To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Śląskie spotkanie 2 października :))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
beattta
Julka od wczoraj gorączkuje, ale nie ma innych objawów icon_sad.gif
beattta
CYTAT(iwona28)
CYTAT(karolka)


no to wymyśl proszę jakieś ciekawe miejsce w Sosnowcu, chętnie pojadę również

Bardzo bym chciała,ale niestety nie znam nic ciekawego w Sosnowcu,byłam w tym mieście kilka razy,ale nie znam go za dobrze i nie znam miejsc gdzie mogły by spotkać sie mamy z dzieciaczkami. icon_confused.gif


W okolicach Plejady jest ogrodzony plac zabaw dla dzieci i mały park icon_biggrin.gif
iwona28
Tak słyszałam od koleżanki o tym miejscu,ale ja nie mam jak tam dojechać,niestety nie mamy już autka. icon_sad.gif
karolka
No a Kazimierz Górniczy? Tu jest dopiero park ze zwierzątkami i dzieciaczki by pohasały...No i ja tu mieszkam niedaleko parku, hi hi. Są lamy, kozy, jelenie, króliki, świnki wietnamskie, osiołki i dużo jeszcze...tylko musi być pogoda
beattta
W Kazimierzu tez jest Å‚adnie icon_biggrin.gif
iwona28
Tak tam jest ladnie icon_biggrin.gif tylko musi być pogoda icon_biggrin.gif ,a ja muszę sobie jakiś dojazd zorganizować bo ode mnie nie ma tam żadnego połączenia. icon_cry.gif
beattta
Iwona, a skÄ…d jesteÅ›?
iwona28
Z Jaworzna icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
moko.
No tak ale aby pospacerowac w tym mini parku-zoo trzeba trafić z pogodą, ja bym obstawiała za zamkniętym pomieszczeniem. . . .
beattta
Jedyne miejsce, które przychodzi mi do głowy to Ikea icon_confused.gif . Dzieci do przedszkola a my do kawiarni icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.