To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rocznik '80 - to dopiero małolaty :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
beata1104
Może Lenka z tych bardziej bojących o własna pupe 03.gif 03.gif
AsiaKG
CYTAT(beata1104 @ Thu, 04 Mar 2010 - 09:11) *
Może Lenka z tych bardziej bojących o własna pupe 03.gif 03.gif


Raczej z tych po co mam sie przemęczać skoro na kolankach tak super się zasuwa 06.gif
beata1104
basiaw- pisz co u Was?
celin
Zuzka zdrowa!!!! I oby tak zostało... Wiosna tuż, tuż a u nas śnieg sypie 21.gif 21.gif 21.gif

Asia Lenka zasuwa na kolankach i wszędzie gdzie zechce tam dotrze więc po co ma się wysilać 06.gif
Ona poprostu ostrożna jest, raczkuje bo tak bezpieczniej, bliżej podłoża...
beata1104
https://www.youtube.com/watch?v=CcmD3PeJCuw

Niewyraźny ale widać jak zasuwa icon_smile.gif
basiaw
U nas dobrze!!!!! Dziękuję za kciuki i modlitwy!!!
Wyszliśmy na drugi dzień po operacji, bo Bartek dostawał jakieś jeszcze przeciwbólowe przez dobę. Ale to była operacja, którą Barti najlepiej przeszedł. Ani gorączki ani nawet jednej kroplówki po operacji!
Teraz miejsce cięcia wygląda ślicznie, poprzednia blizna wyglądał 1000 razy gorzej. Teraz ją Profesor wyciął i jest śliczny brzuszek.
Wczoraj nam wyszedł w końcu 3 ząbek! Ale z chodzeniem to dalej za rączkę albo się puszcza i robi parę kroczków sam nie chce!
Celin torcik przepiękny!
Beata jak dietka? U mnie zostało jeszcze 3 kilo, ale chyba powinnam więcej zrzucić niż sobie to początkowo założyłam...

justine1980
Celin super ze Zuzka zdrowa
Basiaw bardzo się cieszę że zabieg udany i że Bartuś tak dobrze go przeszedł.Gratuluję 3 ząbka.A chodzić zacznie jeszcze będziesz tęsknić za tymi czasami kiedy nie ganiał
celin
Beata Wojtus super zasuwa... pięknie icon_biggrin.gif

Basiaw ciesze sie że z Bartusiem wszystko ok. dzielny facet ci rośnie...
beata1104
Basiaw- super że szybko wyszliście do domku i że tak łatwo poszło icon_smile.gif
Kilogramów jeszcze sporo, w niedziele bede sie ważyć icon_smile.gif choć w poniedziałek w pracy szykuje sie prawdziwa uczta z ciast icon_sad.gif(( chyba coś zjem icon_sad.gif
justine1980
hej laski wszystkiego naj naj z okazji naszego święta.U nas po staremu mamy nowego członka rodziny-pieska.W środę idę na szczepienie i już zaczynam się bać o niedowagę dzisiaj i jutro będę sobie pisać ile Maja zjada żeby pokazać lekarce jak będzie coś zrzędzić na temat tego że za mało waży.

Beata Celin obchodzicie dziś imieniny? Jeśli tak to dla Was podwójne naj naj
celin
Justine to &&&&&&&&&& za wizytÄ™ i za wagÄ™ przede wszystkim.
Wszystkiego naj z okazji Dnia kobiet. Jak narazie jedynym facetem który zlozył mi życzenia
był mój brat... i on też ograniczył sie do jednego zdania icon_rolleyes.gif 43.gif

A imieninki obchodzę we wrześniu (6tego) I tym sposobem mam o jedno święto więcej w roku 08.gif 04.gif.
beata1104
Justine- mam nadzieje że lekarka nie będzie miała nic do wagi Majeczki icon_smile.gif

