To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wszystkie starające połączmy się!!! :))) part II

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91
Jul_i_anka
No więc troche samowolnie ale założylam drugą część naszego watku. Zapraszam do przeprowadzki icon_smile.gif

Lista obecnosci:

NICK...............@.............czas starań............Miejscowosc.....................II kreseczki
mcda.................16.12..........2 miesiace.........Lublin.....................26.01
Tissaia................07.01.........3 miesiące........Kraków.........FASOLECZKA -test 09.02

Vera...................21.01............teraz startuję .......Wrocław.............. 19.02.....aniołek 32.gif
KTM3..................25.01.........4 miesiące.........Legionowo...teścik 22.02 godzina 6.20 rano icon_smile.gif
karaluszek..........31.01.............3 miesiące............Warszawa............27.02 [/color]
Franca................01.02.............7 miesięcy............Polkowice........ 1 marca 2006, godz. 5:15
Mi.......................10.02.............5 miesięcy...........Poznań..........11.03 [/color]
karo23................19.02.............3 miesiące ................icon_wink.gif................18.03.06 g. 09.07
ewik79...............04.03..............3 miesiące............Radom...................31.03.06
Agulka333...........10.03...........16 miesięcy...........Świętochłowice.........07.04.06 icon_smile.gif
malusia24.................................... ...................................11.04.06.....aniołek 32.gif
(nie)dzielna.........15.03.............3 miesiące.............Leszno............. 12.04.06

Anula7................14.03.............3 miesiace............Warszawa...................13.04.06
Julka..................26.03.............10 miesiecy........... Kraków...................21.04.06
Fantastic.............06-01...........17 miesięcy...........Trójmiasto
Skierka24...........25.01.............4miesiące.............Kielce
Madzia25............27.01.............6 miesięcy............Wrocław
Basica................04.02......12 miesiecy....Turcja(normalnie krakowianka)
elza....................08.02............11 miesiecy...........Tarnów
***MAGDA*** ... 08.02..... ......10mies.............. Warszawa
Karla26...............12.02.......pierwszy miesiąc......lubuskie
Mała86................24.02............. 3 miesiace.........Kutno[/size]*
Malagocha ..........09.03 .... .......7 mcy ................SZCZECIN
Daguusia............10.03..............5 miesięcy...........Poznań
(użytkownik usunięty)77...............24.03..............2 miesiac.............Gdańsk
AniaS. ...............30.03 ............11 miesięcy ...........Gorzów Wlkp
wenua.................08.04.............4 miesiące...........Goteborg
Yeellow................14.04.............4 miesiące..........Warszawa
Olguchna.............18.04.............2 miesięcy............Lublin
agatkus..............19.04..............8 miesięcy...........dolnośląskie
nutka1...............19.04............10 miesiecy...........lubuskie
Iśka...................21.04.............9 miesięcy ...........Bielsko
Łajka .................27.04............12 miesięcy ..........Szczecin
Madziulek............03.05.............11 miesięcy............Gliwice
Agusia79.............06.05............4 miesiące.............????
MAJDA................07.05............13 MIESIĘCY...........POZNAŃ



* "Pomniejszone" dziewczyny dajcie znac co u was bo jestem pewna, że wasze daty są juz nieaktualne - a moze jakies radosne nowinki?? icon_smile.gif
Vera
Już jestem, ale tu fajnie 08.gif
tissaia
Przeklejam tu swój post z partI bo nie wiem,czy tam dotarł już po zamknięciu czy jeszcze przed icon_cool.gif

Vera, jesteśmy,jesteśmy Ja mam urwanie głowy w pracy dzisiaj - przeprowadzam się do innego pokoju i niestety już po feriach skończą się wizyty na forum w czasie pracy, bo nie będę już w pokoju sama....
Książeczka jest suuuuper!!!!!!
A ja mam dzisiaj takiego strasznego lenia, że aż się sama dziwię...najchętniej to poszłabym spać, tym bardziej że niewyspana chodzę permanentnie - noce spędzam na gonitwach do łazienki co 15 minut Już nawet staram się nie pić nic pzred snem, ale średnio pomaga Mój pęcherz wie swoje A rano od 6 dają znać o sobie mdłości - i jak tu kobieta w ciąży ma się wysypiać???
_________________
Vera
Wiesz Tissaia, ja też latam do kibla co i rusz... icon_rolleyes.gif
karaluszek
Ja też już jestem!!!! icon_lol.gif SZukam właśnie książeczki do zamowienia dla mojego maleństwa!!!Pewnie znajdę taką jak ma VERA wink.gif
tissaia
Teraz tu będziemy nabijać 300 stron icon_cool.gif

