To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Piękne Trzydziestoletnie rocznik 76 - jesteście?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24
brak czyli fiolka
No dobra, powoli zaczyna mnie przyciskać ten trzeci krzyżyk a spadnie mi na kark w maju.
No i tak sobie pomyślałam, że poszukam może innych pięknych trzydziestoletnich rocznik 76, którym ten trzeci krzyżyk ciąży bądź nie ciąży, które przechodzą to z kryzysem lub bez, które czują się samotne i stare lub wręcz odwrotnie...
Wypowiedzcie siÄ™ drogie mi Trzydziestki jak to z Wami jest?
Ja, przyznam się szczerze, że czuję się bardzo dobrze, nadal młoda nadal sprawna, póki co nie pomarszczona, póki coatrakcyjna dla MAlżona, tylko strasznie mnie drażni szczególnie teraz, jak szukam pracy, że na wiele stanowisk mnie nie chcą, bo mam te 30 i nie jest to niczym umotywowane poza wiekiem.
A przecież nagle nie straciłam jasności umysłu...
I tylko tu mi wiek przeszkadza, no i czasem ta myśl, że postudiowałoby sie jeszcze cos innego .... Ale to przecież jeszcze można zrobić...

Hmm. jak z Wami jest?
Maciejonka
Ja w sumie też nie wiem jak to jest z tą trzydziestką.
Post bardzo na czsie. Biorąc pod uwagę, że to właśnie dzis ja kończę...
Troche się dołowałam-no bo juz nie dwadzieścia kilka lat tylko, no właśnie trzydzieści.
Ale ponoć 30-to latki są zwariowane. Jedna trzydziestka mi tak powiedziała. Inna, że to jest właśnie dobry wiek na wszystko-juz nie masz -eścia co kojarzy się z beztroska poniekad, tylko -eści, wiesz co możesz, ile i jak.
No i po trzydziestce to ponoć mąż (nie-mąż) ma uciechę.
Ale ja jeszcze nie wiem. Wiem, ze muszę cos z włosami zrobić i moze pozbyć się kilku kilogramów icon_wink.gif
Ale czuje sie nadal młodo, pięknie i sprawnie.

Ja na dzis mam zaklepane Martini. Białe.
GDZIE TEM MÓJ MĄŻ???
Styka
Wszystkiego najlepszego, Maciejonko!! icon_biggrin.gif Ja też niedługo (21.03) kończę trzydziestkę. icon_biggrin.gif
aga_mama
Maciejonka, wszystkiego najlepszego!!!

i ja dołączam do pięknych trzydziestoletnich icon_lol.gif Urodziny mam dopiero w październiku więc jeszcze przez kilka miesięcy będę "-eścia". Czuję się młodo, czasem beztrosko, nie mam doła związanego z upływem czasu, czasem noszę warkoczyki, ubieram się na sportowo, nawet studiów jeszcze nie skończyłam (ale to chyba nie wyraz młodości tylko lenistwa w moim przypadku icon_lol.gif - ale obiecałam sobie że przed czterdziestką je skończę icon_wink.gif ). Julka czasem pyta czy jestem jeszcze dziewczyną czy już kobietą, więc staro chyba nie wygladam icon_lol.gif . A tak na serio, to wiek nie ma dla mnie większego znaczenia, ważne jest to co się czuje w środku, bywają ludzie dwudziestoletni o dojrzałym i poważnym wnętrzu i sześćdziesięciolatkowie z radością życia nastolatka icon_smile.gif

Mąż ma uciechę z kobietą po trzydziestce? Muszę mu powiedzieć, nie będzie sie mógł doczekać października icon_cool.gif
brak czyli fiolka
[quote="Maciejonka"]Ja w sumie też nie wiem jak to jest z tą trzydziestką.
Post bardzo na czsie. Biorąc pod uwagę, że to właśnie dzis ja kończę...
quote]

Maciejonko, no to 100 lat!!!

Życzę Ci pięknych chwil "pieknej trzydziestoletniej", obyś nie zgnuśniała i żeby nigdy do głowy nie przyszła Ci taka myśl: " tego to mi już nie wypada" 08.gif , no i żeby Twój Mąż był z Tobą i poczuł jaka niezwykła moc drzemie w młodej niezwykłej Trzydziestolatce 02.gif


Fiolka (10 maja 2006 = 30-tka)
Coffee
dolacze do tych 30latek w licpu icon_confused.gif
a stale czuje jakbym miala 18 icon_biggrin.gif
Tobatka
Od miesiąca jestem 30-tką i jakoś różnicy nie czuję.. Jedynie na tydzień przed i po urodzinach, kiedy wszyscy mi wkoło wypominali...

