To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rocznik '80 - to dopiero małolaty :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78
m4rusia
Wszyscy się "szufladkują" na wątkach rocznikowych. Ja jestem ciekawa ile z nas jest z tego pięknego, okrągłego 80 - tego roku? A może ja sama jestem taka młoda ? icon_wink.gif

Marta - październik 80
Jedno dziecko na stanie i rozwód za pasem
moko.
czerwiec 80
stan: jeden mąż, jeden syn
miriam b
no to i ja dołączam:):)Martucha nie wiedziałam że Ty też ten piękny rocznik:)icon_smile.gif
wrzesień 80
stan:jeden były mąż łącznie z rozwodem,jedna Ulka:)
alatanta

........
Martalka
Ja też rocznik 80, ("sierpień 80") i ciągle nie mogę uwierzyć, że już ćwierćwiecze za mną icon_eek.gif

stan: jeden synek i jeden mąż icon_biggrin.gif

marta
m4rusia
A to jest nas troszkę. U mnie od wczoraj (kiedy zakładałam ten wątek) stan rodzinno - cywilny się zmienił. Już jestem ROZWÓDKĄ .... Stan dzieci nadal bez zmian icon_biggrin.gif
Aha, od stycznia b.r. kiedy to ruszyła moja sprawa rozwodowa "urosły" mi 3 siwe włosy icon_redface.gif To straszne, nie? wink.gif
hogata
Melduje się grudzień'80... icon_mrgreen.gif

Stan: jeden mąż, jeden synio i jedna córcia icon_cool.gif

Pozdrawiam równolatki!!!
skanna
O matko i córko icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Rocznik '80 to rocznik SYNA MOJEJ KUZYNKI, czyli dzieciaka przecież. Dzieci nie mogą mieć dzieci - ani dzieci w wieku szkolnym, ani trzeciego w drodze.

Świat się kończy, pora umierać icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Onika
Jeśli można przyklejam się do was bo wątku z rocznikiem '81 (lipiec) się chyba nie doczekam.

Stan: jeden syn (rocznik 2005), jeden mąż (rocznik 1973)
miriam b
nooo oo!! my młode i piękne....:)te starsze nam zazdroszczą;):)he he...icon_smile.gif
hogata
CYTAT(skanna)
O matko i córko  :shock:  :shock:  :shock:  

Rocznik '80 to rocznik SYNA MOJEJ KUZYNKI, czyli dzieciaka przecież. Dzieci nie mogą mieć dzieci - ani dzieci w wieku szkolnym, ani trzeciego w drodze.

Åšwiat siÄ™ koÅ„czy, pora umierać  :D  :D  :D  :D  :D  :D



icon_eek.gif No żeby mnie w moim '80-rocznikowym wątku od dzieci wyzywali??? wink.gif

A ja się wcale nie czuję młodo. icon_confused.gif Od prawie 7 lat mężatka, od ponad 5 lat matka, po drodze jeszcze zdobywanie wykształcenia, prawa jazdy, mieszkania, pracy... Jestem zmęczona. Tempo życia jest dla mnie stanowczo za szybkie. icon_rolleyes.gif
miriam b
otóż to....a ja jeszcze rozwód po drodze...też zdobywanie mieszkania....nauka na nowo od pażdziernika...padnę!!!ale ja z kolei lubie takie tempo:)
m4rusia
Widocznie ten 80 rocznik to lubi takie życie w biegu icon_wink.gif
moko.
CYTAT(skanna)
O matko i córko  :shock:  :shock:  :shock:  

Rocznik '80 to rocznik SYNA MOJEJ KUZYNKI, czyli dzieciaka przecież. Dzieci nie mogą mieć dzieci - ani dzieci w wieku szkolnym, ani trzeciego w drodze.

Åšwiat siÄ™ koÅ„czy, pora umierać  :D  :D  :D  :D  :D  :D



zazdrośnica icon_biggrin.gif

ja tez żyję w strasznym tempie, ale gdybym tak nie zyła, to mogę zasiąść w fotelu i czekać na koniec.... icon_twisted.gif
Martalka
Ja z kolei czuję się młodziej niż wskazuje moja metryka... Wszytko przez to, że ludzie nie traktują mnie poważnie... Nawet rodzina: "Martusiu ( icon_evil.gif ) ty w tym roku będziesz miała 26? Taka dziewczyneczka z Ciebie przecież..." No krew mnie zalewa!