Vera, będę trzymać kciuki z całej siły! Wydaje mi się, że nasze Aniołki mogły się poznać już wcześniej i może mój namówił icon_cool.gif Twojego....
Jul_i_anka
Usunęłam z tego miejsca listę starających się i przetransportowałam do pierwszego posta. Bedzie łatwiej ją znaleźć i na bieżąco obserwowac zmiany. Bede starała sie na bieżąco uaktualniać ale jakbym coś przegapiła to prosze o info.


Ehh wstyd mi troche za to zboczenie moje....... wybaczcie icon_smile.gif
Vera
CYTAT(karaluszek)
Ja też już jestem!!!! icon_lol.gif SZukam właśnie książeczki do zamowienia dla mojego maleństwa!!!Pewnie znajdę taką jak ma VERA wink.gif
Ta druga wersja była z kangurzycą na okładce, na podstawie tej samej książki, ale nie pamietam nazwy Wydawnictwa ani polskiego tytułu. Też była fajna (bardzo podobna), ale ta moja mam wg mnie ładniejsze obrazki. Chcę dać taką wypełniona ksiązeczkę mojemu synkowi-córeczce na 18 urodziny... eh...jak dożyję 08.gif
(nie)dzielna
icon_lol.gif przeprowadzka.

W tym wątku jeszcze żadana nie została mamusią. Vera bierzemy się do dzieła!!!

icon_sad.gif ja też nie mam raczej żadnych objawów (a zostały 3 dni), tylko siusiu, ale to chyba dlatego, że jest zimno.

Tissaia wyślij porcję nowych fluidków!!!
Vera
CYTAT(Tissaia)
Teraz tu będziemy nabijać 300 stron icon_cool.gif  
Vera, będę trzymać kciuki z całej siły! Wydaje mi się, że nasze Aniołki mogły się poznać już wcześniej i może mój namówił icon_cool.gif  Twojego....

Modlę się o to codziennie icon_smile.gif
tissaia
3..............2...............1....................LECĄ FLUIDKI!!! Wielgachna porcja!!