Więc spokojnie, kobietki - więcej gadania w tym, niż to wszystko warte icon_wink.gif
kasiunia
zgłaszam się icon_smile.gif
czuję się młodo, trzydziestka (stuknie w czerwcu) mi nie ciaży, męża mam młodszego o 2 lata i dopóki w liceum w któym uczę jestem mylona z uczennicami to wszystko jest ok icon_smile.gif
miskap
Maciejonko 100 lat !!!
I ja się dołaczam do tego grona (trzydziestka we wrześniu). Jestem w ciąży (pierwszej) więc czuję się młodo i rześko choć ciężko( ze względu na kilogramy) icon_biggrin.gif . I też chyba nie wyglądam na swoje lata bo rodzice moich uczniów mówią, że nie wyglądam jakbym co najwyżej studia dopiero skończyła icon_smile.gif
Potwora
Ja w kwietniu dołączę do trzydziestek.

Maciejonko 1000000000 lat!!!!!!!!!!!!!!!!


Czuję się normalnie, jak zawsze icon_rolleyes.gif no nic się gwałtownie przecież nie zmienia. Poza tym przed nami jeszcze ok 10 lat młodości icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif a potem wiek średni icon_lol.gif
brak czyli fiolka
Nie ukrywam, że ten post napisałam również po to, żeby sprawdzić, jak licznie reprezentowany jest rocznik 76 na tym forum wink.gif
ds
Maciejonko 100 lat.
Mi też 30-stka stuknie w maju. Jak to mój mąż stwierdził ostatnio " zmiana kodu - trójka z przodu"...bardzo zabawne, on już ma to za sobą icon_smile.gif
Ja nie czuję się jakoś specjalnie gorzej, no niestety chyba tylko trochę gorzej wyglądam bo po ciąży za bardzo przytyłam , no ale mam nadzieję, że jakoś sobie z tym poradzę, chociaż kocham słodycze a one mnie icon_smile.gif
Ostatnio tylko przyszła taka myśl, że trzeba szybko o drugie dziecko się starać bo po 30-tce już trudniej podobno....
pozdrawiam rocznik i fajnie, że nas trochę jest icon_lol.gif
Dorota
amania
mnie też w maju czeka zmiana pierwszej cyfry na trójkę

na ten zlot pojadę już jako stateczna trzydziestolatka icon_lol.gif

jakoś nie myślę o tym szczególnie, nie przeżywam

za to mój mąż przeciwnie, cały czas ma nadzieję, że nastąpi u mnie wtedy nagła zmiana temperamentu
znaczy, że wulkanem seksu się stanę icon_lol.gif


Maciejonko impreza.gif najlepszego!
domi
Ja jeszcze przez 2 tygodnie jestem 30-latkÄ… icon_wink.gif .

amania> mój też tak myślał ale biedactwo rozczarował icon_rolleyes.gif . U mnie to podziałało w drugą stronę icon_razz.gif .
AJA
Maciejonka 100 lat impreza.gif

Mnie stuknie 27.03
Ale mam pocieszenie małżonkowi stuknęła w lutym icon_lol.gif
Więc ja mówię, że jestem młodsza icon_lol.gif icon_lol.gif

Kompletnie się tym nie przejmuje. Zmieniłam właśnie fryzurkę i lepiej się czuję. Będe chyba taka do końca życia.
Moim zdaniem to jest tak: człowiek psychicznie zatrzymuje się na pewnym etapie życia i dlatego "czuje się" jakby miał cały czas tyle samo lat mimo upływu czasu.

Jedynym mankamentem wieku jest właśnie znalezienie pracy. icon_confused.gif
Maciejonka
Dziękuje za życzenia!!
Martini pękło (trochę mnie teraz gniecie na żołądku ale co tam icon_biggrin.gif ).
Jeszcze jedno chłodzi się w lodówce (lubie akurat zimne). Ale to juz na sobotę.

Fajnie mieć 30 lat! Polecam icon_wink.gif
m4rusia
Muszę przyznać , że 1976 to piękny rocznik. Ja jestem trochę młodsza ale zawsze miałam słabość do facetów z tego rocznika.
mamami
To i ja się zgłaszam.
Nie mam ani jednego siwego wlosa, ani zmarszczek wiec chyba nie jest tak źle.
A co do ciÄ…zenia...to mi ciÄ…zy, ale nie trzydziestka icon_lol.gif
brak czyli fiolka
Mamami,
kurcze nawet nie wiedziałam, że Ty ten sam rocznik co ja jesteś!

