To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Śląskie spotkanie 2 października :))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
burek
Kobiety śląskie, wszyscy się spotykają, a my nie. icon_sad.gif Nie wstyd wam?
Proponuję 1 października czyli za tydzień. icon_smile.gif
Miejsce... będzie cięzko coś dobrać tak, żeby nas się mogło jak najwięcej spotkać bo jesteśmy porozrzucane icon_wink.gif, nie to co Warszawianki. icon_sad.gif Trzeba jednak pamięteć, że mamy kilka mam z maleńkimi dziećmi (Tuni, Iha mają te najmniejsze) z Gliwic, więc może... Przyznam, że mnie tez najwygodniej do Gliwic, ale się dostosuję.
Co wy na to?
moko.
hm wstępnie się piszę na to icon_biggrin.gif
ok jakoś przybęde do Gliwic icon_razz.gif ino będe was męczyć o namiar gdzie wysiąść i gdzie iść i jak wrócic do M-wic icon_razz.gif
Ale o lokal musicie Wy się zatroszczyć bo ja Gliwic nie znam.
burek
Mnie to by pasiła Bajdocja. Pogadać byśmy mogły, a nie tylko te dzieci i dzieci... icon_redface.gif icon_wink.gif icon_lol.gif
moko.
ha ja będe bez dzieciaka icon_razz.gif
iff
moko nerwujesz mnie, bierz Oskara bo moj Piotrek nie bedzie mial sie z kim bawic
pasuje mi najwczesniej godzina 13, bo mamy basen na 11 i nie wyrobie sie wczesniej do Gliwic, bajdocja tez mi odpowiada
moko.
ej ciężarna nie denerwuj się wink.gif
ok zobaczymy co da się zrobic.
Ino prosze o namiar gdzie jest bajdocja?
beattta
Niech będzie wink.gif , ale następnym razem już nasze rejony icon_biggrin.gif . Na 13-tą? Poproszę o mapkę dojazdową icon_smile.gif
burek
Bajdocja jest przy ulicy Zwycięstwa. Tu jest mapka dojazdu i w ogóle informacje, jednym słowem strona. Następnym razem spotkamy się w Katowicach hyhy pewnie za jakiś rok. icon_lol.gif
burek
Teraz spojrzałam. Mapka jest kijowa, niestety. icon_sad.gif
okko
A nie mogłybyście 2 października - w niedzielę to byśmy przyjechali ale w sobotę nie damy rady
burek
Jak dla mnie może być i niedziela. Dostosuję się. Na pewno w niedzielę jest mniejszy ruch i łatwiej zaparkować. icon_biggrin.gif
okko
Ja tylko tak nieśmiało- bo wiem że większośc niedziele woli spędzać rodzinnie .
Ale chętni jesteśmy
moko.
jesteśmy skłonni przybyc 2 października, specjalnie dla Teresy i Kubka icon_razz.gif
aneta z urwisami
Szkoda dziewczyny że was nie poznam, za tydz. jedziemy do rodziny już zaklepane jest od dawna icon_evil.gif. Życzymy udanej zabawy. Na Katowice piszemy się rękami i nogami icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Pozdrawiam wszystkich Aneta icon_biggrin.gif
iff
mozemy i w niedziele icon_smile.gif ale dopiero po 14 , bo mamy obiadek z tesciami, jak co niedziele z reszta
okko
Dziewczynki jesteście super, że zechciałybyście -ewentualnie zmienić plany dla nas icon_smile.gif

Beata a wy mogłybyście?
beattta
CYTAT(okkko)
Dziewczynki jesteście super, że zechciałybyście -ewentualnie zmienić plany dla nas icon_smile.gif

Beata a wy mogłybyście?


W takim towarzystwie może być i niedziela icon_biggrin.gif
wiola
to moze i my sie załapiemy icon_biggrin.gif
burek
Ok, już mamy ustalony dzień i miejce. Powiedzcie jeszcze jaka godzina wam odpowiada. Mnie obojetnie o której się spotkamy, byleby spotkanie doszło do skutku. icon_biggrin.gif
moko.
godziny okołopołudniowe.
Bo musze dojechac komunikacją miejska a to potrwa dosc długo i tak samo musze wrócic.
burek
Własnie doczytałam, że Iff może po 14, więc może umówmy się o 14 już w Bajdocji. Jednym słowem zapewnijmy bąkom trochę ruchu po wczesnym obiadku. Moko, czym zamierzasz jechać? Może Cię skądś podholować?
beattta
CYTAT(moko.)
godziny okołopołudniowe.
Bo musze dojechac komunikacją miejska a to potrwa dosc długo i tak samo musze wrócic.


