To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zapraszam na spotkanie :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
menada
Mój małżonek pochwalony po raz kolejny za pyszne masełko czosnkowe i sałatkę grecką, którą przygotował swego czasu na nasze spotkanie, niefrasobliwie zaoferował się że następnym razem dołoży nam do powyższych pyszności małże pieczone w białym winie icon_smile.gif icon_smile.gif

Zaczęłam kuć żelazo póki gorące i kazałam mu podać termin. Jako, że w ten weekend jesteśmy już umówieni, a w następny wyjeżdżamy, jest gotowy dogodzić nam kulinarnie pomiędzy 27 a 29 października icon_lol.gif icon_lol.gif
Kolejny termin to 10-12 listopada.

Dodam, że to Skanna pochwaliła i bezwocznie zapytała o termin icon_biggrin.gif więc to spotkanie to głównie jej zasługa icon_lol.gif icon_lol.gif
skanna
Skoro to moja zasługa, to absolutnie nie w piątek icon_biggrin.gif

Poza tym, to ja rozważam wyjazd właśnie w ten weekend zamiast 1 listopada na groby. Bo 1.11 w tym roku w środę i to cokolwiek niewygodne, jeśli się gróbów nie ma we Wrocławiu. Czy tylko ja tak mam? Bo jak nie tylko ja, to może w ogóle jakiś inny weekend?
menada
A faktycznie, nie wzięłąm pod uwagę wyjazdów na groby.

Kolejny weekend, który wchodzi w grę to 10 - 12 listopad icon_biggrin.gif
Dodam do ankiety[/url]
skanna
To ja mogę na pewno 12, być może 10-go też, ale to będę wiedzieć w przyszłym tygodniu. 11 gram koncert okolicznościowy
monga
No to może tym razem uda mi się załapać na spotkanie, jak już wątek tak wcześnie zauważyłam i niektóre terminy wstępnie nawet mi pasują. Chociaż są tak odległe, że trudno powiedzieć jeszcze co to wtedy będzie. Wstępnie pasują mi soboty i niedziele z obu weekendów, przy czym 11.11 najmniej z tego wszystkiego. A najbardziej chyba 28.10. Nie wypełniam ankiety, bo nie da się wybrać 4 terminów icon_biggrin.gif
Doruśka
ja też bym chciała,ale poczekma na waszą decyzję,bo znowu mi coś wypadnie.
Potwora
CYTAT(Doruśka)
ja też bym chciała,ale poczekma na waszą decyzję,bo znowu mi coś wypadnie.


ja tak samo icon_wink.gif
ewabi
Do Uli zawsze i chętnie icon_smile.gif
Chętniej w owym późniejszym terminie - gdyż jako Sylwia - wyjeżdżam w weekend przedzaduszkowy.
Ale nawet w ten weekend wcześniejszy zgłaszam uczestnictwo - byle w niedzielę, a nie w sobotę icon_smile.gif
skanna
CYTAT(ewabi)
Ale nawet w ten weekend wcześniejszy zgłaszam uczestnictwo - byle w niedzielę, a nie w sobotę icon_smile.gif


Obawiam się, że wtedy to Ula nie może, a szkoda, bo dla mnie też akurat najdogodniejszy termin icon_smile.gif
monga
CYTAT(skanna)
CYTAT(ewabi)

Ale nawet w ten weekend wcześniejszy zgłaszam uczestnictwo - byle w niedzielę, a nie w sobotę icon_smile.gif


Obawiam się, że wtedy to Ula nie może, a szkoda, bo dla mnie też akurat najdogodniejszy termin icon_smile.gif

Ja zrozumiałam, że ten wcześniejszy weekend, to ten przedzaduszkowy i że chodzi tu o niedzielę 29.10.
skanna
Aaaa, mnie się ubzdurało, że 4-5 listopada. A to tylko moje pobożne życzenie było icon_razz.gif
aj80
A to spotkanko to w jakich rejonach? Mi pasowałby ten drugi termin.
menada
Aj80, mieszkam na Sołtysowicach, 5 minut od Korony.

Widzę, że większości pasuje weekend 10-12, ale nie sobota 11-go.

Żeby wszystko poukładać i żeby każdy mógł sprawdzić grafik i coś sobie poplanować, może zaproponuję piątek 10-go, bo będzie można posiedzieć do późna i odespać w sobotę icon_smile.gif

