To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Adipex retard- czy pomaga?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
izuniunia
no niestety sama zajmuje sie tym.wiem ze powinnam skonsultowac sie z kims bardziej kompetentnym ode mnie i od moich znajomych,ale wiesz jak jest.czasem bardzo trudno wybrac sie do kogos odpowiedniego..zreszta od jakiegos czasu mieszkam poza granicami polski i w zasadzie nie mam pojecia do kogo moglabym sie zglosic.dzieki za dobre rady. pozdrawiam!!
Angel_girl
06.gif no ja wam powiem że w moim przypadku nie pomogło. Mnie się wydaje że pomaga to typowym grubasom lub łakomczuchom.... ja zawsze mało jadłam więc obniżenie łaknienia nic mi nie dało!!! Mam 173 cm wzrostu i zawsze ważyłam 56-59 kg (wtedy byłam szczupła), przybyło mi na przełomie 10 lat około 10 kg (może więcej) ale nie wiem bo nie chce się ważyc abym w jakąś depresje nie popadła!!! Od miesiąca łykam adipax i jak to mówią "**** blada"!! faktycznie ma się mniej ochotę na przekąski, czy wogóle na jedzienie ( ale w moim przypadku tylko jak mam jakieś zajęcie, gdy siedze bezczynnie spokojnie mogę jeśc) Adipex napewno pomaga!!!!!, trzeba tylko pilnowac się aby nie przesadzic z dawkowaniem (NIE WIĘCEJ NIŻ 1 TABLETKA NA DZIEŃ) Pozdrawiam i jak macie pytania to chętnie odpowiem. Jestem po miesiacu zarzywania adipexu....Pierwsze cztery dni to masakra 29.gif złe samopoczucie, lęki.. nic fajnego!!!! :Potem jest OK. Większa ochota na seks, więcej energii... ogólnie pozytyw, słabi ludzie powinni uważa aby się nie uzależnic !!!!!!
StokrotkaAnna
po ciąży ciało potrzebuje czasu, ćwiczeń i zdrowego żywienia. Adipex i inne suplementy to nie jest dobra droga. wiekszość tak zgubionych kilogramów wraca bardzo szybko. dziewczyny! zdrowie jest jedno - i trzeba go szanować . ja schudłam sporo pijąc sok z grapefruta ( sma go wyciskałam) z odrobiną oliwy z oliwek i skakałam codziennie 40 minut na skakance, ograniczyłam węglowodany i wykluczyłam cukier. mam teraz duzo wiecej siły i energii do zycia i niezłą kondycję!
jusia82
Kasia26, czy ty sprzedajesz Adipex? Potrzebuje kogos ktomoze mi wyslac Adipex do Anglii
viksha
Witam wszystkich na forum icon_smile.gif
Patrzac na wszystkie wypowiedzi musze przeznac ze wypowiedzi pozytywne i negatywne na temat adipexu retadr są dosć zróżnicowane....
Ja moge przyznac, iż sama niedawno brałam adipex. Zanim zaczęłam brac lek, dobrze przeczytałam ulotke informacyjną (oczywiscie przetłumaczoną)
Owszem adipex ma skutki uboczne , ale drogie panie pragne poinformowac iz wszystkie leki wywieraja na nasz organizm skutki uboczne. Uważam, iż jesli bierze się Adipex z głową czyli nie przekracza się zalecanej dziennej dawki ( jedna tabletka) i po ukończeniu opakowania robi się przerwe zalecanych 6 tygodni ,to nie powinno stać się nic złego. Ponadtto pragnę zauważyc że podczas brania jakiegokolwiek lekarstwa powinno się dbać o odpowiednia ilość płynów w organizmie, oraz chronić wątrobe najlepiej jogurtami lub np.pic jednego actimel-a dziennie. Naprawde na własnej skórze , doświadczyłam iż można wspomóc się adipexem i rzeczywiśce waga idzie w dół, pod warunkiem, iz nie bedzie sie przesadzać z braniem leku , to mozna sobie pomóc jeśli chcemy schudnąc, ale patrzmy tez na to iż musmy zadbać o naszą wątrobe i zołądek. Zdaje sobie sprawe ze Adipex jest lekiem nielegalnym na polskim rynku, ale jesli ktos chce ,to i tak bedzie miał do nich dostep. Ja osobiśnie przypadkiem natknęłam się na naprawde uczciwego dostawce , który jest m.in. studentem medycyny, i na temat stosowania leku udzielił mi wielu cennych informacji, poinformował też o skutkach ubocznych ,i ten fakt pozwolił mi m.in wypowiedziec sie na tym forum. Pragne tez zauważyć iż na rynku tego nielegalnego leku jest również wielu nieuczciwych sprzedawców, którzy wysyłają zamiast leku inne srodki( np.przeczyszczające) i zastrzegają sobie prawo do odpakowania przesyłki przy odbiorze. To paranoja, bo chodzi tu przecież o zdrowie 2 człowieka. No ale cóz widać ze niektórzy pragną dorobic sie na nieszczęsciu 2 człowieka, a my na to w pewien sposób nie mamy wpływu. Jesli naprawde chcemy brać prawdziwy adipex a nie jego pochodny chiński zamiennik, naprawde najlepiej jest poszukać uczciwego dostwcy. Jesli którakolwiek z pań chciałaby się dowiedzieć czegoś wiecej na temat adipexu służe pomocą i chętnie odpowiem na pytania. Oto mój meil: djviksha@wp.pl