Ale ten czas leci, nie wiem czy pamietasz jak kiedyś dawno temu kupowałam od Ciebie ciuszki (super zresztą - bluzę Kuba nosi do dzis, jakas uniwersalna icon_lol.gif ) po Michałku, a Ty już trzeciego dzidziusia mieć będziesz dzielna Kobieto Trzydziestoletnia icon_smile.gif

Pozdrawiam Cie gorÄ…co
mamami
Fiolka doskonale nawet pamiętam co ode mie kupowałaś icon_smile.gif
Oj czas leci nieubłagaie, trochę mnie to przeraża. jest poniedziałek a za chwileczkę piatek i już kolejny tydzień uciekł.
Esther@
To ja tez się zgłaszam icon_smile.gif Choć nie mam jakoś większych refleksji związanych z przekroczeniem tej granicy.

Z urodzeniem Trzeciego się zmieszczę (przynajmniej powinnam) przed urodzinami, więc raczej taką bardzo starą matką nie będę 08.gif

Mnie wciąż bardziej szokuje, że mam już dzieci i że jestem dorosła. Czasem się czuję jakby to żart jakiś był, przeciez to niemożliwe - dorośli to moi rodzice, ich znajomi, sąsiedzi: ludzie o pokolenie wyżej mają dzieci, ale ja?? Ciekawe, czy nasi rodzice też się tak czuli i czy im kiedyś wreszcie przeszło 08.gif
Maciejonka
CYTAT(Esther@)
Mnie wciąż bardziej szokuje, że mam już dzieci i że jestem dorosła. Czasem się czuję jakby to żart jakiś był, przeciez to niemożliwe - dorośli to moi rodzice, ich znajomi, sąsiedzi: ludzie o pokolenie wyżej mają dzieci, ale ja??


Święte słowa...
Potwora
CYTAT(Maciejonka)
CYTAT(Esther@)

Mnie wciąż bardziej szokuje, że mam już dzieci i że jestem dorosła. Czasem się czuję jakby to żart jakiś był, przeciez to niemożliwe - dorośli to moi rodzice, ich znajomi, sąsiedzi: ludzie o pokolenie wyżej mają dzieci, ale ja??


Święte słowa...


Powiem Wam, że i mnie podobne myśli chodzą po głowie... icon_rolleyes.gif
Tobatka
Też nie mam siwych włosów.. A może mam, tylko po prostu ich nie widać? Fajnie jest być blondynką! icon_smile.gif

Zmarszczek mam od groma, ale wszystkie śmiechowe icon_smile.gif

I w ogóle kto powiedział, ze mam 30? Chyba mi sie ktos w metryce pomylił... icon_smile.gif
Magawit
Tobatka mnie też ktoś namieszał w papierach icon_wink.gif Wg nich magiczną granicę przekroczę 13.04 (to był wtorek icon_lol.gif )
Też się dziwię,ze mnie uznają za dorosłą icon_smile.gif

A jeszcze 20 lat temu myślałam, że ludzie tak długo nie zyją icon_wink.gif

Właściwie mi to nie przeszkadza, czasem tylko refleksja się rzucim na móżg, gdy pomyślę, że znam kogoś np. od 25 lat icon_rolleyes.gif

Pozdrawiam wszystkie szalene 30! [/b]
Potwora
Ja mam siwe własy i to mnóstwo ale pojawiły mi się po 20 icon_wink.gif dobrze, ze mamy taki wybór farb do włosów icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Litka
Przyjmiecie mnie do grona? Dopiero pod koniec roku, ale rocznikowo siÄ™ Å‚apiÄ™ icon_biggrin.gif

Zmarszczek mam pełno, na szczęscie to mimiczne, siwych włosów niet, o ochocie na seks nie wspominam, bo znowu ktoś napisze, że bujam icon_wink.gif
Tobatka
Magawit - ja też we wtorek urodzona icon_smile.gif (a tak na marginesie, jeszcze czytam książkę, wybacz icon_sad.gif )


Lidka - ano bujasz, bo w sumie nikt nie widział icon_twisted.gif icon_wink.gif
JKP
Mi stukneła w styczniu i przyznam że odchorowałam dwa tygodnie tak się przejęłam
Pozdrawiam trzydziestki
brak czyli fiolka
Wiecie, że ja tez tak mam.