**********************************************************
**********************************************************
**********************************************************
**********************************************************
(nie)dzielna
Tissaia tyle fluidków!!! Teraz to dla każdej z nas na bliźniaki starczy 04.gif
Vera
CYTAT((nie)dzielna)
W tym wątku jeszcze żadana nie została mamusią. Vera bierzemy się do dzieła!!!
Oj, chciałabym icon_wink.gif (nie)dzielna, mi mój mąż wczoraj znów zaczął wmawiać ciążę, tym razem "bo mi pryszcze wyskoczyły" 08.gif Ale ja myslę, że to przez to, że nie biorę już tabletek. Zanim je brałam tez przed @ miałam "dyżurne" pryszcze, w tym samym miejscu co miesiąc.
tissaia
Vera, tak 3-4 dnie przed datą @ wyskoczyły mi takie pryszcze, jakich nie miałam jeszcze nigdy w życiu! Ja generalnie nigdy nie miałam problemów z cerą( odpukać)) nawet w okresie dojrzewania i juz 1 pryszcz był tragedią, a teraz było ich....26 icon_twisted.gif Po czym tak dzień, dwa po terminie @ zniknęły równie szybko, jak sie pojawiły. Może testu i tych II się wystraszyły icon_cool.gif
ewik.
OOOOOOO fluidki to i ja łapię troszkę dla siebie. icon_lol.gif icon_lol.gif
Choco.
Witajcie w Part IIicon_smile.gif
Jak wam mijają Walentynki? Ja prawie płakałam ze szczęścia jak czytałam Walentynki od moich uczniów- kochane maluchy nigdy nie zawiodą:) Moja mama już po zabiegu- miała narkozę więc śpi, ale jedziemy do niej za godzinkę- już nie moge się doczekać.
Vera, (Nie)dzielna- trzymam kciuki byście dobrymi nowinami rozpoczęły drugą część naszego wątku- będę czekała na nowinki- oby dobre!
Byłam na zakupach- kupiłam relaksujacy olejek do masażu na wieczór i colę dla męża (według rady ginki- na godzinkę przed przytulankiem ponoć czyni cuda) i czekam na wieczór:)
Pieknie pisałyście o miłości- oby nigdy nam jej nie zabrakło- a wręcz przeciwnie- by jej przybyło:) Pozdrawiam ciepło:)
Vera
Ja jak nie brałam tabletek to miałam czasem jakiegoś wstręciucha na twarzy, więc dla mnie to nie nowość icon_wink.gif Nie nakręcam się, żeby się nie rozczarować.poza tym nie mam takich regularnych objawów. W sobotę na przykład po egzaminie poszłam do kibelka i... miałam taki lekko różowy śluz, pomyślałam, że to implantacja i ucieszyłam się w duchu, ale to było jednorazowo, do końca dnia nic juz nie było,a specjalnie sprawdzałam. Później przez jakieś 1,5 godzinki czułam słynny "metal" w ustach, ale to samo - potem jak ręką odjął. Brzuch lekko ćmi, ale nawet mniej niż miesiąc temu... No niby się nie nakręcam, bo te objawy to jakby urojone, ale pewnie i tak będę rozczarowana w niedzielę, jak nie zobacze upragnionych II icon_rolleyes.gif
tissaia
Vera, (Nie)dzielna - będzie dobrze!!! Trzymama za Was kciuki! Pustawo narazie na październikówkach, więc byłoby miło, gdybyście się przeniosły icon_smile.gif
Vera
Franca życzę duzo zdrówka dla Mamy
A czy to może byc pepsicola czy musi cocacola? wiesz cos w tym musi być... ja zawsze przed owu mam "chcice" na pepsi icon_wink.gif regularnie co miesiąc, później może dla mnie nie istnieć
Choco.
Vera- chyba każda z nas tak ma, że dostrzega u siebie "objawy", na które zwykle nie zwróciłaby uwagi i mamy nadzieję, że to ciąża. te kilka dni oczekiwania zazwyczaj bardzo sie dłuży i trudno jest dostosowac się do rad, aby się nie stresować i spokojnie czekać. Wiesz, to że objawy są u ciebie krótkie i jednorazowe niczego nie przesądza, może łagodnie to u Ciebie akurat przebiega, najważniejsze by nie było objawów nadchodzącej @- za co bardzo gorąco trzymam kciuki...trzymaj się i dbaj o siebie, a kto wie...kto wie:)

Ps. I dzięki za zyczenia dla mamy:)

Myślę, że pepsi też jest ok, one chyba maja podobny skład- chodzi głównie o kofeinkę, jest lepsza niż ta w kawie i pomaga "chłopakom" być żywszym i szybszym:) Cóż..niezbyt zdrowa ta cola..ale, czegóż się nie robi...icon_smile.gif
daguusia
Puk Puk ja też się melduję icon_biggrin.gif
Vera to nakręcanie jest paskudne wiem o tym dobrze ja mam wszystkie objawy zafasolkowania a jeszcze owu nie miałam, ale u mnie to na pewno są urojone. icon_redface.gif Dotychczas twierdziłam że to pstryk i już fasoleczka jest. Teraz biorę się za to poważnie mierze temperaturę (chociaż kompletnie nie umiem jej interpretować) i śluz oglądam i wogóle stwierdziłam że skoro studiuję technologie żywności to wstyd się tak nie zdrowo odżywiać i postanowiłam to koniecznie zmienić (mam nadzieję że będę twarda)
Natomiast mocno trzymam kciuki abyś Ty i (nie)dzielna mogły nam w niedziele przesłać mnóstwo fluidków i wirusików ciążowych icon_biggrin.gif
tissaia
Daguusia, temperaturę powinnaś mierzyć zawsze rano ( najlepiej o tej samej porze), przed wstaniem z łóżka, zanim wykonasz jakiekolwiek zbędne ruchy, tą samą metodą ( czyli albo zawsze pod pachą, albo zawsze w ustach, albo zawsze w pochwie itd.) W dniu owulacji ( czyli ok.14 dniu przed terminem spodziewanej @ )temperatura skoczy o parę kresek i utrzyma się na tym poziomie do końca cyklu. Jeśli w dniu spodziewanej @ nie spadnie, to może to świadczyć o fasoleczce, chociaż zdarza się ,że temp. spada dopiero w 2-3 dniu @. Ale warto ją mierzyć, bo wtedy można dość dokładnie określić, kiedy występuje owu. Z tym, że trzeba to robić systematycznie. Ja mierzyłam na wszelki wypadek też wieczorem:) nie bardzo wiem po co, ale mierzyłam icon_wink.gif I zauważyłam też, że ok. 7-8 dni od owu tem. znowu skoczyła o 3-4 kreski i taka została. Później gdzieś wyczytałam,że to może być oznaką zapłodnienia icon_cool.gif
daguusia
Tissaia dzięki za te informacje. Wiem że temp. mierzy się codziennie rano i tak to robię ale wykres jaki powstaje trochę mnie dziwi bo to raczej jakaś fala i nie ma tam logiki ale skończę mierzyć w tym cyklu to może logika się pojawi icon_smile.gif To chyba nie najlepsza metoda dla mnie bo prowadzę bardzo nie regularny tryb życia i dlatego ten wykres tak powstaje. Teraz to widzę że trzeba to koniecznie zmienić icon_confused.gif
Cieplutko pozdrawiam Ciebie i maleństwo rzecz jasna icon_biggrin.gif
tissaia
Ja juz uciekam do domku - miłego, romantycznego, pełnego miłości wieczoru Wam życzę! icon_smile.gif
Iśka
icon_lol.gif Cześć, malduję się w części II! icon_lol.gif