Bibiana
Czesc Dziewczyny! icon_smile.gif
Teraz wam opowiem swoją historie z adipexem icon_biggrin.gif
Tak wiec, zacznijmy od tego ze mam 1.58cm wzrostu, mam bardzo filigranową budowe ciała (jeśli chodzi o kości) więc, zebym nie miała fałdki tłuszczu, musiałabym, tak jak moja starsza siostra miec ok 45 kg. To się wydaje chorobliwie mało ale taką mamy budowe, i wtedy wyglądamy normalnie. Cale zycie mialam 50kg, i zawsze mialam tzw boczki, i nigdy nie mialam płaskiego brzuszka, zawsze wystawała mała oponka.
W liceum mialam duze problemy zdrowotne, i musiałam byc na kuracji hormonalnej. W przeciagu kilku miesięcy przytyłam prawie 20kg.. po kuracji, przez poltora roku, robiłam WSZYSTKO by schudnąc. Codziennie godzina na siłowni(Wzmocniłam niektóre partie mięśniowe, lecz waga nie spadła) Wszystkie diety cud. Na nic. Pod koniec liceum, moj lekarz prowadząca zaproponowala mi meridie, ale nie bylo mnie na nią stać, rodzice mi dać na nią pieniążków nie chcieli, bo wiadomo, jestem mloda, wiec schudne bez tabletek. Powiedziala ze jest tanszy adipex, ale jest w Polsce niedostepny, i ze recepty mi na niego nie wypisze. Przez internet znalazlam osobe, która zaoferowała się ściągnięciem leku z Czech. Umówiłam się na odbiór za pobraniem.
Lek przyszedł, przeczytałam wszystko co znalazłam w internecie i wystraszyłam się. Nie wiedziałam czy ryzykować czy nie. Były Święta...icon_razz.gif Po świętach stanęłam na wage i mialam 73 kg.. Rozumiecie..? 18 lat, 1.58cm i 73 kg. Chodziłam w luznych dresach, bylam załamana. Zaryzykowałam bo pod koniec stycznia miałam studiówke, wiadomo, chciałam łądnie wyglądać, jak każda kobieta..
Przez pierwszy tydzien, miałam wszystkie działania nieporządane:
Wysoka aktywnosc -> Przez ten okres moj dom błyszczał na wszytskie mozliwe strony, a ja przy tym sprzątaniu się ruszałam:)
Problemy ze snem -> Przygotowywałam się do matury icon_biggrin.gif
Suchość w ustach -> Piłam dużo wody, co jest baardzo zdrowe icon_biggrin.gif
Bóle głowy i odruchy wymiotne-> przetrzymałam..
Zatwardzenia -> jadłam suszone śliwki moczone wczesniej z godzine w wodzie, troche pomagało.
Po tygodniu, przestała mnie boleć glowa, nie chcialo mi sie wymiotowac, wiec co najgorsze przeszlo.
Starałam się rzeczywiscie jeść zdrowo, wykluczyłam wsyztskie kaloryczne i wysoko weglowodanowe posiłki.
Kuracje zaczełam wiec, 28.12 mając 73 kg , studniówke miałam pod koniec stycznia w kazdym razie wazylam 62kg! Byłam szcześliwa ale przerazona zbyt szybką utratą wagi. Chciałam jednak schudnąc jeszcze troszkę.. brałam wiec przez kolejne dwa tygodnie, ale juz co drugi dzien. Po tych dwoch tygodniach, wazylam juz 58kg, i lek odlozylam. Poniewaz żołądek był skurczony przez kolejny miesiąc schudłam 5kg, nie biorąc leków ani nie stosując zadnych diet. Efekt? z 73kg -> 53kg przez dwa miesiące. Nie było efektu jojo, waga utrzymywala się przez ok 5-6 lat, dopoki nie zaszlam w ciaze. Po ciązy przytyłam i mialam ponad ok 75kg, co przez doslownie 3 tygodnie zlecialo do 67kg, lekarz powiedzial ze to normalne bo wszystko sie ladnie oczyscilo.
I trzymam poltora roku ta wage, mimo ze mam z Adasiem duzo ruchu..;/
Za pół roku wesele siostry, a ja znowu wyglądam jak słoniątko.. dzisiaj jestem pierwszy dzien na adiku, i od rana mam mega super humor, bo wiem ze juz niedlugo wcisne się w nowe letnie ciuszki! icon_biggrin.gif:D
Oczywiscie tak jak pisaly dziewczyny wczesniej, jesli macie do zrzucenia z 5 kg, nie uzywajcie lepiej adipexu. To jednak, co by ktoś nie powidział, nie jest zdrowy lek, wręcz przeciwnie..
Ja na niego poszłam dobrze, wiekszosc moich kolezanek po porodzie (Po odstawieniu dziecka od piersi!!!!) schudły własnie po nim.
Jesli się bierze ten lek z rozwagą i sie nie przeholuje, mysle ze nie powinno byc problemu.
Pozdrawiam was wszystkie icon_smile.gif))
milly
to jest lek niedopuszczony do sprzedaży w Polsce czyli nielegalny i handel nim jest również nielegalny. A wychwalanie preparatów siejących spustoszenie w organizmie jest co najmniej niemoralne.
Bibiana
Nie uwazam by moje zachowanie bylo "niemoralne" bo wolnosc slowa, nie jest czyms niemoralnym.
Niemoralne jest raczej obrażanie użytkowników przez Moderatora.
Mika
CYTAT(Bibiana @ Sat, 06 Mar 2010 - 14:54) *
Nie uwazam by moje zachowanie bylo "niemoralne" bo wolnosc slowa, nie jest czyms niemoralnym.
Niemoralne jest raczej obrażanie użytkowników przez Moderatora.