Wszystkiego dobrego kobietki w dniu naszego święta

Imieninki też obchodze we wrześniu icon_smile.gif
justine1980
Idziemy na szczepienie trzymajcie kciuki
celin
Majeczko &&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciśnięte. Justyna koniecznie napisz co powiedziala lekarka!!!
justine1980
my już po wizycie Maja zdrowa zaszczepiona powiedziałam lekarce ile zjada kazała zrobić morfologię i dodatkowo żelazo bo przedtem miała anemię jutro będą wyniki bo od razu z nią poszłam do laboratorium żeby jutro jej nie ciągnąć.Waży 6200 około 800g za mało ale lekarka dzisiaj była bardzo uprzejma powiedziała że może po prostu będzie taka drobna i że chuda nie jest bo się ładnie zaokrągliła i nóżki też ma pulchniutkie-jej słowa.Widziała też że jest silna bo akurat ciągnęła główkę do klatki.Do tego stwierdziła że tylko Adrian jest podobny do mnie a Maja i Kacper do Poniedziałków to też jej słowa.Także zobaczę jutro jakie będą wyniki i czy zaleci stosować jakieś preparaty na apetyt.Teraz daję jej cebion ale na razie żadnej zmiany.Chociaż dzisiaj o dziwo je więcej ale może nadrabia wczorajszy dzień bo prawie nic nie jadła.

Celin Twoja Madzia jest ten sam rocznik co Adrian powiedz mi ile godzin śpi? Bo mój ostatnio wcześnie wstaje i nie wiem czy coś mu się poprzestawiało czy może za wcześnie go kładę
AsiaKG
Justynka to fajnie że u lekarza ok.
Po prostu Maja będzie drobniutka- albo a przyszłości nadgoni 03.gif
Mam znajomą która jako niemowlę i potem do 10 go roku życia była malusi a teraz kawał baby 06.gif
beata1104
Justine- super Majeczka waży, znów 800 to nie tak dużo icon_smile.gif A pulchniutka jest widać na fotkach icon_smile.gif
AsiaKG
A swoją droga z tym podwajaniem czy potrajaniem wagi to jakieś przegięcie jest.. wg tego młoda mając rok powinna ważyć 11600 a waży równo 10 i jest ok;-))))

celin
Justynko Madzia chodzi spać ok. 21szej a wstaje ok. 7 rano. Różnie to bywa bo czasami jak ja wstanę to ona już sobie na łożku czyta książeczkę (mamy nie budzi 06.gif i oby Zuzka też jak najszybciej się czytać nauczyła 08.gif ) Ale bywa tez tak że budzę ją o 7.30 tak jak naprzykład dzisiaj i jej się nie chce oczu otworzyć. Staram się ją kłaść regularnie (ok20.30-21) a z tym wstawaniem to różnie bywa.
Moja mama mi mówiła że ja i mój młodszy brat też byliśmy "rannymi ptaszkami" czego ona sama nie znosiła 43.gif myślała że sobie rano coś zrobi a my już na nogach.

Sprawdziłam w książeczkach zdrowia moich dziewczyn ile ważyły na 6mies:
Madzia 7200
Zuzia 8200
trochę więcej niż Majka... ale ona naprawdę nie wygląda na to żeby miała problemy z wagą. Na zdjęciach taki pucuś kochany, może też dlatego że okrąglutka na bużce.
Siostra mojego męża urodziła córeczkę tydzień po urodzinach Zuzi. Mała ważyła dużo więcej niż Zuzka (ok4kg) a póżniej cały czas aż do teraz Zuzia waży więcej a tamta taka odrobinka się zrobiła... taka jej uroda... Niedawno ważyła ok 9kg a Zuzia dobiega 11kg.
Grunt że Majeczka zdrowa i oby tak zostało...
AsiaKG
Sprawdziłam w książeczce.. młoda mając 6 m-cy ważyła 7500;-)))

Lenka też raczej drobne dziecko- nie jest jakiś chudziak ale patrząc na jej zdjęcia po porodzie jaki była pucek to teraz jest drobinka;-))))
justine1980
hej byłam po wyniki Maja jeszcze ma niedobór żelaza ale jest poprawa bo płytki ma już ponad normę a to jest niby krok do przodu.Przepisała jej żelazo w kroplach i cebion który jej i tak daję.Do tego mam podawać dużo zupek i obiadków z mięsem soczków i przecierów owocowych i po pół żółtka 3-4 razy w tygodniu.Także będziemy się męczyć bo ona za bardzo nie chce jeść łyżeczką ale może się przyzwyczai.