Czasami sobie myślę: jakie mam prawo radzić innym, ja - taka małolata.
Tak, Małolata trzydziestoletnia hehe icon_lol.gif .
I też za dorosłych uważam moich rodziców, teściów, wujów, ciotki, nauczycieli (w tym mojego szwagra, który był moim nauczycielem w ogólniaku hehe i szwagierkę która też mnie uczyła hehe) ale nie siebie!!

I czasami strasznie mnie dziwi, że mój własny syn ma już prawie cztery lata, a chłopak w którym sie podkochiwałam będąc nastką od prawie sześciu lat moim mężem icon_eek.gif
Kurcze, jakbym dwie osobowości miała icon_lol.gif

Ale najważniejsze to czuć sie młodo i nie pozwolić sobie na stetryczenie!!!
Magawit
Fiolka jakbys o mnie pisala-tez 2 osobowosci mam icon_wink.gif

Tobatka wtorek to bardzo dobry dzien na urodzenie sie. Corke tez rodzilam we wtorek,choc zaczelam w poniedzialek icon_twisted.gif
olisia
No to jeszcze ja,w sierpniu icon_rolleyes.gif ,ale życie zaczyna się podobno po 30 -tce wink.gif
Zmarszczki mam-mimiczne,włosy siwe-kilka,tak twierdzi moja fryzjerka icon_rolleyes.gif .ja nie widze wink.gif i dopiero teraz zaczynam się cieszyć życiem icon_lol.gif
Alucca
Melduje siÄ™ - IX/76. W prezencie urodzinowym dostanÄ™ drugie dziecko. icon_smile.gif
madziÄ…tko
Witajcie,dziś znalazłam to forum i bardzo mi się spodobał ten wątek icon_lol.gif mam cichutka nadzieję ze przyjmiecie mnie do swojego grona icon_smile.gif
brak czyli fiolka
Oczywiście, że Cie przyjmiemy.
Grono Trzydziestolatek jest baardzo otwarte, prawda Dziewczyny? 02.gif
Maciejonka
Prawda, prawda!

Ja po prawie tygodniowym oblewaniu icon_eek.gif wink.gif mojej trzydziestki znowu mam te 25 lat. A co tam. I tak mam koleżanki którym mówię: idź pierwsza, jesteś starsza! icon_biggrin.gif
To tylko metryka. Myśle, ze gorsza jest czterdziestka! Moja teściowa miała tydzień zadumy jak kończyła pięćdziesiątkę (miesiąc przed moją trzydziestka zresztą).
madziÄ…tko
Miło mi dziewczyny icon_lol.gif cieszę się ze będe mogła z Wami troszkę poplotkować... ja trzydziechę będe miała we wrześniu,ale powiem Wam ze w ogole tego nie odczuwam,hihi... każdy mówi ze jestem Szalona Małolatka i dziwią sie,jak dowiadują sie ze mam dziecko...a jeszcze bardziej jak wiedza ile mam lat...no bo lat to ja mam naście icon_biggrin.gif hahaha...tak sie czuje,serio.Mój mąż który jest rok ode mnie młodszy :oops:mówi ze ja to miksik jestem icon_biggrin.gif

Ale powiem Wam szczerze że boję się trochę trzydziechy...jakoś tak dziwnie... icon_confused.gif
AJA
BILANS 30 - LATKI icon_biggrin.gif

Masa ciała: odpowiednia
Wzrost: 177 cm
Wzrok: lakko szwankuje
Zęby: jeszcze swoje

Mąż: jeden
Stan - lekko zużyty icon_lol.gif
madziÄ…tko
AJA - icon_biggrin.gif dobre icon_biggrin.gif świetny pomysł na opisywanie wyglądu,u mnie jest podobnie,z tą różnicą ze mam młodsze dziecko i też czuje się juz bardziej zużyta ... icon_biggrin.gif
Kurcze,ale tak się zastanowić ... to co bedzie jak Majka będzie w wieku 2 lat i zacznie trajkotać,mam nadzieję ze wtedy nie bede pisac że mój stan jest już tylko naprawczy,hahaha icon_confused.gif icon_smile.gif
AJA
Madziątko trajkotanie w porównaniu z tym co dzieciątko wyprawia jak zaczyna chodzić to betka. icon_mrgreen.gif

Będziesz sobie musiała niedługo dorobić drugą parę rąk, żeby nadążyć za sprzątaniem i szybkim zabieraniem różnych rzeczy z zasięgu rąk maleństwa, które zrobi z tego miazgę jak dorwie w swoje rączki. icon_lol.gif