icon_wink.gif Czasami sama nie mogę uwierzyć, że 21 to ja miałam 5 lat temu icon_lol.gif a na tyle gdzieś się czuję icon_rolleyes.gif
Owca
ja listopad 80
stan na dzine dzisiejszy dziecko: sztuk 1, meza brak, choiaz jest pełniący obowiązki, ale ostatnio cos kiepsko pełni icon_rolleyes.gif

dopiero cwierc zycia za mna, a juz jestem zmeczona icon_eek.gif

nic to, wesolych jajek kobiety icon_lol.gif
skanna
CYTAT(moko.)
zazdrośnica icon_biggrin.gif


Nie zazdrośnica, tylko autentycznie zdziwiona. Wszystko przez to odniesienie do syna kuzynki, który jest, choć w sumie nie tak znów wiele młodszy (7 lat), następnym pokoleniem w rodzinie. Czyli dzieciak. A jak on, to i jego rówieśnicy, nie?
miriam b
annalda no jakbym swoich słyszała!!!!! to znaczy że nie jestem osamotniona w swoim bólu rocznikowym:)
hogata
CYTAT(skanna)
CYTAT(moko.)

zazdrośnica icon_biggrin.gif


Nie zazdrośnica, tylko autentycznie zdziwiona. Wszystko przez to odniesienie do syna kuzynki, który jest, choć w sumie nie tak znów wiele młodszy (7 lat), następnym pokoleniem w rodzinie. Czyli dzieciak. A jak on, to i jego rówieśnicy, nie?


A co dziwnego w tym, że kobitka w wieku 26 lat ma dziecko, czy dwoje, czy troje. Przecież my już nie nastolatki... niestety. icon_rolleyes.gif

A mnie też dziewczynki mało kto traktuje poważnie, a już najmniej to moja teściowa! icon_evil.gif
Raz w przychodni stałam w kolejce z Mateuszkiem na rękach a jedna starsza pani mnie zaczepiła i mówi:
- pani taka młodziutka i już dzieciaczek??? icon_confused.gif
"Zgasiłam" ją jak dołączyła do mnie moja starsza córcia, hehe icon_twisted.gif
Starsza pani była wyraźnie zgorszona! icon_confused.gif
miriam b
mnie powiedzieli że mam śliczną siostrzyczkę tylko wcale niepodobną)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
mamuśka.chłidzw
CYTAT(miriam b)
mnie powiedzieli że mam śliczną siostrzyczkę tylko wcale niepodobną)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif


ja z sÄ…siedniego icon_cool.gif

u mnie plan się rypnął jak Artur zawołał :mamooo
m4rusia
Ja z kolei jak poszłam do USC po paiery do rozwodu to urzędniczka powiedział : " Dziecko, Ty powinnaś składać papiery dopiero doślubu a mówisz o rozwodzie ?
Nie wyglądam na 26 lat. W pracy jak jeszcze uczeszę sobie warkoczyki (mówią wtedy o mnie "Pocahontas " icon_biggrin.gif ) to już w ogóle małolata ze mnie icon_wink.gif
miriam b
Martucha a może na zdjęciowym zamieścimy fotki rocznika 80????a niech nam zazdroszczą???icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
m4rusia
No to wklejamy : Å‚oo tutaj
KM
Wklejajcie, niech nas-staruchy zazdrość zeżre icon_lol.gif
miriam b
To ja już wkleiłam:)
moko.
wiecie co a mi nikt nie mówi dziecko, nastolatko........nawet jak idę z Oskarem to babcie starsze mówią " o jaki ładny SYNEK" wrrr
hogata
Miriam wkleiłabym coś, ale nie mam nic odpowiedniego.

Dotąd robiłam sobie zdjęcia tylko w ciąży i zaraz po, a wtedy wyglądałam o 16 kg... inaczej icon_confused.gif

Uzupełnię braki w fotografiach i napewno do ciebie dołączę! icon_smile.gif

A reszta pięknych i młodych z rocznika 80 się nie zmobilizuje? wink.gif
m4rusia
CYTAT(Madża)
A reszta piÄ™knych i mÅ‚odych z rocznika 80 siÄ™ nie zmobilizuje?  :wink:


Może mają siwe włosy i zmarszczki - dlatego nie wklejają zdjęć icon_wink.gif
miriam b
he he)niemożliwe...cały rocznik 80 jest piękny i młody:)
m4rusia
Ale coś się ociagają z tym wklejaniem zdjęć wink.gif
Onika
A czy ciut młodsza może wkleić swoje zdjęcie do waszej galerii ? Ale ja naprawdę wyglądam na więcej. icon_sad.gif
hogata
No jasne Weronka! Dawaj! wink.gif
Piszę w imieniu 80-rocznikowych foremek, ale wiem, że by się zgodziły, bo wszystkie kobitki z 80-tego to równe babki! 02.gif
Onika
Skoro równe babki nie mają nic przeciwko

