To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Paczki świąteczne w przedszkolu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
beattta
CYTAT(agnieszkabryndza)
Brawo Beatta, tak wlasnie , kazde dziecko dostanie mydlo .b.
icon_biggrin.gif

Pomysł jakby to powiedzieć - oryginalny icon_wink.gif Pani dyrektor jak nikt inny dba o higienę swoich przedszkolaków.
CrazyMary
Myślałam że majtki. icon_twisted.gif
Ludek
CYTAT(agnieszkabryndza)
Ale zadam Wam zagadke na Mikolajki w naszym przedszkolu wszystkie dzieci dostana to samo, byl to wybor Pani Dyr., to cos kosztuje 9zl i jest na litere M.
(Zwyciezcy moge sama ufundowac te rzecz, na M rzecz jasna) icon_smile.gif.b


MÅ‚otek icon_lol.gif

Marker

Masa solna

Malowanki
katiek
Ja dziś widziałam do dzieci dostaną od Mikołaja-prezenty zostały kupione przez przedszkole. Dziewczynki dostaną skarbonki-zwierzaki które wydają różne odgłosy (odjazdowe są) a chłopcy samochody (w zależności od wieku rózne typy).
Zabawki mają ponoć wieczystą gwarancję od firmy produkującej (little cośtam).
W sumie mi się podobały (tyle że nie wiem czy Kinga nie wolałaby tego samochodu...) icon_wink.gif
Ludek
Robiłam ostatnio rajd po sklepach w poszukiwaniu odpowiednich zabawek na prezenty. Trafiłam na fajną polska firmę produkujacą zabawki i gry edukacyjne. Ich stronka to www.alexander.pl. Sporo ich zabawek mozna znaleźć w sklepie internetowym https://www.twoje-zabawki.pl/index.php?sid=...&m=katalog&c=91

Ja na ich gry trafiłam w hurtowni zabawek więc pewnie można je znaleźć również w normalnych sklepach. W marketach nie widziałam.
anax
Swego czasu przedszkole od siebie dawało paczki mikołajowe naprawdę ładne.Duzo słodyczy było.W zeszłym roku słodyczy tyle co kot napłakał.A z komitetu są kupowane paczki typu zabawki w granicach 20 zeta na dziecko.
marghe.
przyznam, ze nie znosze paczek ze słodyczami..
basiau
50zł - tyle mam wyłożyć na paczkę dla Karoliny icon_confused.gif .
Po zeszłorocznym badziewiu za kupę kasy muszę się dowiedzieć, co w tym roku dzieci dostaną.
Ciocia Magda
a w co pakowane sÄ… prezenty w Waszych przedszkolach?
nie wiem, czy mi starczy na rasowe torby prezentowe
agabr
Magda a celofan, taki wiesz kwiaciarniany?.b
Ludek
Udało mi się kupić w hurtowni bardzo fajne torebki z 2 zł. Są większe niz A-4 i nie papierowe, a z jakiejś takiej sztywnej a'la folii, do tego w ładnych kolorach.
U Ciebie też są na pewno hurtownie. W sklepach jest niestety dużo drożej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.