Życzę wszystkim aby wzajemna miłość zaowocowała wspólną częsteczką, największą, najszczerszą i bezinteresowną miłością tego świata.

Madziu trzymam za was kciuki, tak długa i trudna droga przed Wami, ale nie jesteście sami, macie siebie i życzę Wam aby miłość dodała Wam sił.
Mój ulubiony cytat:
"To nazywamy miłością- powiedział młodzieniec widząc, że wiatr jest o krok od spełnienia prośby-
Kiedy kochamy nie potrzebujemy wcale rozumieć, co się dzieje wokół, bo wtedy wszystko dzieje się w nas samych i wtedy nawet człowiek może przemienić się w wiatr. Oczywiście pod warunkiem, że wiatr przyjdzie mu z pomocą...
"[P.Coelho]
.......... życzę Wam pomyślnych wiatrów.

Łajka, a co z Tobą?
Madziulek
Iśka, dzieki kochana icon_smile.gif PIEKNY cytat w ogole, piekny ! Dzisiaj o 20:15 wizyta u lekarza, idziemy razem...
Mi
Aktualizacja
Lista obecnosci:

NICK...............@.............czas starań............Miejscowosc.....................II kreseczki
mcda.................16.12..........2 miesiace.........Lublin..........26.01
Tissaia................07.01.........3 miesiące........Kraków.........FASOLECZKA -test 09.02

Agulka333...........17.11...........15 miesięcy...........Świętochłowice
Malagocha ..........04.01 .... .......5mcy JUZ ...........SZCZECIN
Fantastic.............06-01...........17 miesięcy...........Trójmiasto
Łajka .................07.01.............9 miesięcy ..........Szczecin
Vera...................21.01............teraz startuję .......Wrocław
(nie)dzielna.........21.01............my też zaczynamy...Leszno
Skierka24...........25.01.............4miesiące.............Kielce
KTM3..................25.01.............4 miesiące...........Legionowo
Madzia25............27.01.............6 miesięcy............Wrocław
Iśka...................29.01.............6 miesięcy ...........Bielsko
AniaS. ...............30.01 ............9 miesięcy ...........Gorzów Wlkp
Julka..................30.01.............8 miesiecy........... Kraków
karaluszek..........31.01.............3 miesiące............Warszawa
ewik79...............31.01..............2 miesiące............Radom
Franca................01.02.............6 miesięcy............Polkowice
Daguusia............02.02..............4 miesiące...........Poznań
MAJDA................05-02.............9MIESIĘCY...........POZNAŃ
Anula7................08.02.............2 miesiace............Warszawa
elza....................08.02............11 miesiecy...........Tarnów
Madziulek............09.02.............9 miesięcy............Gliwice
Mi.......................10.02.............5 miesięcy...........Poznań
Mała86................01.03............dwa miesiace.........Kutno
Mi
Witam w nowym wątku!
Pozwoliłam sobie na aktualizację listy obecności.

