To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Glogów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
justyna22
A może jest tu ktoś z Glogowa????
AISA
Obecnie mieszkam we Wrocławiu, ale pochodzę z Głogowa. Często tam jestem - nawet bardzo często. W jakiej dzielnicy mieszkasz?
justyna22
ja na hutniku. Okolice skarbka. A ty gdzie mieszkałaś? I jak wspomnienia zwiazane z glogowem?
akorolek
Cześć!
Od kilku miesięcy jestem mieszkanką Głogowa na os. Kopernik
justyna22
Super. a gdzie wczesniej mieszkałšœ? I może napisz cos o sobie
akorolek
Cześc !!!!!!!
Wcześniej mieszkałam we Wrocławiu przez 6 lat a pochodzę z woj. Świętokrzyskiego. Jestem w 6 miesiącu ciąży, obecnie jestem na urlopie bezpłatnym i siedzę w domu. Cieszę się bardzo że znalazłam ten post i że odpisałaś liczę na to że od czasu do czasu pogadamy sobie. Jesteś już mamą?????????? Napisz co porabiasz. Pozdrawiam
justyna22
Mama jestem. Mam prawie 7miesięcznego synka Adrianka. A gdzie chodzisz do lekarza? I gdzie planujesz poród?
justyna22
Na dzień dzisiejszy nie pracuje. Siedze z malutkim w domu. A poza tym studiuje jeszcze zaocznie. I to tyle chyba o mnie
akorolek
Hej!!!!!!!!!!!
Juz myślałm że nie odpiszesz. Gratuluje maleństwa. Ja jeżdżę do lekarza do Nowej Soli i tam planuje poród jak wszystko będzie dobrze. A ty gdzie rodziłaś????????
justyna22
Nie odpisywalam bo nie było mnie kilka dni. Ja rodziłam w feminie bo tam przyjmował mój lekarz. O nowej soli tez dużo słyszałam. Raczej przychylne rzeczy, chodŸ nie zawsze. teraz moja bratowa będzie rodziła końcem marca. I będzie rodziła w Głogowie. Ja doszłam do wniosku,że kolejne też będe rodziła w Głogowie. A jak się czujesz w cišży? Wszystko o.k
akorolek
Hej!!!!!!
Ciąże znoszę doskonale oby tak do końca. Ja jak nie zdąże, męża nie będzie w domu albo coś sie bedzie złego działo to też do głogowa trafię.
justyna22
Miejmy nadzieje,że będzie o.k. Napewno będzie. Tylko upominaj sie o usg. To najważniejsze.
akorolek
Justa ja mam na każdej wizycie robione usg - co miesiąc, narazie jest wszystko dobrze. Jutro jadę na wizyte zresztą to będę miała świeże informacje. Miłego wieczoru. Do usłyszenia
justyna22
powodzemia i tobie tez milego....
akorolek
Cześć
Będziemy mieć chłopczyka, czułam to od poczatku ciąży, narazie jest wszystko w porzadku mały waży 1 kilogram. Lekarz robił mi usg mierzył maleństwo i powiedział że rozwija się prawidłowo. Justyna mam pytanie ile przytyłas w ciąży???????????? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
justyna22
17kg przytyłam. Gratuluje synusia. Super,że jest zdrowiutki
akorolek
Dzęki justyna ja jestem trochę załamana wagą bo juz przytyłam 15 kg, mąż mówi że nie widac po mnie tego bo wszystko idzie w brzuch, i ja tez nie sądziłam że aż tyle bo nie czuje tego tak bardzo, tym bardziej że ja znowu nie jem tak dużo. Nie wiem co robić?????????????????? a jeszcze trzy miesiące, bo to koniec szóstego dopiero. Pozdrawiam cie serdecznie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
justyna22
To jeszcze nie tak Ÿle:) Ja tez nie jadlam za duzo. Synuœ ważyl 4 kg a ja zaraz po ciazy wrociłam(prawie) do swojej wagi.
akorolek
Justyna dzięki za pocieszenie, tylko wiesz jeszcze trzy miesiące zostały, ale mam nadzieję że też szybko zrzucę te kilogramy po ciąży. Życzę miłego i spokojnego weekendu icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
julita32
witam ja mieszkam w glogowie na osiedlu kopernik mam synka oktawian ma 4latka icon_razz.gif pozdrawiam was przyjmiecie mnie tu icon_razz.gif
julita32
zapraszam na froum zaraz podam link tam sa tez dziewczyny z głogowa www.tik_tak.pl głogów
akorolek
witaj julita ja tez jestem z kopernika, napisz coÅ› o sobie co porabiasz ??????????
akorolek
Julita czy napewno dobry adres podałas tej strony bo coś mi nie chcę wejść?????????????

