To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Artystki Wrocławskie mozę spotkanie dekupażowe?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Potwora
Ja upiekę coś słodkiego, przynajmniej postaram się. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Obie wersje tarty brzmiÄ… smakowicie icon_razz.gif

DoruÅ› - biegnÄ™ do Ciebie o 19.00 icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
karol
szpinak i tuńczyk, mniam...
karol
Mieszkam na Gaju Krzyki/, więc jesli któras jest z moich okolic albo po drodze, to, chetnie zabiore. icon_smile.gif
Mama Mojzesza
CYTAT(agnieszkabryndza)
ja adres mam jak bedzie kawa to przyjezdzamy , nic dziergac nie bede ale sie kawy napije PPP.b


Agnieszka a Ty tak powaznie czy nas nabierasz?
Mama Mojzesza
CYTAT(Dorusia)
a tarta czy z porami czy ze szpinakiem i tuńczykem?


obie 03.gif
albo dwie ze szpinakiem i tunczykiem.
Mama Mojzesza
CYTAT(Dorusia)
Mojżeszkowa i tak sie spóźni icon_wink.gif)


a ja sie zaczne szykowac juz w czwartek i bede pierwsza.
ewabi
przestaję wchodzić w ten temat, żeby nie beczeć rzewnie icon_evil.gif
ale

ale jeśli moja teściowa przyjedzie wcześniej
jeśli wykonam do piątkowego wieczora choć część założonego planu
jeśli
jeśli
jeśli

to też wpadnę
na bardzo krótką chwilę

ps. Dorusia, czy jakby co, to ja mogę zaburzyć imprezkę niemowlakiem??
Doruśka
niemowlaki mile widziane.juz bywały na takich spotkaniach icon_smile.gif
Ila
To ja tez chetnie dolacze icon_biggrin.gif Dorusiu przypomnij mi prosze na priv adres.
Cos zrobie, moze salatke jakas. Aaa i nie wiem, o ktorej dotre.
Monika ww
No to ja też... icon_biggrin.gif
Mam dwie opcje... albo przyjadę z Ninką, mogłabym być już około 19:00-19:30 i zostać trochę dłużej... albo sama, ale wtedy to nie wcześniej niż o 20:30 no i pewnie długo nie zabawię...
Doruśka
Monika ,mozęsz dziecko przyniesć:)) co bedziesz daleko jechac na 0,5 godzinki icon_wink.gif)
karol
Własnie zmierzyłam Marcinkowi temperature. Ma 38,5. Nie wiem jak bedzie jutro...
Monika ww
Ja przyniosę sałatkę z brokułów... w dorusiowej misce zrobiłam icon_lol.gif żeby jej nie zapomnieć... 03.gif
Mama Mojzesza
Dorusiaaa ja nie przyjde icon_sad.gif
nienawidze chorowac 41.gif
karol
Dziewczyny, bardzo Was przepraszam. Sałatka zrobiona czeka w lodówce. a ja od 3 godzin padłam, wczoraj Marcin , dzisiaj ja. Jakis wirus. Ledwie żyję. Bardzo żałuje. nast epnym razem , mam nadzieję, uda sie.

Pozdrawiam Was serdecznie
ewabi
Dorusia, "jeśli" mnie zmogło - teściowa dotarła nawet niedawno, ale ... dopiero zakończyłam sprzątanie i ubijam bitą śmietanę ...

mam nadzieję, że miło się bawicie - myślami jestem z Wami

i mam nadzieję na następny raz
Mama Mojzesza
i jak bylo???? jakies zdjecia wklejcie dla tych zakatarzonych wink.gif
karol
jakieś wieści dla zdechlaków...??? icon_sad.gif
Potwora
Fajnie było, poza tym jestem już artystką pełną gębą ( jedzenie było pyszne, szczególnie tarta!) - mam swoje dzieło sztuki ale zdjęcie wkleję dopiero po południu jak wywiozę Maksia do dziadków icon_biggrin.gif