Pozdrawiam walentynkowo,
Mi
wiktore
Dziewczynki moje kochane...
Ślę wam uściski i buziaki z okazji walentynek! i życze wam dużo dużo miłości, wytrwałości, cierpliwości, ciepła i FAAAAAAAAAAAAAASOLECZEK!!!
A ja coraz gorzej. Z nosa mi się leje, z oczu płyną łzy (od kataru) a nos mam czerwony jak żul z 50 letnim stażem!
FRANCA dużo zdrówka dla mamy i dzięki za życzenia zdrowia - przydadzą mi się icon_smile.gif
A z tą częścią II naszego wątku czuje się tak jak wtedy gdy wkraczaliśmy w rok 2000 icon_smile.gif
majda
serdecznie witam w 2 czesci
jak mijaja walentyny?bo u nas rewelacja.szampan kolacja swiece,wykorzystałam chwile bo maz sie kapie i pisze.

zycze miłego wieczoru i goracej szalonej nocy
pozdrawiam wszystkie ciepło
pa.pa icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Choco.
Cicho tu i pusto..oj widać, że mamy dziś walentynki:) my już wrócilismy z kina, jako prezencik dostałam muzyke z filmu na którym bylismy i zamierzam ją dzisiaj zaserwować nam na wieczór. mąż wysyła właśnie raporty do pracy i już podpija colę:) a potem noc bedzie nasza icon_redface.gif

PS. Zepsujecie telewizory:)- wyczytałam że pary zasypiające przed tv rzadziej się przytulają i dłużej starają się o dzieci...więc włączamy radia od dziś:)

ktm3 strasznie przykro mi czytać o twoim choróbsku, mam nadzieje że szybko da Ci spokój i wkrótce będziesz mogła cieszyć sie pełnią sił witalnych, ściskam bardzo- bardzo ciepło:)

Dobrej (owocnej) nocki moje Walentynki:)
Vera
dzień dobry
ale jestem niewyspana icon_wink.gif moje walentynki były super, wróciliśmy do domu ok. północy. to był piekny wieczór icon_smile.gif
a jak u Was?
ewik.
U mnie też było super (maratonik w toku) hi hi...ledwo się zwlokłam dziś rano z łóżka
A jak u Was dziewczyny po Walentynkach
(nie)dzielna
Ja w delegacji, więc walentynki z daleka od męża. Zrobiłyśmy sobie z koleżankami babski wieczorek. Wypiłam trochę winka i dziś od rana 450[1].gif i już nie wiem czy sie wkręcam, czy jednak dwa kieliszki wina to za dość.
tissaia
Cześć Dziewczynki!

Moje Walentynki były ....hmmmmm......nietypowe. Spędziłam je w łazience czule wpatrzona w Pana Wielkie Ucho. icon_smile.gif Wymęczyło mnie za wszystki czasy! Ale nic to! icon_biggrin.gif Mężuś kochany mi herbatkę robił, wodę donosił i w ogóle- taki kochany był. Jestem więc żywym dowodem na to, że miłość można okazywać na wiele sposobów i w różnych sytuacjach icon_smile.gif
Wiem,że miał jakieś wyjście w planach ale chyba musiałabym kibelek ze sobą zabrać icon_smile.gif Dzisiaj ( odpukać !!) póki co cisza.....

