To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Hity choinkowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Dominika_
Dziękuję icon_smile.gif
semi
i ja dziękuję:)
Dominika_
Nauczona doświadczeniami z lat poprzednich probuje zacząć robić zakupy prezentowe trochę wcześniej. Oczywiscie prezenty dla Mlodego to glówny wydatek i podstawowa trudność, więc wyciągam watek. Moze od zeszłego roku sie cos ciekawego pojawiło?
Mam ochote zakupi Mlodemu Scrabble Junior - w zeszlym roku jeszcze nie bylo sensu, w tym juz jest, bo sie Mlody na literki rzuca z zainteresowaniem. A poza tym? Piszcie z_choinka.gif
Kocisława zwana Warkotem
Hitem dla mojej Marty są 3 prezenty,które dostała "od Mikołaja" w ubiegłym roku:duży drewniany domek z mebelkami i drewnianymi laleczkami,odkurzacz na baterię i mikser na baterię.Bawi się tymi zabawkami w zasadzie stale.A z gier prawdziwym hiciorem jest "Grzybobranie" Granny. Marta ma 3,5 roku.
Meggi
Dominiko Scrable Junior polecam, super zabawa icon_smile.gif

Dla dziewczynek tak od 7lat polecam tez grę Księżniczki :
https://www.swiat-zabawek.pl/index.php?p899...zki-przed-balem
Kasandra jÄ… bardzo lubi icon_smile.gif

Dla młodszych to hitem u nas rok temu była kasa, odkurzacz, pralka i zapomniałm co jeszcze 37.gif
Jak mi sie przypomni to dopiszÄ™.

Kasandra dostała tez taki fajny zestaw do robienia witraży na okno tez fajne icon_smile.gif


W tym roku mam w głowie pustkę kompletną co komu kupić ;/, zero pomysłów icon_sad.gif
Jasiucha
A moje w tym roku chce od Mikołaja Pieska Bobby od Epee.. nei wiem jak to będzie z kupnem bo u nas jedyny duzy sklep to Brio i u nich brak i podobno braki w magazynach.. w necie śledzimy od kilku dni ale też "produkt niedostepny"

Kupiłam już dla niej hulajnogę (na trzech kółkach) i mialam zamiar dokupić zestaw z ciastoliną..

A w zeszłym roku była dopiero roczniakiem ale dwie hitowe zabawki sie trafily, ktorymi bawi sie do dziś: duzy pluszowy pies na ktorym dzikuje jak na koniu i fontanna z piłeczek
justin
a moja Natalka (3,5) zażyczyła sobie w liście do Mikołaja gitarę 43.gif
Cleo
och Meggi kocham CiÄ™!!!!
Michasia miala niedawno sen, ze gra w grę o ksieżniczkach, 'ale nie am takiej gry przeciez, mamo'-wyznala na koniec smutno i bylam gotowa z mężem wymsylic i zrobic dla niej taka grę, a tu proszę- JEST!!! icon_smile.gif
Poza tym MISIA na szczescie nie chce juz jak w zeszlym roku tajemniczego Zaczarowanego Osiołka (moze niektorzy pamietają tę akcję:) ), tylko-straasznie komercyjnie-' wróżkę ELinę, ktora macha skrzydłami, jak nacisnie się jej rękę'
29.gif
Meggi
Cleo icon_redface.gif , cieszę sie, ze dla Michasi to będzie wymazony pomysł , ja co roku tę gre jakiejś dziewczynce kupuje bo jest bardzo fajna icon_smile.gif
pinola
Witam
Åšwietny temat!
To i ja z hitami dla młodszych (2 letnich dzieci):
- lego Duplo w kolejności wg "fajności": farma, ZOO, dom dla lalek (nie ma dnia aby nie bawiła się lego, niezmiennie od roku)
- filmy DVD sa w Merlinie - Autobusy cz 1 i 2 (tak jak Thomas&Friends ale o autobusach - po 10 PLN za sztukę) i film o Kamyczku - Kajtuś - trzeba poszukać w ksiegarniach internetowych
- ciastolina (choć może sie nią bawić tylko w obecności dorosłego)
- książki o Kamyczku
- drewniana układanka z misiami (4 misie maja po 5 wariantów ubrania (góra, spodnie, czapka i buty) każdy)
- drewniana kolejka z Tesco (taka na magnesy)

Nie sprawdziły sie książki o Mysi...

Teraz szukam filmów z Pepą...

pozdrawiam!
Agnieszka AZJ
CYTAT(Cleo @ śro, 07 lis 2007 - 18:26) *
Poza tym MISIA na szczescie nie chce juz jak w zeszlym roku tajemniczego Zaczarowanego Osiołka (moze niektorzy pamietają tę akcję:) ), tylko-straasznie komercyjnie-' wróżkę ELinę, ktora macha skrzydłami, jak nacisnie się jej rękę'
29.gif


