To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Blizna po porodzie-czy smarować??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamajul
Poradźcie jak można dbać o bliznę po nacięciu. Minęło dwa tygodnie, szwy rozpuszczalne chyba się już rozpusciły.. Mam w domu maść solcoseryl, czy mozna nią smarować? Mój lekarz na urlopie i nie bardo mam się z kim skonsultować, a nie chcę przegapić terminu "uelastyczniania" czy "szybszego" gojenia bo to jest przecież istotny fragment ciałka wink.gif .
Maciejka
Monika, taki wątek i zupełnie nowy już jest. Zajrzyj sobie, tam są cenne rady. icon_smile.gif
To znaczy, ze za drugim razem też mnie nadetną? icon_sad.gif
gosiat
Mnie za drugim razem nie nacieli, choć dziecię ważyło - bagatela - 4300g. icon_biggrin.gif
A którym szpitalu Maciejko masz zamiar rodzić?
mamajul
maciejko- dziękuję. Ja tu wpadam jak burza-piszę, czytam co mi w oko wpadnie i zmykam icon_lol.gif -stąd zdublowane wątki.
Maciejka
Monika, ja sie wcale nie dziwię, przeciwnie podziwiam, ze masz czas na forum. I napełnia mnie to otuchą. Znaczy się z dwójką da sie zyć... icon_biggrin.gif

Gosiu, będe rodzial na Jaczwskiego.
mamajul
maciejka - da się icon_smile.gif. Jeszcze lepiej było by mieć ogródek....
gosiat
Byle przetrwać pierwsze pół roku. Potem dzieci bawią się razem i jest więcej wolnego czasu niż przy jedynaku.
Przynajmniej tak jest w moim przypadku... icon_wink.gif icon_biggrin.gif

Maciejko - tam ponoć zawsze nacinają, ale zawsze możesz negocjować. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.