To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

trądzik różowaty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

winka
Hej! Może któtaś z Was miała problemy z pękającymi naczynkami i początkami trądzika różowatego? Może znacie jakieś dobre kosmetyki, bo zabiegów u kosmetyczki chciałabym uniknąć. Biorąc tylko witaminy B i PP nie wiele zdziałałam na razie. Proszę o porady.
Lua
Miałam kilka lat temu podobny problem, na szczęście przeszło zupełnie.
Byłam u dermatologa, który przepisał mi Elocom na policzki i zabronił jeść potraw smazonych, słodyczy, nie pic alkoholu i nie palic. Elocom stosowałam ok tygodnia, potem przerwa, potem jeszcze raz maść i przeszło. Ale zaznaczam, nie był to trądzik różowaty, jedynie kłopot z naczynkami i bardzo wrazliwą skórą.
Pozdrawiam Lua
kasiarybka
Polecam Ci seriÄ™:

PHARMACERIS R to:
seria kosmetyczna na trądzik różowaty

kosmetyki SKUTECZNE we wspomaganiu leczenia stanów zapalnych, zmniejszaniu zaczerwienienia oraz zapobieganiu dalszym zmianom skórnym

- zawierają najwyższej jakości składniki aktywne
powszechnie stosowane w farmacji
- są efektem wieloletnich przygotowań i badań przeprowadzonych w Centrum Badawczym
Dr Irena Eris oraz w niezależnych specjalistycznych instytutach badawczych


kosmetyki BEZPIECZNE

- nie zawierajÄ… kompozycji zapachowych
- nie zawierają barwników
- przebadane na osobach ze skłonnościami do alergii,
hipoalergiczne
- testowane pod kontrolą dermatologów



Pojemność opakowania : 200 ml
Obszar pielęgnacji: twarz
Rodzaj skóry: z trądzikiem różowatym, sucha, łuszcząca się,
Działanie: kojące, matujące, tonizujące, myjące, łagodzące,
Stosowanie: kilka razy w ciÄ…gu dnia, codziennie,
Wiek: bez względu na wiek,
Składniki aktywne: D-pantenol,
Opis: Płyn myjąco-tonizujący o natychmiastowym działaniu łagodzącym, kojącym, matującym i odświeżającym.
Przy stosowaniu razem z innymi preparatami z serii Pharmaceris R, zmniejsza podatność skóry na podrażnienia. Zawiera specjalnie dobrane składniki:
- proteiny sojowe, które przyspieszają gojenie się zmian krostowych oraz zapobiegają ich powstawaniu,
-wyciąg z algi Macrocystis pyrifera, który zmniejsza zaczerwienienia oraz obrzęki,
- D-pantenol, który łagodzi podrażnienia i objawy wywołane czynnikami alergogennymi.
Płyn przeznaczony jest do codziennego przemywania skóry
z trądzikiem różowatym. Zastępuje tradycyjne mydło i tonik.
Sposób użycia: Przetrzeć twarz tamponem zwilżonym płynem. Stosować dwa razy dziennie.
Wstrząsnąć przed użyciem.



Pojemność opakowania : 30 ml
Obszar pielęgnacji: twarz
Rodzaj skóry: z trądzikiem różowatym, łuszcząca się, sucha,
Działanie: zmniejszające zaczerwienienia, kojące, pielęgnujące, zmiękczające, wygładzające, przeciwbakteryjne, łagodzące,
Stosowanie: na noc, na dzień, codziennie,
Wiek: bez względu na wiek,
Składniki aktywne: alantoina, D-pantenol, retinol,
Opis: Krem pielęgnujący o intensywnych
właściwościach łagodzących i zapobiegających powstawaniu zmian krostowych.
Doskonale nawilża i poprawia kondycję skóry.
Zawiera specjalnie dobrane składniki:
- Octopirox®, który dziaÅ‚a bakteriobójczo i zapobiega czÄ™stemu nawracaniu dolegliwoÅ›ci,
- witaminę K, która wspomaga gojenie się podskórnych wybroczyn
- wyciąg z algi Macrocystis pyrifera, który zmniejsza zaczerwienienia oraz obrzęki,
- D-pantenol łagodzący podrażnienia i objawy wywołane czynnikami alergogennymi,
-; alantoinę i retinol o właściwościach wygładzających, zmiękczających i kojących podrażnioną skórę.
Krem przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji
skóry z trądzikiem różowatym.
Stosować dwa razy dziennie.