Wklej jakÄ…s fotke synka icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
julita32
https://www.tik_tak.pl/forum/viewtopic.php?...=348051#p348051 ja pracuje w sklepie spożywczym oktawian chodzi do przedszkola i jest zadowolony na jakiej ty mieszkasz ulicy ja ANDROMEDY icon_razz.gif
Iwona H
Witam serdecznie Głogowianki, a szczególnie Ciebie Julito - i przy okazji dzięki za link icon_biggrin.gif
Jestem mamą 7-miesięcznego synka. I zdaje się,że mieszkam niedaleko Justyny bo też na Hutniku i też całkiem blisko Skarbka.
akorolek
Julita ja mieszkam w wieżowcu na Plutona

Witaj Iwono fajnie ze nas przybywa z GÅ‚ogowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja jestem od niedawna mieszkankÄ… GÅ‚ogowa i spodziewam siÄ™ swojego pierwszego dziecka w maju icon_smile.gif
julita32
CYTAT(akorolek)
Julita ja mieszkam w wieżowcu na Plutona

Witaj Iwono fajnie ze nas przybywa z GÅ‚ogowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja jestem od niedawna mieszkankÄ… GÅ‚ogowa i spodziewam siÄ™ swojego pierwszego dziecka w maju icon_smile.gif
witam to niedaleko mnie mieszkasz a ja czesto chodze do piotra sklepu na zakupy a ile masz lat ja tak jak pisze kolo mojego imienia icon_razz.gif
Iwona H
CYTAT(akorolek)
Witaj Iwono fajnie ze nas przybywa z GÅ‚ogowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja jestem od niedawna mieszkankÄ… GÅ‚ogowa i spodziewam siÄ™ swojego pierwszego dziecka w maju icon_smile.gif


GRATULUJÄ™, TO CZEKAMY NA DZIDZIUSIA.
Patryk też jest moim pierwszym dzieckiem i jesteśmy tacy szczęśliwi.
akorolek
Hej dziewczyny chyba rzadko zaglÄ…dacie na to forum??????????????

Julita mam 26 lat ja tez bardzo często robię zakupy w Piotrze i z usg wychodzi nam że też będziemy mieć synka - Kubusia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

DZIEWCZYNY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W WALENTYNKI
julita32
[quote=akorolek]Hej dziewczyny chyba rzadko zaglÄ…dacie na to forum??????????????

Julita mam 26 lat ja tez bardzo często robię zakupy w Piotrze i z usg wychodzi nam że też będziemy mieć synka - Kubusia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