Celin Asia ja też szukałam wagi Kacpra w książeczce bo przy urodzeniu ważył tyle samo co Maja więc łatwo byłoby porównać ale niestety nie mam nigdzie zapisanej.Mam tylko Adriana wagę i wazył wtedy 6600 ale przy urodzeniu o 700g mniej niż Maja i Kacper.Zresztą chłopcy chętnie jedli za to teraz są chudzielce więc już taka uroda tych moich dzieciaczków.I lekarka powiedziała że może Maja będzie drobna ważne że zdrowo się rozwija.Akurat fika w łóżeczku ale jest śpiąca bo mało spała
Celin Adrian wlaśnie zasypia koło 20 i wstaje o 6.30 do przedszkola ale ostatnio budzi się przed szóstą i po spaniu.Zobaczę jeszcze pare dni i może będę go kłaść później tak z pół godz.
beata1104
A co tu takie pustki icon_rolleyes.gif
Byłam wczoraj po pracy na integracji i dziś strasznie boli mnie głowa 04.gif 04.gif 04.gif 08.gif
celin
CYTAT(beata1104 @ Sun, 14 Mar 2010 - 09:25) *
A co tu takie pustki icon_rolleyes.gif
Byłam wczoraj po pracy na integracji i dziś strasznie boli mnie głowa 04.gif 04.gif 04.gif 08.gif


Pustki bo weekend... 06.gif
No to się zintegrowałaś kobietko... gratuluję... a bólu głowy nie zazdroszczę. Przejdzie pijak.gif

AsiaKG
No tak Beatka- to są efekty uboczne integracji.. mój małż średnio raz w miesiącu wybywa na taką imprezę (tzn. idą sobie w kilka osób do knajpy).. i często wracają zwłoki diabel.gif diabel.gif
Ostatnio nawet Wam pisałam że nie spałam do 3 rano bo nie wracał icon_twisted.gif

A poza tym u nas zima, zima i jeszcze raz zima diabel.gif
Już mam zdecydowanie dość icon_rolleyes.gif
celin
Asia ja też mam już DOSYĆ zimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzisiaj rano się budzę a za oknem śnieżyca icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif . Naprawdę wieje, sypie no nie wyglądało to na marcową pogodę.
Bałam się że będą problemy z wyjazdem od domu ale naszczęście nie było tak żle...
Teraz natomiast piękna pogoda słoneczko świeci... tylko po co tyle śniegu nasypało??? 21.gif
beata1104
U nas też tak zasypało na maxa icon_sad.gif ale za to M nie mogł wyjechać i spóźnił sie na pociąg i siedzi z nami w domku, tzn. z dziećmi bo ja zaraz na popołudniówke ide icon_sad.gif
celin
Beatko gratulacje idziesz jak burza (mam na myśli suwaczek wagowy) dopiero było 8 kg do końca a teraz widzę 6kg.
Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&& za c.d odchudzania. Pewnie to gotowanie bez tłuszczu Ci służy 06.gif
beata1104
CYTAT(celin @ Mon, 15 Mar 2010 - 14:46) *
Beatko gratulacje idziesz jak burza (mam na myśli suwaczek wagowy) dopiero było 8 kg do końca a teraz widzę 6kg.
Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&& za c.d odchudzania. Pewnie to gotowanie bez tłuszczu Ci służy 06.gif

icon_redface.gif icon_redface.gif Jakoś idzie mam nadzieje że chociasz sie utrzyma taki spadek 06.gif
beata1104
Justine- jak tam komp. naprawiony?
justine1980
cześć dziewczyny ja zaglądam codziennie ale nie chce mi się pisać.Maja dalej nie je,o jedzeniu łyżeczką zupełnie nie mam mowy dałam jej to trzymała w buzi chyba 15 minut a potem i tak wszystko wypluła.Najgorsze że nawet mleka za bardzo nie chce co chwilę nad nią wiszę z tym jedzeniem.Wczoraj marudziła mi cały dzień nie wiem co jej było dałam panadol ale nic nie pomogło.I jakby tego było mało Kacper jest chory.Wczoraj zaczął kaszleć a wieczorem tak go męczyło że myślałam że się udusi.Na szczęście to nie zapalenie krtani które już kiedyś miał tylko przeziębienie.Rano jeszcze miał gorączkę i poszłam z nim do lekarza.Przepisała syrop i bactrim i mam iść do kontroli jeśli kaszel się pogłębi bo on ma skłonności do zapalenia oskrzeli i trzeba pilnować żeby tego uniknąć w miarę możliwości.
Mam nadzieję że Maja się nie zarazi bo i tak pełno problemów.Ja jeszcze dzisiaj wróciłam od tego lekarza zjadłam obiad i tak mnie żołądek rozbolał że myślałam że umrę.Oczywiście cały obiad wylądował w kibelku ale muszę sobie jeszcze chyb zrobić miętę bo jeszcze nie jest dobrze.
Sorki że tak smęcę ale czasami już nie mam siły