Do piątku będę siedzieć w pokoju z koleżanką tak więc wizyty na forum w czasie pracy odpadają icon_sad.gif Ale wieczorkiem będę zaglądać!
Miłego dnia!
emce
No to i ja zjawiam się z zamiarem rozgoszczenia się na nowym wątku icon_biggrin.gif pozdrawiam wszystkie starające się i trzymam kciuki za testujące w niedalekiej przyszłości przytul.gif
Piszę rzadko, bo nie mam już ferii icon_evil.gif i zaglądam na forum dość sporadycznie, ale będę czytać Was od deski do deski!
Jul_i_anka
Witam.
Ja po wczorajszym dniu jestem pełna entuzjazmu i nadzieji. I to nie w zwiazku z walentynkami (choc również byly udane icon_wink.gif) ale za sprawą wizyty u gina. Okazalo sie, że mojego osobistego lekarza wczoraj nie było ale za to za niego przyjmował sam ordynator szpitala, super doswiadczony gościu, jeden z autorytetow ginekologicznych w Krakowie. Zbadał, wysłuchał, poradził, rozbawił a na koniec powiedział, że jak dla niego moge już jutro zachodzić w ciaże! Tak mnie to ucieszyło, że za radą Francowej gin napoiłam męża coca colą i kazałam działać icon_wink.gif na wszelki wypadek jakby owu się przesunęła. No i czekam na efekty. Jeszcze 13 dni.
Vera
(nie)dzielna czy to aby na pewno winko? icon_cool.gif u mnie oczywiście objawów nadal brak, no poza częstotliwością chodzenia do kibelka. Wczoraj przed wyjściem byłam 2 razy, ledwo doszłam do teatru (niespodzianka od męża), sztuka była super-czadowa, ale modliłam się o przerwę, bo znów musiałam biec w te pędy icon_redface.gif ale poza tym nie mam czasu na szukanie objawów, bo musze zakuwać do ostatniego egzaminu, a poza tym mój zwierzak jest chorutki i musze z nim siedzieć non stop.
Choco.
tak jak Vera zastanawiam się panno(nie)dzielna czy to aby na pewno winko? jak przeczytałam twój wpis, to przysżło mi na myśl, że to może to mały tajniak się ujawnia:)
Vera, (Nie)dzielna trzymam za Was kciuki! jak narazie nie wyczytałam u Was żadnych oznak zbliżającej się @ a to już bardzo dobry znak..więc oby się nie zjawiła:)
Vera- nie cierpię egzaminów..brr icon_twisted.gif ale tak jak piszesz, może dzieki nim nie masz czasu na doszukiwanie się u siebie objawów i nie czekasz tak szaleńczo, jak ja na ten przykład:) powodzenia na ostatnim egzaminie! A potem czekamy na dobre wieści:)
U mnie maraton w toku:) Kupiłam dziś "Twój Styl" jest w nim płyta z muzyka relaksacyjna- przyda się na wieczorek:)icon_smile.gif
Pozdrawiam
(nie)dzielna
Kurcze dziewczyny, byłoby miło gdyby Aniołek zechciał do mnie wpaść, ale nie wydaje mi się.

Vera obgryzłam wszystkie paznokcie trzymając kciuki za egzamin!!!
Mi
Ale mnie zaskoczyłyście - zwykle po powrocie do domu mam 7 stron do przeczytania, a dzisiaj tylko jedna... Chyba rzeczywiście walentynki Was wykończyły. Ja wczoraj popołudniu świetnie się relaksowałam przy... myciu okien icon_biggrin.gif A i wieczorek był bardzo udany icon_exclaim.gif

