To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Artystki Wrocławskie mozę spotkanie dekupażowe?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Doruśka
moze sie spotkamy?
Wiem ze Menada chce i ja chce i Ila icon_smile.gif
to mozemy u mnie ,mam duzo miejsca na podłodze,a i tak jest ona ubabrana farbami przez Kalinę;)
zbliza sie wielkanoc,na allegro są fajne pisanki do dekupażowania i serduszka,mogę zamóić większą ilość

https://www.allegro.pl/show_item.php?item=85163265

zobaczcie co która i ile.
a na lakiery to proponuje sie złożyć tymczasem . albo Menadzie dołozyć do zakupów, bo wiemm,ze ma zamiar kupowac:)

Ada nas poinstruuje i bedziemy jak Poznanianki Artystki.

czekam na odzew.
Tobatka
Papugi, papugi 31.gif

Tylko się potem pochwalcie swoimi dziełami icon_smile.gif
Doruśka
Tobi,jak zaczniemy frywolitki robić, to dopiero sie zdziwisz icon_wink.gif))(a ja jeszcze bardziej )
Tobatka
Dorusia icon_lol.gif icon_lol.gif Mogę przyjechać jako szkoleniowiec? icon_smile.gif
Doruśka
w sensie frywolitkowym?
bo do dekupażu mamy Ade:))
Tobatka
Moja droga, dekupażu sama się dopiero uczę, raczkuję ledwie.. icon_smile.gif

Frywolitek, przynajmniej podstaw, mogę nauczyć icon_smile.gif
karol
to moze i ja , niesmiało, zgłosiłabym akces do sprzątania pomalowanej uprzednio podłogi ???... icon_smile.gif
dumiczowa
ja tez chce!!! ja te rfywolitki koniecznie.....chciałam sobie kupic ksiązkę do nauki...ale to nie to samo jak ręka mistrza Tobi
Czy mogÄ™?
Tobatka
Za mistrza się nie uważam, maaało jeszcze wiem i specjalizuję się raczej w drgobiazgach.. Pochlebiasz mi, Dumi icon_smile.gif Ale jak pisałam - podstaw mogę nauczyć icon_smile.gif

Tylko kiedy ja ten Wrocław odwiedzę?? Ech....



PS. Dumi - ja mam dwie książki ze względu na wzory, ale uwierz mi - gdybym nie umiała frywolitkować, to pewnie w życiu bym się z książek nie nauczyła... Nie ma, jak ktoś pokaże icon_smile.gif
dumiczowa
Tobatko ja marze o frywolitkowym parasolu icon_rolleyes.gif wiec jak siÄ™ naucze to sama sobie zrobiÄ™

mam nadzieje ze sie spotkamy wkońcu
Tobatka
Dumi, parasolu?? Ojejku! To mnie teraz zaskoczyłaś! icon_smile.gif

Mam nadzieję, że się w końcu spotkamy.. A teraz znikam już stąd, bo co drugi post mój icon_redface.gif Możecie mi nakopać - już mnie nie ma i się nie odzywam wink.gif
skanna
Poczekajcie na mnie!!!!!!!
Doruśka
Skanna,myśle,ze zanim sei zbierzemy to "chwile " potrwa icon_smile.gif))

A Tobatko mozesz sie odzywać,ja u Was ciagle sie wtrącam hihi
menada
Oooo, ja chętnie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Co prawda jeszcze nic nie zdążyłam kupić ale mam zrobioną listę icon_lol.gif icon_lol.gif
Potwora
Zapisuję się na spotkanie. Kiedyś uwielbiałam ręczne robótki, szydełkowanie, makramy, haftowałam obrusy - teraz tak jakoś mi się nie chce icon_redface.gif Ale w fajny towarzystwie chętnie się znów za to zabiorę.

