajęciach icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
iff
eee dziewczyny musimy sie sprezyc z organizacja bo niedlugo bedzie 9 i znowu sie nie umowimy.. ?

wiec co 9 moze byc ? co z miejscem spotkania ? trzeba miec jakas ewentualnosc na brzydka pogode ?
ja nie znam gliwic ale czy w tym parku szopena sa jakies atrakcje ? plac zabaw ? lub jakas droga aby dziecko moglo pojezdzic na rowerze ?
nie wiem czy brac taki ekwipunek ze soba icon_rolleyes.gif napiszcie jeszcze w jakim wieku sa dzieciaczki aby zgrac sie towarzysko icon_wink.gif
moko.
Kurcze w takim razie oprtowałabym za spotkaniem w dniu 16 kwietnia.
Bo: bede mieć kase(będzie po wypłacie), nei mam zajęć, mogę wtedy dojechać do Gliwice bez problemu)
plisss......16.IV
burek
Hmm proponuję sobotę 16 kwietnia około godziny 11. Miejsce - jeśli będzie łądnie i ciepło: lotnisko (proszę wziąć ze sobą "kosze piknikowe" i kocyki), a jeśli będzie zimno lub mokro to może bajdocja? Kto za?
Kaszanka
Jestem za.
moko.
Ja też icon_smile.gif
Bede bez młodego więc poniańcze Wasze szkraby jakby co icon_smile.gif Jak sie dadzą poniańczyc icon_razz.gif
Esther@
Ja chętnie, wszystko mi pasuje icon_smile.gif
Moko, a Tobie chętnie zapewnie dwie sztuki do niańczenia icon_mrgreen.gif
iff
moko czemu mlodego nie bedzie ?z kim moj Piotrek bedzie sie bawil ?

jestem za 16
anonimowy
16 kwiecien ok

Rzenia
beattta
16-go może być
tylko poproszę gliwiczanki, o dokładniejszą instrukcję jak tam dotrzeć samochodem icon_smile.gif
Joga75
16go pracuje do 13 icon_sad.gif
Mogę się spóźnić? Będziecie tam jeszcze?
Na 13.30 powinnam być na lotnisku, może być, czy za późno?
moko.
Poczekamy na Ciebie icon_smile.gif
Iffona nie bedzie młodego poniewaz to jest dzień przeznaczony na zakupy z dziadkiem...............
Słuchajcie powiedzcie mi jakie jest połaczenie z Gliwic do Katowic(bezpośrednie) tzn linie jakie? nr?
I czy daleko jest lotnisko od przystanku w strone Katowic ?
iha
To i ja 16.IV chętnie się stawię icon_biggrin.gif
Kaszanka
Moko, najlepiej wysiąść na dworcu i iść na przystanek przed GCH. I autobusem: 60, 126, 677 do samego końca. Potem już blisko. Najwyżej jak będziesz wiedziała o której będziesz na przystanku to wyjdę po Ciebie.
moko.
Wysiąść na dworcu w Gliwicach tak ? a co to jest GCH ? icon_redface.gif
Kaszanka
Tak, na dworcu. GCH - Gliwickie Centrum Handlowe. Rzut beretem od dworca, prawie naprzeciwko, wystarczy przejść przez ulicę. Popytaj ludzi jak wyjdziesz to wszyscy Ci pokażą icon_smile.gif
moko.
e trafiÄ™ jakos icon_smile.gif
no to co godz która dokładnie ?
11,00 ?
iff
a ja poprosze o wytyczne jak dojechac na to lotnisko samochodem
moko a Oskar z dziadkiem nie moze sie kiedy indziej wybrac ? icon_wink.gif
Kaszanka
Ja z tych poruszajÄ…cych siÄ™ autobusami albo na piechotkÄ™...
Lotnisko jest na końcu ul. Lotników. Skąd dokładnie będziesz jechała? W programie Mapa dość dokładnie pokazuje trasę więc jakoś wytłumaczyć będę mogła.
burek
Moko, wyjadę po Ciebie na dworzec. Tylko muszę wiedzieć dokładnie kiedy będziesz bo u nas pod dworcem parkuje się jak na Okęciu icon_wink.gif - blisko na bardzo krótko, albo dalej za to drogo. icon_confused.gif
Samochodem jadąc od Mikołowa, Katowic ulicą Pszczyńską trzeba skręcić w lewo w ulicę Bojkowską na pierwszych światłach za lidlem, a następnie tuż przed plusem w prawo w ul. Lotników i jechać do końca.