chodzi o to,ze zachwalasz coś co jest nielgalne,nie zdrowe,a zażywanie tego to lawirowanie na granicy narkomanii
bo te tabletki tak działają -jak amfa
to jak napisać,że narkotyki odchudzają
Bibiana
To w takim razie, trzeba bylo odrazu usunąc wątek, bo pytając kto ma jakie doswiadczenia z adipexem, mozna bylo liczyc się z tym ze beda i pozytywne opinie.
Mika
jakie zdrowe,że aż wycofują
wycofują Meridię

CYTAT
Uwaga, walczący ze zbędnymi kilogramami! Niezwykle popularny lek na odchudzanie meridia może was zabić! Kilka dni temu Europejska Agencja Leków (EMEA) zaleciła lekarzom, by zaprzestali przepisywać ten specyfik. Tymczasem w Polsce sprzedaż meridii trwa w najlepsze. Dopiero po naszej interwencji przedstawiciele firmy poinformowali, że zamieszczą na swojej stronie komunikat o wstrzymaniu sprzedaży.

Meridia jest kultowym lekiem, szczególnie wśród kobiet walczących ze zbędnymi kilogramami. Ma nawet swoich fanów. Na forach dotyczących odchudzania są tysiące użytkowniczek, które nazywają siebie meridiankami. Tymczasem, jak ustalił "SE", 21 stycznia Europejska Agencja Leków (EMEA) zaleciła we wszystkich krajach europejskich wstrzymanie sprzedaży specyfiku. Powód? Badania na 10 tys. osób dowiodły, że może on zwiększać ryzyko zawału serca, udaru mózgu, a nawet nagłej śmierci.