A jak zacznie mówić to będziesz szczęśliwa, że w końcu możesz się ze swoim dzieckiem dogadać.
N@dj@
to i ja sie przywitam tutaj icon_smile.gif
marcowa jestem trzydziecha icon_smile.gif
a w pazdzierniku pociecha icon_smile.gif
madziÄ…tko
N@dj@ - brawo_bis.gif gratulacje ! Napisz jak sie czujesz w roli przyszłej mamusi icon_smile.gif a z jakiej częsci Wawki jesteś?
AJA - już się nie mogę doczekać tego niebezpiecznego trajkotania icon_biggrin.gif moze jakoś dam radę,a że jestem pedantką,to może odechce mi się sprzątać non stop w końcu,hihi icon_wink.gif
Nawet nie wiesz jak czekam,na to by przestać prowadzić w końcu monolog z córką... i kiedy padnie to oczekiwane słowo MAMA icon_confused.gif
Miłego Dzionka Wam życzę
Magawit
Madziątko we wrześniu kończysz? To Ty, z przeproszeniem, siksa jesteś wink.gif
Może zrobimy listę-kto kiedy kończy ten piękny wiek i będziemy sypać życzeniami trzydziestkowymi? Tylko dla tych,które już skończyły trzeba by coś wymyślić, żeby nie były pokrzywdzone icon_lol.gif

Całuski!
brak czyli fiolka
Magawit, jestem jak najbardziej za.
Być moze w innym towarzystwie niechętnie, jako kobiety, ujawniamy nasz wiek i tych życzeń może być mało a czasami niezbyt trafione, a tu we własnym 30-letnim gronie na pewno jest to jak najbardziej na miejscu.
Kto się podejmuje ułożenia listy?
Monique
Dolaczam sie do wiecznie mlodych trzydziestek. Ja jeszcze nie, no ale stuknie w pazdzierniku icon_lol.gif Nastrajam sie psychicznie do tej trojki przez zerem, ale jak tak czytam co piszecie dziewczyny, to widze, ze po trzydziestce tez da sie zyc icon_biggrin.gif . Megawit mnie pewnie tez do tych siks zaliczysz jak ja pazdziernikowa??Fajnie by bylo moc byc jeszcze siksÄ…:D
blaire
To ja również się melduję- wrzesień 1976. I wcale mi to nie ciąży. Nie sądzę, by moje podejście zmieniło się ale nigdy nic nie wiadomo icon_wink.gif
madziÄ…tko
Witajcie Kochane doszłe i niedoszłe trzydziechy... icon_biggrin.gif
Wasza Siksa ( bardzo mi się to spodobało ) podejmie sie listy icon_smile.gif tylko z mężem pogadam jak najwygodniej będzie ją sporządzić i dam Wam znać.
Dziś moje dziecko baaardzo wyprowadziło mnie z równowagi i troszkę se popłakałam nie dawno ale już lepiej się czuje icon_smile.gif Czasem myślę czy mój mózg już nie zasługuje na konkretny remont icon_wink.gif Kurcze miałam być twarda i się nie żalić,ale ... są dni lepsze i gorsze icon_rolleyes.gif
Piszmy sobie tutaj czasem jak jest nam wesoło czy smutno,byśmy razem wszystko przezywały przez tą trójeczką na przedzie...hahaha icon_smile.gif

A Nasze podejście na pewno zostanie bez zmian...pffff,a co tam lata...liczy się samopoczucie i wesołe podejście do życia icon_biggrin.gif

Milego wieczoru...
AJA
Ja to się dzisiaj czuję sie jakbym miała 60 a nie trzydzieści icon_confused.gif
Potwornie mnie bolą łydki przy tych zmianach ciśnienia, mam ochote odrąbać sobie nogi, ledwo po mieszkaniu łażę.
Kaśka jak zwykle daje mi w kość więc mam dzień tylko się powiesić. icon_rolleyes.gif
madziÄ…tko
AJA - wspólczuje i witaj w klubie icon_rolleyes.gif Mimo to życzę Tobie Wam spokojnej Nocki i lżejszego weselszego dnia jutrzejszego icon_smile.gif
Niechaj słonko wyjdzie jutro dla Nas icon_biggrin.gif

DOBRANOC
madziÄ…tko
Hej Hej...a gdzie Wy siÄ™ podziewacie ??? icon_biggrin.gif

No takie pustki przez tyle dni icon_eek.gif Trzydziesteczki Kochane nie chować się...bo czas ucieka i latka lecą icon_wink.gif icon_biggrin.gif

Przesyłajcie mi na maila dane dot.Waszych urodzin,mężulek listę Nam zrobi icon_biggrin.gif
Mój mail: skabza@wp.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.