Mam nadzieję, że Dumi również sfotografuje swoje bo ... ja miałam dokumentować proces twórczy ale... hmmm zagadałam się i zapomniałam icon_lol.gif
użytkownik usunięty
Kurczę! Miałyście tylko oglądać Dorusiową Adę przy pracy icon_twisted.gif , a nie robić same! Co to za porządki? icon_biggrin.gif

Kiedy następna część ZPT-ów? icon_lol.gif
Potwora
Na pewno przed świętami - będziemy ozdabiać JAJKA!!!!!
Monika ww
Bardzo dziękuję za miły wieczór icon_biggrin.gif Wreszcie wyrwałam się gdzieś sama... icon_lol.gif było mi to potrzebne.
Jedzonko było przepyszne, tak się najadłam, że usnąć nie mogłam... I wreszcie mogłam spróbować słynne drinki... icon_lol.gif pychota...

Ola, a ja bardzo poproszę o przepis na Twoje ciasto... było pycha, jeszcze czuję ten smak icon_lol.gif poranna kawka i Twoje ciacho... icon_lol.gif

A następne spotkanie planujemy na marzec... tak jak powiedziała Ola będzie to spotkanko dekupażowo-wielkanocne...
Potwora
Ciasto bardzo proste - zebrałam kilka przepisów na rafaello i wybrałam z nich to co mi akurat pasowało icon_wink.gif
Najpierw biszkopt Dorusi - ja upiekłam dwa placki bo nie umiem ładnie przekroić ciasta na pół icon_redface.gif (Nie miałam krakersów i nie chciało mi się iść do sklepu icon_wink.gif )
Krem: 2 opakowania śmietany kremówki ubite, do tego fix do śmietany, troszkę cukru pudru, cukier waniliowy i starta biała czekolada no i oczywiście paczka wiórków kokosowych.
Na wierzchu miała być strata biała czekolada ale mi nie chciało się trzeć na tarce( nie mam urządzenia, które zrobi to za mnie icon_wink.gif ) więc ją roztopiłam i posmarowałam.

Na drugi dzień smaczniejsze, właśnie pałaszuję z kawką icon_biggrin.gif
karol
rany, a mnie brzuszek boli i mam inne atrakcje... ale Wam zazdroszcze, a moja rodzinka dzisiaj zjada sałatke przygotowana na wczoraj... Szkoda. Nastepnym razem z gorączka 40 st. żal mi tych pyszności i miłego towarzystwa.

Pozdrawiam
dumiczowa
Dziewczyny, jeszcze raz dziekuje, Oli ciasta nie zmiesciłam bo zeżarłam poł Doruśkowej tarty -niebo w gebie, dziś tez zrobie, mamusiu jaka pyszna.

zdjęcie mojej imieninowej icon_wink.gif łyzeczki zrobie niebawem i wkleje.

Dziewczyny myslałam ze usne po drodze tak mnie nakarmiłyście
dojechałam w niecała godzine takze bez przygód tym razem, gdyby nie ta kawa to nie wiem

dzięki !
Potwora




to dekupaże Dorusi
Potwora
A to moje serducho

użytkownik usunięty
Ola, łyżki Dorusi podziwiałam na żywo icon_smile.gif
A serduszko jest cudowne! Zresztą mówiłam Dorusi, że mi się te zielone listki bardzo podobają. Bo to chyba te same listki, co?
skanna
Poczekały, cholery, nie ma co icon_wink.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
użytkownik usunięty
Skanna, witaj!
clio
ale super! pieknie wam to wyszło
Dumi pokazuj swojÄ… szybciutko
że też ja zawsze po fakcie wejdę, a tak bym się z Dumi zabrała i was poznała wreszcie icon_sad.gif
karol
no cóż. może dobrze , ze nie dotarłam. Myślę, ze nadawałabym sie tylko do zmywania podłogi, taka ze mie artystka... Piekne, naj - ta z doniczką... Wrrrr
pozdrawiam
Zazdrosna
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.