POtrafię skrobać jajka icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Chętnie pokażę icon_wink.gif
karol
a co jest potrzebne/ Co trzeba kupić?
menada
1.zestaw farb akrylowych,
2.puszkę białej dodatkowo najlepiej ze sklepu budowlanego,
3.lakier akrylowy może być w sprayu,
4.jeśli chcesz spękania, to krak dwuskładnikowy Stamperia Sotille lub jednoskłdnikowy
5.pędzle płaskie raczej wąskie tak 1,5 cm, ale jeden może być szerszy do malowania duzych powierzchni,
6.pedzel płaski miękki do lakieru
porporina do spękań lub cienie do powiek,
7.mnostwo serwetek, do kupienia jest też paier ryzowy i do dekupażu, ale to drogo wychodzi, jednak jest mocniejszy i nie rozwala sie tak jak serwetka
Litka
krak Sotille okazał się trudny w uzyciu, na poczatek szczerze radzę zakupić Stamperia Medium
karol
o matko !!!!!!!!!!!!!!! otarłam pot z czoła !!!! czy my mówimy o dekupażu, czy o remoncie chałupy ??????? zapisałam wszystko. tylko gdzie to najlepiej kupowac??
menada
W sklepie dla plastyków albo na allegro.
użytkownik usunięty
Ja też chcę!!!
ewabi
czy ja się moge wtrynić na spotkanie bez dekupażowania?? bardzo bym chciała dekupażować z Wami, ale albo będę miała 2h i wolne ręce (ale czego się nauczę w 2 h wink.gif ) albo zjadę na dłużej w towarzystwie uroczego Kubanka, a wtedy z dekupażowania nici. Ale choć popatrzę i teoretycznie się naumiem na zaś tzw.

Tobatka - frywolitek Ci nie podaruję. Przyjeżdżaj! Mam wolną sofę w ehm ehm "salonie" i towarzystwo dla Piotrka wink.gif
Doruśka
Menada niektóre to w castoramie mozna kupić: np emalie akrylowe,lakier do boazeri akrylowy. tylko Kraka nie ma icon_sad.gif
pędzle takie jak do farb , żeby włosy nei wpadały,i w kastoramie taniej niz w sklepie dla plastyków.
Doruśka
no to ja proponuje pierwsze spotkanie w piatek lub sobotÄ™.
na wstepne omóiwenie dekupażu i zmówienei sie na ew wspólne zakupy albo coś. w tym czasie zobaczycie na czym to polega i czy trudne ;:)
ja mam zestaw w celu pokazowym mozna go wykorzystać.
karol
w piatek moge, ale najwczesniej ok 19.30. sobota natomiast bez przeszkód. Bardzo mam ochote na babskie wyjscie z "deku " lub bez. buziaczki
Doruśka
no to sobota,bo wiem ,ze Fisiowata też moze i Mojżeszkowa. i Dumiczowa.

Menada Ty nie kupuj nic,zobaczysz jak to wyglada z bliska to bedziesz iinwestowac:)
Tobatka
Ewabi - uważaj, bo ja z tych, co za słówka łapią! icon_smile.gif

Krak Medium Stamperii na początek, jak pisała Lodzia, sugeruję. Ja Sotille męczę i klnę...

Zróbcie zakupy na spółkę. Jeden zestaw na 2-3 osoby (jeśli chodzi o farby, lakier i krak), pędzelki każdy swoje icon_smile.gif

Krak jest drogi - małe butelki kosztują koło 40 zł, duże 85 zł...

Miłego dekupażowania icon_smile.gif
dumiczowa
Tobatka, a Ty sie teraz nie wykrecaj... icon_lol.gif ..przyjedziesz mi pokazac te frywolitki icon_cool.gif ?
menada
Buuuu, ani w ten weekend ani w następny nie będzie mnie we Wrocławiu icon_sad.gif (imprezy rodzinne na Śląsku)
Trudno, na razie wy się uczcie, a ja mam nadzieję załapać się na następne spotkanie icon_biggrin.gif
karol
to ja chyba tez na razie nic nie będe kupować, bo nie bardzo wiem, z czym to sie je. Popatrze i nastepnym razem bede w pełnej gotowosci bojowej. Juz sie ciesze.
Doruśka
Sprostowanie:
to ma być spotkanie towarzyskie z pokazem drobnym icon_smile.gif orientacyjnym.