DZIEWCZYNY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W WALENTYNKIna które forum te to ja jestem pierwszy raz moze wyslemy sobie e-mailem zdjecie swoje moze sie znamy z widzenie gdzie bedziesz rodzic i na kiedy masz termin icon_razz.gif ja tez wam zakochanym życzy duzo milosci i sexu icon_razz.gif
justyna22
Hej dziewczyny fajnie,że nas juz tu tak sporo. Dawno tu nie zaglšdałam bo jakos nie bylo kiedy. musz sie pochwalić że zostalam ciocia, moja bratowa urodziła w niedziele przeœliczna corcie. Jest boska:) Iwona mamy dzieci w podobnym wielu moze sie znamy? A napewno sie widzialysmy z brzuszkami:) Pozdrowienia dla was:)
Iwona H
Gratuluję Tobie i Twojej bratowej oraz życzę dzidzi wszystkiego najlepszego. Napewno widziałyśmy się, może nawet nie raz tym bardziej,że mieszkamy niedaleko siebie. A dokładnie na jakiej ulicy mieszkasz? Ja na Budowlanych od strony 2 LO.
julita32
WITAM ja mam od 1marca urlop do 12 marca proponuje spotkac sie co wy na to moze umnie w domku icon_razz.gif co do dnia jeszcze sie zgadamy icon_razz.gif
akorolek
Witam popielcowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Justyna gratuluję bratanicy najlepsze życzenia dla twojej bratowej i córeczki icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Julita co do spotkania to ja nie wiem czy akurat bedę w głogowie bo planujemy z mężem wyjazd na początku marca to zależy od jego urlopu kiedy go dostanie icon_smile.gif
justyna22
A ja na sienkiewicza 3 koło sp nr 7. Co do spotkania jestem za:)
Iwona H
CYTAT(justyna22)
Co do spotkania jestem za:)


Ja też nie mam nic przeciwko. icon_lol.gif
julita32
hej dziewczyna co takie tu pustki gdzie wy jestescie icon_smile.gif
justyna22
No ja niestety mam teraz bardzo ograniczony dostęp do kompa bo nie mam go w domu, ale jak tylko jestem u mamy to zaglšdam. Niestety ostatnio bardzo mało czasu mam wolnego. jak coœ sie zmieni to napewno się odezwe. Papapappapa
Iwona H
Hej kobitki!
Jesteście? Kurczę,jak ja jestem to Was nie ma albo na odwrót! Ciężko się zgrać. Pozdrawiam gorąco icon_lol.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif

Wszystkiego najlepszego dla Adrianka,równo za 4 miesiące roczek przytul.gif icon_wink.gif
justyna22
dziekujemy, dziekujemy:)
a tak niedawno sie urodził, aj:)
julita32
witam was dziewczyn to umnie spotkanko w poniedzialek okolo 11 pasuje wam o adres to na gg pogadamy pozdrawiam pa icon_razz.gif
Iwona H
Pasuje,pasuje. To do zobaczenia icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
julita32
witam dzisiaj sie spotkalysmy ale tylko byla IWONA Z PATRYKIEM szkoda ze reszta dziewczyn niemogla przyjsc ale mam nadzieje ze sie jeszcze spotkamy robi sie ciepło to nastepne spotkanko w parku zorganizujemy icon_razz.gif pozdrawiam pa
julita32
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.Radosnego , wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego dyngusa
Belcia
Hej dziewczyny! Wlasnie znalazlam info o osobach z Glogowa. Troche pozno, ale zawsze fajnie jest wiedziec o kims z "naszego miasta" w razie pytan i problemow. Pozdrawiam! icon_biggrin.gif
julita32
witam cie a gdzie ty mieszkasz pozdrawiam odezwij sie na gg icon_razz.gif domnie
Belcia
Hej Julita! GG nie moze zlokalizowac Twojego numeru....
julita32
hej iza napisałam do ciebie na priwie odezwij sie
izus85
Hej dziewczyny,co tu tak cicho ?? Gdzie się podziewacie?? Pogoda nam sie zrobiła naprawdę letnia icon_smile.gif
Mogło być troszkę chłodniej bo ja szykuję się pomału do porodu a upały mnie dobijają 32.gif Odezwijcie sie co tam u Was słychać...pozdrawiam
julita32
hallo kobitki gdzie jestescie cos tu sie zrobilo pusto cicho odezwijcie sie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.