To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Glogów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
amelka
witam wszystkich

Jak wy wszystkie również jestem z głogowa mieszkam na piastowie mam 15 miesięczna córeczke Amelke i jak tylko da mi troche czasu będe Was tu odwiedzac na forum

pozdrawiamBenia
julita32
CYTAT(amelka @ wto, 19 cze 2007 - 00:36) *
witam wszystkich

Jak wy wszystkie również jestem z głogowa mieszkam na piastowie mam 15 miesięczna córeczke Amelke i jak tylko da mi troche czasu będe Was tu odwiedzac na forum

pozdrawiamBenia
witam was pisz czesciej tylko ja tu zostałam co pisze czasami 32.gif
julita32
witam GŁOGOWIANKI gdzie jestescie 32.gif
oluśia
Jestem zalogowana od niedawna Dawno nikt tu nie zaglądał !!!!! Głogów pozdrawia
Iwona H
hej oluśia, a dokładnie na jakiej ulicy mieszkasz. Ja za często nie zagladam bo czasowo nie mam neta.
oluśia
Cześć Iwonka ! mieszkam na Piastowie 1 a Ty? Pozdrawiam
julita32
witam nowa głogowianke ja mieszkam na koperniku 06.gif
Iwona H
Czy któraś z Głogowianek zagląda tu jeszcze? icon_wink.gif
ewela
Hejka!
Za 2tyg ja będę oficjalną Głogowianką. Kupiliśmy z mężem mieszkanie w Głogowie i tam tez się przeprowadzamy.

Jestem w 5tym mcu ciązy i mam juz córeczkę, 4letnią Emilkę.

Pozdrawiam

Ewelka
Iwona H
Witaj ewelka, super . Fajnie,że nie jestem sama. A można wiedzieć na jakiej ulicy będziecie mieszkać?
ewela
Hejka
Będziemy mieszkali na Orbitalnej.
Juz nie mogę się doczekac jak się wprowadzimy do większego "m".Chociaz przed nami troszkę pracy,ale damy radęicon_smile.gif

Pozdrawiam
Ewelka
julita32
CYTAT(ewela @ Wed, 10 Jun 2009 - 15:30) *
Hejka
Będziemy mieszkali na Orbitalnej.
Juz nie mogę się doczekac jak się wprowadzimy do większego "m".Chociaz przed nami troszkę pracy,ale damy radęicon_smile.gif

Pozdrawiam
Ewelka

witam ja mieszkam na koperniku odezwałam sie do ciebie na gg odezwij sie to pogdamy pozdrawiam icon_smile.gif
jowita316
hej ja mieszkam nie daleko glogowa ale w głogowie rodziłam mam 4 miesiecznego synka przyjmijcie mie do siebie dzienki
Iwona H
jowita, oczywiście,że przyjmiemy icon_wink.gif , a gdzie dokładnie mieszkasz?
julita32
CYTAT(jowita316 @ Thu, 11 Jun 2009 - 19:04) *
hej ja mieszkam nie daleko glogowa ale w głogowie rodziłam mam 4 miesiecznego synka przyjmijcie mie do siebie dzienki

witam icon_smile.gif
jowita316
mieszkam w przemkowie a kturas z was rodziła w głogowie a co powiecie mi na temat skazy białkowej muj synek ma daje mu bebilon pepti czy ona po jakims czasie przejdzie nie dawno sie zarejstrowałam jak mam dodac zdjecie podpowiecie dzienki
jowita316
iwona h mam pytanko jak dodałs te ramki na dole z wiekiem tez bym chciał takie cos wstawic
kamixx
mój kochany Głogów, od roku niestety mieszkam pod Poznaniem, ale tak tęskinie za Głogowem mieszkałam tam 27 lat na osiedlu Hutnik na ul. Niedziałkowskiego. Pozdrawiam wszystkie maluchowe Głogowianki!!!
oluśia
hejka przytul.gif
julita32
CYTAT(oluśia @ Mon, 22 Jun 2009 - 16:30) *
hejka przytul.gif

witam icon_smile.gif
julita32
CYTAT(kamixx @ Mon, 22 Jun 2009 - 16:04) *
mój kochany Głogów, od roku niestety mieszkam pod Poznaniem, ale tak tęskinie za Głogowem mieszkałam tam 27 lat na osiedlu Hutnik na ul. Niedziałkowskiego. Pozdrawiam wszystkie maluchowe Głogowianki!!!