To jeszcze się ogranicza icon_wink.gif Julka poszła na całość - wymarzyła sobie Drzewo Domowe Wróżek za ok. 250 zł icon_twisted.gif
Niestety w tym roku juz wie, że prezenty kupują rodzice, więc nie mogę zwalić na sklerozę św. Mikołaja icon_wink.gif
Cleo
Oj, tak, to Drzewo tez jÄ… fascynuje...bo widzi reklame we 'Wrozkach' ofkors;)
Dostala na imieniny z tejs erii Atelier Bietki i jak zwykle---sporadycznie sie bawi caloscia, czasem włacza samą laleczkę do zabaw z innymi lalkami-wrozkami....
iguana
Młody poza wszystkim co reklamują ("mama, a kupisz mi to?") zażyczył sobie: wielkie pudło Power Rangers, Rampę Hot Weels i od wczoraj grę komputerową "Odlotowe Agentki" (Jego ulubiona bajka. Swoją drogą, nie wiem co w niej widzi). Dokupiłam do tego parę gier planszowych, bo uwielbia grać w różne domina, chińczyki, nawet szachy łapie powoli. No i notorycznie odwiedzam sklepy po 5 zł coby tanim kosztem nakłaść dużo paczek pod choinką icon_smile.gif
Cleo
Słuchajcie, a co teraz jest fajnego dla dzieci ponad półrocznych? w ogle nie pamietam, czym bawila sie taka Michasia. Jak Hanka juz zaczyna niezle siedziec, to chyba jakies takie, co sie wali rączką i cos wyskakuje no i ksiazeczki typu 'touch and feel'??
Jasiucha
Cleo, dokładnie tak jak piszesz..
Ja zapamiętałam wiek 6mies u mojej córki jako fascynację różnymi dźwiękami - zatem cymbałki od zająca były przebojem 03.gif No i wszelkie zabawki zawierające różnorodne tekstury - do miętoszenia, szeleszczenia, dotykania 08.gif

A ja wczoraj oniemialam, koleżanka pozyczyła mi na okres zimowy plastikową ogrodową zjeżdżalnię dla dzieci - rostawiłam ją w pokoju i nie pamiętam aby moje dziecko samo się bawiło 3godz - w pełni zadowolone!! To ja chodzę po sklepach, szperam po necie w poszukiwaniu super interesujących prezentów od Mikołaja dla mojej dwulatki a wystarczyło pożyczyć "na Mikołaja" zjeżdżalnię - do wniosny by się nacieszyła/znudziła i by się oddało 06.gif
Rafaelka
Cleo, Hubek dostał od chrzestnego garnuszek Fisher Price'a i bardzo lubi się tym bawić. Wrzuca i wyjmuje klocki, podryguje w takt piosenek i ślini się na widok świecącego nosa, a ja w tym czasie mogę sobie usiąść z kawą i odbyć prasówkę.
Jednak i tak najfajniejszymi zabawkami dla niego jest metalowa kuchenna miska, pusta butelka po mineralnej i gazety do miętoszenia. wink.gif
Cleo
Rety, ciÄ…gle slysze o tym garnuszku-klocuszku! CO to takiego? i czy naprawde fajne czy to to sila reklamy? icon_wink.gif
Co do gazet-tak, tak, chyba powinnam Hance po prostu prenumerate czegos zamowic, bo teraz nic sie nie liczy poza sięganiem po gazety nasze, gazetki Michasi oraz ksiazki, karteczki, listy zakupow itp;)
Rafaelka
U nas się sprawdził / sprawdza nadal. A 'stary' Rafał jaką miał frajdę icon_biggrin.gif
Jasiucha
A wg mnie garnuszek jest dla większego malucha a nie dla 6mies. Etap wkładania małych przedmiotów w wieksze i wyciagania i znowu wkładania przypada raczej na okres 12-18mies a nie 6mies (przynajmniej w przypadku mojego dziecka tak było)
Ja zawsze starałam się kupowac zabawki stosowne do potrzeb rozwojowych, aktualnie zdobywanych umiejętności a nie "na wyrost"
Mika
dla póroczniaka garnuszek za duży
ja Antonowi kupiłam na zeszłe święta -miał prawie rok
zabawka hmm -zwykły grający sorter
tyle,że cena kilka razy wyższa
szczerze? nic specjalnego
gdyby nie fakt,że miał to być prezent od babci i miał śmiesznie niska cenę -nie kupiłabym

a dla półroczniaka fajne są grajaco-świecące stojaki
leżący maluch może uruchamiać granie nogami
u nas do dziÅ› Smerfiak lubi ten stojak wink.gif

chicco
fisher
mama_do_kwadratu
A dla siedmiolatków jakieś hity macie?

W Tesco widziałam takie fajne zestawy do samodzielnego robienia stworków z filcu i różnych dodatków. Ale czy to bezpieczne? Nie będzie to znowu jakaś super toksyczna chińska tandeta? (seria Tesco Go Create)

jedno dziecko chce Bionicla (jak zwykle), drugie jakiegoÅ› stwora innego.

Książki kupiłam.

Zastanawiam się nad Geomag, ale drogie to pieroństwo jak nie wiem co.
Jasiucha
Ja dla 7latki wysyłam dzisiaj jako prezencikurodzinowy Scrabble Junior
mama_do_kwadratu
CYTAT(Jasiucha @ śro, 28 lis 2007 - 09:25) *
Ja dla 7latki wysyłam dzisiaj jako prezencikurodzinowy Scrabble Junior


mamy już dawno- super sprawa icon_smile.gif
Jasiucha
mamo do kwadratu, a grę Twister chłopaki też już mają??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.