To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nie wiem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Doruśka
Kacha,ja rozumiem ze jestes zrezygnowana,ale zadzwoń i zapytaj co masz robić,jak zbierac dowody.
kachaaa
chyba musze to zrobić , będę wiedzieć jak i co robić i tak jak Dorusia napisala będę wiedziała jak to robić i co zbierac
myszka
Art. 134 Kp. Jeżeli dobowy wymiar czasu pracy pracownika wynosi co najmniej 6 godzin, pracownik ma prawo do przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut, wliczanej do czasu pracy.


Kachaaa, nie bardzo rozumiem - on wam kwestię przerwy "toaletowej" omawia w mailu? Po pierwsze - moim zdaniem absurd. Po drugie: sprawy pracownicze reguluje regulamin pracy, czy układ pracy zbiorowej.
kachaaa
myszka niestety poszedl oficjalny mail że poza wyznaczoną pzrerwą nie można nam opuszczać stanowisk pracy
Potwora
Kacha mam taki numer do PIPu: 71 371 04 31
menada
Kacha, wczorajszy dodatek Praca do Wyborczej liczył 84 strony, widziałam sporo ciekawych ofert, wysyłaj hurtowo i uciekaj z tego piekiełka przytul.gif
kachaaa
dzieki za tele
oferty wysyłam hurtowo równiez z wyborczej - tylko w wyborczej 70 % ofert to tzw fikcyjne
ruda_kasia
https://bip.um.wroc.pl/m44569/

popatrz Kasiu na stanowiska urzędnicze, te nabory przynajmniej są oficjalne, może szansa jest, praca w urzędach nie jest super płatna, ale przynajmniej nie więcej niż 8 godzin, choć doświadczenie Wiolonteli wskazuje, że i przy rekrutacjach moga być przekręty, ale a nuż nikt nie spełni wymagań ogłoszenia icon_wink.gif
kachaaa
kurcze nie bardzo spełniam wymogi, ale zaniose na dwa stanowiska spróbowac warto
ruda_kasia
i oglądaj sobie na BIP-ie strony urzędów (różnych, mnie ten było znaleźć najłatwiej, a wiele czasu nie mam), może lepiej (mniejsze obłożenie) w okolicy..., a tak a propos nie musisz mieć dowodów dla PIP-y wystarczy sugestia, że prawa pracowników są łamane - choćny to, kiedy podpisałaś umowę...
Potwora
Nie wiem czy się pokrywają z tymi w BIPie ale widzę, że niektóre stanowiska pokrywają się z Twoim wykształceniem
https://www.wroclaw.pl/m44565/p6222.aspx
kachaaa
Olcia to samo , nie bardzo wszystko spełniam ale dziś siadam pisze drukuje a Tomek w piatek zawiezie
kachaaa
nic ...cisza...nawet nie zadzwoniÄ…...jestem beznadziejna.....


wiecie co zrobili w mojej pracy....gościu mnie zaczoł zastraszac bo niespodobało mu się jak wytykam błędy mojej podwładnej ( takie miałam polecenie służbowe żeby szukac błędów i pomagać je naprawiac jak równiez uczyc , wdrazać , wyjasniac , tłumaczyć i planowac prace) ktora jest jego dziewczyną ....straszyl mnie ....jakies dziwne zapytania o zdrowie mojego dziecka.....poszłam do kierownika...wysłałam maila które mi pisal i straszyl mnie w nich....wszystko obruciło się przeciwko mnie...wszystko...to ja zachowuje się jak gówniara...to ja pisalam wyjasnienia...mi zabrał wszystkie moje sprawy , prowizje , dodatek....a jego w tym dniu zatrudnil na rok .... spadłam na samo dno ....nic nie istnieje...najgorzej że synek chodzi i nie wie co sie dzieje z mamą bo albo śpi albo płacze albo po nocy chodzi po domu....zupy nie jadl juz tydzień...nawet matką jestem beznadziejną....a moze ja pasozyt jestem który chodzi po świecie i żeruje ....chyba nawet nie jestem półpasożytem ...ten w końcu coś daje....zniszczyli mnie...próbowali kilka tygodni temu ...nie dąłam się.....teraz juz nie mam siły...poddałam się i nie chcę żyby mi ktos mowił ze będzie dobrze bo k...a nie bedzie bo w moim życiu od 17 lat nie jest dobrze i od 17 lat słysze ze będzie dobrze i nie chce żadnych pocieszań żadnych wytycznych bo g...no dają ....napisałam bo chciałam wykrzyczeć ...nic nie pomogło...durna jestem ...dno i nic więcej...można dzwonić do opieki niech zabierają wszystko a mnie w kaftan...moze jak mnie nafaszerują to wszystko zniknie.............KONIEC
Doruśka
Kacha a gdzie jest Twój maz??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.