TUTAJ JESTEM
niusia
A moge jeszcze ja dołączyc??
mój stan : jeden mąż (maj 1980) jeden syn (listopad 2005)
alatanta

.........
miriam b
no wiesz????):)wklejaj....ja tez mam trÄ…dzik...walcze jak nastolatka;)icon_smile.gificon_smile.gif
magda28
No więc ja też się mobilizuję i posłusznie melduje.
Marzec `80
Stan - 1 Kacper, 1 mąż, i jeszcze 1 bobas w niedalekich planach.

Poszperam w mojej galerii i już się wklejam.
Pozdro dla młodych 26 -latek icon_lol.gif
m4rusia
Dziewczyny nie ociagajcie się bo inni powiedzą, że 80 tki są leniwe Pisać...pisać ... pisać icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
droplet
ok to ja siÄ™ dopisujÄ™ icon_smile.gif marzec '80
mam męża i synka Mateusza na wychowaniu icon_wink.gif

wstawiam foto do galerii

alatanta mnie po porodzie też wysypało, czekam na słoneczko - może trochę pomoże.

Pozdrawiam
alatanta

..........
zuzi
To i ja siÄ™ dopiszÄ™ do uroczego rocznika icon_smile.gif Lipiec 1980
Stan posiadania: 1 mąż i 1 synek Kajtuś
A zdjęcie z dzisiejszego spaceru
magda28
Alatanta nie ociągaj się, słoneczko już grzeje od dawna, wystawiaj się na to słonko i wklejaj bo jestem Cię ciekawa icon_lol.gif
hogata
Witaj Zuzi! icon_biggrin.gif

Jakie masz słodziutkie maleństwo! Jak na Was patrze nabieram ochoty na 3 dzieciaczka! 06.gif

Co wy się tak urocze 80-tki ociągacie??? Nic się u was nie dzieje? Dziewczyny z 76-go naskrobały ładnych parę stron a my??? wink.gif

Dobra, to ja zacznę bo wyjdzie na to, że wredna zazdrośnica jestem...

Wiecie, że jestem najmłodszą mamą w przedszkolu mojej córci? 02.gif
A jak jest u Was? O ile macie w domu przedszkolaka albo ucznia... oczywiście...
m4rusia
CYTAT(madża)
Wiecie, że jestem najmłodszą mamą w przedszkolu mojej córci? smile


Madża wiesz, że ja też 01.gif icon_wink.gif
magda28
Racja, trzeba poszerzyć nasz wątek.
Lato się zbliża, słonko przygrzewa, a że jesteśmy rocznik młody i piękny to trzeba pokazać nasze nóżki drogie koleżanki. icon_cool.gif
..no bo kiedy będziemy je pokazywać, jak będziemy stare i nieatrakcyjne? icon_lol.gif

No właśnie zaglądam do mojej szafy a tam same spódnice za kolana icon_twisted.gif
Trzeba zrobić rewolucję i głębiej pogrzebać, albo wybrać się na zakupy.

Apropos zakupów ostatnio przymierzałam krótką spódniczkę i ... icon_eek.gif
Była tak krótka że jakbym się pochyliła do przodu leciutko to moje szanowne cztery litery byłoby widać.
Hmmm , pokazywać ale nie do przesady icon_rolleyes.gif

A jak u moich równolatek, preferują długie czy raczej krótkie a może max krótkie spódniczki.
hogata
Ja to głównie w spodniach... icon_rolleyes.gif
To chyba z pośpiechu tego... Spodnie na tyłek i w drogę... icon_wink.gif
A jak mam nastrój to sukienka lub spódnica i owszem... koniecznie przed kolanko... 06.gif

hihihihihi
hogata
Niestety raz zdarzyła mi się sytuacja komiczna a dla mnie trochę przykra...
Wystroiłam się w swoją ulubioną spódniczkę "przed kolanko" a moja 11-letnia siostrzenica mówi:
- ciociu, ty nie za stara jesteś na takie spódniczki???

Szczera do bólu... icon_evil.gif
miriam b
a ja tam jak mam ochotę to jesczze kucyki sobie robię i pożyczam kolorowe gumki od Ulki:)icon_smile.gif)icon_smile.gif
magda28
A co tam miriam, ostatnio zawitała do mnie sąsiadka z kucykami na głowie.
.... sÄ…siadka lat 30 icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.