icon_mrgreen.gif
moko.
Bureczku no zacałuję Cię na śmierc wink.gif
SiÄ™ wymienimy telefonami no nie i jakoÅ› dogadamy siÄ™.
icon_smile.gif
burek
Moko, luzik kobieto. icon_biggrin.gif
Byłam wczoraj na lotnisku i sprawdziłam jak to tam wygląda. Jest plac zabaw taki z bali (mostek, drabinki + zjeżdżalnia), dość fajnie to wygląda. Obok jest barek czynny od 12 (niestety był zamknięty), w którym ponoć można zjeść, a napić się to na pewno. Oczywiście parking tez w zasięgu wzroku. Jedyne co, to tam nie ma nawet kawałka drzewka, więc jak będzie słonko to się będziemy smażyć lub schowamy w barku (takie altanki jakby ma w ogródku).

icon_mrgreen.gif
beattta
Burek, skoro mamy już ustalony termin to może warto w temacie wątku wpisać go razem z godziną i miejscem.
Może jeszcze ktoś dołączy icon_biggrin.gif
rzenia
W sobote ma byc deszczowo ale i slonecznie w Gliwicach!
(prognozy pogodowe z onetu)
anax
Szkoda bo właśnie wróciłam z Gliwic.I byłam 2 razy na lotnisku na spacerku.Mam zdjecie pod samolotem.a co do barku to kosmiczne ceny tam maja.plac zabaw ok
iff
dziewczyny nie bede, nawalilam, bezmyslnie omowilam terminy zajec Piotrka z trenerem, w tej chwili nie moge sie wycofac, bo pode mnie ustalano spotkania, a ja jak ten slimok podalam soboty wolne i od 11 do 13 mam zajete, tzn Piotrek, najwczesniej wyrobilabym sie na godzine 15 ale to takim szybkim pedem
przepraszam, zagapilam sie moja wina
miriam b
dziewczyny jestem chętna również:)dostałam od rzeni sms że będzie spotkanko....ale podała mi zły numer komórki(ktoś się wściekł jak napisałam że jestem chętna do spotkania)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif.....rzenia podaj jeszcze raz sms...albo numer gg najlepiej...i napiszcie o której...ja jestem zmotoryzowana więc jak ktoś będzie na dworcu to moge zabrać ..chętnie..może nawet obie trafimy lepiej:)gg 1682037
rzenia
Miriam , rzeczywiscie z numerem komorki mi nie wyszlo icon_smile.gif Odezwe sie na gg
rzenia@interia.pl, tel. 697 767 009, gg 109 554

Rzenia
Daretka
ja niestety mam szkołe więc odpadam, mam nadzieje, ze jeszcze sie z
Wami spotkam icon_smile.gif
moko.
no ja sie piszÄ™ na spotkanie !!!
miriam b
dziewczyny ja na tym lotnisku to pierwszy raz będę.....a nie będzie trochę za zimno na kocyk i koszyczki??icon_razz.gif:)icon_smile.gif??a co tam w ogóle jest??????napiszczie mi plizzzzz....żebym póżniej na głupa nie wyszła:)
burek
Co do tego czy lotnisko czy bajdocja umowimy sie blizej soboty. Jakos nie widzi mi sie konkretnie umawiac dzis jak nie wiadomo do konca jaka pogoda bedzie. Na wszelki wypadek podam wam moj numerek kom., wtedy jak ktos jakies watpliwosci bedzie mial to sobie zadzwoni do burasa. icon_biggrin.gif
0 888 725 737
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.