CO wy na to ?
ewabi
Dla mnie git! (pod warunkiem, że godzina spotkania nie będzie wczesna, bo w piątek to ja na powrót Alka z pracy czekać muszę icon_biggrin.gif a z tym bywa różnie, z rzadka fajnie icon_biggrin.gif)
skanna
Odespać to ja raczej nie odeśpię, bo w sobotę rano próba, ale piątkowy wieczór mam wolny. Mam mieć, znaczy się icon_twisted.gif
monga
No u mnie piątek odpada, bo muszę czekać aż mąż z pracy wróci (22:30), a o tej porze bez auta nie dam rady już się dostać tak daleko, nie wspominając o tym, że pewnie koło północy bym dotarła.
Chyba, że przypadkiem będą mieć piątek wolny - za 11 listopada, wtedy jak najbardziej icon_biggrin.gif
Doruśka
ja na to jak na lato:))
aj80
O rany, nie wiem czy sie zdecyduję. Jak tylko słyszę Korona, to mnie trzęsie, daleko od nas i zupełnie nieznane mi rejony ...
Doruśka
tak naprawdÄ™ to zawsze ktoÅ› ma daleko i nie w tych rejonach icon_wink.gif
a do Menady to ja akurat mam rzut beretem i to mnie cieszy:) i w dodoatku mam kilka rzeczy do oddania.
ewabi
Czy w końcu coś ustaliłyśmy?
Tak odświeżam, bo uwielbiam się umawiać icon_biggrin.gif
menada
Wygląda na to, że ustaliłyśmy piątek 10.11 icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Monga, mąż wolne dostanie ???

Już doczekać się nie mogę icon_biggrin.gif Proszę od dziś podawać rodzinie (i sobie) witaminki, żeby nikt się nie rozchorował dzień przed nienie.gif
skanna
Ale fajnie icon_razz.gif
Monika ww
Ja też się zgłaszam icon_biggrin.gif
monga
CYTAT(menada)
WyglÄ…da na to, że ustaliÅ‚yÅ›my piÄ…tek 10.11  :D  :D  

Monga, mąż wolne dostanie ???

A tego nie wie jeszcze nikt i pewnie dopiero w tym tygodniu przed 11 będzie coś wiadomo icon_confused.gif
użytkownik usunięty
Ja też wreszcie mogę! Już się cieszę icon_smile.gif
Potwora
Ja nie wiem jeszcze, dla mnie to niemal wyprawa na koniec świata i przebijanie się przez korki icon_evil.gif i dodtakowo nie mam jak wrócić icon_sad.gif ale z drugiej strony fajnie by było się spotkać...
Ila
Ja raczej sie pisze icon_biggrin.gif
ewabi
Ola - jakbyś jakoś dojechała w moje okolice, albo pod Dorusię jak ostatnio - to ja Cię wezmę w obie strony - tylko, że nie wiem o której to będzie
Potwora
CYTAT(ewabi)
Ola - jakbyś jakoś dojechała w moje okolice, albo pod Dorusię jak ostatnio - to ja Cię wezmę w obie strony - tylko, że nie wiem o której to będzie


Będę kombinować icon_wink.gif
Doruśka
ja tez ,jesli pojade to samochodem.
Ila
Ja mam nadzieje, ze do spotkania wyjda Dawisiowi te zeby, ktore teraz zaczely wychodzic. Po weekendzie ledwo zyje.
Dzis jak zaczal, to plakal przez godzine, uspokoic go nie moglam. Nocki tez sa poplakujace. O golnie caly czas jest placzliwy.
Takze mam ndzieje, ze do 10 sie to uspokoi, bo inaczej Tomek mnie nie pusci, a ja sama nie siedzialabym spokojnie icon_sad.gif
ewabi
Ila, a może umówimy się, że na wieczór 10 list. zrywamy chwilowo z bohaterstwem???
Kuban też ostatnio bywa różny, ale właśnie różny... mam głęboką nadzieję, że da tatusiowi popalić, bo właściwie nie rozumiem dlaczego ja muszę sobie dawać radę z wrzeszczącą dwójką codziennie sama przez 10,5 h, a on nie może przez 1 wieczór???

Ola - będę jechać samochodem pomiędzy 20-21, mam nadzieję, że bliżej 20. Wcześniej nie dam rady.
Monika ww
CYTAT(ewabi)
Ila, a może umówimy się, że na wieczór 10 list. zrywamy chwilowo z bohaterstwem???
Kuban też ostatnio bywa różny, ale wÅ‚aÅ›nie różny... mam gÅ‚Ä™bokÄ… nadziejÄ™, że da tatusiowi popalić, bo wÅ‚aÅ›ciwie nie rozumiem dlaczego ja muszÄ™ sobie dawać radÄ™ z wrzeszczÄ…cÄ… dwójkÄ… codziennie sama przez 10,5 h, a on nie może przez 1 wieczór???  


Święte słowa icon_lol.gif

Nince rosną trójki, jedna już się przebiła... ale co tam niech tata sobie radzi icon_wink.gif
Ila
Mowicie? icon_wink.gif
Mam sie wylaczyc na ten wieczor?
Jak Dawid sie budzi z placzem, to piers i tak nie bardzo pomaga, to moze rzeczywiscie tatus sobie poradzi icon_biggrin.gif
Zreszta on juz powoli sie odstawia od piersi icon_wink.gif
Anita.W
Ja tez chetna na spotkanie. Zycie takie ciezki jest ze musze troche sie oderwac icon_wink.gif . Ech tylko musze doczytac gdzie i kiedy icon_wink.gif .
MOj nie zabkuje ale od 7 miesiecy to ja nie wiem co to noc przespana.
Anita.W
O rany na Soltysowice, kawal drogi. To ja musze sie zastanowic icon_confused.gif . Moj cyca wola o 19:00 i potem ok. 22-23 potem ok. 1-2 w nocy. hm...
kachaaa
a ja ,a ja ?!!!!!!!!!!
ewabi
Przepełnia mnie radość z okazji zbliżającego się spotkania. Radość wielka. Mam nadzieję, że żadna nie nawali i wszystkie się stawią - i te, które deklarowały i te, które nie lub nie do końca.