Brytyjskie media doniosły o 17 zgonach i 2 tys. pacjentów, którym lek zaszkodził. W Polsce ten niebezpieczny środek jest wciąż w modzie. Sprawdziliśmy, wczoraj apteki wciąż oferowały go w normalnej sprzedaży.

Od 60 do 300 zł za opakowanie

Meridia kosztuje od 60 do ok. 300 zł w zależności od opakowania. Mimo że sprzedawany jest tylko na receptę, bez problemu można go kupić (nielegalnie!) w Internecie. Co na to resort zdrowia? - Czekamy na pisemną decyzję Komisji Europejskiej. Wówczas podejmiemy wszelkie niezbędne działania - informuje rzecznik resortu Piotr Olechno.

Wczoraj po naszej interwencji przedstawiciele firmy Abbott poinformowali nas, że na stronach internetowych firmy zawiśnie komunikat o wstrzymaniu sprzedaży. - Nie zgadzamy się z opinią Komitetu oraz zaleceniem wstrzymania sprzedaży. Jednak dostosujemy się - powiedział dr Eugene Sun, wiceprezes ds. badań farmaceutycznych.

Nie tylko meridia jest niebezpieczna, ale wszystkie leki mające w składzie substancję o nazwie sybutramina. Są to m.in.: zelixa, lindaxa, afibon, ectiva, minimacin, minimectil, obesan, sibutral, zelium. EMEA zaleca wstrzymanie także ich sprzedaży.

Dodatkowe informacje o Meridii w komunikatach Europejskiej Agencji Leków
monika 23
Dziewczyny!Nie kupujcie tego syfu!!!Nie badzcie naiwne!Ja zdecydowalam sie na nie i bardzo zaluje.fakt faktem nie odczuwa sie glodu po nich i mozna przez to łatwo schudnac ale na tym zalety sie koncza.Polecila mi je znajoma.Zamowilam sobie zachecona tym wszystkim nie czytajac wczesniej o skutkach ubocznych tego leku.Z początku czułam sie dobrze wszystko bylo ok,tylko od 2 dnia zazycia mialam strasznie krotki sen na dodatek przerywany.To akurat nie bylo najgorsze.Jestem straszna optymistka.Ludzie znaja mnie jako osobe ktora ma ciagle usmiech na twarzy.Nagle wszystko zaczelo sie robic takie ponure.Nie potrafilam sie juz tak usmiechac.nic mi nie odpowiadalo.mialam coraz wieksze problemy ze snem.nie wysypialam sie do pracy.klociam sie z chlopakiem posadzajac go o wszystko.skonczylo sie to zerwaniem.w koncu zdecydowalam sie przeczytac na internecie o tym leku.ma naprawde straszne skutki uboczne.ja po prostu zaczelam chyba popadac w depresje.BŁAGAM WAS NIE DECYDUJCIE SIE NA TEN LEK!!!!!!!!!Lepiej naprawde kupic sobie cos ziolowego w aptece,apeluje do Was o rozwage.najpierw poczytajcie o tym leku i jezeli zdecydujecie sie na jego wziecie to moge juz tylko zyczyc powodzenia.

P.S tam nie ma amfetaminy tylko jest pochodna tego!ale tez ma dzialanie narkotyczne.zreszta u mnie objawialo sie to po ok 3 godzinach od zazycia
kfiatushek
Ja odchudzam się na (moderacja) i juz mam -16kilo w dwa miesiace...
Mam jeszcze do zrzucenia jakieś 6kilo. Jestem teraz zadowolona. Jeśli macie pytania piszcie chetnie odpowiem.
Lidia_88
Witam, odnośnie tematu. Adipex działa i faktycznie efekty są bardzo zadowalające. Niestety wiadomo jak z dostępnością u nas. Ja stosowałam zamiennik adipexu - Biphastic slim. Kuracja trwa 6 tygodni i faktycznie po oponce i boczkach nie ma śladu. Dodatkowo odczuwalny jest dość duzy zastrzyk energii, co wiadomo każdej z nas się przyda. Uważajcie tylko na lipne podróbki nie wiadomo z kąd i z czego. Jesśli chcecie internetowy namiar na oryginalne produkty to zapraszam na priv. icon_smile.gif
Beatasikor
Jak wiele osób i ja szukam oryginalnego adipexu, kiedyś go brałam i na prawdę mi pomógł. Czy ktoś z was zamawiał może z tej strony? http://medicot.pl/adipex-retard-sprzedam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.