To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czego nie powinna robić w czasie ciąży...??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Gruszka
CYTAT(kalarepa78 @ Mon, 18 Oct 2010 - 18:54) *
Nie, to nie zaszkodzi ani Tobie ani Twojemu dziecku. Jak masz potrebę "zrekompensowania" tego strasznego czynu, to idź na spacer icon_wink.gif

Aj low ju, Kalarepa icon_wink.gif
AsiaKG
CYTAT(kasiaaaaa @ Mon, 18 Oct 2010 - 15:41) *
Wywlekam.

Nie pomyślałam, a teraz mam schiza. Prałam pokrowce odpalmiaczem ACE i trochę się tego nawdychałam. Czy to może zaszkodzić mi i mojemu dziecku? Bo jestem totalnie nieodpowiedzialna i pomyślałam o tym dopero teraz jak już wyprałam. 32.gif


Kasia Ty tak na serio? 43.gif
kociek
to ja Cie jeszcze uspokoje. Ja czyscilam lazienke domestosem zawziecie nie wiedzac ze jestem w ciazy. Dziecko zdrowe jak ryba.
Tamara79
A ja czyściłam wiedząc, lecz z dwojga złego wybrałam czysty wucet. Chętnych do mycia zabrakło.
Dzieci tez zdrowe.
kasiaaaaa
CYTAT(AsiaKG @ Mon, 18 Oct 2010 - 23:05) *
Kasia Ty tak na serio? 43.gif

E nie. Jaja sobie robiÄ™. icon_rolleyes.gif
AsiaKG
Kasia a ile takich "niebezpiecznych" rzeczy robiłaś kiedy o ciąży nie wiedziałaś? 29.gif
A dwa- podpiszę sie pod tym co napisała Kanuś
Mariolka G
wbrew mitom można też uprawiać seks, i w zasadzie we wszystkich pozycjach (chyba, że brzuch jest duży, wtedy trzeba już unikać nacisku na niego)
Ale najlepiej jest poinformować o tym swojego lekarza. Bywają jednak przeciwskazania, kiedy nie powinno się tego robić
pirania
wiecie co to straszne- zobaczylam wateczek chcialam dopisac ze pic i palic nie wolno i okazuje sie ze na pierwszej stronie juz cos takiego 4 lata temu wymyslilam.... icon_smile.gif
m4rusia
CYTAT(pirania @ Tue, 19 Apr 2011 - 12:02) *
wiecie co to straszne- zobaczylam wateczek chcialam dopisac ze pic i palic nie wolno i okazuje sie ze na pierwszej stronie juz cos takiego 4 lata temu wymyslilam.... icon_smile.gif


Znaczy sie chyba prawdę napisałaś ... i szczerze icon_wink.gif


W ciąży nie można skakać na bungee .... eeee chyba icon_wink.gif Może we wczesnej można... 29.gif
Madziara.
Dziewczyny a jak ma się solarium do ciąży. Wiem, że w ciąży nie wolno chodzić do solarium, ale jak się jeszcze nie wie że jest się w ciąży czy solarium może zaszkodzić?
Nerpa
Mi się wydaje, że problem z solarium i w ogóle z opalaniem związany jest z rozkładaniem przez uv kwasu foliowego.
Jeśli to jest podstawowa przyczyna, żeby się nie wylegiwać w solarium to i we wczesnej ciąży szkodzi. Pomijam oczywiście, że gorąco, naczynia sie rozszerzają itd.
pirania
i ze ogolnie solarium jest niezdrowe. Nalezy wystrzegac sie w ciazy rzeczy ktore z samego zalozenia sa niezdrowe, tylko jako dorosli mozemy sobie troche poszkodzic, gdyz na cos trzeba umrzec.
m4rusia
CYTAT(Madziara. @ Thu, 12 May 2011 - 22:23) *
Dziewczyny a jak ma się solarium do ciąży. Wiem, że w ciąży nie wolno chodzić do solarium, ale jak się jeszcze nie wie że jest się w ciąży czy solarium może zaszkodzić?



Zakładając, że przeciętna kobieta dowiaduje się jak tylko @ się spóźnia (czyli 5-6 tydz) to chyba nie szkodzi. Wtedy chyba nic jeszcze nie szkodzi (poza extremalnymi używkami, jakimiś "cięzkimi" lekami i innymi super hardcore things)


edit: quote
magda.
ja rozjaśniałam w ciąży włosy 2 razy-pierwszy raz w 4 miesiącu ciąży a 2gi w 8 miesiącu i małej nic nie jest,podobno dzisiejsze farby nie szkodzą jak kiedyś ale słyszałam żeby nie farbowac włósów przed 3 miesiącem ciąży,nie wiem ile w tym prawdy
misia.xs
CYTAT(ithilhin @ Sat, 07 Oct 2006 - 11:18) *
jesli masz kota - zwieksz higiene przy czyszczeniu kuwety, to znaczy rob to w rekawiczkach albo niech ktos inny teraz to robi. lepiej na zimne dmuchac. i unikac surowego miesa i jajek czyli zegnaj tatarze i koglu moglu.
wszelkie leki po konsultacji z lekarzem/farmaceuta.
ale przede wszystkim: nie panikowac!

toksoplazmoza rozwija się w mięsie, więc musiałaby zjeść tego kota żeby się zarazić, a skoro go nie zje to nie ma innej opcji
Becik
CYTAT(misia.xs @ Thu, 29 Dec 2011 - 21:39) *
toksoplazmoza rozwija się w mięsie, więc musiałaby zjeść tego kota żeby się zarazić, a skoro go nie zje to nie ma innej opcji


Jest opcja,mianowicie tak toksoplazmoza rozwija sie w miesie ...pozniej kotek je zjada i wydala z kupka...nastepnie ktos musi wyczyscic kuwete i oby to nie byla ciezarna,albo oby zrobila to z glowa.

Ale opcja zjadania kota jest super 04.gif 04.gif 04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.