Moko, możesz zabrać się ze mną. Tylko potrzebna będzie podkładka dla Oskara. Razem będzie nam raźniej icon_biggrin.gif
moko.
Beatko dzięki za zaproszeni:) ja sie pisze na to. Ale Oskara nie biore jest chory.
beattta
Może być na 14-tą icon_biggrin.gif
moko.
moze byc icon_biggrin.gif

p.s
beattko gdzie mam podjechac byś mnie zabrała?
Jak co pisz tu lub na priv.
beattta
odezwę się na priv. wieczorem icon_biggrin.gif
moko.
Czyli co lista obecnosci:
burek z Emi i...........
okkko z Kubkiem
beattta z Julką
ja sama icon_rolleyes.gif
iff z chłopakami
wiola z ....................
beattta
Mało nas icon_sad.gif
a gdzie reszta icon_question.gif
moko.
Iha, Kaszanna, miriamb, rzenia i inne meldowac się.
Kaszanka
Być może będę z Gabą i mężem do pilnowania Gaby. Nie wiem czy ona nie za mała na szaleństwa w Bajdocji ale mąż się zaoferował na fikanie z nią podczas plotek icon_smile.gif
Jak nas nie będzie to nie z naszej winy icon_wink.gif
iff
dziewczyny ja nie przyjade, jestem kaszlaco-psikajaca, Maciek tez ma katar, niby lagodne objawy przeziebienia, ale ja sama nie chcialabym aby ktos w takim stanie przyszedl na spotkanie
moze nastepnym razem icon_smile.gif
beattta
Iff, szkoda bo osobiście chciałam pogratulować Ci Atomówki icon_biggrin.gif

Szczerze mówiąc to ja tez dzisiaj jakaś niewyraźna się zrobiłam, łamie mnie w kościach, boli mnie głowa itp. ale to tak już jest w pewnym wieku icon_wink.gif przy zmianie pogody.
okko
Beatka- oby to "wiek" icon_lol.gif a nie choróbsko jakieś.

Dziewczynki nie wiem jak będzie do niedzieli ale dzisiaj Kuba kaszle i jakis taki podejrzany icon_sad.gif
moko.
Dziewczyny zdrowe jesteście?
spotykamy sie jutro ?
karolka
CYTAT(beattta)
Niech będzie  :wink: , ale następnym razem już nasze rejony  :D . Na 13-tą? Poproszę o mapkę dojazdową  :)


No ja niestety nie mogę, dzieciaczki zakatarzone, ale podpisuję się pod spotkaniem w okolicach Sosnowca w najbliższym czasie!
okko
nas też nie będzie icon_sad.gif
Kuba przeziebiony więc nie będe ryzykowała, że kogoś zarazi icon_sad.gif
Przepraszam bardzo bo to na moją prośbe było w niedzielę wyznaczone ale uważam, że z takim dzieckiem nie ma sensu między dzieci iśc
moko.
Łee Okkko zdrowiejcie icon_biggrin.gif Karolka wy też.

Beatta ? a Ty ?
beattta niezalogowana
Ja też odpadam icon_sad.gif
Moko, przepraszam bo miałam Cię zabrać, ale nie chcę nikogo zarazić.
moko.
Beattko zdrowiej icon_biggrin.gif

Burek w takich okolicznoscich chyba nie ma sensu spotkac się ? byłybysmy we dwie, w tym ja bez Oskara.(Kaszanna nie potwerdziła ze na 100% bedzie) Poza tym dla mnie jest wielka trudnosc w dostaniu sie do Gliwic icon_sad.gif

Odkładamy spotkanie na zaś ? mam nadzieje że w końcu uda nam się spotkać.
karolka
moko skąd dokładniej jesteś??
burek
Heh, kobiety ja i tak już muszę bo obiecalam Emi tę bajdocję. No nic, sama będę. icon_sad.gif
moko.
Karolka z Mysłowic.

Buruś bawcie sie dobrze.
burek
Dzięki Moko. Jak obiecałam Emi to muszę,ale męża wezmę i gdzies na obiadek skoczymy, tak więc nie ma tego złego... icon_wink.gif
rzenia
Ups myslalalm, ze mnie spotkanko ominelo...
Bede sledzic watek, kiedy sie wykurujecie- dajcie znac!
Pat tez przeziebiony icon_smile.gif
iwona28
Ja następnym razem też piszę sie z córkami na spotkanie,ale wokolicach Katowic,Myslowic lub Sosnowca,bardzo miloby mi było spotkać jakieś fajne mamy z ich pociechami.
karolka
CYTAT(iwona28)
Ja następnym razem też piszę sie z córkami na spotkanie,ale  wokolicach Katowic,Myslowic lub Sosnowca,bardzo miloby mi było spotkać jakieś fajne mamy z ich pociechami.


no to wymyśl proszę jakieś ciekawe miejsce w Sosnowcu, chętnie pojadę również
iwona28
CYTAT(karolka)
no to wymyśl proszę jakieś ciekawe miejsce w Sosnowcu, chętnie pojadę również

Bardzo bym chciała,ale niestety nie znam nic ciekawego w Sosnowcu,byłam w tym mieście kilka razy,ale nie znam go za dobrze i nie znam miejsc gdzie mogły by spotkać sie mamy z dzieciaczkami. icon_confused.gif
Kaszanka
A my po prostu zachorowaliśmy icon_sad.gif
iff
moj Maciek sie rozlozyl zapalenie oskrzeli
iwona28
Wszystkim chorym życzę zdrówka. przytul.gif przytul.gif przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.