Widziałam efekty, były zadowalające.
sylwiakrol
Kasiu,a czy ten krem można używać jak się ma cerę mieszaną?
kasiarybka
Tak...icon_smile.gif

Ps. Sorry , że tak krótko, ale czasu mało...
ewank
A ja mam pytanie, czym różni się trądzik różowaty od normalnego. Mam o jakiegoś czasu problemy z cerą, ciągłe pryszcze, zaskórniki - jak u nastolatki, a tu już trzydziecha na karku. Nie pomaga mi smarowanie płynami antybkretyjnymi, miałam też antybiotyk (Zineryt) do smarowania i nic. Pomóżcie.
Ewa.
ewank
Wszystkie macie gładziutkie cery? Czy nikt nie ma podobnych problemów? Napiszcie:( !
ewank
marghe.
CYTAT(ewank)
A ja mam pytanie, czym różni siÄ™ trÄ…dzik różowaty od normalnego. Mam o jakiegoÅ› czasu problemy z cerÄ…, ciÄ…gÅ‚e pryszcze, zaskórniki  - jak u nastolatki, a tu już trzydziecha na karku. Nie pomaga mi smarowanie pÅ‚ynami antybkretyjnymi, miaÅ‚am też antybiotyk (Zineryt) do smarowania i nic. Pomóżcie.
Ewa.


z tego co pwoedziała mi moja kosmetyczka (a wydaje mi sie,ze sie zna na rzeczy) to własnie koło 30 przychodzi druga młodosc .. pod postacią wszelakich krostek, zaskórników. Niestety
co robic?
Chodzić do kosmetyczki
Wybrać sie do dermatologa
wybrac sie do ginekologa (badania hormonalne)
zdrowo jeść
cydorka
CYTAT(ewank)
A ja mam pytanie, czym różni siÄ™ trÄ…dzik różowaty od normalnego. Mam o jakiegoÅ› czasu problemy z cerÄ…, ciÄ…gÅ‚e pryszcze, zaskórniki  - jak u nastolatki, a tu już trzydziecha na karku. Nie pomaga mi smarowanie pÅ‚ynami antybkretyjnymi, miaÅ‚am też antybiotyk (Zineryt) do smarowania i nic. Pomóżcie.
Ewa.


sama nie moge znaleźć , ale ja swojego czasu pisałam tu o trądziku różowatym- to zupełnie coś innego niż klasyczny,
trądzik rózowaty ma zupełnie inne podłoże występowania
spróbuje poszukać wątku, nie mam dzis czasu, żeby opisywać jeszcze raz..
cyd
cydorka
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=17...7586&highlight=


o tu troszke
cyd
ulcik
a jeśli chodzi o podkłady do tuszowania trądziku to ja polecam najnowszy zestaw Vichy Dermablend .. fakt drogi ..ale pięknie wszystko zakrywa ...

u.
Agnieszka
Polecam Vichy Norma Derm rewelacja icon_smile.gif borykałam się kilka lat z tym problemem,po miesięcznym stosowaniu kremu mam na prawdę fajną cere icon_biggrin.gif BARDZO POLECAM
AnnaByk
Dziewczyny co myślicie o tym ?

https://www.bioptron.org/index_pliki/Page928.htm

Czy jest jakas Pani z Krakowa tak jak ja?
Potwora
A mnie po kuracji hormonalnej wysypało - dermatolog mówi, że to trądzik. Ręce załamuję...
Mam antybiotyk doustnie i Metronizadol do smarowania.

Myję twarz Phisiogelem, stosuję też krem tej firmy.
Mam zakaz chodzenia do kosmetyczki, uważać na składniki zatykające pory w kosmetykach.

Na wizażu znalazłam artukuł: www.wizaz.pl/poradnik_kosmetyczny_tradzik_rozowaty.php
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.