witam i pozdrawiam icon_smile.gif
ewela
No i mieszkamy w Głogowie.
Trudno się pozbierać z tym wszystkim. Czesc pudeł rozpakowana, ale i tak większosc rzeczy czeka na rozpakowanie i...jak cos potrzeba.....to jest na pewno jeszcze nierozpakowane hihihi

No i do tego straszny upał utrudnia życie.....

Pozdrawiam
Ewelka
julita32
CYTAT(ewela @ Thu, 02 Jul 2009 - 14:19) *
No i mieszkamy w Głogowie.
Trudno się pozbierać z tym wszystkim. Czesc pudeł rozpakowana, ale i tak większosc rzeczy czeka na rozpakowanie i...jak cos potrzeba.....to jest na pewno jeszcze nierozpakowane hihihi

No i do tego straszny upał utrudnia życie.....

Pozdrawiam
Ewelka

witamy w głogowie jak sie rozpakujesz daj znac to sie spotkamy w parku koło koscioła duzego na koperniku icon_biggrin.gif
ewela
hihi
Dziękuję za powitanie. Na pewno się niebawem uporamy z remontem, rozpakowywaniem i zacznę poznawac Głogów.
Bo narazie to wiem jak dojechac autem do tesciowej i na rynek/centrum miasta. Pozostała czesc Głogowa,juz nie wspomnę o osiedlu to tajemnica......
Ale niebawem ruszymy z córcią na wycieczki po osiedlu....trzeba się rozeznac w terenie hihihi

Pozdrawiam
Ewelka


ps jak się rodzi w Głogowie?
Bo jak widzę ten szpital, to mnie ciarki przechodzą........................
ewela
Pierwsza wycieczka po osiedlu za nami...............jestem w szoku..........
Pierwsze wrażenie ;-( blokowisko, śmietniki i "łąki"............No i piwko...sklepiki osiedlowe z "tubylcami"

Place zabaw.......porażka. Te 30letnie "coś" nazywa się placem zabaw. Znalazłysmy coś a la plac zabaw az gdzies w okolicach tesco-ogrodzony i nawet miły.
Ale trzeba kawał osiedla przejsc by sie dziecko pobawiło............
Moze jutro ruszymy w innym kierunku.........będzie nieco milej....................

ehhhhhhhhhh
Pozdrawiam
Iwona H
CYTAT(ewela @ Sat, 04 Jul 2009 - 20:28) *
ps jak się rodzi w Głogowie?
Bo jak widzę ten szpital, to mnie ciarki przechodzą........................

Są osoby,które zdecydowanie stawiają przeciw i są takie,które są za. Ja rodziłam dwójkę w głogowskim szpitalu i nie narzekam. Fakt, warunki mogłyby być lepsze.
ewela

hejka
Chyba jednak się wybiorę na spacer, na oddział.
Lekarz prowadzący moją ciążę własnie się tu przeniósł do Głogowa, więc bym miała opiekę z jego strony (takie sa przynajmniej plany i wstępne ustalenia).
Jednak zawsze mogę pojechac do Lubina, tam tez mam lekarza znajomego. Tylko martwię sie po ostatnich przygodach motoryzacyjnych....ze powrót z maluszkiem tyle km, to nic dobrego.

Dziękuję za inf.
Pozdrawiam
Ewelina

oluśia
Ja też rodziłam w Głogowie jest 06.gif K
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.