Beata komp był naprawiony już po tygodniu jakoś szybko się uwinęli.Poza tym mam już laptopa którego mąż mi kupił tylko akurat na nim Maluchy jakoś strasznie wolno się otwierają
celin
Justine głowa do góry. Zdrówka dla Kacperka!!!! Wszystko będzie dobrze już niedługo wiosna przyjdzie (mam nadzieję) choroby się skończą... byle przetrwać...

A Zuzia ma dzisiaj dzień pt. "kocham mamę" Już parę razy sama od siebie, bez mojego pytania podchodzi do mnie ściska mnie za szyję z całej swojej siły i mówi 'koja" (czyt. kocham) No... milo mi... łezka sioę w oku kręci 41.gif
Moja malutka wub.gif
justine1980
super Majka mi zwymiotowała dwa razy poza tym jęczała i płakała od szóstej przed chwilą usnęła mi na rękach bo nie mogła jej uspokoić.Mam nadzieję że nic ją nie boli i to nie grypa żołądkowa ani i nic innego tylko jednorazowy przypadek.

Celin fajnie usłyszeć takie słowa od takich małych szkrabów.A mój Kacper w zeszłym tygodniu powiedział że kocha tatę i Maję a mnie nie.O Adrianie jakoś nie wspomniał
celin
&&&&&&&&&&&&&& za Majeczkę!!! Oby to nie było nic poważnego... a jakie ty jej dajesz mleko? Może jej porostu jedzonko nie służy?

beata1104
Justine- biedne dzieciaczki oby szybko wróciły do zdrówka przytul.gif

Celin- oj jakie to słodkie wub.gif wub.gif

M mi dziś zamówił Leg magic do ćwiczeń 01.gif
AsiaKG
Celin-fajnie że Zuźka już tyle gada,, moja dopiero zaczyna;-)))
Wczoraj powiedziałam, że "baba przyjdzie" i młoda po mnie powtórzyła 03.gif

Justyna a może mała dostała coś nowego do jedzenia i tak zareagowała?
beata1104
CYTAT
Wczoraj powiedziałam, że "baba przyjdzie" i młoda po mnie powtórzyła

Fajnie

A moja gapa powtarza tylko odruch kaszlu 01.gif no i dmuchać go ucze narazie zasysa do środka 04.gif
celin
Justna i jak tam Majeczka i Kacperek???

Co do gadania Zuzi to sporo mowi ale mniej niż Madzia w jej wieku. Całkiem wyrażnie mówi: "Madzia", "ciocia", " nie ma", "chojdzie", "pić", "pupa"... reszta po swojemu ale spokojnie się z nią dogadam. Zamiast literki "t" mówi "k" zamiast "tata" jest "kaka". "d" wymawia jak "g" . "nie da" mówi "nie ga" Acha dwa dni temu skorzystala z nocniczka (zrobiła kupkę) ale dzisiaj juz mi się nie udało zdążyć z nocniczkiem... ale pracujemy nad tym... No to się pochwaliłam... icon_redface.gif

Beata to miłych ćwiczeń.... 03.gif

Asia no to Lenka zaczyna... juz niedlugo jej nie przegadasz 03.gif

justine1980
hej u nas nadal niewesoło Kacperek na szczęście mniej kaszle w dzień prawie wcale za to Majka dzisiaj cały dzień była niespokojna marudziła i płakała non stop nawet panadol nie pomógł na rękach posiedziała chwilę i krzyk.Może to zęby chociaż nic nie widać jutro idę na zakupy to kupię żel na ząbki i zobaczymy.Teraz przysnęła na chwilę ale pewnie zaraz wstanie.Wczoraj obudziła się przed 22 i jęczała do 23.30 myślałam że oszaleję-super znowu jęczy.Dzisiaj normalnie chodzę po ścianach ze zmęczenia bo jeszcze mnie ten żołądek boli.