Julka ciesze się, że dostałaś "zielone światełko".
Dziewczyny o co chodzi z tą coca-colą?
wiktore
Witajcie nareszcie!
W pracy mogę poczytać ale zaraz ktos przychodzi i musze wyłączać forum icon_smile.gif
A moje walentynki były bombowe- mąż mnie głaskał po głowie bo mnie boała od kataru icon_sad.gif no i o niczym omantycznym nie mogło być mowy
VERA i (NIE)DZIELNA ja wam mówię- testujecie w tym samym dniu, obie rzygacie, VERA co chwila siusiu- to nie może być dzieło przypadku- to są fasolki z całą pewnościa. No ale, jak forum częśc II to musimy mieć mamusie w liczbie II icon_smile.gif
Trzymam kciukacze.
FRANCA moja choroba chyba już przechodzi- dzisiaj zrobiłam napad na aptekę, wydałam 30 zł i sobie zakraplam kropeleczki i witaminki - jesteś kochana! A jak mama? No i trzymam kciuki za maratonik! Oby był owocny!
A ja czuję że chyba nam się nie udało w tym miesiącu- nie chodze ciągle siusiu, mdłości w ogóle nie mam, bolą mnie cycuchu icon_smile.gif ale to przed @ no więc nie mam złudzeń- zaraz pewnie zacznie mnie brzuch boleć i pozamiatane!
muszę coś zrobić z moim suwaczkiem bo zniknął
wiktore
a nie- z moim suwaczkiem wszystko w porządku- pojawił się
wiktore
chyba dzisiaj będę pijak.gif icon_smile.gif
wiktore
ło, dziewczyny gdzie się podziewacie! Jestem zupełnie sama buuuuu... 13.gif
FRANCA jak wyglada monitorowanie jajeczka- napisz mi kilka słów, bo też o tym myślę.
Vera
CYTAT(ktm3)
VERA i (NIE)DZIELNA  obie rzygacie
no właśnie ja nie icon_rolleyes.gif tylko sikam na potęgę, ale to tyle, nawet mnie nie mdli a tyci icon_rolleyes.gif icon_lol.gif piersi tez nie bolą, ale w sumie nigdy przed @ mnie nie bolały. większe tez nie są (ale to akurat szkoda 08.gif )
Jutro chyba już kupie test, bo w piątek wyjeżdżam na sobotni egzamin i jak wrócę wieczorem to wszystkie apteki będą zamknięte. A jak się nie przyda w niedzielę już to będzie na za miesiąc icon_wink.gif
Mój mąż już się wczoraj nakręcił, jak zobaczył, że ledwo dobiegłam do kibelka 06.gif
wiktore
wiem coś o tym! Mój mąż też się strasznie nakręca- mówi że mam większe piersi i juz sugeruje, ze to fasolka- a ja nie chcę sie nakręcać, bo będzie mi smutno i za niego i za mnie. Czas pokaże- test kup koniecznie- ja mam przeczucia że to siu siu to nie takie przypadkowe- byłabyś pierwszą mamą czesci II i nie(dzielna) też ma podejrzane objawy!
Trzymajcie sie a ja kciuki trzymam i was dopinguje!!!
Choco.
Mi moja ginka twierdzi, że szklaneczka coli (pepsi) na godzinę przed przytulankiem korzystnie wpływa na plemniki. Te napoje zawierają kofeinę, która pobudza i podobno lepiej niż kawka wpływa na ruchliwość "chłopaków"- nie wiem ile w tym prawdy, czytałam o tym także na innym forum. Nie wiem czy działa, ale napewno nie zaszkodzi spróbować:)

Ktm3 No to cieszę się, że wracasz do formy kochana:) Tak sobie myslę, że może nie masz żadnych objawów ze wzgledu na chorobę, no ale nie będę zapeszać, za kilka dni sprawa się wyjaśni (ja na wszelki wypadek po cichutku trzymam kciuki icon_eek.gif aż mi loczka wychodzą icon_smile.gif )
Monitorowanie polega na tym, że przychodzi się do gina mniej więcej w połowie cyklu i on na usg sprawdza na jakim etapie jest jajeczko i określa termin owulacji oraz starań oraz okresla wielkość endometrium. Ja poszłam 14 d.c (mam 30-31 dniowe) i powiedziała, że mam się starać na drugi dzień wieczorem. Póki co byłam ten jeden raz, ale wiem, że niektóre dziewczyny musiały chodzić kilka razy w jednym cyklu. Dostałam wydruk usg z moim jajeczkiem (jako dowód, że pierwsza faza cyklu jest OK) i praktyczne porady typu.pozycja (az sie zarumieniłam) wspominana cola i podłożenie poduszki pod pupcię po przytulanku:) Zobaczymy co z tego wyjdzie. odstawiam wiesiołek (brałam go od 6 d.c. i widzę całkiem niezłe efekty) i od jutra łykam dulphaston...pożyjemy- zobaczymy:)
Miłego wieczorka

PS. Dzieki za życzenia dla mamy, własnie od niej wróciłam- już ma się lepiej i marzy by jak najszybciej być w domku icon_smile.gif
wiktore
no właśnie wiedziałam, że czegoś zapomniałam kupić w aptece- wiesiołka! Potrzebuję coś na skleroze icon_smile.gif
Choco.
Ktm3- narazie nie musisz brac wiesiołka, łyka się go od początku @ do owulacji (potem nie powinno się gdyż może wywoływac skurcze macicy) polecam Oeparol, zaiwera największą dawkę oleju z wiesiołka. Ach..a minitorowaniem się narazie tak nie interesuj, bo mam przeczucie, że nie będzie Ci potrzebne..ale w razie potrzeby służę radą:)
Miłego wieczorka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.