Co by swą radość podtrzymać i czas oczekiwania sobie umilić, proponuję rozpocząć rozważania nt. : co przyniosę (ach! uwielbiam to).
Na początek deklaruję, że mogę przynieść kokosowe muffinki - jeśli chętne będą. Wymyślę jeszcze jakiś konkret, bo ja małży nie bardzo... (no jak wątróbka mi smakują, a tej nie jadam icon_cool.gif ). I butlę PEPSI.

kachaaaa liczę na Ciebie i kawę mrożoną icon_biggrin.gif
Ila
Ewa, to moze ja jednak w domu zostane. Diete zaczelam icon_confused.gif
skanna
CYTAT(ewabi)
Na początek deklaruję, że mogę przynieść kokosowe muffinki - jeśli chętne będą.


Będą icon_razz.gif

Ja myślę o serniku marmurkowym i na razie nic lepszego mi do głowy nie przychodzi.
Anita.W
Nam wyskoczyl wyjazd w moje rodzinne strony i nie bede mogla przyjechac. Co prawda jedziemy dopiero w sobote ale w piatek odbieram blachy od samochoby, potem musze ruszyc z misja kupna telewizora dla mamy no i zapakowac jakos siebie i chlopakow. A rano w droge.
Milego spotkania zycze.
menada
Proszę mi tu z dietą nie wyskakiwać, bo wczoraj stanęłam na wadze icon_evil.gif Pod choinką mam nadzieję zobaczyć jakieś preparaty cudownie wyszczuplające icon_wink.gif icon_smile.gif

Już umówiłam się z teściową, że weźmie Honoratkę na noc icon_biggrin.gif Będę mogła się porządnie wyspać icon_biggrin.gif

Małżonek już małże wybiera icon_lol.gif
Monika ww
CYTAT(skanna)
CYTAT(ewabi)

Na początek deklaruję, że mogę przynieść kokosowe muffinki - jeśli chętne będą.


Będą icon_razz.gif



Więcej niż jedna chętna icon_lol.gif

Ja mam pytanie o dokładną datę... spotkanie będzie w piątek czy w sobotę? mi pasuję piątek icon_biggrin.gif

Zastanawiam się co zrobić do jedzenia... może jakąś zapiekankę icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Doruśka
ja schudłam , wiec sie nie odchudzam.mam nadzieje ,ze przyjde,nei wiem co przyniose, wiem,ze możliwe ,ze bede na krzywy ryj tzw.ew z likierem wiśniowym własnej produkcji.
skanna
Monika, w piątek, 10.11, godziny jeszcze nie zapowiedziano, ale podejrzewam, że standardowo 19-20.
Monika ww
No to super, bo sobota mi nie pasuje...
ewabi
Monika! zapiekanka! Cudny pomysł. Ta Twoja "...forno ... coś tam" była pyszna icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(menada)
Już umówiÅ‚am siÄ™ z teÅ›ciowÄ…, że weźmie HonoratkÄ™ na noc  :D  BÄ™dÄ™ mogÅ‚a siÄ™ porzÄ…dnie wyspać  :D

Mam problem, bo mogłabym przyjechać dopiero ok. 21.30-22.00, a chciałabym Was zobaczyć choć przez chwilkę. Czy Gospodyni mnie wpuści o tak późnej porze, czy już mam zacząć chlipać w poduszkę?
skanna
Ja nie gospodyni, ale jak znam życie, to impreza, biorąc pod uwagę różne takie, co nigdy nie mogą wyjść z domu o normalnej porze, dopiero się zacznie rozkręcać icon_smile.gif Tak więc myślę, że drzwi staną przed Tobą otworem icon_razz.gif
monga
Ha ! Wiadomość z ostatniej chwili od męża:
"w związku ze świętem przypadającym na 11 listopada (sobota), dniem wolnym będzie 10 listopada (piątek)"

Czyli jak nic nie stanie na przeszkodzie będę, już się wstępnie ze skanną umówiłam icon_biggrin.gif

Raczej nie będę miała kiedy nic upichcić, więc pozostaje mi coś ze sklepu - czekam na jakiś przydział, a jak nie będzie przydziału to może jakieś owoce przyniosę. Chyba, że coś wymyślę szybkiego, to do piątku jeszcze napiszę.

CYTAT(ewabi)
Na poczÄ…tek deklarujÄ™, że mogÄ™ przynieść kokosowe muffinki - jeÅ›li chÄ™tne bÄ™dÄ…. WymyÅ›lÄ™ jeszcze jakiÅ› konkret, bo ja małży nie bardzo... (no jak wÄ…tróbka mi smakujÄ…, a tej nie jadam  8) ). I butlÄ™ PEPSI.

Pewnie, że chętne będą icon_wink.gif A z małżami nie jesteś sama icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.