Asia nie daję nic nowego do jedzenia bo ona nie chce a teraz wolę jej dodatkowo nie drażnić jak jest marudna
Celin Majka dostaje bebilon pepti bo ma tą skazę ale przedtem nic jej nie było więc to raczej nie od mleka
Beata mi też by się przydało zrzucić pare kg bo przytyłam ale mam za mało samozaparcia
beata1104
Justine- mam nadzieje że dzieciaczkom lepiej,
Zauważyłam że dajesz Majce panadol hmmm jak marudzi, icon_rolleyes.gif
justine1980
Beata Majce podałam panadol dwa razy bo marudziła i płakała łzami a nie dla moich fanaberii.Nic nie pomagało nawet noszenie na rączkach co zwykle ją uspokaja.Do tego spała po pare minut i budziła się z krzykiem dlatego myślałam że ją coś boli.Dzisiaj wydaje mi się że to ząbki bo posmarowałam jej dziąsła żelem i spała w dzień spokojnie bite 2,5 godz co rzadko się zdarza.Ty pewnie myślałaś że daję panadol na marudzenie a to nie o to chodzi.Jakbym miała tak robić to od m-ca by była na panadolu czy innym syropie.
AsiaKG
A to straszna mina Leny 03.gif :

justine1980
Asia byłoby super gdyby wszyscy tak ''strasznie'' wyglądali
celin
CYTAT(AsiaKG @ Fri, 19 Mar 2010 - 12:38) *
A to straszna mina Leny 03.gif :


SÅ‚odka jest... 03.gif

Jutro Madzia ma występ przegląd talentów ze swojego zespołu mażoretek... prosimy ciotki forumowe o &&&&&&&&&&&&&&&&. blagam.gif
AsiaKG
Kciuki zaciśnięte;-)))
Czekamy na fotki;-)))

a mażoretki to te dziewczynki które są w mundurkach i żonglują? Dobrze kojarzę? 43.gif
justine1980
Celin trzymam kciuki
beata1104
Asia- Lenka wymiata 02.gif słodka jest

Celin- i jak Madzia?

Justine- Nie chciałam cie urazić, tylko ja jestem przeczulona w sprawie podawania syropków od tak, ale jak to zębolki to jak najbardziej wskazane icon_mrgreen.gif

Ja w czwartek chyba dojrzałam górną 2 u Wojtka i idą następne, zero objawów 03.gif 03.gif
celin
Dzięki za kciuki dziewczyny. Wyniki mają być póżnym wieczorem na stronie internetowej, ale jeszcze ich nie ma bo kukałam
przed chwilą. Moim zdaniem bardzo ładnie im wyszło, biorąc pod uwagę fakt, że były jenym z najmłodszych zespołów. (zdaję sobie sprawę że
jako matka mało obiektywna jestem 48.gif )

Asia mażoretki wywijają, podrzucają, kręcą...itp pałeczkami (aluminiowa laska ok.50cm. lekka zakończona po obu stronach gałkami).


Beata zazdroszczÄ™ bezobjawowego zÄ…bkowania, oby tak dalej..


Mam nadzieję że uda mi się jakąś fotkę wrzucić ale nie dzisiaj. Jeszcze dzisiaj byliśmy na imieninach u teścia, jakoś umęczona jestem...

Miłej niedzieli. 06.gif
beata1104
Celin- i jak wyniki są już? I dawaj foteczke 02.gif

A my wszyscy chorzy jesteśmy icon_sad.gif ehhh pomyłam wszystkie okna wczoraj i dziś ledwo żyje, dzieci też zasmarani, M przewiało i bolą go korzonki icon_sad.gif
beata1104
Basiaw- gdzie sie podziewacie? co tam u Was słychać po operacji?

Cubusmama- jak Kubuń?

Gdzie wy sie wszystkie zagubiłyście?
celin
No niestety nie przeszły dalej... 32.gif . ale i tak uważam że świetnie im wyszło, biorąc pod uwagę kategorię wiekową od7 do 15lat.
Przecież one dopiero ćwiczą parę miesięcy... trudno i tak się cieszę że Madzia należy do tego zespołu, widzę ile jej frajdy to sprawia.
Fotki wrzucÄ™ obiecujÄ™... ale nie dzisiaj.

Beatka zdrówka dla Was!!!! Wlaśnie taka marcowa pogoda bywa zdradliwa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.