czy mam upiec ciasto czy jakąś sałatkę? zrobić.
kawa ,herbata drink czekoladowy ofkorsowo bedzie
Ila
Dorusia Ty tu takie pysznosci oferujesz, a ja w sobote tez nie moge icon_sad.gif
No nic, do zobaczenia nastepnym razem wink.gif
karol
to ja jakas dobra słatke / na słono / zmontuję
Tobatka
Ja się nie wykręcam - ja teraz nie mogę przyjechać - a bardzo bym chciała, uwierzcie. U Skanny ostatnio było mi tak dobrze, z Wami sobie posiedziałam, pogadałam.. Ech.... Ale teraz nie ma szans na moje nawiedziny, więc śpijcie spokojnie icon_twisted.gif icon_wink.gif
Potwora
Dorusia ja zapomniałam, że byłam wcześniej umówiona na sobotę i ta osoba mi dzisiaj o tym przypomniała i jak się dowiedziała, że nie przyjdę to się prawie obraziła więc trudno, muszę się z nią spotkać ( przyznam, że nie chce mi się bo jestem w dołku psychicznym i wolałabym do Ciebie...).

Nie dałoby się w piątek???
Doruśka
jak dla mnie moze być piątek. tylko bedzie brudniej icon_wink.gif)
Potwora
Proszęęęe Dumi - Mojżeszkowaaa mogłybyście w piątek???
ewabi
ja odpadam icon_cry.gif
w weekend Jaśka urodziny
pech to pech
Potwora
CYTAT(ewabi)
ja odpadam  :cry:
w weekend Jaśka urodziny
pech to pech


Ja mam w przyszły weekend urodziny Maksia i Dorusia też ma wtedy urodzinu icon_biggrin.gif
dumiczowa
jak mój Pan i Władca Walenty wróci z praxy to sie dowiem czy nic nie placuje i czy moge wybyc w piatek, za tydzien tez mam urodziny Pawełka
dumiczowa
to co piateczek? ja moge , a Wy co sie tak długo zastanawiacie icon_biggrin.gif
karol
Ja , jak wczesniej pisałam, mam od 19.30 błogosławieństwo od Pana Męża. Czekam na wskazówki. Popzdrawiam. Czy sałatka moze byc w wersji czosnkowej?
Potwora
To piÄ…teczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nastawiam siÄ™ artystycznie icon_wink.gif
Doruśka
to piąteczek tak od 19? moze być?

ja bedÄ™ w domu od 18 na 100%.

czy życzą Panie tartę na słono ,na słodko? piszcie,bo nie mam czasu na myslenie.
Doruśka
która Adres potrzebuje?
agabr
ja adres mam jak bedzie kawa to przyjezdzamy , nic dziergac nie bede ale sie kawy napije PPP.b
Mama Mojzesza
CYTAT(Dorusia)
to piąteczek tak od 19? moze być?

ja bedÄ™ w domu od 18 na 100%.

czy życzą Panie tartę na słono ,na słodko? piszcie,bo nie mam czasu na myslenie.


koniecznie na slono icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif !
karol
ja pewnie na 19 nie dam rady, bede sie starac, a adresu nie znam niestety, bo ja pirwszy raz , buuu. Pewnie mnie nie wpuscicie, albo psem / albo kotem/ poszczujecie. buuuuuuuu
Doruśka
Karol.
z żywego inwetnarza mam ino żabę icon_wink.gif))
przychodź ,bedziemy czekać.Mojżeszkowa i tak sie spóźni icon_wink.gif)
Bryndza,Ty mnie nei prowokuj,ja mam w zamrazarce co trzeba ,tylko fugi brudne.Kawa bedzie .nawet z kardamonem.(jak mi ktoÅ› powie jak sie robi)

sie bardzo ciesze na to spotkanie:))
Doruśka
a tarta czy z porami czy ze szpinakiem i tuńczykem?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.